PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE. Pojedynek sąsiadów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2

Zagłębie Lubin

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Za dwa tygodnie Zagłębie Lubin zagra u siebie z Wartą Poznań, natomiast Jagiellonia Białystok pojedzie do Mielca na mecz ze Stalą.

• Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (w skali 1-6):

• Zlatan Alomerović - 3
    • Paweł Olszewski - 3, (Bartłomiej Wdowik - 2)
    • Dusan Stojinović - 2
    • Mateusz Skrzypczak - 3
    • Michał Pazdan - 3
    • Jakub Lewicki - 3, (Tomas Prikryl - 3)
    • Taras Romanczuk - 4
    • Nene - 3, (Aurelien Nguiamba - 2)
    • Michal Sacek - 3, (Maciej Bortniczuk - bez oceny)

• Luis Mata - 2
    • Marko Poletanović - 3, (Tomasz Makowski - bez oceny)
    • Łukasz Łakomy - 3
    • Tomasz Pieńko - 3, (Filip Starzyński - bez oceny)
    • Sasa Żivec - 4, (Tornike Gaprindaszwili - 4)
    • Kacper Chodyna - 3
    • Dawid Kurminowski - 2, (Martin Dolezal - 3)
  • Dobry mecz w Białystoku i chyba sprawiedliwy remis. Oba zespoły miały fragmenty, kiedy przeważały.

• Koniec meczu w Białymstoku. Jagiellonia remisuje z Zagłębiem Lubin 2:2.

• Tornike Gaprindaszwili odzyskał piłkę na połowie rywala, ale niedokładnie zagrał do partnera.

• W doliczonym czasie gry Zagłębie utrzymuje się przy piłce, ale nie może znaleźć luki w defensywie gospodarzy.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu Lubin. Tomasz Makowski pojawia się w miejsce Marko Poletanovića.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego zupełnie bez zagrożenia.

• Tomas Prikryl zagrał do Tarasa Romanczuka, ale chwilę później znowu dostał piłkę. Gracz Jagiellonii zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii Białystok. Maciej Bortniczuk zmienił Michala Sacka

• Bartosz Bida wrzucił w szesnastkę gości, ale piłkę spokojnie wyłapał bramkarz Zagłębia.

• Kacper Chodyna popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne do Tornike Gaprindaszwiliego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Tornike Gaprindaszwili pokusił się o indywidualną akcję i oddał strzał z dystansu. Piłka powędrowała niewiele nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Łukasz Łakomy uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Zlatan Alomerović!

• Trzecia zmiana w Zagłębiu Lubin. Filip Starzyński pojawił się w miejsce Tomasza Pieńki.

• Tornike Gaprindaszwili popędził prawą stroną, wpadł w pole karne Jagiellonii, i wyłożył piłkę do Kacpra Chodyny! Ten wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Kacper Chodyna trafia do bramki i znowu mamy remis w Białymstoku!!!

• Natomiast Bartosz Bida pojawił się w miejsce Jesusa Imaza.

• Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Aurelien Nguiamba zmienił Nene

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia trafiło pod nogi Michała Pazdana, który sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Michał Pazdan daje prowadzenie Jagiellonii!!!

• Marc Gual wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, minął rywala, ale chwilę później stracił piłkę.

• Prostopadłe zagranie w okolice pola karnego Jagiellonii, ale tam Martin Dolezal był na pozycji spalonej.

• Kacper Chodyna popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Jagiellonii, ale nie zdołał zagrać do żadnego z partnerów.

• Zmiana w Zagłębiu Lubin. Martin Dolezal zmienił Dawid Kurminowski.

• Uderzenie Marko Poletanovića poleciało nad poprzeczką bramki rywali.

• Tomasz Pieńko sfaulowany przed polem karnym Jagiellonii i będzie szansa na dobry strzał.

• Płaska wrzutka w pole karne Zagłębia, ale wprost pod nogi rywala.

• Dośrodkowanie Marko Poletanovića z problemami, ale ostatecznie skutecznie wybił Zlatan Alomerović.

• Dusan Stojinović został ukarany żółtą kartką po zagraniu ręką w środku pola.

• Kacper Chodyna dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, ale gracz gości fatalnie spudłował w stuprocentowej sytuacji!

• Natomiast Bartłomiej Wdowik pojawił się w miejsce Pawła Olszewskiego.

• Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Tomas Prikryl zmienił Jakuba Lewickiego

• Uderzenie Jesusa Imaza z rzutu karnego ponownie obronił bramkarz Zagłębia, ale do piłki dopadł jeszcze Marc Gual i umieścił piłkę w bramce gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Marc Gual zdobywa bramkę!!! Jednak Jesus Imaz ponownie spudłował!!!

• Będzie powtórka rzutu karnego, bo bramkarz Zagłębia zbyt wcześnie opuścił linię bramkową!

• Sokratis Dioudis świetną paradą broni strzał Jesusa Imaza!!!

• Luis Mata został ukarany żółtą kartką po faulu na graczu Jagiellonii.

• Rzut karny dla Jagiellonii po faulu na Tarasie Romanczuku!

• Jagiellonia Białystok próbuje odpowiedzieć, ale nie potrafi zagrać piłki w pole karne gości.

• Zagranie piłki w pole karne Jagiellonii, ale niedokładne podanie sprawiło że żaden z graczy gości nie dopadł do piłki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie zmiana w składzie Zagłębia Lubin. Tornike Gaprindaszwili pojawia się w miejsce Sasy Żivca, który prawdopodobnie doznał kontuzji.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Zagłębie Lubin prowadzi z Jagiellonią 1:0.

• Po dłuższym sprawdzeniu rzut karny odwołany!

• Sędzia dyktuje rzut karny po kontakcie bramkarza Jagiellonii z graczem Zagłębia! Jednak chyba zaraz "jedenastka" zostanie odwołana.

• Jeszcze jedna wrzutka w szesnastkę gości, ale tym razem pewnie interweniuje Sokratis Dioudis.

• Kolejna wrzutka na pole karne Zagłębia, ale tam uderzenie głową Marca Guala zostało zablokowane!

• Znowu Jagiellonia wraca do swojej gry. Ataki gospodarzy są coraz bardziej intensywne, ale wciąż bez rezultatu.

• Kacper Chodyna oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie interweniował Zlatan Alomerović.

• Próbuje odpowiedzieć Zagłębie. Goście aktywniej w odbiorze piłki, ale wszystko wygląda ładnie tylko do okolic pola karnego gospodarzy.

• Zdecydowanie Jagiellonia przeważa w tym spotkaniu, ale to Zagłębie prowadzi. Gospodarze nie potrafią wykorzystać nadarzających się okazji.

• Jakub Lewicki zagrał w pole karne "Miedziowych" ale ponownie skutecznie obrona gości.

• Kolejne zagranie w pole karne Zagłębia, tam Jesus Imaz zdecydował się na strzał przewrotką, ale uderzył niecelnie!

• Jesus Imaz zagrał wprost na nogę Jakuba Lewickiego, ale ten z bliskiej odległości minimalnie się pomylił!

• Znakomite podanie w pole karne Jagiellonii, ale tam jeden z graczy gości fatalnie spudłował!

• Paweł Olszewski popisał się świetnym prostopadłym podaniem, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniowali obrońcy Zagłębia.

• Dużo gry w środku pola. Jagiellonia częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Dośrodkowanie Marko Poletanovića nie znalazło żadnego z partnerów.

• Faul na połowie Jagiellonii i będzie szansa dla gości na dobre dośrodkowanie.

• Marc Gual ruszył do prostopadłego podania, wpadł w pole karne Zagłębia, ale tam łatwo stracił piłkę.

• Jakub Lewicki dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale gracz gospodarzy fatalnie dośrodkował.

• Po fatalnej stracie Jagiellonii Mateusz Grzybek wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, minął rywala i wyłożył piłkę do Sasy Żivca, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Sasa Żivec zdobywa bramkę w pierwszej akcji meczu!!!

• Rozpoczynamy mecz w Białymstoku!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu miejskiego w Białymstoku. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Sędzią meczu Jagiellonia - Zagłębie będzie Bartosz Frankowski, arbiter z Torunia. Asystować na liniach będą go Marcin Boniek, a także Paulina Baranowska. Na sędziego technicznego został wyznaczony Konrad Aluszyk, a za VAR odpowiadać będą Daniel Stefański i Dawid Golis.

• W rundzie jesiennej między tymi drużynami padł remis 1:1. W Lubinie strzelali Tomasz Makowski oraz Maciej Bortniczuk. To było jedyne trafienie 21-letniego napastnika Jagielloni w tym sezonie licząc tylko rozgrywki ligowe.

• Zagłębie natomiast pod wodzą Waldemara Fornalika punktuje obiecująco - serię trzech zwycięstw przerwała co prawda ostatnia ligowa porażka z Pogonią (0:1), jednak gol stracony przez podopiecznych Fornalika padł w doliczonym czasie gry. Pogoń wyjechała z Lubina z kompletem, a "Miedziowi" za brak koncentracji musieli zapłacić.

• Mimo podobnych miejsc w tabeli obie drużyny podejdą do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Jeszcze niedawno mówiło się o "gorącym krześle" trenera Jagielloni Macieja Stolarczyka. Ostatnia wygrana z Górnikiem Zabrze 2:1 sprawiła, że trener pracę zachował, a przede wszystkim w gabinetach "Jagi" zrobiło się spokojniej.

• W Białymstoku Jagiellonia Macieja Stolarczyka podejmie Zagłębie Lubin. Obie drużyny dzieli w tabeli ledwie jeden punkt - "Jaga" uzbierała 28 oczek, Zagłębie punkt więcej. Kibiców czeka więc zacięte starcie, obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu, by wydostać się z dolnych rejonów tabeli

• Za 20 minut początek meczu Jagiellonia - Zagłębie. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania

©Wojciech Wojtkielewicz

PKO Ekstraklasa. Jagiellonia - Zagłębie ONLINE. W Białymstoku Jagiellonia Macieja Stolarczyka podejmie Zagłębie Lubin. Obie drużyny dzieli w tabeli ledwie jeden punkt - "Jaga" uzbierała 28 oczek, Zagłębie punkt więcej. Kibiców czeka więc zacięte starcie, obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu, by wydostać się z dolnych rejonów tabeli. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Zagłębie na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE od godziny 14:30 w GOL24.

Jagiellonia - Zagłębie ONLINE

Przewidywalne składy na mecz Jagiellonia - Zagłębie:
Jagiellonia: Zlatan Alomerović - Bartłomiej Wdowik, Dusan Stojinovic, Mateusz Skrzypczak, Michał Pazdan, Jakub Lewicki - Tomas Prikryl, Taras Romanczuk, Nene - Marc Gual, Jesus Imaz.
Zagłębie: Sokratis Dioudis - Bartłomiej Kłudka, Aleks Ławniczak, Jarosław Jach, Mateusz Grzybek - Łukasz Łakomy, Filip Starzyński, Kacper Chodyna, Damjan Bohar - Dawid Kurminowski, Jakub Świerczok.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Zagłębie:
Jagielonia: Camilo Mena.
Zagłębie: -

Mecz Jagiellonia - Zagłębie TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Canal+ Sport oraz w Canal+ Sport 3. Mecz dostępny również w Internecie w Canal+ Online i Polsat Box Go. Ten mecz skomentuje duet Robert Skrzyński - Wojciech Jagoda. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:30 – zapraszamy!