MŚ 2022. Mecz Argentyna - Australia ONLINE. Messi i spółka...

MŚ 2022. Mecz Argentyna - Australia ONLINE. Messi i spółka już się rozkręcili? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

MŚ 2022, 1/8 finału
2022-12-03 20:00

Argentyna

2

Australia

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• W piątkowym ćwierćfinale Argentyna zmierzy się z Holandią. Mecz zapowiada się kapitalnie!

• Argentyna była lepsza i zasłużenie awansowała, zwłaszcza Lionel Messi był dzisiaj niesamowity. Kapitan reprezentacji Argentyny był wszędzie i wypracował kolegom mnóstwo sytuacji! Natomiast Australia nie ma się co wstydzić, postawiła się rywalom, ale nie miała szans z genialnym Argentyńczykiem.

• Koniec meczu! Argentyna melduje się w ćwierćfinale!

• To była piłka meczowa dla Australii!!! Po dośrodkowaniu w pole karne "Albicelestes" do piłki dopadł Garang Kuol, minął rywala i w stuprocentowej sytuacji jego uderzenie cudownie wybronił Emiliano Martinez!

• Coś nieprawdopodobnego! Jedna akcja Argentyny, pięć strzałów, cztery w obrońców i jeden Lautaro Martineza w bramkarza!

• Teraz Lionel Messi spróbował zakończyć akcję sam, ale kapitan Argentyny minimalnie spudłował!

• Lionel Messi znowu wyłożył piłkę do Lautaro Martineza, ale ten tym razem uderzył wprost w bramkarza!

• Do podstawowego czasu gry Szymon Marciniak doliczył co najmniej siedem minut.

• Lionel Messi znowu mijał rywali jak tyczki, wyłożył piłkę do Lautaro Martineza, ale ten w stuprocentowej sytuacji, zupełnie niepilnowany uderzył wysoko w trybuny!

• Lautaro Martinez dostał piłkę w polu karnym Australii, ale fatalnie spudłował.

• Lionel Messi ruszył do prostopadłego podania, ale polski arbiter podniósł chorągiewkę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Australijczyków zupełnie bez zagrożenia.

• Aziz Behich niespodziewanie pokusił się o indywidualną akcję, minął trójkę rywali, wpadł w pole karne i w ostatniej chwili został zablokowany przed zdobyciem wyrównującej bramki!

• Natomiast Gonzalo Montiel pojawił się w miejsce Nahuela Moliny.

• Dwie ostatnie zmiany w reprezentacji Argentyny. Exequiel Palacios zmienił Alexisa Mac Allistera

• Lionel Messi zagrał w pole karne Australii do Nicolasa Tagliafico, ale ten był na spalonym.

• Po akcji Australii lewą stroną boiska piłka trafiła do Craiga Goodwina, ten zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie zupełnie zmyliła bramkarza i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Craig Goodwin trafia do siatki i niespodziewanie Australia wraca do gry!

• Nicolas Tagliafico ruszył skrzydłem, wpadł w pole karne Argentyny i oddał mocny strzał, który okazał się niecelny.

• Natomiast Jamie Maclaren zmienił Mitchella Dukea.

• Fran Karanic pojawił się w miejsce Milosa Degeneka

• Aż trzy zmiany w reprezentacji Australii. Garang Kuol zastąpił Mathew Leckiego

• Natomiast Nicolas Tagliafico pojawił się w miejsce Marcosa Acunii.

• Dwie zmiany w reprezentacji Argentyny. Lautaro Martinez zmienił Juliana Alvareza

• Marcon Acuna ruszył skrzydłem, ale sfaulował jednego z Australijczyków.

• Lionel Messi uderzył z dystansu, ale tym razem bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska okazało się bardzo niedokładne.

• Lionel Messi ruszył z indywidualną akcją, minął rywali jak tyczki, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Złe dośrodkowanie z rzutu wolnego nie zagroziło bramce Argentyny.

• Australia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego "Albicelestes". Będzie okazja na dobre dośrokowanie.

• Natomiast Craig Goodwin pojawił się na murawie, a opuścił ją Riley McGree.

• Dwie zmiany w reprezentacji Australii. Ajdin Hrustic zmienił Keanua Baccusa

• Mathew Ryan źle przyjął piłkę we własnym polu karnym, próbując wyjść z opresji oddał ją Julianowi Alvarezowi, a ten wpakował futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Julian Alvarez podwyższa na 2:0!!!

• Emiliano Martinez zagrał długą "lagę", do której był bliski dopaść Lionel Messi, jednak w ostatniej chwili uprzedził go australijski bramkarz.

• Nicolas Otamendi zbyt krótko zagrał piłkę do własnego bramkarza, ale ten w ostatniej chwili zdołał uprzedzić jednego z Australijczków.

• Lionel Messi znowu doszedł do pozycji strzeleckiej z linii pola karnego, ale tym razem piłka odbita od obrońcy trafiła wprost w ręce australijskiego bramkarza.

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Argentyny. Lisandro Martinez zmienił Papu Gomeza.

• Australia była bliska przejęcia piłki, Emiliano Martinez zwlekał z wybiciem piłki i ostatecznie wyekspediował ją w ostatniej chwili, a taj jeszcze otarła się od nogi rywala.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Ahmed bin Ali Stadium, za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części spotkania. Argentyna prowadzi z Australią 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Lionel Messi pokusił się o indywidualną akcję, minął jednego rywala i zatrzymał się na drugim. Szymon Marciniak nie użył gwizdka, chociaż Argentyńczyk został ostro potraktowany.

• Argentyna wróciła do spokojnego rozgrywania piłki w środku pola.

• Milos Degenek ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Alexis Mac Allister sfaulowany w środku pola, ale teraz bez kartki.

• Lionel Messi króciutko przyjął piłkę w polu karnym Australii i błyskawicznym, płaskim strzałem posłał piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Lionel Messi otwiera wynik spotkania!!! Argentyński geniusz powrócił!

• Teraz Papu Gomez sfaulowany blisko pola karnego Australii. Będzie okazja dla "Albicelestes" na zagrożenie bramki rywali.

• Dośrodkowanie z głębi pola w pole karne Argentyny bardzo niedokładnie.

• Messi łatwo zatrzymany przez rywali w środkowej strefie boiska.

• Teraz zagotowało się w polu karnym Argentyny, ale ostatecznie piłka nie powędrowała w światło argentyńskiej bramki.

• Australia wywalczyła kolejny rzut rożny.

• Aziz Behich ruszył prawą stroną boiska, ale nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią boiska.

• Australia znowu rozgrywa piłkę, ale ciężko jest jej przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Argentyny zupełnie bez zagrożenia.

• Teraz Australia dłużej rozgrywa piłkę, ale robi to wyłącznie na własnej połowie.

• Obraz gry meczu trochę podobny jak do tego z Polską. Argentyna klepie w środkowej strefie, a Australia czeka co zrobi rywal.

• Enzo Fernandez dośrodkował w pole karne Australii, ale tam obrońcy skutecznie interweniowali.

• Papu Gomez zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Marcos Acuna został ostro sfaulowany w środku boiska i Jackson Irvine został ukarany żółtą kartką.

• Kolejne podanie do Juliana Alvareza, ale zawodnik Argentyny tym razem na spalonym.

• Julian Alvarez pokusił się o indywidualną akcję, ale został zatrzymany przez trójkę Australijczyków.

• Prostopadłe zagranie do Juliana Alvareza, ale ten nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym Australii.

• Nahuel Molina chciał ruszyć prawą stroną boiska, ale akcja została szybko skasowana przez Australijczyków.

• Lionel Messi sfaulowany przy kole środkowym.

• Na razie Argentyna bije głową w mur. Wysoka obrona Australii na razie spisuje się znakomicie.

• Dośrodkowanie ze skrzydła w pole karne Australii zatrzymane przez jednego z obrońców.

• Argentyna w swoim stylu spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Szybka strata Australii i "Albicelestes" ruszyli z piłką.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Argentyny i Australia wywalczyła rzut z autu.

• Rozpoczynamy pojedynek Argentyny z Australią!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie Ahmed bin Ali Stadium! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie reprezentacji Argentyny:

• Tak prezentuje się skład reprezentacji Australii na dzisiejsze spotkanie:

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Szymon Marciniak!

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się w meczu towarzyskim we wrześniu 2007 roku. Wtedy Argentyna wygrała 1:0. Wcześniej w fazie grupowej Pucharu Konfederacji 2005 w Niemczech Argentyna wygrała z Australią 4:2.

• Natomiast reprezentacja Australii sensacyjnie wyszła z grupy B kosztem Danii i Tunezji. Australijczycy na inaugurację zasłużenie wysoko przegrali z Francją 1:4, ale potem udało im się wygrać z Tunezją i fatalną Danią po 1:0. Dzisiejsze spotkanie może wyglądać podobnie, jak pojedynek z Francją, jednak Australijczycy liczą, że z lepszym rezultatem.

• Reprezentacja Argentyny do fazy puchowej wyszła z pierwszego miejsca wyprzedzając oczywiście Polskę. W fazie grupowej "Albicelestes" niespodziewanie ulegli Arabii Saudyjskiej, ale potem spokojnie poradzili sobie z Meksykiem i Polską. Dzisiaj również są zdecydowanymi faworytami.

• Na zwycięzcę tego spotkania czeka już Holandia, która po bardzo dobrym meczu pokonała Stany Zjednoczone 3:1.

• Witamy serdecznie! W drugim meczu 1/8 finałów piłkarskich mistrzostw świata Argentyna na Ahmed bin Ali Stadium zmierzy się z Australią. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Argentyna - Australia LIVE! Messi i spółka już się rozkręcili?

Argentyna - Australia LIVE! Messi i spółka już się rozkręcili? ©PAP/EPA

MŚ 2022. Mecz Argentyna - Australia ONLINE. Argentyńczycy to zwycięzcy "polskiej" grupy. W boju o ćwierćfinał zmierzą się z rewelacyjną Australią, która do domu wysłała medalistów zeszłorocznego Euro - Duńczyków. Spotkanie 1/8 finału poprowadzi Szymon Marciniak. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Australia? Relacja LIVE w sobotę 3 grudnia do godziny 20:00 w GOL24!

MŚ 2022. Mecz 1/8 finału: Argentyna - Australia ONLINE

Argentyna zaczęła mundial od ogromnego falstartu, bo tylko tak nazwać możną sensacyjną porażkę z Arabią Saudyjską 1:2. Później zanotowała jednak zwycięstwa po 2:0 z Meksykiem i Polską. Dzięki zajęciu pierwszej lokaty w grupie C w 1/8 finału uniknęła Francji.

Leo Messi, dla którego jest to ostatni mundial, niezmiennie chce poprowadzić drużynę do złotego medalu. Pierwszym z czterech kroków w fazie pucharowej ma być wygrana z "Kangurami". Australijczycy rywalizację w grupie D zaczęli od porażki z broniącą tytułu Francją 1:4, ale następnie pokonali po 1:0 Tunezję oraz Danię. - Będzie do bardzo podobne spotkanie do meczu z reprezentacją Polski. My będziemy w posiadaniu piłki, rywal ma jednak szybkich piłkarzy na skrzydłach. Bardzo ważne będzie krycie - przyznał Rodrigo De Paul, pomocnik reprezentacji Argentyny.

Argentyna to dwukrotny mistrz świata (1978 i 1986). Ostatni wartościowy wynik na mundialu odnotowała osiem lat temu, gdy w finale przegrała z Niemcami. Australia natomiast po raz drugi w historii wystąpi w 1/8 finału. Poprzednio miało to miejsce w 2006 roku, gdy w kontrowersyjnych okolicznościach, po rzucie karnym w końcówce, uległa Włochom 0:1.

Zawody w roli arbitra głównego poprowadzi Polak Szymon Marciniak. Na liniach wspierać go będą asystenci: Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią odpowiedzialnym za obsługę systemu VAR będzie natomiast Tomasz Kwiatkowski. To drugi mecz Marciniaka na katarskim turnieju. W poniedziałek poprowadził grupowe spotkanie między Francją a Danią (2:1).

Cztery lata temu Marciniak miał już okazję sędziować Argentynie na mundialu w Rosji. Poprowadził jej grupowy mecz z Islandią (1:1). Jego decyzje wywołały kontrowersje. Argentyńczycy bezskutecznie domagali się odgwizdania dwóch rzutów karnych.

Przewidywane składy na mecz Argentyna - Australia:
Argentyna: Martinez - Molina, Romero, Otamendi, Acuna - De Paul, Fernandez, Mac Allister - Messi, Alvarez, Di Maria

Australia: Ryan - Degenek, Rowles, Souttar, Behich - Leckie, Mooy, Irvine, Goodwin - Duke, McGree

Argentyna - Australia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu 1/8 finału Argentyna - Australia w TVP 1 i TVP Sport. Komentuje duet Sławomir Kwiatkowski - Robert Podoliński. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Argentyna - Australia od 20:00 w GOL24 - zapraszamy!