MŚ 2022. Francja - Dania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

MŚ 2022. Francja - Dania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz na szczycie z polskim akcentem

MŚ 2022, Grupa D
2022-11-26 17:00

Francja

2

Dania

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Pojedynki Francji z Tunezją i Danii z Australią już w najbliższą środę o godzinie 16:00.

• Reprezentacja ma już sześć punktów i jako pierwsza może zameldować się w fazie pucharowej mistrzostw Świata. Natomiast reprezentacja Danii ma zaledwie jeden punkt na swoim koncie i musi wygrać z Australią jeśli marzy o dalszej grze na turnieju.

• Szymon Marciniak kończy mecz. Francja wygrywa z Danią 2:1!

• Kingsley Coman wpadł z piłką w pole karne Duńczyków, ale zagrał fatalnie i stracił piłkę.

• Natomiast w reprezentacji Francji Youssouf Fofana pojawił się w miejsce Antoine Griezmanna.

• Czwarta zmiana w reprezentacji Danii. Alexander Bah zmienił Rasmusa Kristensena.

• Kylian Mbappe dostał piłkę przed polem karnym, oddał mocny strzał, ale wprost w Kaspera Schmeichela.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Antoine Griezmann znakomicie dośrodkował w pole karne Danii do Kyliana Mbappe, a ten sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Kylian Mbappe po raz drugi trafia do bramki i Francuzi ponownie na prowadzeniu!!!

• W reprezentacji Danii Mathias Jensen zmienił Jespera Lindstroema.

• Znakomite podanie w pole karne Francji do Martina Braithwaitea, a ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Fantastyczne podanie w pole karne Danii do Adriena Rabiota, a ten sytuacyjnym uderzeniem próbował pokonać duńskiego bramkarza. Jednak piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Danii przed szansą stanął Aurélien Tchouaméni, ale głową trafił rywala.

• Adrien Rabiot został wprowadzony podaniem w pole karne Danii, ale zagrał w obrońcę. Rzut rożny dla Francji.

• Francuzi naciskają coraz mocniej. Widać, że zależy im na zwycięstwie w dzisiejszym meczu.

• Natomiast Kingsley Coman pojawił się w miejsce Ousmane Dembele.

• Dwie zmiany w reprezentacji Francji. Ibrahima Konate zastąpił Raphaela Varanea

• Druga roszada w składzie Danii. Kasper Dolberg zmienił Mikkela Damsgaarda.

• To powinna być druga bramka dla Duńczyków! Po zagraniu w pole karne Francji Mikkel Damsgaard uderzył bardzo mocno, ale wprost w Hugo Llorisa!

• Kylian Mbappe dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale zagrał wprost w ręce Kaspera Schmeichela.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Andreasa Christensena, a ten precyzyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki Hugo Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Andreas Christensen doprowadza do wyrównania!!!

• Ofensywna akcja Duńczyków, ale obronną ręką wychodzą "Trójkolorowi".

• Duńczycy próbują dłużej utrzymać się przy piłce, ale mają problem z przedostaniem się pod pole karne rywali.

• Zmiana w reprezentacji Francji. Marcus Thuram zmienił Oliviera Giroud.

• Kylian Mbappe ruszył lewą stroną boiska, wpadł w pole karne, zagrał do Theo Hernandeza, ten odegrał do Kyliana Mbappe, który plasowanym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Kylian Mbappe otwiera wynik spotkania!!!

• Antoine Griezmann dostał prostopadłe podanie, znakomicie przyjął piłkę i uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

• Kylian Mbappe ruszył z połowy boiska, wpadł w pole karne Duńczyków, ale uderzył wprost w duńskiego bramkarza!

• W odpowiedzi okazja Duńczyków, ale teraz polski arbiter odgwizdał spalonego.

• Prostopadłe podanie do Kyliana Mbappe, ale tego uprzedził Kasper Schmeichel.

• Dania wywalczyła rzut rożny, ale dośrodkowanie nie zagroziło bramce Hugo Llorisa.

• Kylian Mbappe zagrał w pole karne Danii do Ousmane Dembele, ten odegrał, ale pierwszy do piłki dopadł Kasper Schmeichel.

• Próba zagrania w pole karne Francji, ale żaden z Duńczyków nie dopadł do piłki.

• Kylian Mbappe zagrał w pole karne Danii do Adriena Rabiota, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Danii już w przerwie. Martin Braithwaite pojawił się w miejsce Andreasa Corneliusa.

• Piłkarze obu zespołów wracają na plac gry. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Kylian Mbappe ponownie przy piłce. Francuz złamał akcję do środka i mocno uderzył, ale teraz trafił w Olivera Girouda.

• Kylian Mbappe popędził lewą stroną boiska, ale dośrodkował bardzo niedokładnie.

• Do pierwszej połowy meczu doliczone co najmniej trzy minuty.

• Jules Kounde został ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, zagrał w pole karne do Kyliana Mbappe, ale ten posłał piłkę wysoko ponad bramką rywali.

• Kolejna efektowna akcja Francji. Kylian Mbappe zagrał z pierwszej piłki do Oliviera Giroud, ale ten uderzył obok bramki.

• Szybki kontratak Danii, Andreas Cornelius dostał piłkę w polu karnym Francji, ale uderzył niecelnie.

• Kolejne dośrodkowanie w pole Danii, ale tym razem bardzo niedokładnie.

• Antoine Griezmann dostał piłkę w polu karnym Danii, oddał mocny strzał, ale Kasper Schmeichel znakomicie interweniował!

• Kylian Mbappe znakomicie wpadł w pole karne Duńczyków, zagrał do Julesa Kounde, ten uderzył z woleja, ale trafił wprost w rywala.

• Duńczycy teraz przez dłuższy moment rozgrywają piłkę.Szukają sposoby na sforsowanie defensywy rywala.

• Duńczycy ponownie spowalniają grę. Nie chcą, by Francuzi napędzali tempo gry.

• Andreas Cornelius z żółtą kartką za faul w środku pola.

• Ousmane Dembele dośrodkował wprost na głowę Adriena Rabiota, ten uderzył znakomicie, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Kasper Schmeichel.

• Znakomite prostopadłe podanie do Kyliana Mbappe, ten ruszył z impetem, ale faulem został zatrzymany przez Andreasa Christensena.

• Kylian Mbappe próbował prostopadle zagrać do Oliviera Giroud, ale ten nie dopadł do piłki.

• Duńczycy próbują uspokoić grę. Rozgrywają piłkę w środku pola.

• Ousmane Dembele mocno zacentrował w pole karne Duńczyków, ale tam Olivier Giroud nie zdołał oddać celnego strzału.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Raphael Varane nie zdołał skierować piłki do bramki rywali.

• Antoine Griezmann mocno dośrodkował w pole karne Duńczyków, ale tam Andreas Cornelius wybił piłkę na rzut rożny.

• Sędzia Szymon Marciniak odgwizduje faul na Kylianie Mbappe na połowie Duńczyków.

• Dośrodkowanie w pole karne Francuzów spokojnie wyłapał Hugo Lloris.

• Dania przejęła piłkę i mogła wyprowadzić kontrę, ale Andreas Cornelius zwolnił akcję.

• Kylian Mbappe mocno wstrzelił piłkę w "szesnastkę" Duńczyków, ale żaden z jego kolegów nie dopadł do piłki.

• Christian Eriksen wpadł z piłką w pole karne Francuzów, ale podał niedokładnie do partnera.

• Ousmane Dembele dostał piłkę przed polem karnym Danii, próbował oddać strzał, ale trafił wprost w rywala.

• Prostopadłe podanie do Andreasa Corneliusa, ale ten nie zdołał opanować futbolówki.

• Joakim Maehle próbował zagrać w pole karne Francji, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Pierwszy w tym meczu rzut wolny dla Danii na połowie Francji.

• Rasmus Kristensen chciał ruszyć prawą stroną boiska, ale został łatwo zablokowany.

• Duńczycy spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

• Rozpoczynamy jeden z hitów fazy grupowej Mundialu!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie kontenerowego stadionu 974. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Przypomnijmy, że zwycięzca tej grupy zagra z drugą drużyną z "polskiej" grupy.

• Na Danii presję wywarła dzisiaj Australia, pokonując Tunezję 1:0.

• Francja zaczęła źle, bo od utraty bramki z Australią. Zareagowała jednak tak jak należało, więc po ostatnim gwizdku telebim wyświetlił zwycięstwo 4:1. Dania ma za sobą bezbramkowy, rozczarowujący występ z Tunezją.

• To europejski hit grupy D. Zagrają aktualny mistrz świata, czyli Francja z półfinalistą Euro, czyli Danią. Sędziuje Polak - Szymon Marciniak. To jego debiut w katarskim turnieju.

©PAP/EPA/Abedin Taherkenareh

MŚ 2022. Francja - Dania ONLINE. Pierwsze mecze obydwu drużyn znacznie się różniły - Francja zaliczyła bardzo łatwą wygrana z Australią, natomiast Dania bardzo męczyła się z Tunezją, aby ostatecznie zremisować. To co zwraca naszą uwagę to polski akcent w składzie sędziowskim meczu. Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak!

MŚ 2022. Mecz Francja - Dania ONLINE

Spotkanie Francja - Dania to pojedynek dwóch zespołów, które przed startem mundialu były typowane do walki o 1. miejsce w grupie D. Na razie w lepszej sytuacji są Francuzi, którzy wygrali pierwszy mecz i mają na koncie trzy punkty. Duńczycy przez remis z Tunezją zdobyli tylko jedno oczko.

"Trójkolorowi" wykonali swoje zadanie w meczu z Australią w stu procentach. Ich rywale weszli w spotkanie całkiem nieźle i nawet pierwsi strzelili bramkę, ale to tylko rozjuszyło piłkarzy z Europy. Ostatecznie Francuzi strzelili aż cztery bramki i pewnie wygrali z dużo słabszym przeciwnikiem. Autorem dwóch trafień był Olivier Giroud.

Największą bolączką Francuzów są z pewnością kontuzje kluczowych zawodników. Kilka miesięcy przed mundialem urazu doznał Paul Pogba, czyli lider środka pola. Kilka dni przed startem zmagań w Katarze dowiedzieliśmy się, że na imprezie nie wystąpi Karim Benzema, czyli gwiazda Realu Madryt. Na jednym z treningów wypadł także Christopher Nkunku - francuska, wschodząca gwiazda. W spotkaniu z Australią kontuzji doznał także podstawowy obrońca - Lucas Hernández. Pomimo wszystkich absencji, kadra Francji jest szeroka, więc w meczu z Danią możemy spodziewać się dużo jakości na boisku.

Duńczycy całkowicie zawiedli z swoim pierwszym meczu na mundialu. Tunezja nie wyglądała na groźnego rywala, ale podopieczni trenera Hjulmanda mieli ogromne problemy z przeciwnikiem z Afryki. "Orły Kartaginy" miały kilka dogodnych sytuacji, dlatego zawodnicy z Europy mogli nawet przegrać. Ostatecznie bezbramkowy remis musiał wystarczyć obydwu zespołom.

W meczu Francja - Dania będziemy mieli polski akcent. Na arbitra głównego został wyznaczony Szymon Marciniak, dla którego to pierwsze spotkanie na tegorocznym mundialu. Bycie rozjemcą tak ważnego pojedynku to wielkie wyróżnienie.

MŚ 2022. Mecz Francja - Dania TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Francja - Dania w TVP 1 oraz TVP Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Francja - Dania od 17:00 w GOL24 - zapraszamy!