Liga hiszpańska. Real Betis - FC Barcelona ONLINE. Gdzie...

Liga hiszpańska. Real Betis - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pierwszy ligowy mecz Lewego w tym roku

Liga hiszpańska, 17. kolejka
2023-02-01 21:00

Real Betis Sewilla

1

FC Barcelona

2

• Koniec meczu! Lewandowski od razu po powrocie strzelił decydującego gola. Dzięki niemu przewaga nad Realem wzrosła do ośmiu punktów. Jutro odpowiedź mistrza w meczu z Valencią!

• Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Barcelony, ale nieskuteczna.

• Sędzia doliczył cztery minuty. Końcówka jest nerwowa z perspektywy Barcelony.

• To Kessie ma uspokoić grę w środku pola. Wchodzi za Pedriego.

• I teraz swój czas ma Betis. Kolejna sytuacja. Tym razem niecelnie wprowadzony Rodri.

• Co za pech Kounde. Na długim słupku próbował chyba zgrywać klatką piersiową do bramkarza. Ter Stegen nie zdążył, piłka wturlała się do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Tyle że samobójczy! Betis łapie kontakt. Piłkę do własnej siatki skierował Kounde.

• Ferran Torres zmienia Gaviego.

• Zszedł Raphinha, wszedł Fati.

• No i mamy bramkę Polaka! Lewy trafił po rzucie rożnym, kiedy piłkę głową przedłużył mu Araujo. To czternasty gol w sezonie, w La Lidze.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lewandowski na 2:0!!!

• Natomiast Rodri zmienia Henrique.

• Sabaly wchodzi za Ruibala.

• Potrójna zmiana w Betisie. Jose za Iglesiasa.

• Barcelona nadal nie schodzi z połowy Betisu. Świetna kontrola nad meczem.

• Lewandowski w ostatniej chwili zatrzymany w polu karnym. Zdaje się, że ostatni obrońca wespół z bramkarzem zablokowali jego próbę. Podawał Busquets.

• I jeszcze jedna kartka. Felipe. Gwizdy na trybunach.

• Teraz kartkę otrzymał Guardado. Puszczają nerwy gospodarzom.

• Ruibal otrzymał za to kartkę za protesty.

• Świetna, szybka akcja Barcelony. Balde wjechał z piłką w pole karne, tam odegrał do kolegi, któremu pozostało dostawić nogę. Nie ma spalonego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Raphinha daje prowadzenie!

• I jeszcze Juanmi za Fekira.

• Guardado za Carvalho.

• Po czwartym rzucie rożnym główkował Araujo. Nie ma powtórzenia kornera. Są za to zmiany

• Barcelona nie przestaje atakować. Za chwilę pierwsze zmiany w składach drużyn.

• I znowu Raphinha sygnalizuje faul w szesnastce. Padł jak mucha po ciosie ręką.

• Raphinha kopnięty w polu karnym. Jedenastka? Chyba nie.

• Ajj! Pedri świetnie odgrywa do Lewandowskiego, lecz Polak nie umie jej zagarnąć... Strata!

• Zarysowała się przewaga Barcelony. Drużyna lidera La Ligi praktycznie nie opuszcza połowy Betisu.

• Lewandowski miewa dziś problemy z przyjęciem piłki.

• Podano oficjalną frekwencję. Widowisko ogląda 48 181 osób.

• Kapitalna interwencja Silvy! Jedną ręką zatrzymał Pedriego. To była szansa na gola - już trzecia tego pomocnika.

• Druga odsłona rozpoczęta. Od środka Lewandowski.

• Przerwa. Póki co bez bramek, choć mecz jest niezły. Wracamy za kwadrans.

betis

• To czwarty ofsajd Barcelony.

• Lewandowski ponownie wrzuca do Gaviego, jest minimalnie niecelny strzał głową, jest też odgwizdany spalony.

• Szybki, intensywny mecz. Barcelona musi się naharować, żeby zabrać stąd komplet punktów.

• Lewandowski wystawia piłkę Gaviemu. Nie ma gola. Zły strzał, tylko róg!

• Christensen czysto zatrzymuje Iglesiasa.

• Silva zatrzymuje Pedriego! Skuteczna obrona nogami. Nie było spalonego.

• Nie ma wątpliwości, że sędzia z boiska podjął słuszną decyzję. Po podaniu de Jonga Brazylijczyk faktycznie był wysunięty względem obrony Betisu - zatem spalony.

• Raphinha strzela głową, ale gol nie został uznany. Spalony! Czekamy jeszcze na potwierdzenie VAR-u.

• Canales! Dwóch piłkarzy Barcelony blokuje strzał z okolicy piętnastego metra. To była dobra akcja Betisu.

• Piłka odskoczyła Lewandowskiemu przy próbie przyjęcia w okolicy szesnastki. Strata.

• Lewandowski

• Na razie sędzia często przerywa akcje gwizdkiem. Kiedy pierwsza kartka? To kwestia dosłownie minut - chyba.

• Lewandowski źle opanował piłkę w polu karnym. Strata zamiast strzału.

• Świetna interwencja bramkarza Betisu. Zabrał piłkę spod nóg Pedriemu.

• Tym razem Lewandowski w roli dogrywającego. Dobiegł z piłką do linii końcowej, lecz podał niecelnie.

• Nieprzyjemne zderzenie Lewandowskiego w powietrzu. Nadział się szczęką na tył głowy rywala. Zęby na szczęście pozostały na miejscu...

• Powtórki rzeczywiście wykazały, że Iglesias po prostu wpadł na Kounde.

• Iglesias szarżuje w polu karnym, odbija się od Kounde, jednak nie ma mowy o karnym. Publiczność wzburzona, sędzia od razu pokazał: gramy dalej!

• Lewandowski "skasował" w powietrzu Ruibala.

• pellegrini

• Ależ okazja dla Betisu na prowadzenie! Uderza Henrique, po rykoszecie od Balde piłka mija prawy słupek. Ter Stegen stał jak wryty.

• Nie wszystkie miejsca na widowni są zajęte, chociaż przyjechała aktualnie najlepsza drużyna w Hiszpanii.

• Miękka wrzutka w pole karne. Do główki skacze Gavi, ale nie ma z tego strzału.

• Busquets sfaulowany na 30. metrze przed bramką. Bez kartki, sędzia widział przewinienie z bliska.

• Betis w białych koszulkach z pionowymi zielonymi pasami. Piłkarze tego zespołu założyli też czarne spodenki.

• Barcelona długo wymienia piłkę. Póki co nie ma z tego okazji.

• Jak widać na załączonym zdjęciu, Lewandowski jest głodny kolejnych bramek.

lewandowski

• Mecz właśnie się zaczął. Od środka Betis.

• Trwa przywitanie kapitanów. Zaraz pierwszy gwizdek w meczu.

• Trener Xavi z powodu kontuzji Dembele dorzucił do jedenastki de Jonga. Gra też Raphinha, a nie ma Fatiego.

• Dla Betisu gra Borja Iglesias, czyli autor dziewięciu ligowych trafień.

• Betis zajmuje szóste miejsce. Ostatnio - tak jak zresztą Barcelona - wygrał z Getafe 1:0.

• Lewandowski walczy dzisiaj o czternastą bramkę w La Lidze, Barcelona o szesnaste zwycięstwo.

• Pod nieobecność Lewandowskiego Barcelona w lidze wygrała wszystkie mecze po 1:0. Jej przewaga nad Realem urosła do rekordowej liczby pięciu punktów.

• Całkiem niedawno Lewy i Barcelona mierzyli się z Betisem - tyle że w Arabii Saudyjskiej, w Superpucharze Hiszpanii. Polak zdobył bramkę z gry i w konkursie jedenastek, a jego drużyna awansowała do finału.

• Lewandowski wraca do gry w lidze hiszpańskiej. Dzisiaj zaliczy pierwszy mecz po trzech pauzach, wynikających z kary za gest w kierunku sędziego.

©EAST NEWS

Real Betis - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski wraca do gry. Polak musiał pauzować trzy spotkania przez czerwoną kartkę, którą otrzymał w spotkaniu z Osasuną na początku listopada. Teraz 34-latek jest w pełni gotowy, aby pomóc swojej drużynie w zdobyciu kolejnych trzech punktów. Początek spotkania w środę o godzinie 21:00. Gdzie oglądać mecz Real Betis - FC Barcelona na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

©EAST NEWS

PKO Ekstraklasa: Real Betis - FC Barcelona ONLINE

Sytuacja z zawieszeniem Polaka ciągnęła się od 8 listopada, kiedy Lewandowski otrzymał czerwoną kartką w meczu z Osasuną Pampeluna w konsekwencji dwóch żółtych. Komisja dyscyplinarna orzekła, że polski napastnik wykonał obraźliwe gesty skierowane w kierunku sędziego Jesusa Gila Manzano i ukarała go zawieszeniem na trzy spotkania - w normalnie trybie pauzowałby jeden mecz.

Ostatecznie Sąd Centralny w Madrycie postanowił zawiesić karę dla napastnika Barcelony na mecz z Espanyolem. Pauza jednak go nie ominęła. "Lewy" nie zagrał z Atletico Madryt, Getafe oraz Gironą. Wszystkie spotkania zakończyły się dla Barcelony zwycięstwem.

Robert Lewandowski jest w obecnym sezonie jednym z najlepszych piłkarzy Dumy Katalonii. Polak ma na swoim koncie 13 bramek oraz cztery asysty w lidze hiszpańskiej. 34-latek bardzo pewnie zmierza po koronę króla strzelców. Dzisiejszy mecz nie będzie jednak łatwy - Real Betis ma znakomitą defensywę, dlatego polski napastnik będzie musiał bardzo się postarać, aby pokonać bramkarza rywali.

Real Betis zajmuje 6. pozycję i jest bardzo blisko strefy premiowanej grą w Lidze Mistrzów. To co charakteryzuje ekipę z Sewilli to defensywny styl. Drużyna Manuela Pellegrini'ego straciła tylko 14 bramek. Martwić może dyspozycja w ataku - tylko 20 strzelonych goli.

Xavi, trener Barcelony: - Ja, szczerze mówiąc, nie skupiam się zbytnio na rynku transferowym. Koncentruję się na tym, jak zagrać z Betisem. Dużo mówimy teraz o rynku, ale mamy ważny mecz. Chcemy kontynuować serię zwycięstw, to mnie najbardziej zajmuje. Jeśli nikogo nie pozyskamy, będę spokojny, nie będzie żadnego problemu. Będziemy mogli powoływać zawodników z rezerw. (źródło: fcbarca.com)

Nie zagrają w meczu Real Betis - FC Barcelona
Betis: -
FC Barcelona: Dembele

Real Betis - FC Barcelona TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Real Betis - FC Barcelona w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 - zapraszamy!