MŚ 2022. Holandia - Katar ONLINE. Postawić stempel na awansie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2

Katar

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru!

• Z tej grupy prawdopodobnie oprócz Holandii wyjdzie jeszcze Senegal. Holendrzy będą czekać na rywala z grupy B, czyli Anglię, Iran Stany Zjednoczone lub ewentualnie Walię.

• Koniec meczu na Al-Bayt Stadium! Holandia wygrywa z Katarem 2:0 i melduje się w 1/8 finałów! Natomiast gospodarze już teraz żegnają się z turniejem.

• Szybka akcja Kataru, ale w ostatniej chwili Andries Noppert uprzedził snajpera gospodarzy.

• Denzel Dumfries popędził skrzydłem, ale dośrodkował wprost w ręce katarskiego bramkarza.

• Steven Berghuis oddał mocny strzał z okolic pola karnego, ale trafił tylko w poprzeczkę!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Ostatnia zmiana także w reprezentacji Holandii. Kenneth Taylor zastąpił Frenkie de Jonga.

• Natomiast Ahmed Alaaeldin zmienił Abdelaziza Hatima.

• Dwie ostatnie zmiany w reprezentacji Kataru. Musaab Khidir zmienił Ismaila Mohamada

• Natomiast Teun Koopmeiners pojawił się w miejsce Martena de Roona.

• Dwie kolejne zmiany w reprezentacji Holandii. Wout Weghorst zmienił Codyego Gakpo

• Szybka i dobra akcja Kataru, ale jeden z graczy gospodarzy sfaulował Holendra w polu karnym "Oranje".

• Zagranie w pole karne Holandii, ale tam Andries Noppert skutecznie wybił dośrodkowanie jednego z Katarczyków.

• W drugim meczu dzieje się zdecydowanie lepiej. Tutaj Holandia całkowicie kontroluje przebieg gry, nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa piłkę.

• Coś nieprawdopodobnego na drugim stadionie! Senegal znowu na prowadzeniu i z awansem!

• Ekwador doprowadza do wyrównania w meczu z Senegalem i w tej chwili to zespół z Ameryki Południowej jest w fazie pucharowej!

• Steven Berghuis trafił do bramki rywali, ale arbiter wcześniej dopatrzył się zagranie ręką jednego z Holendrów.

• Natomiast Vincent Janssen pojawił się w miejsce Memphisa Depaya.

• Dwie zmiany także w reprezentacji Holandii. Steven Berghuis zmienił Davyego Klaassena

• Natomiast Ali Asad zastąpił Hassana Al-Haydosa

• Mohamed Muntari pojawił się w miejsce Almoeza Aliego

• Trzy zmiany w reprezentacji Kataru. Karim Boudiaf zmienił Assima Modibo

• Faul w środku pola na korzyść Holandii.

• Spotkanie wróciło do stanu z końcówki pierwszej połowy. Holandia niespecjalnie kwapi się do ataków, natomiast Katar nie jest w stanie skonstruować groźnej akcji i w ich poczynaniach dominuje raczej chaos i przypadek.

• Dośrodkowanie w pole karne Holandii, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Katarczycy próbują odpowiedzieć, ale to raczej Holendrzy oddają inicjatywę rywalom.

• Nathan Ake ukarany żółtą kartką.

• Memphis Depay dostał piłkę w polu karnym Kataru, oddał strzał, który jeszcze wybronił bramkarz, ale z dobitką Frenkie de Jonga nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Frenkie de Jong podwyższa na 2:0!!!

• Szybki kontratak Kataru, który jednak został zatrzymany na skrzydle.

• Cody Gakpo próbował zagrać w pole karne Kataru, ale w ostatniej chwili podanie zostało zablokowane.

• Czas na drugą odsłonę spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Al-Bayt Stadium, za chwilę rozpoczniemy drugą część meczu.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Holandia prowadzi z Katarem 1:0.

• Memphis Depay oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Senegal obejmuje prowadzenie w meczu z Ekwadorem i w tej chwili to on jest drugim zespołem, który awansuje z grupy A.

• Holandia nie kwapi się do kolejnych ataków. Oddała piłkę rywalom, ale ci nie potrafią z tego skorzystać.

• Marten de Roon zagrał w pole karne Kataru do Codyego Gakpo, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Niezbyt intensywne jest to spotkanie. Holandia nie chce forsować tempa, natomiast Katar nie potrafi przeciwstawić się rywalom.

• Yousef Hassan dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym Holandii nie było żadnego z graczy gospodarzy.

• Katarczycy próbuję przejąć inicjatywę. Trochę chaotycznie, ale utrzymują się przy piłce.

• W odpowiedzi Ismail Mohamad zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył prost w holenderskiego bramkarza.

• Cody Gakpo niepilnowany dostał piłkę przed polem karnym Kataru, ruszył z futbolówką kilka metrów i oddał mocny strzał, z którym nie miał żadnych szans bramkarz gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Cody Gakpo otwiera wynik tego meczu!!!

• Memphis Depay świetnie przyjął piłkę w polu karnym Kataru, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Katarczycy po akcji skrzydłem wywalczyli rzut rożny.

• Holendrzy mają problem z rozmontowaniem obrony gospodarzy. Holandia gra bardzo wolno i nie ma pomysłu na grę.

• Cody Gakpo dośrodkował na głowę Davyego Klaassenena, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Holendrzy naciskają coraz bardziej. Kolejny rzut rożny dla "Oranje".

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

• Denzel Dumfries popędził prawą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Frenkie de Jong zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił w swojego partnera.

• Koronkowa akcja reprezentacji Holandii, Daley Blind wpadł w pole karne rywali, ale zagrał niecelnie.

• Katarczycy próbują odpowiedzieć, ale dośrodkowanie w pole karne Holandii było bardzo niedokładne.

• Po raz kolejny zagotowało się w "szesnastce" gospodarzy, ale jeden z Holendrów sfaulował rywala.

• Cody Gakpo zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Ismail Mohamad ucierpiał po jednym ze starć, ale za chwilę chyba będzie mógł kontynuować grę.

• Zakotłowało się w w polu karnym Kataru, Davy Klaassen uderzył wprost w bramkarza rywali, a dobitka Daley Blind okazała się bardzo niecelna.

• Hassan Al-Haydos zdecydował się na strzał z dystansu, ale Andries Noppert pewnie interweniował.

• Kolejne zagranie w pole karne Kataru, tym razem arbiter odgwizdał spalonego.

• Pierwsze zagranie w pole karne Kataru, ale tam Memphis Depay nie zdołał oddać celnego strzału.

• Rozpoczynamy pojedynek Holandii z Katarem!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na Al-Bayt Stadium, za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie reprezentacji Holandii:

• Tak prezentuje się skład reprezentacji Kataru:

• W równolegle trwającym meczu Ekwador zmierzy się z Senegalem i minimum jedna z tych drużyn zamelduje się w fazie pucharowej turnieju.

• Reprezentacja Kataru okazała się pierwszą reprezentacją, która straciła szanse na awans do fazy pucharowej. Wiec dzisiaj gospodarze turnieju będą grać jedynie o honor. Natomiast reprezentacji Holandii nawet remis wystarczy do awansu. Jednak ciężko sobie wyobrazić, by Holendrzy nie wygrali z najsłabszą drużyną na tym turnieju.

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na ostatnią kolejkę fazy grupowej piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Dzisiaj gospodarze turnieju zmierzą się z Holandią. Na relację z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

©EPA/Friedemann Vogel PAP/EPA

MŚ 2022. Holandia - Katar ONLINE. Przed turniejem wielu widziało reprezentację Holandii nawet w strefie medalowej. Póki co drużyna Oranje jest na dobrej drodze do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca; dzięki pokonaniu Senegalu oraz remisowi z Ekwadorem. Na zakończenie tej fazy zagra z gospodarzami, którzy żegnają się z turniejem. Relacja LIVE we wtorek od godziny 16:00.

MŚ 2022. Mecz Holandia - Katar ONLINE

Musiałby się wydarzyć kataklizm, by Holandia w ogóle nie awansowała z grupy. Kataklizm, czyli wysoka porażka z Katarem i minimalna wygrana Senegalu. W to jednak nikt nawet nie wierzy.

Na poprzednim swoim mundialu, czyli w Brazylii drużyna Oranje zaszła bardzo wysoko, zdobywając brązowy medal.
W Rosji jej zabrakło; przeszła przebudowę, znów liczy na duży sukces. Ze zdrowym liderem defensywy, Virgilem van Dijkiem, ulubieńcem kibiców Frenkiem de Jong, wreszcie zapowiadającym przejście na emeryturę, selekcjonerem Louisem van Gaalem. Czy są podstawy, by liczyć na kolejny sukces?

Gdyby nie drobne potknięcie z Senegalem (1:1), przeciwko Katarowi Holandia mogłaby wyjść nawet rezerwowym składem. Z powodu remisu trzeba jednak walczyć o swoje. W postawieniu stempla na awansie ma pomóc choćby Memphis Depay awizowany przez media do wyjściowej jedenastki. Autor 42 bramek w narodowych barwach rozegrał dotąd pół godziny z Senegalem i drugą połowę przeciwko Ekwadorowi.

Jaki Katar możemy zobaczyć? Gospodarze imprezy dwie pierwsze, premierowe gry na mistrzostwach świata przegrali. Dali trochę radości kibicom, strzelając gola kontaktowego na 1:2 Senegalowi, lecz drużyna z Afryki szybko odpowiedziała, ustalając wynik meczu na 1:3. Tak zwany "mecz o honor" dla Katarczyków pewnie zakończy się trzecią porażką. Bukmacherzy są bezwzględni - kurs na wygraną Katarczyków wynosi 1 do 16.

Reprezentacja Kataru prowadzona przez Hiszpana Felixa Sancheza mimo zapewnień federacji i samego szkoleniowca, że do turnieju jest świetnie przygotowana, nie zaprezentowała nic szczególnego. Co więcej, zdaniem ekspertów jest najsłabszym uczestnikiem imprezy. Czy zaskoczy akurat w swoim ostatnim meczu?

Przewidywane składy na mecz Holandia - Katar
Holandia: Noppert - Timber, Van Dijk, Ake - Dumfries, Berghuis, F de Jong, Blind - Gakpo, Bergwijn, Depay.
Katar: Barsham - Miguel, Khoukhi, Hassan - Mohammad, Hatem, Madibo, Al-Haydos, Ahmed - Ali, Muntari.

Mecz Holandia - Katar TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu w TVP 1 oraz TVP Sport. Komentuje duet Maciej Iwański - Sebastian Mila. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Holandia - Katar od 16:00 w GOL24 - zapraszamy!