2

Cracovia

1

• Śląsk po dramatycznym meczu wygrywa z Cracovią 2:1. Dziękujemy za uwagę.

• NIEPRAWDOPODOBNE! Ostatni rzut rożny, w polu karnym jest nawet Sandomierski. Wrzutka, strzał i poprzeczka!!!

• Kokoszka za Moriokę.

• Grajciar za Picha.

• Ależ blisko wyrównania! Wrzutka w pole karne Śląska, niesamowita kotłowanina, Hołota nie potrafił wybić piłki, ale w końcu piłkę złapał Abramowicz.

• Jak padł gol: błąd obrony Cracovii i Morioka znalazł się sam na sam z Sandomierskim i spokojnym, pięknym strzałem pokonał bramkarza gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! 2:1! Ryota Morioka!

• Celeban strzela nad bramką Sandomierskiego.

• Kontra Śląska zakończona strzałem Kiełba, ale obrońcy blokują.

• Kartka dla Hołoty za CZYŚCIUTKI wślizg. Japoński sędzia jest skandaliczny.

• Polczak dostał kartkę, bo przy rzucie rożnym uderzył Celebana.

• Cetnarski znowu dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale tym razem Dwali zablokował ten strzał.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości.

• Jak padła bramka: Morioka zszedł ze skrzydła do środka i mocno lewą nogą uderzył na bramkę Cracovii. Sandomierski wypluł piłkę przed siebie i pierwszy dopadł jej Mervó.

• GOL dla Śląska! Mervó!

• Po raz kolejny Śląsk ciekawie rozgrywa korner, ale strzał/dośrodkowanie Dudu broni nogami Sandomierski.

• Mocna wrzutka Hateleya w pole bramkowe, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Skrzydłem popędził Morioka, ale Hateley skiksował przy próbie oddania strzału.

• Pierwsza zmiana w Śląsku. Kiełb za Dankowskiego.

• 12 kartka w sezonie dla Mario Pawelca, czym wyrównuje rekord Kokoszki.

• Najsłabszym aktorem spotkania jest sędzia Kimura.

• Diabang za Vestenicky'ego.

• Śląsk bardzo blisko wyrównania! Dudu wrzucił z wolnego na głowę Celebana i ten strzelił tuż obok słupka.

• Fajnie rozegrany rzut rożny przez Śląsk, ale Hateley fatalnie dośrodkował.

• Zejdler zastępuje kontuzjowanego Bejana.

• Bejan zniesiony z boiska po faulu Mervó.

• Niezła akcja Śląska, ale na granicy pola karnego pogubił się Morioka.

• Cetnarski z Budzińskim i zaczynamy drugą odsłonę.

• Przez 40 minut Cracovia była zespołem piłkarsko dojrzalszym, grającym fajną krakowską piłkę i drużyną, która zdobyła bramkę. Na przestrzeni ostatnich 5 minut Śląsk stworzył sobie aż cztery sytuacje, choć wcześniej nie miał żadnej. Będą jeszcze emocje?

• Koniec I połowy. Cracovia prowadzi 1:0.

• Z rzutu wolnego z 18 metrów strzela Dudu. Piłka mija mur, ale zatrzymuje ją głową Covilo.

• Dankowski płasko w pole karne do Mervó i młody Węgier trafia w słupek!

• Ładna akcja Morioki z Mervó i Hołota znalazł się na czystej pozycji, ale strzelił obok słupka.

• Bardzo ładny, silny strzał Mervó zza pola karnego i Sandomierski broni nogami.

• Dudu podcięty... a nie, sędzia z Japonii uznaje, że Brazylijczyk symulował i kartka dla obrońcy.

• Jaroszyński z wolnego nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Dwali fauluje bez piłki Budzińskiego i kartka dla Gruzina.

• Strzela Cetnar, ale w nogi Celebana.

• Dośrodkowanie z wolnego i Covilo strzela głową na bramkę Śląska, ale Abramowicz świetnie broni to uderzenie. Po chwili uderzenie Polczaka przechodzi obok bramki gospodarzy.

• Hateley traci piłkę i ścina z nóg Vestenicky'ego. Kartka.

• Wczorajsza rozmowa prezydenta Dutkiewicza i sekretarza Patalasa z piłkarzami na temat przyszłości Śląska musiała być gwoździem do trumny, bo Śląsk gra jakby grał na własnym pogrzebie.

• Vestenicky uderza nad bramką Śląska z woleja.

• Cracovia w pierwszym kwadransie dużo dojrzalsza od Śląska.

• Ciekawie zapowiadająca się akcja została spartaczona przez niecelne podanie Hateley'a.

• Jak padł gol? Kompletnie zaspała obrona Śląska. Wstrzelenie piłki do środka, Cetnarski znalazł się przed Abramowiczem, ale jego strzał trafił w Celebana. Piłka poleciała do boku, najszybszy był znowu Cetnarski i wbił piłkę do pustej bramki.

• Cetnarski zdobywa prowadzenie dla gości!

• Dobrą akcję przeprowadził Budziński, ale zatrzymał się na Hateley'u.

• Pierwszy strzał Cracovii, ale bardzo niecelny.

• Faul na Pichu i piłkę dorzuca Hateley. Obrońcy gości wybijają piłkę.

• Morioka do Mervo i gramy!

• Piłkarze wychodzą już na murawę, pierwszy gwizdek sędziego już za kilka chwil.

• Witamy z Wrocławia! O godz. 18 rozpocznie się tutaj mecz miejscowego Śląska z Cracovią. Zapraszamy na relację na żywo ze stadionu.

• Śląsk Wrocław - Cracovia LIVE!

Zapowiedź: Śląsk - Cracovia LIVE! Wrocławianie chcą rewanżu za jesienną klęskę

We Wrocławiu emocji związanych a możliwością awansu do ósemki nie będzie. Gospodarz spotkania, Śląsk, pewny jest bowiem gry w grupie spadkowej, zaś Cracovia na pewno będzie walczyła w grupie mistrzowskiej. Dla "Pasów" trzy punkty będą jednak jak na wagę złota, ponieważ jeśli zachowają miejsce w ścisłej czwórce, w ostatecznej fazie rozgrywek więcej meczów rozegrają przed własną publicznością.