Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Sandecja Nowy Sącz

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec spotkania. Sandecja wygrywa z Termalica 2:1 i inkasuje 3 pkt wyprzedzając gości w ligowej tabeli.

• Pleva ukarany żółta kartką.

• Strzał Fryca z dystansu broni na raty Cabaj.

• GOOOOOOOOL!!!! Czerwiński strzela głową po dośrodkowaniu Biskupa z wolnego.

• Rzut wolny dla Termalici.

• Dośrodkowanie z prawej strony Piotrowskiego i piłkę łapie Cabaj.

• Danek zmienia Szczepańskiego

• Druga połowa w wykonaniu piłkarzy jest słaba, bardzo słaba, żeby nie powiedziec fatalna...brak podbramkowych sytuacji z jedej i drugiej strony. Piłka częściej fruwa w powietrzu niż krąży między nogami piłkarzy.

• Dośrodkowanie Biskupa z kolejnego wolnego. Piłka po zamieszaniu w polu karnym ostatecznie ląduje obok bramki i grę wznawiac będzie Cabaj

• Strzał Biskupa z wolnego w nieznacznej odległości mija bramkę.

• Drozdowicz za Kujawe

• Górski zmienia Urbana

• Problemy z mięśniami ma Nather i chwilowo opuszcza boiska lecz już wraca na plac gry.

• Strzał Szczepańskiego z 30 metrów minimalnie nad bramką. Fantastyczne uderzenie tego młodzieżowca.

• Pawlusinski za Foszmanczyka.

• Druga połowa bardzo niemarawa i bezbarwna.

• Żółta kartka dla Cabaja.

• @ihahaha Kibiców dzisiaj jest około 1600

• Szeliga za Margola.

• Piotrowski strzela z ostrego kąta i rzut różny.

• Druga połowa rozpoczęła się 5 minut temu....... ale oglądając ten mecz można dojść do wniosku, że piłkarze myślami są chyba jeszcze w szatni.

• Piotrowski za Jareckiego.

• Zaczynamy 2 połowę.

• Koniec 1 połowy.

• Kontra Termalici, Biskup strzela z 18 metrów lecz jego sttzal blokuje Franczak

• żółta kartka dla Jareckiego. Bardzo słaby mecz tego zawodnika.

• Odebranie piłki Szczepańskiego, podanie do Traore, który zgrywa do Urbana, a ten strzałem z pierwszej piłki zagroził bramce Nowaka. Strzał mija bramkę o centymetry.

• Kolejna oskrzydlajaca akcja gości. Dośrodkowanie Foszmanczyka ale strzał jego klubowego kolegi Kujawy daleko od bramki.

• Dośrodkowanie Urbana z wolnego z lewej strony pewnie wylapuje Nowal

• Zapowiadała się groźna akcja gości, ale spalony przerywa grę.

• Kolejny corner dla Termalici.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Dwojkowa akcja piłkarzy Sandecji, szybka kontrę rozprowadza Grzeszczyk podaniem do Bębenka, ten szybkim dryblingiem mija 2 zawodników i podaje pwrotnie do Grzeszczyka, który mija Kopacza i pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.

• Foszmanczyk strzela zza 16 lecz jego strzał tuż obok bramki.

• Szybka kontra gości, Kaczmarczyk na jeden kontakt z Jareckim i jego strzał z 20 metrów pewnie ląduje w rękach Cabaja.

• Dośrodkowanie Urbana z rzutu wolnego lecz piłka mija wszystkich zawodników i ląduje na aucie bramkowym.

• Frańczak ukarany żółtą kartką.

• Następna oskrzydlajaca akcja gości, dośrodkowanie Fryca i strzał Ceglarza prawa nogą lecz fantastyczna inerwencja popisał się Cabaj.

• Dośrodkowanie Jareckiego i strzał głową Kujawy i piłka ląduje metr od bramki Cabaja, groźna sytuacja właściwie z niczego.

• Po strzeleniu bramki piłkarze Sandecji nie spuszczaja z tonu i kontrolują poczynania Termalici

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Ładna składna akcja gospodarzy, z lewej strony dośrodkowanie Traore, niefortunne zpparowanie piłki przez bramkarza gości, piłka ląduje na głowie Jareckiego i wpada do bramki.

• Fryc dosrodkowywuje z prawej strony, a z piłką mija się Ceglarz i nie ma bramki dla niecieczan.

• W poprzednim spotkaniu Sandecja wygrała z dzisiejszymi gośćmi 3:1 tak więc przy ewentualniej wygranej przeskakuje Termalice w tabeli.

• Kujawa strzela z 25 metrów po ziemi ale daleko od bramki.

• Na początku spotkania Sandecja zamknęła gości na ich własnej połowie i kontroluje przebieg spotkania

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy, najpierw strzał z 20m Grzesczyka blokują stoperzy Termalici, a następnie dobitka Urbana z podobnej odległości ląduje obok bramki.

• Piłkarze Termaliki zaczynają dzisiejsze spotkanie, a więc zapinamy pasy i startujemy!

• Piłkarze wychodzą na murawę i za chwilę zaczynamy.

• Sędzia głównym dzisiejszego spotkania jest Marcin Liana z Bydgoszczy.

• Ławka rezerwowych Termalici: Pochroń Drozdowicz Kiełb Pawlusinski Piekarski Piotrowski Schulmeister

• Ławka rezerwowych Sandecji: Kozioł Kacala Górski Danek Szeliga Kononowicz Maślejak

• Zapraszamy na relacje z dzisiejszego spotkania Sandecja-Termalica w Nowym Sączu. Gospodarze po ostatniej porazce z Olimpia 1:3 będą chcieli podnieść się w starciu orzed własną publicznością, natomiast Termalica pokonała 1:0 Flotę Świnoujście. Dzisiejszy mecz zapowiada się ekscytująco.