Mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka
2018-09-29 18:00

GKS Katowice

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Podział punktów z przebiegu spotkania wydawał się być sprawiedliwi. W ostatniej akcji meczu goście wyrwali jednak 3 punkty i zepchnęli ekipę z Bukowej na ostatnie miejsce w tabeli.
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Dobranoc!

• Koniec meczu!!!

• Gooooool!!!!! Ostatnia akcja meczu! Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka trafia na głowę Putiwcewa, którego uderzenie z trudem broni Baran, piłka po drodze odbija się od słupka i z bliska dobiją ją Kupczak!

• Vilhjalmsson zastępuje na placu gry Gergela.

• Kontra GKS-u. Poczobut podaje do Michalika, a ten decyduje się na strzał zza pola karnego. Fatalna próba skwitowana gwizdami trybun.

• Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Uderzenie Skórasa lewą nogą. Baran końcówkami palców broni ten strzał!

• Żółta kartka dla Poczobuta.

• Rajd lewą stroną Skórasa zakończony dośrodkowaniem, które złapał Baran.

• Kiełb w miejsce Jovanovicia. To zmiana w ekipie gości.

• Miękka centra Łyszczarza w pole karne. Ruminowi zabrakło centymetrów, by uderzyć piłkę głową.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Błąd opuszcza boisko w jego miejsce Tabiś.

• Błąd dośrodkował w pole karne, Trela wypiąstkował piłkę wprost pod nogę Frańczaka, który stał poza polem karnym. Na jego szczęście uderzenie gracza GKS było kiepskiej jakości.

• Łyszczarz uderza z dystansu, po drodze mały rykoszet, piłka trafia w ręce Treli.

• Błąd nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu Puchacza w konsekwencji czego Trela nie miał problemów z obroną strzału.

• Sam na sam z Baranem znalazł się Skóras, sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Piłka od Remisza w kierunku Rumina, Trela uprzedza napastnika gospodarzy wychodząc poza własne pole karne.

• Rzut rożny dla gości. Centra Skórasa trafiła na głowę Gergela, lecz sędzia przerywa grę po faulu ofensywnym.

• Gutkovskis uderzeniem przewrotką starał się zaskoczyć Barana. Była to jednak bardzo nieudana próba.

• Goool! Mamy remis przy Bukowej! Dośrodkowanie w pole karne Puchacza i piłkę głową do własnej bramki pakuje Grzelak!

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Szymonowicz w miejsce Stefanika.

• 2 zmiana w drużynie GKS-u. Piesio schodzi z boiska, w jego miejsce Łyszczarz.

• Goool!!! Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i Putiwcew strzałem głową pokonuje Barana!

• Gergel uderzył w krótki róg bramki gospodarzy. Baran z trudem broni strzał Słowaka!

• Zmiana w ekipie gospodarze. W miejsce Anona pojawia się Michalik.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Gergela z prawej strony. Od bramki Baran

• Goście wyszli z kontrą 2 na 1, ale świetnie zachował się Frańczak, który przerwał akcję rywala.

• Żółta kartka dla Mateusza Kupczaka.

• Gergel uderzył lewą nogą zza pola karnego. Piłka odchodząca od bramki w znacznej odległości minęła słupek bramki GKS-u.

• Tym razem Trela broni uderzenie z linii pola karnego Bronisławskiego.

• I od razu gospodarze mieli doskonałą sytuację. Piesio znalazł się niemalże oko w oko z Trela, uderzenie wprost w bramkarza i tylko jęk zawodu na trybunach.

• Druga połowa meczu właśnie się rozpoczęła. Czekamy na bramki przy Bukowej!

• Trela pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony w wykonaniu Poczobuta. Po chwili sędzia zakończył pierwszą część gry. Do przerwy w Katowicach bez bramek!

• Baran dobrze interweniuje na piątym metrze po dośrodkowaniu Stefanika.

• Dobra centra Frańczaka, którą efektownym piąstkowaniem przecina Trela. Po chwili piłka po dośrodkowaniu Poczobuta wraca w pole karne gości, do piłki dopada Rumin i uderza niecelnie z woleja.

• Goście po raz kolejny skutecznie radzą sobie ze stałym fragmentem wykonywanym przez Błąda.

• Bardzo nieudana próba uderzenia z rzutu wolnego w wykonaniu Stefanika.

• Kartka dla Frańczaka za faul tuż przed polem karnym.

• Wydawało się, że Gutkovskis został sfaulowany przy linii końcowej, sędzia nie wskazał jednak na faul w polu karnym.

• Błąd znalazł się w dogodnej okazji do zdobycia bramki. Jego uderzenie otarło się o jednego z graczy Termalici przez co piłka minęła słupek bramki Treli o pół metra.!

• Gergel mając trochę przestrzeni zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka wysoko nad bramką GKS-u.

• Rumin starał się zaskoczyć Trelę uderzeniem na bliski słupek, zabrakło centymetrów.

• Odpowiedź gospodarzy. Bronisławski z 10 metrów uderza nad bramką Treli.

• Zablokowane uderzenie Jovanovicia zza pola karnego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Stefanika do piłki doszedł Gutkovskis, ale uderzenie Łotysza minęło słupek bramki Barana.

• Po dośrodkowaniu Frańczaka w polu karnym przewrócił się Bronisławski. Gospodarze domagali się odgwizdania przewinienia. Arbiter nakazał grać dalej.

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny W pole karne dośrodkował Puchacz. Trela piąstkuje futbolówkę poza własną szesnastkę.

• Błąd uruchomił na prawej stronie Anona, który z kolei szukał w polu karny Rumina. Goście wybijają piłkę poza pole gry.

• Niecelne zagranie w pole karne Anona. Od bramki Trela.

• Dobra akcja Rumina, który przedarł się prawą stroną i zagrał w kierunku Piesio. Gracz gospodarzy faulował Szarka.

• Początek meczu. Od środka goście!

• Obie drużyny przed chwilą zostały wyprowadzone przez arbitra głównego Konrada Gąsiorowskiego. Goście w jednolitych niebieskich strojach, gospodarze na czarno.

• W środku tygodnia obie drużyny rywalizowały w rozgrywkach Pucharu Polski. Termalica pokonała na wyjeździe Tur Bielsk Podlaski 4:1. GKS Katowice pokonał po rzutach karnych Pogoń Szczecin.

• Obie drużyny fatalnie prezentują się w obecnych rozgrywkach, co sprawia, że zajmują one dwa ostatnie miejsca na zapleczu ekstraklasy. Obie zatem liczą na komplet w sobotnie po południe.

• Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania GKS Katowice - Bruk-Betu Termalica Nieciecza. Początek spotkania o godzinie 18.

red, Leszek Jaźwiecki

GKS Katowice - Termalica LIVE! Odbić się od dna

GKS Katowice - Termalica LIVE! Odbić się od dna ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdyby sezon zakończył się na tym etapie, to jedni i drudzy rozglądaliby się za terminarzem 2 ligi. Do finiszu pozostało jednak wiele kolejek, dlatego obie drużyny mają czas, by poprawić swoją sytuację. Może uda się już dziś? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Katowiczanie przystąpią do tego spotkania w dobrych humorach. W środę awansowali do 1/16 finału Pucharu Polski eliminując, po rzutach karnych, Pogoń Szczecin. Kolejnym rywalem będzie lider Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok. Teraz jednak piłkarze GKS-u chcą się skupić na ligowych rozgrywkach.

- Mam nadzieję, że mecz pucharowy będzie małym kroczkiem w kierunku lepszej gry GieKSy - mówił na konferencji prasowej po meczu Pucharu Polski trener Jakub Dziółka. - Co niektórzy rozegrali 120 minut w spotkaniu pucharowym, dlatego musimy to wziąć pod uwagę przy układaniu składu na kolejny mecz ligowy - dodał szkoleniowiec GKS-u.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Obie drużyny pilnie potrzebują punktów by jak najszybciej poprawić swoją sytuację. W obu klubach doszło do zmiany trenera. W Katowicach pracę stracił Jacek Paszulewicz i jego miejsce zajął asystent Jakub Dziółka. Do zmiany trenera doszło także w zespole z Niecieczy. Jacka Zielińskiego zastąpił Marcin Kaczmarek.
- GKS podobnie jak my potrzebuje punktów. Nam zależy na ich zdobyciu, żeby powoli poprawiać naszą sytuację w tabeli - mówi trener ekipy z Niecieczy.

W meczu z Termaliką nie zagra z powodu nadmiaru kartek Bartosz Śpiączka. W zespole gości z Niecieczy z tego samego powodu nie zagra Rumun Florin Purece. Początek meczu, którego arbitrem będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskie, o godzinie 18.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - GKS Katowice 1:0 (1 liga, 08.03.2015)
GKS Katowice - Termalica 1:2 (1 liga, 17.08.2014)
GKS Katowice - Termalica 1:1 (1 liga, 21.05.2014)

Mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.