Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Stomil Olsztyn

0

• Koniec spotkania! Podbeskidzie na pozycji lidera. Wygrywa pierwszy raz po trzech remisach z rzędu. Sytuacja Stomilu dalej niepewna.

• Podbeskidzie ma tę końcówkę pod kontrolą. Spokojnie wyczekuje ostatniego gwizdka.

• W Bielsku-Białej zagrają jeszcze przez pięć minut. Tyle doliczył arbiter.

• Bondarenko uprzedza Roginicia.

• Zmierzamy do końca meczu. Wynik chyba nie drgnie.

• Bondarenko z żółtą kartką.

• Rzuchowski w miejsce Danielaka. Więcej zmian w meczu nie zobaczymy.

• Podanie na wolne pole do Sierpiny, ale Skiba w stylu Neuera wybija piłkę. Podawał Sopoćko.

• Stomil ambitnie walczy o tę bramkę. Lech dostał dobrą piłkę, ale nie miał za bardzo z czego uderzyć. Polacek bez problemu wyłapuje słaby strzał.

• Lech wszedł za van Huffela.

• W przypadku wygranej Podbeskidzie awansuje na pierwsze miejsce (swój mecz w tej kolejce wygrała Stal).

• Mieliśmy przerwę na uzupełnienie płynów.

• Świetnie interweniuje Komor. Atakował w polu karnym Siemaszko. Tu powinien być gol kontaktowy!

• Roginić w miejsce Bilińskiego.

• Podbeskidzie dąży do trzeciej bramki.

• I jeszcze Kuban za Hajdę.

• Siemaszko za Tecława.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Danielak głową na 2:0! Idealnie wykończył podanie z prawej strony.

• Sopoćko za Laskowskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bondarenko do własnej bramki! Został nabity przez Skibę, który za krótko wybił piłkę. Wrzucał ją Sierpina.

• Stomil od kilku minut nie schodzi z połowy rywala. Miał rzut wolny, będzie mieć rzut rożny.

• Organizator poinformował o frekwencji. Na trybunach zasiada 1812 widzów.

• Hinokio wpadł w pole karne, ale uderzył w słupek albo boczną siatkę. Niewiele zabrakło! Uderzał z ostrego kąta.

• Trener Brede nie jest zadowolony z gry swojego zespołu. Często pokrzykuje na zawodników.

• Figiel minął dwóch rywali pod bramką, lecz źle odegrał piłkę. Podbeskidzie chętniej operuje na prawej flance.

• Bucholc z kartką. Zatrzymał kontrę Podbeskidzia.

• Gach interweniuje tak, że Stomil ma rzut rożny.

• Od razu ofensywnie Podbeskidzie. Biliński jednak nie sięgnął piłki zagranej na głowę.

• Druga połowa rozpoczęła się. Od środka gospodarze.

• W tym roku Podbeskidzie najpierw wygrało cztery mecze z rzędu, potem trzy razy z rzędu zremisowało.

• Za chwilę wznowienie drugiej połowy. Miejmy nadzieję, że będzie ciekawiej.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sobczak pada w polu karnym. Gwizdek arbitra milczy, a goście są poirytowani. Ich zdaniem napastnik był faulowany i należy im się rzut karny.

• Carolina dograł niską piłkę w pole karne, ale na posterunku był Osyra.

• Komor fauluje Hajdę i jest kartka.

• Z kontrą wychodzą gospodarze, Sierpina szukał już partnera w polu karnym, ale zabrał mu wracający do obrony Hinokio.

• Hinokio wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Carolina za wysoko uniósł nogę i naraził Figiela. Dostał więc kartkę

• Bondarenko zablokował strzał Nowaka.

• Sierpina ograł rywala na boku, zszedł z piłką do środka i uderzył na bramke, ale nie dokręcił uderzenia i mamy strzał niecelny.

• Osyra faulował w środku pola Sobczaka. Zapobiegł tym samym groźnej kontrze.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Stomilu, ale nikt z zawodników nie był w stanie przeciąć podania. Zaczynamy od autu po drugiej stronie boiska.

• Podanie na ścianę do Bilińskiego, ale napastnik został skutecznie zablokowany przez Biedrzyckiego.

• Rzut wolny dla gości, ale dośrodkowanie nie zakończy się golem, bo za szybko do przodu wybiegł Sobczak i mamy spalonego.

• Straus niecelnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Dobra akcja Stomilu, uderzenie Sobczaka, ale napastnik przestrzelił.

• Zaczynamy spotkanie.

• Zespół z Olsztyna przyjeżdża do Bielska-Białej jako trzynasta drużyna ligowej tabeli, ale ze stratą zaledwie trzech punktów do... strefy barażowej o awans do Ekstraklasy. Trener Adam Majewski spogląda jednak przede wszystkim na przewagę swojego zespołu nad strefą spadkową. Wynosi ona cztery punkty, więc "Duma Warmii" nie może spać spokojnie.

• Po trzech remisach z rzędu drużyna Krzysztofa Brede chce wrócić na zwycięski szlak. I nie ma innego wyjścia, jeżeli chce odzyskać pierwsze miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi. W sobotę Stal Mielec wygrała swój mecz z Radomiakiem Radom, a Warta Poznań wywalczyła punkt w Legnicy. To oznacza, że bielszczanie spadli na trzecie miejsce w tabeli i muszą wygrać, by ponownie wyprzedzić swoich rywali.

• W niedzielnym meczu 28. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Górale muszą wygrać, by odzyskać pozycję lidera po sobotnim zwycięstwie Stali Mielec. Stomil jest raczej w środku tabeli i może zagrać o fazę play-off na koniec sezonu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie - Stomil!

red

Podbeskidzie Stomil online

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn ONLINE. W niedzielnym meczu 28. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Górale muszą wygrać, by odzyskać pozycję lidera po sobotnim zwycięstwie Stali Mielec. Stomil jest raczej w środku tabeli i może zagrać o fazę play-off na koniec sezonu.

Podbeskidzie - Stomil ONLINE

Po meczu w Tychach (1-1) tydzień odpoczynku przyszedł dla piłkarzy Podbeskidzia w idealnym momencie. W starciu z GKS-em brakowało im świeżości i dynamiki, co było widoczne zwłaszcza w grze liderów zespołu. Nietykalny jak dotąd Rafał Figiel został zmieniony już w przerwie, a Łukasz Sierpina zaliczył przeciętny występ. Przed meczem ze Stomilem trener Górali może jednak liczyć na wszystkich zdrowych piłkarzy swojej kadry.

W 2020 roku Stomil przegrał jak dotąd wszystkie trzy mecze rozegrane na wyjeździe, ale u siebie regularnie punktuje, dzięki czemu utrzymuje kontakt z zespołami środka tabeli. W poprzedniej kolejce olsztynianie skromnie pokonali u siebie zmierzające do drugiej ligi Wigry Suwałki (1-0).

Niedzielny mecz będzie pierwszą okazją dla kibiców, by obejrzeć Podbeskidzie z wysokości trybun Stadionu Miejskiego. Zgodnie z przepisami, obiekt będzie mógł być zapełniony w 25%, co oznacza 3740 widzów. Bramy stadionu zostaną otwarte o 13:40, na półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Mecz Podbeskidzie - Stomil rozpocznie się w niedzielę 28 czerwca o godz. 15:10. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.