• Ondrasek podszedł do rzutu wolnego. Prosto w ręce Jałochy

• Arbiter doliczył dwie minuty.

• Jałocha spokojnie wybronił strzał na bramkę.

• Wrzutka w pole karne Arki. Do pilki dochodzili Ondrasek oraz Brożek, ale uprzedził ich Jałocha

• Rzut wolny dla Wisły. jakieś 25 metrów od bramki Jałochy. Piłka po kopnięciu Mączyńskiego poleciała wysoko nad poprzeczką. Siedzący na trybunach kibice mogli się wystraszyć

• Wiślacy nie poddają się. Cywka z Boguskim długo wymieniali podania, jednak nie potrafili dostac sie w pole karne Arki.

• To był ostatni kontakt z piłką Marcusa da Silvy. Zastąpił go Rashid Yussuff

• GOL! Rzut karny spokojnie na bramkę zamienił Marcus da Silva

• Rzut karny dla Arki! Arbiter dopatrzył się ręki w zagraniu Zachary.

• Siemaszko dostał piłke w polu karnym Wisły. Niefortunnie uderzył jednak wysoko nab poprzeczką

• Boguski próbował przebić się przez linię defensywy Arki, lecz zupełnie mu to nie wyszlo. Obrońcy Wisły wymieniaja podania w środku boiska

• Akcja Siemaszki sprokurowała fajna sytuację strzelecką Bożoka. Uderzył z dystansu, lecz daleko od światła bramki

• Świetny powrót Urygi. Naprawił swój błąd, hamując akcję Warcholaka.

• Mateusz Szwoch zastąpiony przez Adama MArciniaka

• Ondrasek zmuszony do opuszczenia boiska z powodu... porrwanej koszulki.

• Fajna akcja Małeckiego. Wyminął Sochę i znalazł sie pod polem karnym. Tam jednak nic już nie wykreował

• Tempo spotkania w ostatnich minutach zdecydowanie spadło. Piłka toczy się głównie w środku boiska, a żadna z drużyn nie staje przed groźniejszymi sytuacjami.

• Rzut rożny dla gdynian został dobrze odczytany przez wiślaków. Bez zagrożenia

• Sędzia asystent podniósł chorągiewkę - Zjawiński został złapany na pozycji spalonej.

• Ondrasek dograł do Brożka, by ten chwilę później uderzył na bramkę Arki. Jego zamiary dobrze odczytał Jałocha

• Arka rozpoczeła drugą część gry

• W drugiej połowie zaprezentuje się także Krzysztof Mączyński. Zastąpił Petara Brleka.

• Na druga połowe nie wyszedł już Adam Mójta. Zagra Rafał Pietrzak

• Koniec pierwszej połowy

• Rzut wolny dla Wisły. Do futbolówki podszedł Bartosz, jednak skierował ja prosto w ręce Jałochy

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej częsci gry

• Mójta wyprowadził piłkę z własnej połowy i długim podaniem skierował ją pod bramkę Jałochy. Spokojnie golkiper Arki

• Faul Boguskiego na Kakoko. Potrzebna interwencja lekarzy.

• Ondrasek walczył pod polem karnym Arki, lecz nie dał rady jej defensorom

• Na bramkę Jałochy uderzał Ondrasek. Jego strzał został zablokowany i piłka trafiła do Boguskiego. Ten równiez spróbował strzału, lecz tym razem niecelnie

• Miśkiewicz pewnie wybronił kolejny strzał gdynian. To juz siódmy w tym spotkaniu. Przy tym jeden Białej Gwiazdy, autorstwa Małeckiego, prezentuje się nadzwyczaj ubogo.

• Nie ma pośpiechu po żadnej ze stron. Arka konsekwentnie naciska, lecz nie ma już tylu akcji w polu karnym Miśkiewicza. Swoją drogą ostatnie minuty to dobra gra Urygi, który hamuje wszelkie akcje lewą stroną

• Ostatnie minuty to spokojna wymiana podań ze strony Arki na połowie Wisły. Nie owocuje jednak w akcje pod bramką - defensywa gości nieźle sobie radzi.

• Mójta wrzucił piłkę pod samą bramkę Jałochy, lecz nadbiegający Boguski nie zdołał w nią trafić

• Zjawiński ponownie próbowal zaskoczyć Miśkiewicza. Z daleka nie osiągnął jednak celu

• Krótko wykonany rzut rożny. Z dystansu Kakoko. Prosto w Miśkiewicza.

• Krótkimi podaniami Arka znalazła sie w polu karnym Wisły. Warcholak wywalczył korner po lewej stronie boiska

• Szwoch ze stałego fragmentu gry prosto w mur

• Faul na Zjawińskim. Będzie rzut wolny dla Arki

• Jak na razie posiadanie piłki przemawia za Wisłą - 55:45. W tej najważniejszej ze statystyk, zdecydowanie prowadzi jednak Arka

• Po długim dośrodkowaniu z prawego skrzydła, Miśkiewicz już łapał piłkę w polu karnym. Starł się jednak ze Zjawińskim, który odebrał mu ją i z najbliższej odległości umieścił w siatce

• Bartosz przebił się prawym skrzydłem po czym popisał się ładną centrą w kierunku Małeckiego. Ten szukał szczęscia z dystansu. Nie znalazł

• Z lewego skrzydła, Kakoko dostał piłkę pod pole karne. Wślizgiem uderzył z linii pola karnego, futbolówka prześlizgnęła sie jeszcze po nodze Urygi, wyminęła Miśkiewicza i spoczęła w siatce. Asysta należała do Warcholaka

• GOL Premierową bramkę w Ekstraklasie zdobywa Yannick Kakoko

• Mądre wyjście Miśkiewicza uchroniło Wisłę przed groźnym atakiem gdynian.

• Po rzucie rożnym dla Wisłu, piłka nie wpadła nawet w pole karne Arki

• Nieco wolniejszy fragment gry gdyńscy kibice wykorzystują, aby przypomnieć o przyjaxni łączącej Arkę z Cracovią.

• Bożok w świetnie wszedł w mecz. Kolejna akcja jego autorstwa. Dośrodkował w pole karne prosto do Marcusa da Silcy, ten jednak nie zdołał złozyć sie do piłki

• Ładną akcję Bożoka bez problemu zahamował Uryga

• Mecz rozpoczłą się od faulu Zjawińskiego w środku boiska. Grę wznowi Wisła

• Pierwszy mecz Arki u siebie w Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 już się rozpoczął od środka goście!

• Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na boisko. Czas na hymny i przywitanie kapitanów

• Dzisiaj Arka zakontraktowała Damiana Zbozienia. Prawego obrońcy nie ma jednak w składzie. Będzie dostępny za to na kolejne spotkanie.

• Inaczej wypadła na starcie Wisła. U siebie pokonała Pogoń Szczecin 2:1.

• Arce nie udała się inauguracja sezonu. Na wyjeździe przegrała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 0:2.

• Ekstraklasa wraca do Gdyni po pięciu latach. Dzisiaj na trybunach ma zasiąść nawet 10 tys. widzów. Jak widać, miasto spragnione elity...

• Na ławce gości zasiadają dziś m.in. Krzysztof Mączyński, Arkadiusz Głowacki czy Richard Guzmics.

• Za kwadrans pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. Arka tak samo jak z Termaliką. Wisła wstawia do jedenastki Boguskiego.