Puchar Króla. Mecz Ceuta - FC Barcelona ONLINE. Lewandowski...

Puchar Króla. Mecz Ceuta - FC Barcelona ONLINE. Lewandowski po raz ostatni w styczniu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
2023-01-19 20:00

AD Ceuta

0

FC Barcelona

5

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Koniec meczu! FC Barcelona rozbija na wyjeźdzzie AD Ceutę 5:0!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Robert Lewandowski dostał piłkę przed polem karnym rywali, złamał akcję do środka i oddał mocny strzał, który znalazł drogę do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Robert Lewandowski ma swoją drugą bramkę!

• Dużo chaosu w końcówce spotkania. Gospodarze starają się jedynie przeszkadzać rywalom.

• Robert Lewandowski zagrał do Ansu Fatiego, ten wpadł w pole karne gospodarzy, minął rywala, ale uderzył wprost w bramkarza!

• Także ostatnia zmiana w FC Barcelonie. Angel Alarcon zastąpił Raphinię.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Samuel Casais zmienił Rodriego.

• Raphinia z prawej strony boiska dobrze dośrodkował na głowę Franka Kessiego, a ten precyzyjnym uderzeniem głową umieścił piłkę w bramce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Kolejna bramka dla FC Barcelony. Frank Kessie także ma swoją bramkę!

• Natomiast Andreas Christensen pojawił się w miejsce Marcosa Alonso.

• Dwie zmiany w FC Barcelonie. Sergio Busquets zmienił Sergi Roberto

• Ansu Fati z impetem wpadł w pole karne gospodarzy, minął rywala i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Ansu Fati zdobywa bramkę na 3:0!!!

• Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Fabrizio Danese zmienił Robina Lafargea.

• Gospodarze w drugiej połowie meczu nie atakują już z taką zaciętością. Wyraźnie dwie bramki podcięły im skrzydła.

• Druga zmiana w FC Barcelonie. Ansu Fati zmienił Ferrana Torresa.

• Natomiast Luisimi Redondo zastąpił Aisara Ahmeda.

• Pablo Garcia pojawił się w miejsce Adriana Cuevasa.

• Potrójna zmiana w drużynie gospodarzy. Julio Rojas Iglesias zmienił Jotę

• Ferran Torres znowu dostał piłkę w "szesnastce" rywali i uderzył wprost w bramkarza.

• Ferrran Torres dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale najpierw uderzył wprost w rywala, a później zagrał niezbyt celnie.

• Frank Kessie odebrał piłkę pod bramką rywala, dograł do Roberta Lewandowskiego, a ten z ogromnym spokojem podwyższył wynik na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Robert Lewandowski podwyższa na 2:0!!!

• FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

• Pierwsza zmiana w FC Barcelonie już w przerwie. Gavi zmienił Pablo Torre.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Estadio Municipal Alfonso Murube. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy FC Barcelona prowadzi 1:0.

• Raphinia dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, ułożył sobie piłkę na lewą nogę i oddał precyzyjny strzał, który zakończył swój lot w bramce AD Cuety.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Raphinia otwiera wynik spotkania!!!

• Nito Gonzalez ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola.

• Kolejna ofensywna akcja gospodarzy, ale niecelne prostopadłe podanie zmarnowało wysiłek kolegów.

• Próba wrzutki z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, ale piłka w powietrzy opuściła pole gry.

• FC Barcelona również nie jest zbyt skuteczna w ofensywie. Goście ie potrafią się przebić przez szczelną defensywę AC Cueta.

• Gospodarze trochę odważniej, ofensywna akcja AD Cueta nie zakończyła się zagrożeniem bramki "Dumy Katalonii".

• W ostatnich minutach FC Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Jordi Alba ruszył lewą stroną boiska, ale źle dośrodkował w pole karne AD Cuety.

• Pierwsze dośrodkowanie w z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, ale również bez większego zagrożenia.

• Zagranie w pole karne FC Barcelony, ale bez zagrożenia.

• Hector Bellerin wpadł z prawej strony w pole karne gospodarzy, zagrał do Raphinii, ale ten uderzył niecelnie.

• FC Barcelonie brakuje płynności w grze. Po pierwszych dziesięciu minutach "Duma Katalonii" jeszcze nie zbliżyła się do pola karnego rywali.

• Dużo chaosu w pierwszych minutach meczu. FC Barcelona nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Trzecioligowiec dobrze radzi sobie w przeszkadzaniu.

• Jordi Alba sfaulowany w środku pola. FC Barcelona na razie nie potrafi przejąć kontroli nad meczem.

• Pierwsze uderzenie na bramkę FC Barcelony, ale spokojnie interweniował Inaki Pena.

• Rozpoczynamy starcie AD Ceuta z FC Barceloną!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Estadio Municipal Alfonso Murube. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie! Trochę niespodziewanie w wyjściowej jedenastce pojawił się Robert Lewandowski.

• W ubiegły weekend FC Barcelona zdobyła Superpuchar Hiszpanii wygrywając turniej rozgrywany w Arabii Saudyjskiej. W półfinale "Blaugrana" pokonała po rzutach karnych Real Betis, natomiast w finale zdominowała Real Madryt i wygrała 3:1.

• Natomiast FC Barcelona udział w Pucharze Króla rozpoczęła w poprzedniej rundzie. "Duma Katalonii" wygrała dopiero po dogrywce 4:3. W podstawowym czasie gry był remis 3:3.

• Trzecioligowa AD Cueta w drodze do 1/8 finałów wygrała już trzy mecze. Największe wrażenie zrobiło zwycięstwo w poprzedniej rundzie z Elche po bramce z rzutu karnego jeszcze w pierwszej połowie meczu.

• Witamy serdecznie! W przedostatnim meczu 1/8 finałów hiszpańskiego Pucharu Króla trzecioligowa AD Ceuta podejmie FC Barcelonę. Na relację na żywo z tego wydarzenia zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Ceuta - FC Barcelona LIVE! Padnie sporo bramek? Lewandowski po raz ostatni w styczniu

Ceuta - FC Barcelona LIVE! Padnie sporo bramek? Lewandowski po raz ostatni w styczniu ©IMAGO/Sergio Ruiz / PRESSIN/Imago Sport and News/East News

Puchar Króla. Mecz Ceuta - FC Barcelona ONLINE. To ostatnia szansa, żeby w styczniu zobaczyć w akcji Roberta Lewandowskiego. Polak razem z Dumą Katalonii zawalczy w czwartek o awans do ćwierćfinału krajowego pucharu. To jego debiut w tych rozgrywkach. Rywalem jest trzecioligowiec. Relacja LIVE od godziny 20:00. Transmisja na żywo w paśmie otwartym.

Puchar Króla. Mecz AD Ceuta - FC Barcelona ONLINE

Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo Barcelony okaże się niespodzianką, jeśli nie sensacją. Drużyna Lewandowskiego nie chce pozostawić niczego przypadkowi. Dlatego po zdobyciu Superpuchar Hiszpanii poważnie podchodzi do trzecioligowca, o czym świadczy awizowany skład.

Barcelona chce pozostać w szampańskich nastrojach. Choć w styczniu rozegra jeszcze dwa mecze w lidze hiszpańskiej to właśnie z Cuetą po raz ostatni w miesiącu wystąpi Lewandowski. Wszystko przez karę dyskwalifikacji obowiązującą w La Lidze.

Lewandowski jest w znakomitej formie, o czym zaświadczy finał z Realem Madryt (gol, asysta i asysta drugiego stopnia) poprzedzony półfinałem z Betisem (gol i drugi w konkursie jedenastek). W tym roku Barcelona zagrała bez niego dwa razy: najpierw męczyła się w Pucharze Króla z trzecioligowym Intercity (4:3 po dogrywce), by potem skromnie wygrać w lidze z Atletico Madryt (1:0).

Kadra FC Barcelony na mecz Pucharu Króla

Chociaż rywal jest z niższej półki to trener Xavi powołał niemal optymalną kadrę. Brakuje w niej odpoczywającego po El Clasico Ronalda Araujo oraz negocjującego transfer do Atletico Madryt Memphisa Depaya.

Wygląda na to, że obecność w kadrze Roberta Lewandowskiego równa się jego grze od pierwszej minuty.
  • Bramkarze: Marc-Andre Ter Stegen, Inaki Pena, Arnau Tenas.
  • Obrońcy: Jules Kounde, Alejandro Balde, Jordi Alba, Marcos Alonso, Hector Bellerin, Andreas Christensen, Sergi Roberto, Eric Garcia.
  • Pomocnicy: Gavi, Pedri, Sergio Busquets, Franck Kessie, Pablo Torre.
  • Napastnicy: Robert Lewandowski, Ousmane Dembele, Raphinha, Ferran Torres, Ansu Fati, Angel Alarcon.

Puchar Króla. Mecz Ceuta - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi w paśmie otwartym TVP Sport. Komentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. W internecie mecz również bezpłatnie na stronie i w aplikacji TVP Sport, a także w Smart TV i HbbTV. Początek meczu o 20:00, relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy.

Przedmeczowe studio w TVP Sport rozpocznie się godzinę wcześniej, o 19:00. Poprowadzi je Jacek Kurowski, gośćmi będą Sebastian Mila i Jakub Wawrzyniak.