Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w...

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gospodarze o pozycję wicelidera

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2021-09-26 15:00

Śląsk Wrocław

3

Wisła Płock

1

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław awansuje na 2. miejsce w tabeli i traci tylko punkt do pierwszego Lecha Poznań.

• Owacje na stojąco dla Roberta Picha. Łyszczarz go zastępuje.

• Kamiński z problemami broni strzał Exposito.

• 6 minut doliczył Tomasz Musiał.

• Walczak i Gerbowski za Sekulskiego i Kocyłę.

• Quintana za Mączyńskiego.

• Makowski za Praszelika.

• I GOOOOOOOL! ROBERT PICH PEWNIE POD POPRZECZKĘ!

• Robert Pich podchodzi do karnego.

• Tuszyński za Lagatora, ale tu już chyba nie będzie czego odrabiać.

• JEST RZUT KARNY!

• Po wrzutce Iskry piłka trafia w jednego z obrońców. Czy to będzie rzut karny?

• Przeciągnięte dośrodkowanie Warchoła.

• Wolski poszedł na przebój, pobiegł z piłką wzdłuż linii końcowej, ale jego zagrania nikt nie przeciął i nie padł nawet w tej akcji strzał.

• Miękka wrzutka na wychodzącego Furmana i Golla wyprzedza pomocnika gości.

• Jakub Iskra w miejsce Pawłowskiego.

• Wrzutka z rzutu rożnego, Wolski uderza wolejem i pewnie chwyta piłkę Szromnik.

• Pozornie nieudana wrzutka Stigleca mogła być wykorzystana przez Pawłowskiego. Wolej skrzydłowego i piłka o pół metra mija dalszy słupek.

• Wolski wysoko nad bramką.

• Mączyński zaatakował wślizgiem Furmana. Kartka i szansa na rzut wolny blisko bramki Szromnika.

• Warchoł za Jorginho i Furman za Vallo.

• Fatalnie rozegrali ten stały fragment gry wrocławianie. Nie padła wrzutka, musieli się za to ratować wślizgami, by zapobiec kontrze.

• Exposito ukarany kartką za kłótnię z arbitrem.

• Nie ma rzutu karnego! Verdasca nie powiększył obrysu własnej sylwetki przy tej interwencji! Gramy dalej.

• Tomasik ukarany kartką za dyskusje z arbitrem i rywalami.

• Znowu przestój w grze! Tomasz Musiał biegnie do monitoru VAR.

• Uderzenie Lesniaka na bramkę próbował zablokować Verdasca. Zrobił to ręką, co zauważył sędzia.

• Niesamowite! Rzut karny dla Wisły Płock!

• Gwoli wyjaśnienia. Cztery podania przed zagraniem do Exposito na pozycji spalonej był jeden z zawodników Śląska, gdy posłano do niego piłkę. Dlatego Tomasz Musiał zdecydował się cofnąć gola.

• Jednak nie ma gola! Arbiter usłyszał komunikat z wozu VAR, wskazał na boczny sektor boiska i anulował trafienie dla gospodarzy.

• Sytuacja jest analizowana przez VAR. Nie znamy jeszcze ostatecznej decyzji arbitra.

• Akcja na lewej stronie boiska, prostopadłe podanie otrzymuje Dino Stiglec. Lewy obrońca zgrał z linii końcowej futbolówkę w pole karne. Przepuścił ją między nogami Robert Pich, by adresatem był Erik Expósito. Hiszpan uderzył od razu, bez przyjęcia. Płaskie uderzenie wpadło Kamińskiemu pod lewą ręką!

• Wisła Płock zamknięta w okolicach własnego pola karnego. Śląsk koncertowo rozgrywa piłkę między sobą.

• Verdasca upadł na murawę po starciu z Sekulskim. Mamy przerwę już na samym początku.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej części gry!

• Trzy minuty doliczył sędzia Musiał.

• Strzelał Wolski. Szromnik wypuścił piłkę, ale zaasekurowali go obrońcy.

• Sekulski huknął z pola karnego po kontrze. Odbił przed siebie Szromnik.

• Jorginho znalazł się w świetnej sytuacji po wymianie piłki z Sekulskim. Niespodziewanie przewrócił się i domagał rzutu karnego.

• Zablokowane dośrodkowanie Tomasika. Piłka pada łupem Szromnika.

• Krzysztof Kamiński wyczuł intencję Roberta Picha, ale piłka po ręce golkipera Wisły wpadła do bramki.

• GOOOOOOOOOL! Śląsk ponownie na prowadzeniu! 2:1. Robert Pich z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Śląska! Sędzia Musiał uznał, że Krywociuk zatrzymał piłkę ręką po strzale Exposito.

• Dusan Lagator obejrzał żółtą kartkę.

• Tomasik z rzutu wolnego dośrodkował na dalszy słupek. Michalski zgrał piłkę, a Krywociuk precyzyjną główką zaskoczył Szromnika.

• GOOOOOOOL! Remis! Anton Krywociuk!

• Exposito opatrywany przez sztab medyczny Śląska. Będzie w stanie kontynuować grę Hiszpan.

• Bartłomiej Pawłowski zewnętrzną częścią stopy wrzucił piłkę na siódmy metr. Obrońców Wisły uprzedził Praszelik i głową skierował futbolówkę do siatki.

• GOOOOOOOL! 1:0 dla Śląska! Mateusz Praszelik!

• Ależ szansa! Po centrze Tomasika niekryty Jorginho główkował z czterech metrów. Obok bramki!

• Exposito główkuje obok łupka po dośrodkowaniu Picha.

• Schwarz zagrywał po ziemi wzdłuż bramki. Ratuje sytuację Jorginho.

• Praszelik prostopadłym podaniem uruchomił Picha. Słowak w stuprocentowej sytuacji uderzył tuż obok słupka.

• Schwarz próbował uruchomić Stigleca. Zatrzymał piłkę Vallo.

• Goście mieli okazję do kontrataku. Wstrzymał nieco akcje Wolski.

• Michalski przepychał się z Exposito. Ten pierwszy nadział się na łokieć Hiszpana.

• Stiglec uderzył z ostrego kąta. Wyraźnie obok słupka.

• Pierwsza konkretna akcja Śląska. Strzał Praszelika zablokowany.

• Golla w powietrznym starciu trafił w głowę Kocyłę. Sędzia oszczędził obrońcę.

• Piłkarze Śląska domagali się rzutu karnego. Reklamowali zagranie ręką Krywociuka.

• Początek spotkania!

• Wisła Płock do tej pory na wyjazdach jest bezzębna. Przegrała wszystkie cztery mecze. Straciła dziewięć bramek. W delegacji płocczanie przegrali także w środę w Pucharze Polski z Koroną Kielce.

• Po porażce Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok w lidze został tylko jeden niepokonany zespół. Jest nim Śląsk. Wyniki drużyny Jacka Magiery na własnym terenie mogłyby być jednak lepsze. Z czterech domowych spotkań WKS wygrał tylko raz (1:0 z Legią Warszawa).

• Wisła Płock zagra w następującym składzie:

• Oto wyjściowa jedenastka Śląska Wrocław:

• Śląsk Wrocław może zbliżyć się do lidera na odległość punktu. Aby tak się stało, musi wygrać z "Nafciarzami". Początek spotkania o godz. 15:00. Witamy w relacji LIVE!

Śląsk - Wisła Płock LIVE! Gospodarze grają o pozycję wicelidera

Śląsk - Wisła Płock LIVE! Gospodarze grają o pozycję wicelidera ©Pawel Relikowski

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Zespół Jacka Magiery może zbliżyć się do lidera na odległość punktu. Aby tak się stało, musi wygrać z "Nafciarzami", którzy na wyjazdach notują same niepowodzenia. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Śląsk trzeci rok z rzędu błyskawicznie pożegnał się z Pucharem Polski. W czwartek zespół Bruk-Betu Termaliki strzelił gola już w trzeciej minucie, a wrocławianie mimo wielu szans nie odrobili straty. Ich sytuację skomplikowała jeszcze czerwona kartka. Za pucharowe niepowodzenie Śląsk może zrehabilitować się już w niedzielę. Do Wrocławia przyjeżdża dziesiąta w tabeli Wisła Płock.

Po porażce Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok w lidze został tylko jeden niepokonany zespół. Jest nim właśnie Śląsk. Wyniki drużyny Jacka Magiery na własnym terenie powinny być jednak lepsze. Z czterech domowych spotkań WKS wygrał tylko raz (1:0 z Legią Warszawa). W starciach z Wartą Poznań, Lechią Gdańsk i Górnikiem Łęczna zdobywał po jednym "oczku".

Wisła Płock do tej pory na wyjazdach jest bezzębna. Przegrała wszystkie cztery mecze. Straciła dziewięć bramek. W delegacji płocczanie przegrali także w środę w Pucharze Polski. Po niezwykle ciekawym spotkaniu i dogrywce ulegli pierwszoligowej Koronie Kielce 3:4.

W drużynie Śląska zabraknie kontuzjowanych Marcela Zylli, Sebastiana Bergiera, Józefa Burty, Patryka Janasika i być może Victora Garcii. U gości również jest kilka urazów - w tym Jakuba Rzeźniczaka.

W poprzednim sezonie Śląsk w meczach z Wisłą Płock nie osiągał korzystnych rezultatów. We Wrocławiu padł bezbramkowy remis, zaś w Płocku gospodarze wygrali 1:0 po bramce w samej końcówce.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock na żywo pokaże Canal+ Sport. Spotkanie skomentuje duet: Robert Skrzyński - Maciej Murawski. W internecie transmisja Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock transmisja