Mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Muszą odpowiedzieć Stali

Fortuna 1 Liga, 27. kolejka
2019-04-07 19:08

ŁKS Łódź

0

Puszcza Niepołomice

1

• KONIEC SPOTKANIA! ŁKS przegrał po raz pierwszy od 1 września zeszłego roku! Puszcza przerwała jego passę 18 meczów w lidze bez porażki.

• Jeszcze strzał Klimczaka, ale bardzo niecelny. Za chwilę sędzia zakończy mecz.

• Kartka dla Kalinkowskiego.

• Trener Tułacz dokonał ostatniej zmiany. Dobrze grającego dziś Uwakwe zastąpił Furtak.

• SŁUPEK! Sekulski nie wyrównał. Jęk zawodu na trybunach.

• Kartką ukarany Ramirez.

• Jeszcze Wolski za Bryłę. To ostatnia roszada po stronie gospodarzy. Puszcza może przeprowadzić jedną.

• Bąk zszedł z boiska. Za niego wszedł Bartków. Trochę to trwało, ale sędzia nie sięgnął po kartkę.

• Mleczko! Bardzo dobra interwencja na linii. Gdyby nie bramkarz Puszcza być może straciłaby bramkę.

• Ku uciesze fanów kartkę otrzymał Stefanik.

• Kolejne wulgaryzmy pod adresem sędziego. Swoje "dostaje" też centrala - PZPN.

• ŁKS kończy w dziesiątkę. Za drugą żółtą kartkę wylatuje Rozwandowicz!

• Kartka dla Rozwandowicza.

• Szczepaniak zmienił Żytka.

• Dwie próby ze strony ŁKS-u. Pierwsza celna (obronił Mleczko), druga niecelna. Gospodarze sugerują, że przeciwnik gra na czas.

• ... wszedł Łuczak. A za Kujawę pojawił się Sekulski.

• I są zapowiedzane przez nas zmiany. Za Piątka wszedł

• Trybuna wypełniona dosłownie do ostatniego miejsca:

• Godzina gry za nami. Nadal obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany. Na ławce gospodarzy m.in. Łuczak i Sekulski.

• Sędzia ze Szczecina jest dzisiaj na cenzurowanym. Właściwie każda jego decyzja przeciw ŁKS-owi, niestotne czy słuszna, czy niesłuszna, wywołuje gwizdy i buczenie.

• Kartka dla Bielaka.

• Uwakwe nie odpuścił Ramireza. Efekt? Skasowana akcja pod bramką.

• Jeżeli Puszcza utrzyma wynik to z dorobkiem 38 punktów będzie na szóstym miejscu.

• Puszcza zasługuje na pochwały za skuteczną obronę. Jej zawodnicy starają się zagęszczać środek pola. Nie dają też rozpędzić się na skrzydłach.

• Kalinkowski faulowany. Arbiter jeszcze nie zdecydował się na wyjęcie żółtej kartki.

• Niedokładne podanie Piątka w okolicach pola karnego. Jego zespół nadal jednak rozgrywa.

• Druga odsłona właśnie się rozpoczęła. Będą emocje?

• Arbitra schodzącego do szatni pożegnały okrzyki: "Sędzia ch...".

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie wynik jest zaskakujący. Puszcza po bramce byłego gracza ŁKS-u prowadzi 1:0.

• Pierwsza połowa dobiega końca. ŁKS oddał przed chwilą strzał, ale był on niecelny.

• Ostatnie minuty nie obfitowały w emocje. ŁKS w natarciu, ale bez rezultatu.

• Czy powinien być rzut karny dla ŁKS-u? Grzesik upadł na murawę. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

• Po utracie bramki gra łodzianom się nie klei. Kibice jednak wierzą w odrobienie strat przed przerwą. Doping w dalszym ciągu niezwykle głośny.

• Puszcza ma chrapkę na drugiego gola. Dośrodkował Widejko, jest rzut rożny.

• Tego nikt się w Łodzi nie spodziewał. Doskonały strzał Widejki z dystansu i Puszcza sensacyjnie prowadzi 1:0.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Ależ zaskoczenie. Puszcza prowadzi z ŁKS-em 1:0!!!

• Gospodarze przenieśli ciężar gry na połowę gości. Wymieniają dużo podań, czasami oddają strzały. Kiedy Puszcza da się zaskoczyć?

• Ramirez dotknął piłkę ręką, dlatego Puszcza wznowiła grę od wolnego.

• Duże emocje na boisku i poza nim. Do decyzji arbitra pretensje rości również szkoleniowiec przyjezdnych. Tymczasem ŁKS zmarnował okazję na gola po wolnym. Uderzał Piątek.

• Na spalonym złapany Bielak. Gwizdy na trybunach. Fani uważają, że akcja powinna zostać puszczona.

• Grzesik wyjechał z piłką za linię końcową. Doping nie ustaje. Widownia domaga się bramki.

• Kolejne uderzenie Ramireza i ponownie lepszy Mleczko.

• ŁKS atakuje. Z okolicy szesnastego metra strzelił Ramirez. Mleczko nie dał się jednak zaskoczyć. Dobra interwencja.

• Na razie faule i dyskusje z arbitrem. ŁKS nie zrobił użytku z pierwszego rzutu wolnego. Jeden z obrońców Puszczy wyjaśnił sytuację.

• Początek dość spokojny. Gra toczy się w środku pola. Na trybunie bardzo dobra atmosfera.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

• Za moment piłkarze pojawią się na boisku. Mecz o nietypowej porze - 19:08. To nawiązanie do roku powstania ŁKS-u.

• Pogoda w Łodzi jest dzisiaj wspaniała. Na termometrach było niemal 20 stopni Celsjusza. Teraz jest oczywiście chłodniej, ale nadal bardzo przyjemnie.

• Jeżeli punkty zostaną w Łodzi to ŁKS na sześć punktów zbliży się do liderującego Rakowa Częstochowa.

• W tygodniu obie ekipy odrabiały zaległości. ŁKS bez żadnych problemów poradził sobie z Bytovią Bytów. Na jej terenie zwyciężył 2:0. Z kolei Puszcza przegrała w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 1:3.

• Kwadrans pozostał do gwizdka Artura Aluszyka. Na stadionie naturalnie spodziewany jest komplet publiczności. Czy ŁKS wygra szósty mecz w tym roku?

red

ŁKS - Puszcza LIVE! Muszą odpowiedzieć Stali

ŁKS - Puszcza LIVE! Muszą odpowiedzieć Stali ©Dziennik Łódzki

Mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. 27. kolejkę Fortuna 1 Ligi zwieńczymy na stadionie wicelidera. Zespół Kazimierza Moskala zmierzy się z drużyną, która niedawno przerwała fatalna serię. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:08.

Mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE

ŁKS jest jedynym zespołem, który w tym roku wygrał wszystkie spotkania. Z kwitkiem odprawił kolejno: Garbarnię, Stal, Wartę, Podbeskidzie i ostatnio Bytovię. Bilans bramkowy? 12 strzelonych, 0 straconych!

Tym razem na drodze ŁKS-u staje Puszcza, z którą jesienią wygrał 2:0.

Według bukmacherów zdecydowanym kandydatem do wygranej są gospodarze (kurs na to zdarzenie wynosi 1,70). Zawody poprowadzi sędzia Artur Aluszyk ze Szczecina. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:08.

Niedzielne spotkanie oczywiście zobaczy komplet publiczności. Wejściówki rozeszły się na długo przed rozpoczęciem meczu. Kibice wierzą, że ich zespół nie tylko podtrzyma wspaniałą serię, ale również nie da odrobić trzeciej w tabeli Stali Mielec ani punktu.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Puszcza - ŁKS 0:2 (1 liga, 14.09.2018)

Mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:08.