Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 14. kolejka
2017-10-27 18:00

Śląsk Wrocław

3

Pogoń Szczecin

0

• Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na gol24.pl!

• Czarne chmury i błyskawice zbierają się nad głowami ludzi związanych z Pogonią. Sytuacja wygląda coraz gorzej, a Maciej Skorża chyba nie uratuje swojej posady.

• Tomasz Kwiatkowski nie przedłuża cierpienia gości i kończy mecz!

• Tragiczny mecz Zwolińskiego! Druga żółta i czerwona kartka dla snajpera Pogoni!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Maciej Pałaszewski zmienia Kamila Vacka.

• Łukasz Zwoliński również obejrzał żółty kartonik.

• Tomasz Hołota chciał zaskoczyć Wrąbla fajnym technicznym lobem. Zabrakło dosłownie centymetrów.

• Mariusz Pawelec ogląda żółty kartonik.

• Michał Chrapek schodzi z boiska, a melduje się na nim Adrian Łyszczarz.

• Jeszcze Pogoń stara się zaatakować swoich rywali. Nie przynosi to jednak pożądanego skutku.

• Marcin Robak

• Łukasz Madej zmienia Arkadiusza Piecha.

• Strzał Adama Gyrucso z rzutu wolnego, które jednak zostaje zablokowane.

• Arkadiusz Piech otrzymuje żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w Pogoni. Kamil Drygas schodzi a Łukasz Zwoliński wchodzi.

• Spas Delew oddaje groźny strzał z lewej nogi i końcówkami palców broni to Wrąbel.

• Odważna próba Hołoty i piłka ląduje głęboko w trybunach.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Mało zabrakło a Robak zamknąłby akcję groźnym strzałem.

• Arkadiusz Piech od początku do końca poprowadził tą akcję samodzielnie! Na koniec oddał mocny i celny strzał. Załuska po raz trzeci wyciąga piłkę z siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy przełamanie Arkadiusza Piecha!

• Tomasz Hołota zagrywa fajną prostopadłą piłkę, ale na straży stoi Pawelec.

• Aż żal patrzeć na zachowanie defensywy gości. Kolejny błąd, ale na szczęście dla Portowców Załuska potrafił uratować sytuacje.

• Arkadiusz Piech pokazuje się do prostopadłego podania, a później tragicznie marnuje sytuacje sam na sam!

• Dobra składna akcja Pogoni, zakończona słabym strzałem Nunesa.

• Jakub Kosecki znowu przejmuje piłkę po błędzie Portowców. Były piłkarz Legii popędził w stronę bramki i w odpowiednim momencie zagrał piętą do Robaka. Szkoda, że strzelcem dwóch goli uderzył słąbo.

• Kolejne dośrodkowanie Nunesa, lecz tym razem Delew szybko został zablokowany.

• Co robi Jakub Wrąbel! Nie można się go nachwalić! Adam Frączczak główkuje po dośrodkowaniu Nunesa, a robinsonada bramkarza gospodarzy ratuje ich wynik!

• Adam Gyurcso popisuje się dobrą indywidualną akcją, lecz znowu na posterunku stoi Wrąbel.

• Jakub Wrąbel znowu ratuje swoją drużynę! Kamil Drygas mocno uderzał na bramkę, po czym golkiper Śląska popisuje się świetną paradą!

• I zaczynamy drugą część meczu!

• Oraz Adam Gyurcso zmienia Dariusza Formellę.

• Podwójna zmiana w Pogoni. Rafał Murawskiego zmienia Dawid Kort.

• Pogoń mimo kilku zrywów znowu przegrywa i to chyba zbyt wysoko aby się odbić. Katem okazuje się były gracz Portowców, Marcin Robak.

• Bez doliczonej choćby minuty kończy pierwszą połowę sędzia tego meczu.

• Kolejny tragiczny błąd defensywy Pogoni. Tym razem jednak Marcin Robak uderza niecelnie.

• Widać w grze Pogoni zagubienie i załamanie. Bardzo słabo to wygląda.

• Adam Frączczak wygrywa pojedynek w walce o górną piłkę, lecz trafia prosto w bramkarz gospodarzy.

• David Niepsuj popełnia duży błąd. Wykorzystuje to Kosecki, który zagrywa idealną piłkę do Robaka, a taki snajper nie może tego zmarnować!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak po raz drugi!

• Tomasz Hołota w pada w pole karne, aby uderzyć głową. Wcześniej jednak sędzie odgwizduje ofsajd.

• Jak to nie wpadło! Spas Delew uderzał ze skraju pola karnego, Jakub Wrąbel odbija przed siebie, a Rafał Murawski z bliskiej odległości nie trafia do pustej bramki! Szok!

• Cotra fajnie podłączył się do akcji ofensywnej, tylko że nic z tego nie wyszło. Dobrze interweniują goście.

• Cotra bardzo ryzykowanie podaje do Wrąbla. Mało brakowało a błąd wykorzystały Frączczak.

• Łukasz Załuska wyłapuje dośrodkowanie Picha, który dzisiaj jest jasnym punktem tego meczu.

• Arkadiusz Piech dochodzi do prostopadłego podania i w ostatniej chwili zostaje powstrzymany przez Nunesa.

• Dariusz Formella dogrywa w pole karne, ale znakomicie interweniuje Pawelec.

• Łukasz Załuska wychodzi poza swoje pole karne i powstrzymuje zagrożenie.

• Dobra próba Michała Chrabka, lecz piłka minimalnie mija słupek bramki Załuski.

• Rapa powstrzymuje Koseckiego. Skrzydłowy gospodarzy już rozpoczynał swój klasyczny rajd.

• Świetnie dośrodkowanie w pole karne Delewa! Adam Frączczak uderza głową, ale znakomicie broni Wrąbel!

• Ricardo Nunes łatwo traci piłkę na rzecz Picha, który idealnie dogrywa na głowę Robaka i Łukasz Załuska kapituluje! Szybkie prowadzenie Śląska.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak szybko daje prowadzenie gospodarzom!

• Dobra akcja Śląska Wrocław! Na ich nieszczęście w polu karnym niepotrzebnie zawahał się Kosecki, który nie oddaje strzału na bramkę!

• Tomasz Kwiatkowski rozpoczyna to spotkanie!

• Wychodzą obie drużyny z tunelu.

• Dwie porażki z Wisła Kraków i Wisłą Płock zrzuciły ekipę Śląska Wrocław na niskie 13 miejsce. Wcześniej ekipa Jana Urbana radziła sobie przynajmniej przyzwoicie.

• Marcin Robak w Szczecinie spędził kilka owocnych sezonów, które okrasił koroną króla strzelców Ekstraklasy. Czy dzisiaj skarci swoich byłych kolegów?

• Pogoń Szczecin nie wygrała od 19 sierpnia. Posada Macieja Skorży wisi na włosku. Problem jest nie tylko na boisku ale i tak poza nim. Już nawet kibice nie pomagają swoim ulubieńcom.

• Skład Śląska Wrocław!

• Skład Pogoni Szczecin!

• Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• Wracamy do ligowej rzeczywistości! Bardzo słaba w tym sezonie Pogoń Szczecin jedzie po przełamanie do Wrocławia! Za 30 min rozbrzmi pierwszy gwizdek!

Jakub Lisowski

Głos Szczeciński

1/3
przejdź do galerii

©Pawel Relikowski / Polska Press

Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Piłkarze Pogoni Szczecin osiedli na dnie ligowej tabeli. W 14. kolejce Portowcy punktów poszukują we Wrocławiu. Podopieczni Jana Urbana też mają coś do udowodnienia. W poprzednich dwóch spotkaniach dwa razy przegrali, tracąc aż sześć bramek. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE

Piątkowe spotkanie Śląsk – Pogoń rozpocznie 14. kolejkę spotkań. Oba zespoły nie mogą być zadowolone z dotychczasowego dorobku i występu w ostatniej serii. Wrocławianie są na 11. pozycji, a w poniedziałek gładko przegrali w Płocku 1:4.
Pogoń jest ostatnia, bo wypuściła z rąk prowadzenie 2:1 z Termalicą (przegrała 2:3). - Widać, że Pogoń nie jest w najlepszej dyspozycji, ale to zespół, który potrafi utrzymywać się przy piłce, tyle, że nie strzela bramek – ocenia Jan Urban, trener Śląska.

Czy coś się zmieni w piątek? Trener Maciej Skorża przetrwał na stanowisku, choć groźba zwolnienia była bardzo realna. Od kilku dni zespół skoncentrował się na treningowej pracy. Nawet medialne drużyna zrobiła sobie wolne.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin: kto wygra mecz Ekstraklasy?

- Mamy trudny okres za sobą i trudny przed sobą. Nie koloryzujemy, nie zaklinamy rzeczywistości – mówi Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy Pogoni. - Trener Skorża nie ma żadnego ultimatum punktowego. Rozmawialiśmy, trenera przedstawił swoją diagnozę obecnej sytuacji i zaproponował receptę. Wszyscy jesteśmy świadomi, gdzie jesteśmy i czego potrzebujemy. Trzeba pokazać charakter, by to zmienić. Trener jest jednym z najlepszych w Polsce i potrafi wyjść z trudnej sytuacji. A wciąż wierzymy w nasz zespół.

Klub stara się też o odbudowanie zaufania fanów. W tym celu odbyło się spotkanie działaczy, rady drużyny i kibiców. Było zamknięte. - Obecna sytuacja jest trudna do zaakceptowania dla wszystkich. Kibice przedstawili swoje oczekiwania, ocenili funkcjonowanie drużyny, klubu. Każdy z nas jest świadom powagi sytuacji i wszyscy są zdeterminowani, by to poprawić – dodał Stolarczyk.

Nie zagrają:

Śląsk: Boban Jović, Adam Kokoszka, Kamil Dankowski, Michał Mak

Pogoń: Lasha Dvali, Igor Tarasovs (pauza za kartki), Sebastian Walukiewicz (kontuzja)

Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Spotkanie Śląska z Pogonią pokaże Eurosport 2. Wstęp do meczu od godziny 17:30. Początek transmisji z Wrocławia o 17:55.