Stal Mielec - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Odrobić straty do czołówki

1

Lech Poznań

1

• Koniec meczu! Stal Mielec remisuje z Lechem Poznań

• Słupek ratuje Stal przed utratą gola! Po rzucie rożnym Hubert Sobol obija lewy słupek!

• Z kontrą ruszyli poznaniacy. Hubert Sobol wywalczył korner. Piłka meczowa?

• Lubomir Satka przerywa akcję Stali wybiciem na rzut rożny.

• Strzał Mikaela Ishaka z pola karnego zablokowany.

• Żółtą kartką upomniany Filip Marchwiński za faul.

• Paweł GIl dolicza 6 minut do drugiej odsłony.

• Żółta kartka na koncie Djordje Crnomarkovicia.

• Mikael Ishak przejmuje piłkę w polu karnym i huknął z kilku metrów. Piłka odbija się od głowy Michała Gliwy i poprzeczki!

• Paweł Tomczyk schodzi po ok. 15 minutach. Na murawie jest już Paweł Tomczyk.

• Pedro Tiba "poklepał" w polu karnym z Hubertem Sobolem. Piłka przypadkowo znalazła się pod nogami Portugalczyka, który strzela i piłka po rykoszecie wpada do siatki!

• GOL DLA LECHA! STRZELCEM PEDRO TIBA

• Gospodarze wybijają na uwolnienie.

• Krystian Getinger wybija piłkę na korner po centrze Alana Czerwińskiego.

• Hubert Sobol zmienia Daniego Ramireza.

• Po ostrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusz Żyro wybija piłkę na korner. Po nim jeszcze jeden.

• Bożidar Czorbadżijski skosił Daniego Ramireza. Żółta kartka.

• Przewinienie Alana Czerwińskiego w środku pola.

• Paweł Tomczyk zmienia Andreję Prokicia, który nie jest zadowolony z tego faktu.

• Przemysław Maj debiutuje w Ekstraklasie. Zmienia Łukasza Zjawińskiego.

• Filip Marchwiński na spalonym.

• ... a za Jakuba Kamińskiego pojawia się Mohammad Awwad.

• Filip Marchwiński zmienia Tymoteusza Puchacza...

• FANTASTYCZNA INTERWENCJA FILIPA BEDNARKA!!!

Lewym skrzydłem pomknął Krystian Getinger i podaje w pełnym biegu do kolegi, którego mocne uderzenie nad poprzeczką przenosi bramkarz Lecha!

• Po starciu z rywalem Marcin Flis leży na boisku. Sędzia nie przerywał gry, więc Maciej Domański wybija na aut.

• Gol nie zostaje uznany! Zdaniem sędziego piłka jeszcze musnęła rękę Mikaela Ishaka zanim wpadła do siatki!

• Ostro bitą z narożnika wybija sprzed bramki Martin Flis, ale robi to tak niefortunnie, że nabija Mikaela Ishaka. Piłka odbiła się od jego tułowia i wpada do siatki!

• Po chwili płaskie zagranie Vasyla Kravetsa wybija Kamil Kościelny. I jest też korner dla Lecha.

• Z kontrą lewą flanką ruszył Lech. Przerywa ją Grzegorz Tomasiewicz, który wybija piłkę na aut.

• Vasyl Kravets upomniany żółtą kartką za faul na Mateuszu Maku.

• Tymoteusz Puchacz cofnął się do obrony i był to bardzo dobry ruch. Przejmuje piłkę po za mocnym dośrodkowaniu z prawej strony.

• Andreja Prokić próbował przedrzeć się w pole karne z lewej strony. Jak profesor powstrzymał go Jakub Moder, dodakowo zabierając piłkę.

• Mateusz Mak zmienia Roberta Dadoka.

• Pedro Tiba szczęśliwie przedarł się prawą stroną pola karnego, po czym uderzył minimalnie obok dalszego dolnego rogu!

• Tymoteusz Puchacz biegnie wzdłuż linii pola karnego. Jego podanie do Daniego Ramirez było za lekkie i niedokładne.

• Vasyl Kravets centruje niemal z okolicy chorągiewki na bliższy słupek. Piłkę pewnie chwyta Michał Gliwa.

• Mateusz Żyro upomniany żółtą kartką za faul.

• Chaotyczna gra w środku pola. Za mocne podanie do Andrei Prokicia i piłkę łapie Filip Bednarek.

• Pojedynek biegowy Mikaela Ishaka z Marcinem Flisem. Górą obrońca Stali. Po chwili zablokowany Dani Ramirez.

• Po centrze na bliższy słupek Łukasz Zjawiński główkuje i słupek ratuje Lecha przed utratą drugiego gola!

• Jakub Moder przerywa atak rywali wybiciem na rzut rożny. Wcześniej Robert Dadok poradził sobie bez problemu z Djordje Crnomarkoviciem.

• Druga połowa rozpoczęta przez gospodarzy!

• Przy "Marszu Imperialnym" gospodarze wychodzą na boisko.

• Wracamy do Mielca, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Stal - Lech w 13. kolejce Ekstraklasy. Po bramce Andrei Prokicia gospodarze prowadzą.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +3' Koniec pierwszej połowy. Po bramce Andrei Prokicia Stal Mielec prowadzi Lechem Poznań

• +3' Jakub Moder uderza z dystansu i Michał Gliwa z trudem odbija piłkę!

• +2' "Kontry nie będzie" po ladze. Filip Bednarek z "piątki".

• Paweł Gil dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

• Krystian Getinger uderza zza pola karnego wysoko nad bramką.

• Mocne podanie na lewą stronę do rozpędzonego Tymoteusza Puchacza. W ostatniej chwili powstrzymał go Kamil Kościelny.

• Seria będzie podtrzymana?

• Dani Ramirez nie sięgnął piłki po zagraniu Alana Czerwińskiego.

• Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Michała Gliwy.

• Alan Czerwiński wrzuca z prawej strony w pole karne. Mielczanie na moment wyjaśniają sytuację, a po chwili Jakub Kamiński wywalczył rzut rożny.

• Tymoteusz Puchacz z krzykiem pada na murawę przy linii bocznej. Został "skrobnięty" przez Mateusza Żyrę. Kartki jednak nie ma..

Wydaje się, że defensor Lecha będzie grać dalej.

• Teraz prawą stroną pognał Alan Czerwiński. Podaje przed pole karne "na klepkę" i Jakub Kamiński uderza obok bramki.

• Prostopadłe podanie Pedro Tiby do Mikaela Ishaka przechwycone na moment przez obronę Stali. Po chwili prawą flanką chciał urwać się Jakub Kamiński, ale za mocno wypuścił sobie piłkę. Michał Gliwa z "piątki".

• Vasyl Kravets podłączył się do akcji ofensywnej. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Gospodarze zasłużenie prowadzą! Kompilacja błędów w obronie Lecha i do podbitej piłki w polu karnym najwyżej wyskakuje Andreja Prokić, który mocną główką w prawy dolny róg wpisuje się na listę strzelców!

Jeszcze ta sytuacja była analizowana w wozie VAR, ale wszystko było zgodnie z przepisami.

• GOL DLA STALI! ANDREJA PROKIĆ!!!

• Robertowi Dadokowi udało się przedrzeć w polu karnym Lecha, mijając Djordje Crnomarkovicia. Za mocno wypuścił sobie piłkę, co wykorzystał Filip Bednarek.

• Ostro bita piłka na bliższy słupek. Tam znalazł się Djordje Crnomarković, który wybija na korner. Po nim Pedro Tiba blokuje strzał Roberta Dadkowa, lecz jest (szósty, przy jednym Lecha) rzut rożny.

• I jeszcze jeden...

• Piłka częściej w górze niż w "parterze". W tym chaosie w środku pola znaleźli się lepiej gospodarze, którzy ostatecznie wywalczyli korner.

• Zagranie na rożnika na 16. metr do Tymoteusza Puchacza, ale ten zdecydował się na zgranie do kolegi. Anemiczna próba jego kolegi nie sprawiła problemu Michałowi Gliwie.

• A teraz na techniczny strzał zdecydował się Dani Ramirez. Do bramki było ok. 20 metrów, po rykoszecie od rywala zyskał rzut rożny.

• Piłka spada w okolice 16. metra do Roberta Dadkowa, któego atomowe uderzenie z woleja z trudem odbija Filip Bednarek!

• Coraz agresywniej gra Stal. Maciej Domański wywalczył rzut wolny z lewej strony. Podaje do Krystiana Getingera, który został zablokowany. Rzut rożny.

• Za słabe podanie na prawą stronę do Jakuba Kamińskiego pada łupem gospodarzy, którzy ruszyli z kontrą. Ostatecznie przerywa ją Lubomir Satka.

• W odpowiedzi nieudana próba Jakuba Modera. Z "piątki" grę wznawia Michał Gliwa.

• Krystian Getinger uderza nad bramką.

• Po chwili z kontrą wyszli piłkarze Leszka Ojrzyńskiego. Piłkę w polu karnym dostaje Andreja Prokić, który chciał wycofać na środek pola karnego do Łukasza Zjawińskiego. Po interwencji obrońcy Lecha gospodarze mają rzut rożny.

• Po chwili rzut wolny dla Lecha z prawej strony. Ostre "dochodzące" dośrodkowanie na 5. metr. Górą ponownie Kamil Kościelny.

• Goście ładnie wyszli spod pressingu przed własną bramką i od razu przenieśli ciężar gry do środka pola. Stamtąd Pedro Tiba prostopadłym podaniem uruchomił Mikaela Ishaka, lecz szybszy od niego był Kamil Kościelny. Ten bez zastanowienia wybija na aut.

• Jakub Moder ruszył środkiem i podaje na prawą stronę do Mikaela Ishaka. Ten nie zdołał opanować piłki przed linią boczną. A zapowiadała się ciekawa kontra gości, w której wychodzili dwóch na trzech obrońców Stali.

• Vasyl Kravets próbował przedrzeć się lewą stroną. Po interwencji Grzegorza Tomasiewicza wywalczył aut na wysokości "szesnastki" gospodarzy. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Michała Gliwy.

• Od razu do ataku rzucili się gospodarze. W polu karnym Lecha na murawę pada Łukasz Zjawiński, ale zdaniem sędziego nie było podstaw do podyktowania rzutu karnego.

• Paweł Gil gwiżdże i pierwsza płowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Długo trwała walka o Thomasa Rogne, by zagrał w dzisiejszym meczu. Nie udało się

• Stal Mielec w meczach u siebie w tym sezonie: 5 spotkań, 2 wygrane, 3 porażki, bilans bramek 6:12. Taka "domowa" forma daje obecnie 12. miejsce.

Lech Poznań w meczach na wyjeździe w tym sezonie: 6 spotkań, 2 wygrane, 1 remis, 3 porażki, bilans bramek 11:10. Taka "delegacyjna" forma daje obecnie 9. miejsce.

• Skład "Kolejorza"

Rezerwowi: Marko Malenica - Karlo Muhar, Tomasz Dejewski, Filip Borowski, Filip Marchwiński, Jakub Niewiadomski, Hubert Sobol, Mohammad Awwad, Bohdan Butko.

• Po 12 rozegranych spotkaniach gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedza innego beniaminka, Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Z kolei poznaniacy, którzy zgromadzili 16 "oczek", są na 8. miejscu. Dzisiejsza wygrana pomoże odskoczyć będącej "piętro wyżej Jagiellonii na 2 punkty. Warto zaznaczyć, że piłkarze Bogdana Zająca grają o 17:30 z Rakowem.

• Skład Stali

Rezerwowi: Damian Primel - Maciej Urbańczyk, Wojciech Błyszko, Mateusz Mak, Mateusz Matras, Petteri Forsell, Wojciech Lisowski, Paweł Tomczyk, Przemysław Maj.

• Do rozpoczęcia spotkania jeszcze trochę czasu, więc odsyłam do zapowiedzi:

• Relację NA ŻYWO z tego meczu poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• W niedzielne popołudnie meldujemy się w Mielcu, gdzie Stal zmierzy się z Lechem Poznań. Obie ekipy grają o różne cele, ale łączy je jedno - do realizacji potrzebuje dzisiaj komplet punktów. Tylko jednej ze stron może udać się zrealizować ten plan. Której? Pierwszy gwizdek Pawła Gila już za 25 minut!

Stal Mielec - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©K_kapica

Stal Mielec - Lech Poznań ONLINE. W niedzielnym meczu 13. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec podejmie Lecha Poznań. Tydzień temu Kolejorz rozniósł innego beniaminka - Podbeskidzie. Czy ze Stalą pójdzie mu równie łatwo? Początek spotkania w niedzielę o godz. 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Stal Mielec - Lech Poznań ONLINE

Piłkarze Stali do spotkania z uczestnikiem fazy grupowej Ligi Europy będą podchodzić po „występie” w Szczecinie (0:2). Mecz przeciwko Pogoni był zdecydowanie najgorszy pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego.
Wcześniej jego drużyna potrafiła zremisować z Zagłębiem Lubin i wygrać z Jagiellonią Białystok. W Szczecinie jednak Stal była bezradna do tego stopnia, że pierwszy celny strzał udało jej się oddać dopiero w doliczonym czasie gry. - Byliśmy jedynie tłem dla Pogoni - mówił wyraźnie zdegustowany Ojrzyński.

- Przed nami wyżej postawiona poprzeczka, przyjeżdżają do nas najlepsi w Polsce zawodnicy - Ramirez i Moder, mamy plan na to spotkanie i trzeba go realizować konsekwentnie - podkreślił trener mieleckiego zespołu.

Oglądaj mecz Stal Mielec - Warta Poznań w Player.pl >>>

Lechici wygrali dwa poprzednie ligowe mecze (1:0 z Lechią w Gdańsku i 4:0 u siebie z Podbeskidziem), ale ich strata do czołówki wciąż jest duża. W Mielcu Kolejorz zagra bez kontuzjowanych Michała Skórasia, Niki Kaczarawy, Filipa Szymczaka i Mickiego van der Harta. Pod znakiem zapytania stoi występ Thomasa Rogne.

W niedzielę na mieleckiej murawie na pewno będzie ciekawie i należy mieć nadzieję, że oba zespoły nawiążą do bogatej historii starć między sobą. Lech Poznań mierzył się bowiem do tej pory w lidze ze Stalą Mielec aż 50 razy, co czyni z poznaniaków najczęstszym rywalem mielczan na szczeblu centralnym.

Po raz pierwszy do spotkania pomiędzy Lechem i Stalą doszło w 1961 roku. Premierowe spotkanie wygrali piłkarze z Wielkopolski 1:0, ale w drugim meczu mielczanie zrewanżowali się swojemu rywalowi wygrywając również 1:0.

Z kolei ostatnie ligowe spotkania tych drużyn to sezon 1995/1996. Wtedy w Mielcu Stal wygrała 3:2 po golach Bogusława Cygana, Janusza Czyrka i Pawła Kloca. Mieleckiej bramki strzegł wówczas Bogusław Wyparło. W rewanżu Lech wygrał u siebie 2:0, a po tamtym sezonie na 24 lata Stal zniknęła z ekstraklasowych boisk.

Stal Mielec - Lech Poznań TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisję na żywo z meczu Stal - Lech przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Komentuje duet Żelisław Żyżyński - Maciej Murawski. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+. Relacja NA ŻYWO w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Stal Mielec - Lech Poznań Canal+ Premium