Mecz Malmoe FF - Cracovia ONLINE. Zwycięstwo będzie...

Mecz Malmoe FF - Cracovia ONLINE. Zwycięstwo będzie niespodzianką. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Europy, 1. runda eliminacji
2020-08-27 19:00

Malmoe FF

2

Cracovia

0

• Koniec meczu. W ostatnich minutach piłkarzom Cracovii nawet nie zależało. Kolejna porażka Michała Probierza w Europie, Cracovia znów odpada po pierwszym meczu.

• Trzy minuty doliczył arbiter.

• Mocne uderzenie Loshaja - prosto w golkipera.

• Bombardowanie bramki Cracovii. Najpierw uderzenie blokuje Helik, po chwili Hrosso wybija strzeloną piłkę przed siebie, a dobitka lądująca w siatce była już po gwizdku arbitra sygnalizującego pozycję spaloną.

• Vestenicky zastąpił Alvareza.

• Dłuższa przerwa z powodu kontuzji Knudsena. Potrzebna interwencja lekarzy.

• Dimun podciął przeciwnika.

• Traustason zastąpił Rakipa.

• Odważna próba Hanci i naprawdę niewiele zabrakło!

• Miękka wrzutka Wdowiaka niecelna. Coraz gorzej wygląda gra Cracovii w tym meczu.

• Thielin z bliska uderzał na bramkę, ale w momencie podania był na spalonym.

• Próba Alvareza z dystansu i Cracovia wywalczyła korner.

• Sarr zastąpił Bergeta.

• Alvarez dał się wyprzedzić w środku pola. Rakip jednym podaniem uruchomił Thelina, ale Hrosso zachował czujność i złapał piłkę na przedpolu.

• Kolejny raz zawodnik Malmoe nawinął obrońcę i uderzył na dalszy słupek. Teraz Rakip jednak niecelnie strzelił.

• Hrosso broni sam na sam z Rieksem! Kuriozalna sytuacja, Rieks przebiegł sam z piłką pół boiska, a Ferraresso i Jablonsky nawet nie próbowali zabrać mu piłki. Gdy w końcu zaatakowali, wpadli na siebie i zawodnik Malmoe miał już tylko przed sobą bramkarza. Trafił jednak prosto w niego.

• Siplak schodzi z boiska. O jakieś 56 minut za późno. Ferraressso na boisku.

• Zła próba prostopadłego zagrania Van Amersfoorta. Wdowiak nie przeczytał intencji partnera.

• Zapachniało golem! Dimun sprytnie uderzył z dystansu i z dużymi problemami broni Johansson.

• Van Amersfoort chciał wymienić piłkę z Wdowiakiem, ale nie porozumiał się z nim.

• Wdowiak nie opanował futbolówki na skrzydle.

• Zmiana w drużynie Cracovii w przerwie: z boiska schodzi Rivaldinho, na boisku pojawia się Dimun.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Wracamy na murawę w Malmoe. Czy Cracovia odpowie chociaż golem kontaktowym?

• Koniec pierwszej połowy.

• Kolejny błąd defensywy Cracovii. Znów za dużo miejsca miał Christiansen, zagrał między obrońców do Rieksa i ten - mając przed sobą tylko bramkarza - pewnie wykończył składną akcję.

• GOOOOOOOOL! SOREN RIEKS!

• Rakip nawinął raz Siplaka, potem drugi raz i za lekko uderzył na bramkę, by zaskoczyć Hrosso.

• W ostatnich minutach gospodarze przejęli inicjatywę i nie tracą posiadania piłki.

• Rapa bardzo słabo wrzucił w pole karne.

• Berget przepuścił piłkę między nogami Siplaka i następnie nisko dośrodkował w pole karne, lecz nikt nie dopadł do tego zagrania.

• Alvarez tuż nad poprzeczką!

• Dobre wejście Helika z piłką. Rzut wolny ok. 18 metrów od bramki gospodarzy.

• Kolejne uderzenie Christiansena sprzed pola karnego i znowu Hrosso zmuszony do interwencji.

• Loshaj wślizgiem faulował rywala. Gospodarze mają rzut wolny w środkowej strefie.

• Mocne uderzenie Christiansena! Hrosso sparował piłkę na bok.

• Dwa nieudane dośrodkowania gospodarzy. Błyskawicznie zaczyna Hrosso i już jesteśmy na połowie Malmoe.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Wdowiaka i wyszedł do piłki Johansson.

• Piłka w siatce gospodarzy, ale strzelający gola był na spalonym. Wciąż 1:0

• Larsson dał się ograć piłkarzowi Cracovii i ratował się faulem.

• Wycofana piłka Larssona do Rakipa i po płaskim uderzeniu piłka w bliskiej odległości mija bramkę Hrosso.

• Hanca ciągnął rywala za koszulkę.

• Rivaldinho przelobował obrońców i jednocześnie wyszło z tego podanie do Alvareza, ale rosły zawodnik został uprzedzony przez bramkarza.

• Kolejne nieporozumienie, Wdowiak dopadł do prostopadłej piłki, ale zamiast dośrodkować, uderzył w boczną siatkę.

• Świetna akcja Malmoe! Diagonalne zagranie po ziemi do Larssona, ten przyjął piłkę do środka i huknął na bramkę, lecz tuż nad poprzeczką.

• Van Amersfoort nie dogadał się z Hancą i polski zespół traci piłkę w bardzo głupi sposób.

• Kilka błędów gospodarzy w defensywie i doszedł do strzału Loshaj! Rykoszet i blisko było gola, lecz tylko rzut rożny.

• Za wysokie dośrodkowanie na Alvareza, ale goście przejęli piłkę i budują atak pozycyjny.

• Rapa wywalczył rzut rożny.

• Ostre starcie dwóch zawodników. Obaj trzymają się za kolano.

• W 20 sekund Szwedzi zdążyli wywalczyć aut i zaatakować bramkę rywali. Mocny wyrzut na skrzydło, Berget z łatwością ograł Siplaka i mocno uderzył tuż nad Lukasem Hrosso. Najgorszy początek z możliwych dla polskiego zespołu.

• GOOOOOL! JO INGE BERGET!

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę. Za chwilę zaczynamy.

• Z pozytywnych informacji: Piast Gliwice awansował już do II rundy. Liczymy na kontynuację!

• - Malmoe to zdecydowany faworyt tego meczu. Piłka pisze jednak różne scenariusze - zaznaczył Probierz.

• - To fajnie, że możemy trafić na taki zespół jak Malmoe, chociaż wolelibyśmy rozegrać dwumecz - podkreślił na konferencji trener Michał Probierz. - Malmoe to doświadczony zespół, prezentuje fizyczną piłkę. Opiera się na angielskiej piłce, zresztą jak inne szwedzkie zespoły - dodał.

• W kadrze Malmoe nie brakuje reprezentantów Szwecji. Gwiazdą jest 34-letni Ola Toivonen, który przeciw "Pasom" ma jednak nie zagrać z powodu kontuzji. Na boisku nie zobaczymy też defensywny pomocnik Fouada Bachirou (negocjuje transfer do Nottingham Forest) i bramkarz Johan Dahlin (kontuzja).

• Przed Cracovią potężne wyzwanie. Malmoe to aktualny lider szwedzkiej ligi Allsvenskan. W siedemnastu meczach zaznał tylko jedną porażkę - na początku lipca z obecnie drugim w tabeli Elfsborgiem (0:1). Zespół prowadzi były znany piłkarz, Duńczyk Jon Dahl Tomasson.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Malmoe FF - Cracovia!

Malmoe - Cracovia LIVE! Zwycięstwo będzie niespodzianką

Malmoe - Cracovia LIVE! Zwycięstwo będzie niespodzianką ©Andrzej Banaś

Mecz Malmoe FF - Cracovia ONLINE. Zwycięzca Pucharu Polski rozpoczyna walkę w Lidze Europy. W I rundzie eliminacyjnej od razu czeka go bardzo trudne zadanie. O awans powalczy na wyjeździe, w Szwecji. Nie jest faworytem, a na dodatek ma problemy kadrowe. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Malmoe FF - Cracovia ONLINE

W kadrze nie brakuje reprezentantów Szwecji. Gwiazdą jest 34-letni Ola Toivonen, który przeciw "Pasom" ma jednak nie zagrać z powodu kontuzji. Na boisku nie zobaczymy też defensywny pomocnik Fouada Bachirou (negocjuje transfer do Nottingham Forest) i bramkarz Johan Dahlin (kontuzja).

Swoje problemy kadrowe ma Cracovia. Po wygranym meczu z Pogonią Szczecin (2:1) trener Michał Probierz mówił wręcz o "szpitalu" w drużynie. Wówczas urazu trapiły bowiem stopera Ołeksija Dytiatjewa, lewego obrońcę Kamila Pestkę, pomocników Sylwestra Lusiusza i Radosława Kanacha oraz skrzydłowego Sergiu Hankę. Ten ostatni, czyli nowy kapitan Cracovii, może wystąpić z Malmoe. Nie zagrają za to jeszcze boczny obrońca Michael Gardawski czy pomocnik Daniel Pik.

- To fajnie, że możemy trafić na taki zespół jak Malmoe, chociaż wolelibyśmy rozegrać dwumecz - podkreślił na konferencji trener Michał Probierz. - Malmoe to doświadczony zespół, prezentuje fizyczną piłkę. Opiera się na angielskiej piłce, zresztą jak inne szwedzkie zespoły. Po losowaniu obejrzeliśmy wszystkie mecze Malmoe, więc mamy pełną analizę. Kibicom pozostaje życzyć dobrego meczu w telewizji. Liczę na szczęśliwe zakończenie dla Cracovii - dodał.

- Malmoe to zdecydowany faworyt tego meczu. Piłka pisze jednak różne scenariusze - zaznaczył Probierz. Jego Cracovia w zeszłej edycji Ligi Europy odpadła po dwumeczu w I rundzie eliminacyjnej. Przegrała ze słowacką drużyną FC DAC 1904 Dunajská Streda (1:1, 2:2 pd.).

Przewidywany skład Cracovii na mecz z Malmoe FF:
Pesković - Rapa, Jablonsky, Helik, Siplak - Hanca, Dimun, Loshaj (Rivaldinho?), van Amersfoort, Wdowiak - Alvarez.

Kadra Cracovii na Ligę Europy:
Bramkarze: Karol Niemczycki, Lukas Hrosso, Michal Pesković.
Obrońcy: Cornel Rapa, Michal Siplak, Ivan Marquez, Kamil Pestka, Ołeksij Dytiatjew, Michał Helik, Dawid Szymonowicz, David Jablonsky, Diego Ferraresso, Michael Gardawski.
Pomocnicy: Sergiu Hanca, Milan Dimun, Pelle van Amersfoort, Mateusz Wdowiak, Thiago, Florian Loshaj, Sylwester Lusiusz, Przemysław Kapek, Mateusz Supryn, Michał Rakoczy, Patryk Zaucha, Daniel Pik.
Napastnicy: Rivaldinho, Marcos Alvarez, Tomas Vestenicky, Sebastian Strózik.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
- - - - - -

Mecz Malmoe FF - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi kanał TVP Sport. W internecie mecz bezpłatnie w aplikacji TVP Sport i na stronie. Komentuje duet Szymon Borczuch – Jacek Zieliński. Studio od 15:55. Gośćmi Rafała Patyry będą Robert Podoliński, Adam Kotleszka oraz Piotr Włodarczyk. Relacja LIVE z Malmoe - Cracovia w GOL24.pl od godziny 19:00. Zapraszamy!