Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE. Różne cele...

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE. Różne cele beniaminków. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 28. kolejka
2020-06-07 12:30

Raków Częstochowa

1

ŁKS Łódź

1

• Koniec meczu! W pojedynku beniaminków pada remis i żadna z drużyn nie może być zadowolona z tego wyniku.

• Znakomity strzał Michała Trąbki, ale jeszcze lepsza interwencja Jakuba Szumskiego! Golkiper Rakowa końcówkami palców odbił piłkę.

• Dominguez katastrofalnie rozegrał rzut wolny. ŁKS nie miał prawa mieć z tym zagraniem problemów.

• Kompletnie niekryty Felcio Brown Forbres oddał nieczysty strzał i zmarnował świetną okazję.

• To była ostatnia akcja Daniela Bartla. Czecha zmienia Patryk Kun.

• Daniel Bartl miał świetną okazję! Z 14 metra posłał piłkę tuż obok słupka!

• Ależ było blisko! Dominguez huknął z 25 metra i piłka minęła słupek o dosłownie kilkanaście centymetrów!

• Rusłan Babenko uderza z rzutu wolnego i trafia prosto w mur. Jeszcze próbował poprawić Sapała, który posłał już piłkę daleko od bramki.

• Dragoljub Srnić zostaje ukarany żółtą kartką.

• Kolejna zmiana. Fran Tudor zostaje zmieniony przez Piotra Malinowskiego.

• Jakub Wróbel melduje się na murawie, a schodzi z niej Łukasz Sekulski.

• Michał Trąbka minął spokojnie dwóch rywali, ale później jego podanie zatrzymało się na PEtrasku.

• Tomas Petrasek ukarany żółtą kartką.

• Zmiana także w ekipie gości. Antonio Dominguez wchodzi, a schodzi Guima.

• Rusłan Babenko melduje się na boisku w miejsce Davida Tijanicia.

• Petr Schwarz dograł idealnie na głowę Kamila Piątkowskiego, ale zawodnikowi Rakowa zabrakło dokładności.

• Maciej Dąbrowski fauluje rywala pod swoim polem karnym. Ogląda za to żółtą kartkę.

• Maciej Dąbrowski uderza głową i posyła piłkę minimalnie nad bramką!

• Zamieszanie w polu karnym Rakowa. Igor Sapała w ostatniej chwili blokuje strzał rywala.

• Pirulo oddaje mocny strzał, ale niecelny strzał na bramkę rywala.

• Pirulo pędził w stronę bramki rywala i będąc już na 17 metrze stracił równowagę i Raków przejął piłkę.

• Teraz mieliśmy rzut wolny po drugiej stronie boiska. Pirulo dograł jednak fatalnie i od bramki zacznie Szumski.

• Mocny cios Rakowa już na samym początku drugiej części meczu! Jarosław Jach świetnie znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Arkadiusz Malarz nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Jach doprowadza do remisu!

• Krzysztof Jakubik używa gwizdka i rozpoczyna drugą cześć meczu!

• Koniec pierwszej połowy. ŁKS ma patent na Raków i na razie to wykorzystuje. Czy wyżej notowani gospodarze zdołają jeszcze odmienić los tego meczu?

• Kamil Piątkowski ukarany żółtą kartką.

• Co za parada! Znowu Arkadiusz Malarz znowu udowadnia, że potrafi jeszcze bardzo wiele! Teraz odbił strzał z dosłownie 2 metrów od bramki!

• Intuicyjna interwencja Arkadiusza Malarza, który zdołał odbić strzał rywala z 5 metra!

• ŁKS ruszył z natarciem! Guima otrzymał świetne podanie, ale trafił prosto w Jakuba Szumskiego.

• Ależ było blisko podwyższenia wyniku! Łukasz Sekulski nie trafił w piłkę będąc na 3 metrze od bramki!

• Pirulo podaje niedokładnie do Sekulskiego i ŁKS traci szansę na zdobycie gola.

• Pirulo świetnie dograł z rzutu rożnego. Zakotłowało się pod bramką Szumskiego, a zawodnik ŁKS-u z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Carlos Moros Garcia otwiera wynik spotkania!

• Łukasz Sekulski mocnym pressingiem zaatakował Tomasa Petraska. Zawodnik ŁKS-u faulował i spod swojej bramki zacznie Raków.

• Znakomita interwencja Arkadiusza Malarza! Doświadczony golkiper odbija potężne uderzenie Daniela Bartla!

• Świetna, indywidualna akcja Bartla! Zawodnik Rakowa zagrał na skrzydło, a tam już akcję przerwał Maciej Dąbrowski.

• Fatalnie rozegrany rzut wolny przez gości. Michał Trąbka trafił w pierwszego rywala, który stał na drodze piłki.

• No i w końcu ŁKS miał pierwsza 100% okazję! Łukasz Sekulski oddał strzał z 16 metra, ale minął on bramkę Szumskiego o dobre 2 metry.

• :Początek meczu zdecydowanie należy do Rakowa. Gospodarze oddali 5 strzałów, a ŁKS jeszcze ani jednego. Problem jest z celnością - podopieczni Marka Papusza nie "zatrudnili" jeszcze Arkadiusza Malarza przy żadnym ze strzałów.

• Znowu Felicio Brown Forbes doszedł do strzału głową i znowu nie trafił w światło bramki. Kostarykanin ma dzisiaj rozregulowany celownik.

• Kolejny dzisiaj stały fragment gry Rakowa, którego nie potrafili wykorzystać. Radzi sobie z tym defensywa gości.

• David Tijanić zamknął akcję Rakowa mocnym uderzeniem z dystansu. Piłka poszybowała jednak daleko od bramki Malarza.

• Zaspała defensywa gości! Znowu do piłki dopadł Felicio Brown Forbes, który nie trafił w światło bramki z 5 metra.

• Igor Sapała zagrał świetną piłkę za linię obrony ŁKS-u, ale tam Felcio Brown Forbres nie zdołał opanować futbolówki.

• Pewna interwencja Jakuba Szumskiego, który spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Pierwsze groźne uderzenie w tym meczu! Jego autorem Sebastian Musiolik, któremu zabrakło dokładności.

• ŁKS Łódź rozpoczął mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek.

• Restart ligi okazał się być taki jak wskazuje na to ligowa tabela. Raków zdołał zremisować z wyżej notowany Śląskiem Wrocław na wyjeździe, a ŁKS musiał oddać punkty Górnikowi, przegrywając na własnym stadionie 0:1.

• Oba zespoły w tym roku występują w roli beniaminków, ale rzeczywistość pokazała, że walczą o zupełnie inne cele. ŁKS do bezpiecznego miejsca traci aż 11 punktów i walka o utrzymanie będzie bardzo trudna. Podopieczni Marka Papszuna tracą natomiast 4 punkty, ale do górnej ósemki i zwycięstwo pozwoli im realnie myśleć właśnie o grupie mistrzowskiej.

• Witamy Państwa w te niedzielne południe! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z pojedynku beniaminków. Raków Częstochowa czy ŁKS Łódź? Kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania?

Raków - ŁKS LIVE! Różne cele beniaminków

Raków - ŁKS LIVE! Różne cele beniaminków ©Grzegorz Galasinski/Polska Press

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE. Niedzielę z PKO Ekstraklasą rozpoczynamy o godz. 12:30 w Bełchatowie. Zagrają beniaminkowie. "Gospodarze" walczą o awans do grupy mistrzowskiej, goście o cud, którym byłoby utrzymanie. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE

ŁKS wrócił do gry z nowym trenerem. W debiucie Wojciecha Stawowego przegrał jednak z Górnikiem Zabrze (0:1). Strata do miejsca gwarantującego utrzymanie wynosi 11 punktów na 10 punktów przed końcem sezonu.

Raków dziś nie martwi się o utrzymanie. Jego cel na końcówkę fazy zasadniczej, czyli do 30. kolejki włącznie, to miejsce w pierwszej ósemce, gwarantujące udział w grupie mistrzowskiej. Beniaminek traci do niego 4 punkty.

Do gry Raków wrócił we Wrocławiu. Ze Śląskiem, w pierwszym ligowym meczu po przerwie, zremisował 1:1. Gola strzelił Felicio Brown Forbes.

Mecz beniaminków zostanie rozegrany na stadionie GKS-u w Bełchatowie. Co ciekawe, bliżej do niego ma ŁKS. To raptem 55 kilometrów, podczas gdy Raków ma do przejechania ponad 75.

Jesienią w Łodzi górą był ŁKS. Wygrał 2:0. Po golu strzelili Dani Ramirez i Ricardo Guima, a rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Sekulski.

Oglądaj mecz Raków - ŁKS na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Raków - ŁKS:
Raków: Szczepański (kontuzja)
ŁKS: Kołba (dyskwalifikacja)

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+ (pierwszy miesiąc za darmo) i Playerze. Komentują Rafał Dębiński i Radosław Majdan. Relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy od godziny 12:30.