• Jakub Nowakowski zastąpił Patryka Mikitę.

• Tomasiewicz potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

• Fundambu faulował w okolicach środka pola Mateusza Maka

• Fundambu zastąpił bezproduktywnego w ataku Macieja Górskiego.

• Teraz Mikita znalazł się z piłką ok. 20 metrów od bramki i zdecydował się na strzał. Dobrze broni Wrąbel.

• Schodzi również Michał Żyro. Robert Dadok w jego miejsce.

• Prokić zastąpił Domańskiego.

• Makowski znakomicie obsłużył podaniem partnera, lecz ten z linii 16. metra nie trafił w bramkę.

• Karwot stracił piłkę w kluczowej strefie boiska. Uderzał z dystansu Tomasiewicz, ale zablokowali ten strzał obrońcy. Dobitka z bliska wybroniona przez Kryczkę.

• Wrąbel ubiegł mocno ofensywnie wbiegającego w pole karne Abramowicza. Nie ma jednak okazji na kontratak, bo nikt z kolegów nie kwapi się do szybkiego rozegrania piłki.

• Nowak sprytnie dośrodkował piłkę w pole karne, mieliśmy małe zamieszanie w gąszczu nóg, ale interweniował Cichocki.

• Kaput faulował Urabńczyka. Mamy kartkę.

• Bartosz Nowak zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego. Piłka uderzyła w jednego z zawodników ustawionego w murze.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Domański był wysoko ustawiony, zagrał piłkę do Nowaka i od razu otrzymał podanie zwrotne. Uderzył "rogalem" na dalszy słupek i minimalnie obok bramki.

• Jakubik nieprzepisowo zatrzymywał Tomasiewicza. Kartka.

• Karwot został cofnięty do obrony i właśnie wybronił mocne dośrodkowanie Domańskiego.

• Bardzo pewnie uderzył Nowak!

• GOL! BARTOSZ NOWAK!

• Miszta otrzymał czerwoną kartkę, ale trener Banasik nie musiał wprowadzać drugiego młodzieżowca. Takie są przepisy PZPN

• Kryczka pojawia się między słupkami Radomiaka. Zejść musiał Świdzikowski.

• Czerwona kartka dla Cezarego Miszty za taktyczny faul

• Rzut karny dla Stali! Cezary Miszta z premedytacją faulował Nowaka, a że przeszkodził mu w bezpośrednim zdobyciu bramki, karny jest ewidentny!

• Cezary Miszta wybronił sytuację sam na sam! Nowak wypuścił prostopadle piłkę do Michała Żyro, były legionista uderzył prosto w bramkarza.

• Górski dostał świetną górną piłkę w polu karnym, ale po strzale wciąż bezrobotny pozostał Wrąbel. Futbolówka minimalnie minęła bramkę.

• Domański zagrał w pole karne do Michała Żyro. Niecelne uderzenie i znów od bramki golkiper.

• Karwot uderzał zza pola karnego. Obok słupka.

• Michał Żyro nie opanował piłki posłanej od Maka. Piłka wyszła za linię

• Mak dośrodkował do Nowaka, ale nie padł strzał, bo obrońcy skutecznie kryli futbolówkę.

• Dośrodkowanie Getingera z rzutu rożnego. Najwyżej do piłki wyskoczył Bodzioch, który głową pokonał bramkarza.

• GOOOOOOOL! MATEUSZ BODZIOCH!

• Świetne podanie Makowskiego do Mikity. Napastnik oddaje płaski strzał, ale prosto w słupek! Ciekawie pod bramką gospodarzy już od pierwszych minut.

• Zaczynamy spotkanie!

• Z kolei trzecie miejsce (obecnie zajmowane przez Stal) od czwartego (Radomiak) dzieli też bardzo niewielka różnica – cztery punkty. To oznacza, że najbliższy mecz może mieć naprawdę duże znaczenie. Zwycięstwo drużyny z Radomia może przecież sprawić, że z trójki walczącej o dwa pierwsze miejsca, nagle zrobi się czwórka.

• Ostatnia kolejka 1 . ligi, w której nie wygrała ani Stal, ani Podbeskidzie, jeszcze bardziej spłaszczyła tabelę, która i tak przypominała już wafelek pod kufel. Obecnie różnica pomiędzy pierwszym i trzecim zespołem to zaledwie jeden punkt.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stal Mielec - Radomiak Radom

Kuba Zegarliński

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. W sobotę o godzinie 17:40 Stal Mielec podejmie na własnym stadionie Radomiaka Radom. To mecz trzeciej i czwartej drużyny tabeli Fortuna 1 Ligi. Relacja na żywo z meczu Stal - Radomiak live w GOL24.pl!

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE

W Mielcu upadł już kurz po bolesnej i niespodziewanej porażce z GKS-em Bełchatów. Mielczanie zagrali źle i punkty musiały zostać w województwie łódzkim. Po meczu atmosfera w mielecki szatni była gorąca, co przyznał chociażby pomocnik Stali Grzegorz Tomasiewicz. On był bliski gola w pierwszej połowie, jednak jego strzał wolejem minimalnie minął słupek bramki przeciwników.

Szybko pojawiły się głosy, że na postawę mielczan mogło mieć wpływ zmęczenie. W końcu niecałe 72 godziny wcześniej zagrali bardzo ciężki mecz ze Stomilem, w którym przez całą drugą połowę musieli sobie radzić w dziesiątkę. GKS swój mecz rozgrał dzień wcześniej, także miał ponad dobę na regenerację więcej od Stali.

- Czy to miało wpływ na końcowy wynik? Trudno powiedzieć. Na pewno jakiś tam wyznacznik to był, że graliśmy w osłabieniu 45 minut, ale nikt o tym przed meczem nie myślał. Do Bełchatowa pojechaliśmy po trzy punkty i też mieliśmy swoje sytuacje. Niestety, taka czasami bywa piłka, że nie chce wpaść, za to GKS-owi się udało i wygrali – analizuje Grzegorz Tomasiewicz.

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Telewizyjną transmisję z meczu Stal Mielec - Radomiak Radomna żywo można śledzić na kanale Polsat Sport lub za pośrednictwem platformy Ipla (dostęp do meczu w cenie 5 zł). Tekstowa relacja live z meczu Stal Mielec - Radomiak Radom w GOL24.pl.