• Linetty wykonał rzut wolny dla Lecha. Posłał piłkę w pole karne, lecz stamtąd wypiąstkował ją Malarz

• I jeszcze żółta kartka dla Lewczuka. Za faul na Linettym

• Kamil Jóźwiak złapał żółta kartkę za faul na Hlousku

• Po uderzeniu Hamalainena, pewnie broni Burić

• Wydawało się, że Legia stanie przed fajną sytuacja. Guilherme szybko stracił piłkę.

• Zablokowane uderzenie Linettego zaowocowało samotną kontrą Nikolicia. Węgier w sytuacji sam na sam przegrał z Buriciem

• Tempo gry nieco zwolniło w ostatnich minutach a piłka gości głównie w środku boiska

• I ostatnia zmiana tego meczu. Dawid Kownacki za Nicki Bille Nielsena

• Na murawie pojawil sie młody Kamil Jóźwiak. Zastąpił Macieja Gajosa

• Za faul na Gajosie ukarany Guilherme. Żółta kartka

• Nikolić próbował wyminąć Arajuuriego po lewej stronie pola karnego. Nie tym razem.

• Kędziora zagrał do Jevticia, lecz ten nie poradził sobie z Hlouskiem

• Żółtą kartką ukarany Ariel Borysiuk. W ofensywie wszedł w Gajosa.

• Guilherme dośrodkował w pole karne, lecz dobrze tam ustawiony był Kamiński

• Wszystko zaczęło się od straty Tetteha środku boiska. Piłkę odebrał mu Pazdan i bez zwłoki podał do Nikolicia. Węgier sprytnie dojrzał Prijovicia, a Szwajcar świetnie wykorzystał tę sytuację

• GOL! Aleksandar Prijović umieszcza piłkę w siatce

• Guilherme posłał podanie w kierunku Nikolicia, lecz Węgier dał się złapać na pozycji spalonej

• Michał Kucharczyk obejrzał żółta kartkę za faul na Gajosie.

• Borysiuk z dystansu. Dobijał jeszcze Prijović, ale to wyraźnie nie jest dzień napastnika Legii

• Aleksandrow zgrał piłkę w pole karne, skąd w ostatniej chwili wybił ją Kamiński.

• Po rzucie rożnym Lecha, piłkę z własnego pola karnego wybił Rzeźniczak

• Linetty rozegrał piłkę z Gajosem w polu karnym po czym oddał ją Nielsenowi. Ten uderzył na bramkę, a Malarz wybił futbolówkę na korner.

• Szybkiej zmiany dokonał Stanisław Czerczesow. Ściągnął Ondreja Dudę, a zamiast niego do boju puścił Michała Kucharczyka

• Linetty pociągnał środkiem boiska, wbiegł w pole karne i oddał piłkę do Gajosa. Ten uderzył niecelnie

• Druga połowa rozpoczęła się niepozornie. Od wymiany podań przez obie strony w środku boiska.

• Duda sfaulował Gajosa pod własnym polem karnym. Będzie rzut wolny dla lechitów

• Rzeźniczak dobrze poradził sobie z Nielsenem.

• Widowiskowy strzał Jevticia z lewej strony. Ostry kąt sprawił jednak, ze pomocnik trafił w boczną siatkę

• Tym razem Nielsena faulował Rzeźniczak. Rzut wolny Trałki ze środka boiska nie nalezał do udanych

• Dobre rozegranie Tetteha i Trałki zakończyło się podaniem do Nielsena. W skutek dobrej defensywy, lechici nie dostali się jednak nawet w pole karne

• Faul Lewczuka na Nielsenie. Grę wznowią lechici

• Linetty próbował wypuścić Tetteha prostopadłym podaniem, ale ten nie dał sie namówić

• Prijović nie wykorzystał okrutnego błędu Arajuuriego. Fin podał napastnikowi Legii piłkę, a ten nie trafił do praktycznie pustej bramki!

• Jędrzejczyk fajnie współpracuje dzisiaj z Aleksandrowem. Na razie nie przynosi to jednak efektu. Tym razem ich podania nie odebrał Duda

• Prijović zagrał piłkę w pole karne, prosto w Trałkę.

• Daniel Stefański przywitał się z kapitanami: Jakubem Rzeźniczakiem oraz Łukaszem Trałką. Rozpoczną legioniści

• Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

• Kamil Jóźwiak
  • Nasi wysłannicy są już na Łazienkowskiej. Oczekujcie zdjęć, wywiadów, ocen...

• O temperaturę tego spotkania postarali się trener Jan Urban i napastnik Nemanja Nikolić. Obaj postanowili sobie dogryźć. W jaki sposób? Odsyłamy do tekstów:

Jan Urban: Nikolić niczego by mnie nie nauczył Nemanja Nikolić: Urban? Nie zaprzątam sobie nim głowy

• Niecałe pół godziny zostało do pierwszego gwizdka. Cóż to będzie za wieczór! Albo inaczej: cóż to ma być za wieczór. Ani jedni, ani drudzy nie zadowolą się remisem. Idzie walka o pełną pulę. Jak Legia wygra, to odskoczy stawce. Ale jak punkty przypisane zostaną Lechowi, to może być jeszcze różnie w tabeli! Różnice wbrew pozorom takie spore aż nie są.