Mecz Odra Opole - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Odra Opole - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

• Koniec! Odra Opole wygrywa pewnie 3:0 z Garbarnią Kraków! Dwa gole strzelił Janus, jeden Skrzypczak. W drugiej połowie Kiebzak nie wykorzystał rzutu karnego. Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 2 minuty.

• Faul Nieśmiałowskiego. Piłka dla gospodarzy.

• Kostrubała z rzutu wolnego w pole karne, ale piąstkuje Szromnik.

• Czekaj uderza nad bramką Szromnika.

• Dobra interwencja Winiarczyka. Mamy jeszcze rzut rożny dla Garbarni.

• Ostatnia zmiana w Odrze. Zszedł Niziołek, wszedł Rybicki.

• Garzeł z dystansu. Piłka została zablokowana przez jednego z obrońców Odry, ale piłkarz gospodarzy zgrał ją tak, że trafiła pod nogi Wróbla. Garbarnia nie wykorzystała jednak okazji.

• Dobrze piąstkował Szromnik.

• Habusta sfaulował Nowaka. Piłka dla gości.

• Ostatnia zmiana w Garbarni. Zszedł Kiebzak, wszedł Wójcik.

• Zmiana w Odrze. Zszedł Skrzypczak, wszedł Ivan Martin.

• Kontra Odry. Czyżycki niedokładnie odegrał do Niziołka. Strata piłki.

• Żółta kartka dla Baranowskiego.

• Kiebzak nie wykorzystał rzutu karnego! Piłka przeleciała obok słupka!

• Mamy rzut karny dla Garbarni! Niziołek zahaczył o nogę Nowaka w polu karnym. Piłkę ustawił Kiebzak!

• Moder z rzutu wolnego po ziemi - trafił w mur.

• Faul na Czyżyckim. Mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• W ataku Garbarnia, jednak Wróbel źle zagrał do Nowaka. Piłka dla Odry.

• Mieliśmy krótką przerwę w grze. Arbiter podszedł do ławki Garbarni i upomniał jedną z osób ze sztabu szkoleniowego.

• Krykun złapany na pozycji spalonej. Zdołał oddać strzał, ale i tak czujnie w bramce Szromnik.

• Pierwsza zmiana w Odrze. Zszedł Mikinić, wszedł Czyżycki.

• Rzut wolny dla Odry. Janus wrzucił piłkę w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Bodzioch, ale trochę się pomylił. Od bramki Cabaj.

• Co tu się zadziało! Z kontrą ruszyła Odra, ale wydawało się, że z tej akcji nic nie będzie, bo Niziołek źle odegrał do kolegi. Do piłki dobiegli obrońca Garbarni i Cabaj, którzy nie dogadali się ze sobą, futbolówka trafiła do Modera, a ten chciał z dystansu wpakować ją do pustej bramki! Zrobił to jednak zbyt mocno!

• Kostrubała z rzutu wolnego trafia w mur.

• Mikinić faulował Krykuna. Mamy rzut wolny dla Garbarni.

• W przerwie doszło do zmiany w zespole gości z Krakowa. Zszedł Węsierski, wszedł Wróbel.

• Wracamy do Opola na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Odra pewnie prowadzi z Garbarnią 3:0, po dwóch bramkach Janusa i jednym Skrzypczaka. Do Opola wrócimy za kwadrans!

• Bardzo dobra interwencja Cabaja po strzale Niziołka!

• Baranowski oddał strzał głową, ale nie dość, że niecelny, to jeszcze faulował w ataku jednego z obrońców Garbarni.

• Zmiana w zespole Garbarni. Boisko opuści Wrześniewski, a w jego miejsce wejdzie Kobusiński.

• Habusta czysto odebrał piłkę Nieśmiałowskiemu na skrzydle i dośrodkował w pole karne. Był tam niepilnowany Janus, który strzałem głową posłał futbolówkę do bramki.

• GOL! Janus na 3:0 dla Odry!

• Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Kiebzak, który zgłasza uraz kolana.

• Dośrodkowanie w pole karne Garbarni, najwyżej wyskoczył Bodzioch, ale wywalczył tylko kolejny, stały fragment. Piłka znów poszybowała w szesnastkę, tym razem z rzutu rożnego, ale dobrze piąstkuje Cabaj.

• Mikinić odebrał piłkę jednemu z zawodnikowi Garbarni, a następnie zastawił się i dał sfaulować Masiudzie. Mamy rzut wolny dla Odry.

• Krykun sfaulował Modera. Piłka dla gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym Garbarni! Niepewną interwencję Masiudy chcieli wykorzystać gospodarze. Strzał z dystansu oddał jeszcze Niziołek, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką!

• GOL! Kapitan Odry podwyższa prowadzenie i pewnie pokonuje golkipera Garbarni z rzutu karnego! 2:0 dla gospodarzy!

• Mamy rzut karny dla Odry! Piłkę na jedenastym metrze ustawia Janus!

• Odra szuka drugiej bramki. Dobra akcja gospodarzy, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną jednego z zawodników.

• Za lekkie podanie Wrześniewskiego do Czekaja wykorzystał Moder. Przechwycił piłkę, przemknął lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, gdzie był Skrzypczak, pilnowany przez jednego z obrońców Garbarni. Napastnik Odry wygrał pojedynek i podeszwą skierował futbolówkę do bramki.

• GOL! Skrzypczak wyprowadza Odrę na prowadzenie! 1:0 dla gospodarzy!

• Faulowany Janus. Pozbierał się jednak kapitan Odry. Możemy grać dalej.

• Znów zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym Odry! Dobre dośrodkowanie Masiudy, jednak jego kolega minął się z piłką!

• Winiarczyk stracił piłkę w środku pola na rzecz Kiebzaka. Zgrał do Węsierskiego, ale ten oddał za mocny strzał, a piłka poszybowała nad poprzeczką!

• Tym razem atak Odry lewym skrzydłem. Winiarczyk zdołał dośrodkować, ale znów dobra interwencja Czekaja. Tym razem uprzedził Modera.

• Dwa rzuty rożne z rzędu dla gospodarzy, ale nie udało się stworzyć zagrożenia. Za chwilę grę wznowi Cabaj.

• Znów Odra atakuje prawym skrzydłem. Dobra interwencja Czekaja, który wybił piłkę na rzut rożny, bo ta zmierzała prosto pod nogi Skrzypczaka.

• Atak Odry prawym skrzydłem. Moder dośrodkował w pole karne, ale Skrzypczak przepuścił piłkę, licząc, że sięgnie ją Mikinić. Nie dogadali się ze sobą zawodnicy gospodarzy.

• Stały fragment gry dla Odry. Masiuda nieprzepisowo zatrzymał Baranowskiego i arbiter podyktował rzut wolny. Piłka poszybowała w pole karne, ale goście poradzili sobie i oddalili zagrożenie.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Łukasz Bednarek z Koszalina.

• Główną bolączką Garbarni jest obecnie gra defensywna. Straciła już 20 goli, co jest drugim najgorszym wynikiem w całej ligowej stawce. W ofensywie jej postawa również pozostawia sporo do życzenia (9 bramek).

• Opolanie muszą się mieć na baczności, bo w ostatnich kolejkach piłkarze Garbarni zasygnalizowali lekką zwyżkę formy. W 9. serii gier niespodziewanie zremisowali 1:1 z aktualnym liderem - Rakowem Częstochowa, a następnie zwyciężyli 2:1 w Jastrzębiu-Zdroju z tamtejszym GKS-em.

• Odra zajmuje aktualnie 10. pozycję, mając na koncie 15 punktów. Co ciekawe, niemal wszystkie, bo 14, wywalczyła w meczach u siebie. Rozegrała ich jednak do tej pory aż siedem. Cztery z nich zakończyła zwycięstwem, a dwa remisem. Jedyną drużyną, która wywiozła jak dotąd z Opola komplet punktów, był GKS Jastrzębie.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Odra Opole podejmie Garbarnię Kraków. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 12:45.

red, Wiktor Gumiński

Odra - Garbarnia LIVE! Kończą swój mini-maraton
1/3
przejdź do galerii

Odra - Garbarnia LIVE! Kończą swój mini-maraton ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Odra Opole - Garbarnia Kraków ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Liga rozpoczniemy w porze obiadowej. W stolicy opolskiego drużyna Mariusza Rumaka sprawdzi dyspozycję beniaminka. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:45.

Mecz Odra Opole - Garbarnia Kraków ONLINE

Opolanie przystępują do tego starcia z dużymi nadziejami, ponieważ, nie ma co ukrywać, powszechnie to im przyznaje się znacznie więcej szans na zwycięstwo. By przekonać się, dlaczego tak jest, wystarczy rzut oka na aktualną tabelę 1-ligowych rozgrywek.

Odra zajmuje w niej aktualnie 8.

Najbliższy przeciwnik naszego zespołu aktualnie plasuje się z kolei na 16. lokacie. Wywalczył jak dotąd 9 „oczek”, ale to zdecydowanie nie znaczy, że można wygrać z nim niskim nakładem sił.

- W ostatnich dwóch sezonach naprawdę każdy może wygrać z każdym, rozgrywki są bardzo nieprzewidywalne - - przestrzegał już podczas tego sezonu Rafał Niziołek, środkowy pomocnik Odry, będący zarazem jednym z jej liderów. - O punkty jest strasznie trudno. Wystarczy gorsza dyspozycja dnia i sięgnięcie po trzy „oczka” jest wówczas niezwykle skomplikowanym zadaniem.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Opolanie tym bardziej muszą się mieć na baczności, że, mimo ciągle nieciekawego położenia, w ostatnich kolejkach piłkarze Garbarni zasygnalizowali lekką zwyżkę formy. W 9. serii gier niespodziewanie zremisowali 1-1 z aktualnym liderem - Rakowem Częstochowa, a następnie zwyciężyli 2-1 w Jastrzębiu-Zdroju z tamtejszym GKS-em.

O ile, jak już wspominaliśmy, ekipa z Opola punktuje jak dotąd głównie na własnym terenie, o tyle w przypadku drużyny z Krakowa nie ma tak wyraźnego podziału pod tym względem. U siebie zdobył on bowiem dotychczas 4 punkty, a na wyjeździe o jeden więcej.

Główną bolączką Garbarni jest obecnie gra defensywna. Straciła już 20 goli, co jest drugim najgorszym wynikiem w całej ligowej stawce. W ofensywie jej postawa również jednak pozostawia sporo do życzenia (9 bramek).

Jeżeli zaś chodzi o Odrę, zdecydowanie lepiej wygląda ona na ten moment w ataku. 18 trafień to taki sam dorobek, jakim może pochwalić się wicelider Bytovia Bytów. Więcej ma na koncie tylko Chojniczanka Chojnice (21). Podopieczni trenera Mariusza Rumaka muszą jednak szybko poprawić defensywę, bo liczba 16 na koncie strat chluby z pewnością im nie przynosi.

Rywalizacją z Garbanią zakończą oni meczowy maraton, jaki rozpoczęli 14 września, pokonując 4-1 przed własną publicznością Termalicę Nieciecza. Od tego momentu grali systemem „środa-sobota”, zawsze na wyjeździe. W dwóch ligowych spotkaniach wywalczyli tylko punkty (2-2 z GKS-em Katowice i 1-2 ze Stomilem Olsztyn), ale odkuli się w ostatnią środę, wygrywając aż 5-1 w 1/32 finału Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. To był dobry prognostyk przed najbliższym bojem o ligowe punkty.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Odra Opole - Garbarnia Kraków?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Odra - Garbarnia 5:0 (Puchar Polski, 19.07.2014)

Mecz Odra Opole - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w IPLA TV. Komentuje duet Marcin Feddek – Tomasz Łapiński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:45.