• Bardzo mocne uderzenie Forsella! Minimalnie nad bramką.

• Szymusik ucierpiał po wybiciu piłki i mamy chwilową przerwę w grze.

• Kolejny młody zawodnik na boisku. Letniowski zastąpił Tibę.

• Crnomarković zastąpił Rogne.

• Ofensywna zmiana w zespole Korony. Papadopulos zastąpił Spychałę.

• Michał Skóraś wszedł w miejsce Jakuba Kamińskiego.

• Długie podanie na lewe skrzydło w kierunku Puchacza, ten nisko dośrodkował na Gytkjaera, a Duńczyk zdobywa 20. bramkę w tym sezonie!

• GOOOOOOOOL! CHRISTIAN GYTKJAER!

• Bardzo pewne uderzenie Duńczyka. Uderzenie w drugą stronę, niż rzucił się Kozioł.

• GOOOOOL! CHRISTIAN GYTKJAER

• JEST KARNY! Dośrodkowanie Tiby i ręką blokował zagranie obrońca gospodarzy.

• Sędzia Tomasz Musiał podbiegł do ekranu VAR. Będzie sprawdzał zagranie ręką w polu karnym.

• Spychała faulował już któryś raz Jóźwiaka. Słusznie został ukarany kartką.

• Kiełb dopadł do piłki w polu karnym i uderzył na bramkę. Po rykoszecie futbolówka wpadła prosto w ręce van der Harta.

• Seria dośrodkowań w pole karne Lecha i z łatwością bronią się goście.

• Wrzutka w pole karne, ale defensywa Lecha jest o wiele wyższa i bez problemu Rogne oddalił zagrożenie.

• Szymusik ostro wszedł w Ramireza, ale bez kartki, choć sędzia Tomasz Musiał wskazał ich już trzy.

• Akcja trzech zawodników, Ramirez zagrał na skraj pola karnego do Tiby, Portugalczyk podbiegł pod linię końcową i zagrał piłkę między Kozioła a Gytkjaera. Duńczyk uderzeniem od poprzeczkę wykończył ładną akcję.

• GOOOOOOL! CHRISTIAN GYTKJAER!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jóźwiak chciał zatrzymać biegnącego na bramkę rywala i dostał kartkę.

• Pućko ruszył z dryblingiem przed siebie, minął dwóch rywali i zatrzymał się na trzecim. Upadł w polu karnym i wymownym spojrzeniem dał arbitrowi do zrozumienia, że w tej sytuacji powinien użyć gwizdka.

• Bardzo szeroko ustawiony Jóźwiak. Młodzieżowiec otrzymał podanie, ruszył na bramkę, ale został zatrzymany przez dwóch obrońców.

• Dobra akcja Korony! Forsell otrzymał wysoką piłkę, przerzucił ją nad obrońcami, a wbiegający Jacek Kiełb uderzył na bramkę. Świetnie wyszedł i skrócił kąt Mickey van der Hart.

• Strzał Hiszpana obok bramki. Wciąż bezbramkowo w Kielcach

• Faul na zawodniku Lecha tuż przed polem karnym Korony. Okazja dla Ramireza.

• Kolejna kartka, tym razem Pućko.

• Kovacević nie był w stanie poradzić sobie z rozpędzonym Jóźwiakiem i musiał faulować na żółtą kartkę.

• Stały fragment gry. Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie w pole karne, niedalekie wybicie piłki przez Szymusika i Moder uderzył z dystansu. Obok bramki.

• Gnjatić ostro zatrzymywał rywala i mamy kartkę.

• Tiba z boku boiska, przedarł się w pole karne i gdy już zagrywał kluczową piłkę w światło bramki, został zablokowany.

• Znów Kozioł był czujny na przedpolu. Polski bramkarz ubiegł tym razem Daniego Ramireza, który popędził do zagranej przez Tibę piłki.

• Teraz nieco dłużej przy piłce utrzymywali się piłkarze Lecha. Bez strzału, ale Kolejorz ma przynajmniej inicjatywę i uspokoił rozpędzoną Koronę.

• Kontratak Korony, szybka wymiana piłki, wystarczyło kilka podań, by znaleźć się pod bramką Lecha. Uderzenie jednak prosto w van der Harta.

• Tiba znalazł wbiegającego w pole karne Gytkjaera. Duńczyk przegrał pojedynek z Koziołem, który wybiegł do bezpańskiej futbolówki.

• Teraz groźnie pod bramką Kozioła! Daleka, płaska piłka do Butki, Ukrainiec zgrał w pole karne do Jóźwiaka, który nawinął obrońcę, ale - strzelając już na bramkę - trafił piłką w kolegę z zespołu, Daniego Ramireza.

• Szybka wymiana podań między kilkoma zawodnikami gospodarzy. Trudno oddać strzał, bo solidnie z tyłu prezentuje się Lech.

• Znów groźnie pod bramką Lecha. Rzut wolny tuż przed polem karnym, bardzo mocne uderzenie Forsella, ale znów spisał się na linii bramkarz Kolejorza.

• Rzut rożny dla Korony. Mamy pierwszy strzał w tym spotkaniu, ale bez problemu broni van der Hart.

• Pierwsza akcja gospodarzy, dwa dośrodkowania w pole karne, ale radzą sobie obrońcy gości.

• Zaczynamy spotkanie!

• A oto jedenastka Korony:

• Tak zagra dziś Lech Poznań:

• Korona gra o utrzymanie w Ekstraklasie, choć może być to nie lada wyczyn. Na pierwszym bezpiecznym miejscu znajduje się Wisła Kraków i ma cztery punkty przewagi nad kielczanami. Ci, aby myśleć o pozostaniu w lidze, muszą punktować w tak prestiżowych meczach, jak ten z Lechem.

• Lech, aby obronić czwartą pozycję i w rundzie finałowej zagrać cztery razy na własnym stadionie, musi w Kielcach zdobyć trzy punkty. Tymczasem wyjazdowe zwycięstwo Kolejorz czeka już od 17 kolejki, kiedy 29 listopada wygrał w Płocku z Wisłą 2:0.

• W przypadku Lecha i Korony wszystko jest już jasne - Kolejorz już zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej, a Korona jest skazana na grę w grupie spadkowej. Obu zespołom zależy jednak na punktach. Kolejorz wciąż walczy o europejskie puchary, a kielczanie znajdują się na miejscu spadkowym.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Korona Kielce - Lech Poznań!

ZEN, LEM

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Grzegorz Dembinski

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE. Mecz z Koroną Kielce to ostatnie spotkanie Lecha Poznania w sezonie zasadniczym. Obie drużyny zmierzą się w niedzielę, 14 czerwca o godz. 18. Relacja na żywo z meczu Korona - Lech live w GOL24.pl.

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE

W niedzielę zostanie rozgrana 30. kolejka PKO BP Ekstraklasy. To ostatnie mecze sezonu zasadniczego, które zdecydują o tym, które drużyny będą walczyć o mistrzostwo Polski i miejsca na podium gwarantujące udział w europejskich pucharach, a którym pozostanie walka o to, aby nie spaść do 1. ligi.

Lech, aby obronić czwartą pozycję i w rundzie finałowej zagrać cztery razy na własnym stadionie, musi w Kielcach zdobyć trzy punkty. Tymczasem wyjazdowe zwycięstwo Kolejorz czeka już od 17 kolejki, kiedy 29 listopada wygrał w Płocku z Wisłą 2:0. Na dodatek na jej terenie nie potrafi wygrać już od prawie 5 lat.

- Będziemy musieli rozsądnie rotować składem. Mamy tak wyrównaną kadrę, że grzechem byłoby z tego nie korzystać - mówił na przedmeczowej konferencji trener Kolejorza Dariusz Żuraw. - Zespól Korony prezentuje się bardzo solidnie. Grają agresywnie i są silni fizycznie, jednak w ostatnich meczach pokazali, że potrafią też grać w piłkę i strzelać gole. Nasze zadanie na pewno będzie trudne, ale my skupiamy się na nas. Oczywiście jedziemy do Kielc po trzy punkty. Chcemy grać tak, jak graliśmy do tej pory, czyli mieć piłkę, dominować, stwarzać sobie sytuacje i z tego zdobywać bramki - dodaje.

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Mecz Korona - Lech na żywo będzie transmitowany przez Canal+ Sport 2. Spotkanie skomentują Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda. Początek meczu o godz. 18:00, tak jak wszystkich w tej kolejce. Mecz Korona - Lechonline w internecie będzie można oglądać w NC+ GO.

18:00 mecz Korona Kielce - Lech Poznańna żywo