Mundial 2018. Brazylia - Meksyk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM. Neymar w końcu pokaże na co go stać?

Brazylia

2

Meksyk

0

• Koniec spotkania! Brazylia wygrywa z Meksykiem zasłużenie 2:0 i czeka już w ćwierćfinale na zwycięzce wieczornego spotkania Belgia - Japonia.

• W końcówce spotkania jeszcze Andreas Guardado ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana u Brazylijczyków. Marquinhos pojawia się na boisku w miejsce Wiliana. Zdecydowanie defensywna zmiana.

• Do drugiej części spotkania arbiter dolicza co najmniej sześć minut.

• Neymar popędził na bramkę rywali i w decydującym momencie dziubnął piłkę przed Ochoą, którą do pustej bramki wpakował Roberto Firmino!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Brazylia przybija gwóźdź do meksykańskiej trumny!

• Druga zmiana u Brazylijczyków. Roberto Firmino pojawia się w miejsce Philippe Coutinho.

• Teraz Thiago Silva od dłuższej chwili leży na murawie.

• Zmiana w zespole brazylijskim. Za Paulinho na murawie pojawia się Fernandinho.

• Meksyk próbuje coraz odważniej atakować bramkę Alissona, ale w drugiej połowie robią to jeszcze bardziej chaotycznie, niż było to w pierwszej odsłonie spotkania.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. W zespole Meksyku za taktyczny faul ukarany Carlos Salcedo.

• Neymar po nadepnięciu na stopę przez przeciwnika zwija się z bólu przy linii bocznej, ale znając Brazylijczyka, sporo dodaje od siebie.

• W odpowiedzi Meksyk stanął przed szansą na wyrównanie, ale najpierw niedokładnie dośrodkował Herrera, a potem Guardado uderzył w przeciwnika.

• Znakomita kontra Brazylijczyków. Wilian wprowadził piłkę w pole karne rywali, dograł do Neymara, a ten technicznym strzałem posłał piłkę minimalnie obok lewego słupka bramki Meksyku.

• Ponownie Brazylia powinna podwyższyć prowadzenie! Teraz Wilian pokusił się o indywidualną akcję, oddał potężny strzał, który jednak w świetnym stylu zatrzymał Ochoa!

• Carlos Vela oddał pierwszy celny strzał dla Meksyku w tym spotkaniu na bramkę rywali. Uderzenie jednak nie sprawiło wielkich problemów Alissonowi.

• Zmiana u Meksykanów. Za Chicharito na boisku melduje się Raul Jimenez.

• Żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola ukarany Casemiro.

• To powinno być 2:0 dla Brazylii! Fagner świetnie podłączył się prawą stroną boiska, dograł do Paulinho, a ten w stuprocentowej sytuacji trafił wprost w Ochoę!

• Zmiana w reprezentacji Meksyku. Jonathan dos Santos pojawia się na boisku w miejsce Edsona Alvareza.

• Żółtą kartką za natarczywe ciągnięcie za koszulkę rywala ukarany Hector Herrera.

• Meksyk już rusza z odsiedzą! Ale w poczynaniach Meksykan wciąż dominuje chaos przez co ciężko się konkurować na równi z Brazylią.

• Wreszcie Brazylijczycy obejmują prowadzenie! Wilian wpadł w pola karne rywali i zagrał kapitalną piłkę wzdłuż pola bramkowego Meksyku, gdzie był Neymar i ten wślizgiem zdobył pierwszego gola tego spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Brazylia obejmuje prowdzenie po trafieniu Neymara!!!

• Z kontratakiem ruszył Meksyk. Jesus Gallardo prowadził piłkę nieatakowany przez żadnego z rywali. Meksykanin zdecydował się na oddanie strzału, ale zrobił to niedokładnie.

• Drugą część spotkania lepiej zaczęła Brazylia. Philippe Coutinho otrzymał piłkę w polu karnym rywali, oddał mocny strzał, który świetnie obronił Ochoa.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej części spotkania w Samarze. Reprezentacja Brazylii po ciekawym meczu bezbramkowo remisuje w Samarze z reprezentacją Meksyku.

• Pierwsza indywidualna kara w zespole brazylijskim. Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Felipe Luis.

• Kolejna koronkowa akcja Brazylii, ale Coutinho zepsuł całą akcję fatalnym dośrodkowaniem.

• Neymar pokusił się o uderzenie z rzutu wolnego, ale posłał piłkę obok bramki rywala.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Edson Alvarez.

• Po początkowej przewadze Meksyku powoli inicjatywę zaczyna przejmować Brazylia, ale na razie jeszcze nie jest to tak reprezentacja "Canarinhos", której wszyscy w Kraju Kawy oczekują.

• Znakomita okazja Brazylii na objęcie prowadzenia! Teraz Gabriel Jesus oczarował publiczność w meksykańskim polu karnym mijając przeciwnika, oddał strzał, który obronił Ochoa, a dobitka Coutinho zatrzymała się na nogach obrońców.

• Ponownie Neymar chciał w podobny sposób minąć przeciwnika w polu karnym Meksyku, ale tym razem Edson Alvarez nie dał się ograć i w świetnym stylu odebrał piłkę.

• Zakotłowało się pod polem karnym Meksyku! Po rzucie wolnym dla Brazylii głową w piłkę uderzał Thiago Silva, piłka odbiła się od obrońcy tuż przed bramką i jakimś cudem została wybita. Brazylia ponowiła akcję, ale Coutinho uderzył wysoko nad meksykańską bramką.

• Wreszcie odpowiedź Brazylii! Neymar w fantastycznym stylu wpadł w pole karne rywali, minął przeciwnika i oddał strzał, który świetnie wybronił Ochoa!

• Kolejna znakomita akcja Meksyku, Hector Herrera przyjął piłkę w polu karnym Brazylii, minął jednego przeciwnika, oddał strzał, ale ponownie uderzenie zostało zablokowane.

• "Canarinhos" na razie jak w amoku, nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

• Znakomity kontratak Meksyki, ale uderzenie Lozano w ostatniej fazie akcji zablokowane.

• Teraz Hirving Lozano wpadł wpadł w pole karne rywali, ale niedokładnie dogrywał do Chicharito i akcja spaliła na panewce.

• Chicharito wpadł w brazylijskie pole karne, ale pogubił się w dryblingu i w efekcie stracił piłkę.

• Stały fragment gry niewykorzystany, ale Meksyk na razie wygląda naprawdę bardzo dobrze.

• Częściej przy piłce na razie niespodziewanie są Meksykanie. Teraz podopieczni Juana Carlosa Osorio wywalczyli rzut rożny.

• O uderzenie z dystansu pokusił się Neymar, ale Guillermo Ochoa był na miejscu i wybił ten strzał.

• Bardzo intensywne pierwsze minuty tego pojedynku. Jednak oba zespoły na razie nie potrafią dotrzeć pod bramkę przeciwników.

• Początek spotkania lepiej rozpoczęli Meksykanie. Dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło do Lozano, ale jego strzał został zablokowany.

• Pierwszy gwizdek włoskiego arbitra Gianluci Rocchiego! Rozpoczynamy to widowisko!

• Obie jedenastki już na murawie. Przed nami hymny obu drużyn.

• Meksykańscy kibice liczą, że El Tri w końcu przełamią klątwę 1/8 finału. Sześć poprzednich mundiali reprezentacja Meksyku kończyła właśnie w pierwszej rundzie pucharowej. Po raz ostatni w ćwierćfinale mistrzostw świata Meksykanie zagrali w 1986 roku.

• Rezerwowi Meksyk: Jose Corona, Talavera – Moreno, Aquino, J. M. Corona, dos Santos, dos Santos, E. Gutierrez, Layún, Fabián, Jimenez, Peralta.

• Ławka rezerwowych Brazylii: Cassio, Ederson, Danilo, Geromel, Marcelo, Marquinhos, Renato Augusto, Fernandinho, Fred, Costa, Firmino, Taison.

• Tak prezentują się składy Brazylii i Meksyku:

• Największa gwiazda Brazylijczyków - Neymar, na co dzień grający w Paris Saint Germain, do tej pory nie zachwyca. Strzelił jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Co, jak na trzy spotkania, może rozczarowywać.

• Meksyk już od pierwszego spotkania zaskakuje. Swojego meczu otwarcia nie mogli lepiej rozegrać, pokonali aktualnych mistrzów świata - Niemców 1:0, wywołując sporą sensację. W fazie grupowej nie potrafili postawić się jedynie Szwedom, z którymi przegrali 0:3.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/8 finału, w którym jeden z faworytów turnieju - Brazylia zmierzy się z nieobliczalną reprezentacją Meksyku.

Bartosz Głąb

Brazylia - Meksyk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©East News

Brazylia - Meksyk ONLINE. [2.07.2018] W piątym spotkaniu 1/8 finału Mistrzostw świata w Rosji reprezentacja Brazylii podejmie w Samarze reprezentację Meksyku. Faworytem spotkania wydają się "Canarinhos", jednak Meksykanie już w meczu z Niemcami pokazali, że potrafią stawić czoło faworytom. Zwycięzca tego spotkania w ćwierćfinale zmierzy się z Belgią lub Japonią. Relacja na żywo w GOL24!

Mundial 2018. Brazylia - Meksyk ONLINE

Reprezentacja Brazylii rozkręca się z meczu na mecz. Na początku mistrzostw "Canarinhos" zaledwie zremisowali ze Szwajcarią 1:1 mimo że przeważali całe spotkanie. W kolejnym meczu wydawało się, że znów dojdzie do podziału punktów, bo w pojedynku z Kostaryką do 90.
minuty spotkania również był remis. Jednak wtedy najpierw Coutinho, a potem Neymar trafili do bramki Keylora Navasa i ostatecznie Brazylijczycy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. W ostatnim pojedynku fazy grupowej Brazylia zagrała zdecydowanie najlepsze spotkanie. "Canarinhos" pewnie ograli Serbię 2:0 i z pierwszego miejsca awansowali z grupy.

Drużynę na turnieju w Rosji miał ciągnąć Neymar. Jednak jak do tej pory jedynie irytuje ciągłym przewracaniem się, nadużywaniem dryblingu i częstymi stratami piłki. Odpowiedzialność na swoje barki wziął Philippe Coutinho, który zdobył już dwie bramki i zaliczył jedną asystę. To on jest najjaśniejszą swojej reprezentacji na tegorocznym Mundialu. Na razie zawodzi również Gabriel Jesus, który przed turniejem był typowany na poważnego kandydata na króla strzelców. Tymczasem snajper nie zaliczył jeszcze trafienia w Rosji.

Przeciwnikiem Brazylijczyków będzie reprezentacja Meksyku. "El Tri"przeżyli na mistrzostwach prawdziwy rollercoaster. Na inaugurację fazy grupowej w fantastycznym stylu ograli broniących tytułu mistrza świata Niemców 1:0 po bramce Hirvinga Lozano. Później po przeciętnym meczu ograli Koreę Południową 2:1. Na zakończenie rozgrywek grupowych niemal pewny już awansu Meksyk sromotnie uległ reprezentacji Szwecji aż 0:3 popełniając fatalne błędy w obronie.

Meksykanie z grupy mistrzostw świata wychodzili na sześciu ostatnich Mundialach i za każdym razem kończyli rywalizację w 1/8 finałów. Teraz historia może się powtórzyć, bo faworytem spotkania w Samarze będą Brazylijczycy, ale na pewno nie będzie to dla nich łatwa przeprawa.

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Brazylia: Alisson - Felipe Luis, Thiago Silva, Miranda, Fagner - Coutinho, Casemiro, Paulinho - Neymar, Gabriel Jesus, Wilian;

Meksyk: Ochoa - Gallardo, Ayala, Salcedo, Alvarez - Lozano, Herrera, Vela, Guardado, Layun - Hernandez.

NIE ZAGRAJĄ
Brazylia: Douglas Costa, Marcelo (kontuzje);

Meksyk: Moreno (kartki).

SĘDZIA
Gianluca Rocchi (Włochy) - jeden z najlepszych europejskich arbitrów. Od 2008 roku jest sędzią międzynarodowym. Prowadził między innymi Superpuchar Europy w zeszłym roku, czy półfinał Ligi Europy w tym roku. Na turnieju w Rosji jest to już trzecie spotkanie, które prowadzi Gianluca Rocchi.

MECZE NA MUNDIALU
BRAZYLIA
Serbia - Brazylia 0:2 (36'Paulinho, 68'Thiago Silva)
Brazylia - Kostaryka 2:0 (90+1'Coutinho, 90+7'Neymar)
Brazylia - Szwajcaria 1:1 (20'Coutinho, - 50'Zuber)

MEKSYK
Meksyk - Szwecja 0:3 (50'Augustinsson, 62'Granqvist [k.], 74'Alvarek [s.])
Korea Południowa - Meksyk 1:2 (90+3'Son, - 28'Vela [k.], 66'Hernandez)
Niemcy - Meksyk 0:1 (35'Lozano)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA
07.06.2015r. Brazylia - Meksyk 2:0 (Mecz towarzyski)
17.06.2014r. Brazylia - Meksyk 0:0 (Mistrzostwa Świata w Brazylii)
19.06.2013r. Brazylia - Meksyk 2:0 (Puchar Konfederacji w Brazylii)

Brazylia - Meksyk TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania 1/8 finału mistrzostw świata Brazylia - Meksyk od 15:50 przeprowadzi TVP2 HD, TVP Sport HD i TVP 4K. Spotkanie prosto ze stadionu w Samarze skomentują Maciej Iwański i Maciej Żurawski. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 15:15. Relacja LIVE w GOL24.