• Koniec meczu! Podbeskidzie pokonało Odrę Opole 3:1!

• Przemysław Płacheta po kontrataku na raty pokonał interweniującego Artura Krysiaka! Znakomita końcówka Górali!

• GOOOOOOOOOOL! PRZEMYSŁAW PŁACHETA! 3:1 DLA PODBESKIDZIA!

• W miejsce Sebastiana Boneckiego wszedł Miłosz Trojak.

• Mariusz Rybicki wszedł w miejsce Szymona Skrzypczaka.

• Martin Gomez wszedł w miejsce Krzysztofa Janusa.

• GOOOOOOOOOOOL! BARTOSZ JAROCH Z KARNEGO! 2:1 DLA PODBESKIDZIA!

• Będzie rzut karny dla Podbeskidzia!

• Przemysław Płacheta dograł z lewej strony do Daniela Hilbrychta, a ofensywny pomocnik Podbeskidzia wpakował futbolówkę do bramki Odry.

• GOOOOOOOOOOOL! DANIEL HILBRYCHT! 1:1!

• Krzysztof Janus ukarany żółtą kartką.

• W miejsce Marko Roginicia wszedł Valerijs Sabala.

• Powinno być 2:0 dla Odry! Jakub Moder zmarnował znakomitą okazję po podaniu Krzysztofa Janusa!

• Kamil Wiktorski napomniany żółtą kartką.

• W miejsce Adriana Rakowskiego wszedł Adrian Gomez.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy. Odra Opole prowadzi w Bielsku z Podbeskidziem 1:0!

• W miejsce Przemysława Mystkowskiego wszedł Damian Hilbrycht.

• Odra na prowadzeniu! Szymon Skrzypczak z około 16 metrów sprytnie przelobował wysuniętego Rafała Leszczyńskiego!

• GOOOOOOOOOOL! SZYMON SKRZYPCZAK! 1:0 DLA ODRY!

• Adrian Rakowski ostro zaatakował Rafała Nizołka. Żółta kartka dla zawodnika Podbeskidzia.

• Potężnie na bramkę Podbeskidzia huknął Sebastian Bonecki. Parada Rafała Leszczyńskiego ratuje "Górali" przed utratą gola.

• Mateusz Czyżycki zobaczył żółtą kartką. Zawodnik Odry Opole próbował wymusić rzut karny.

• Mecz w Bielsku-Białej już się rozpoczął!

• Rezerwowi Odra: Michał Szromnik, Paweł Baranowski, Mariusz Rybicki, Miłosz Trojak, Ivan Martin.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Wojciech Fabisiak, Adrian Gomez, Guga, Roberto Gandara, Jakub Bieroński, Valerijs Sabala, Damian Hilbrycht.

• W meczu 33. serii gier Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zagra u siebie z Odrą Opole. Dla Górali będzie to okazja dogodnego pożegnania ze swoimi kibicami przed wakacjami. Witamy w relacji LIVE!