Walia

1

Irlandia Północna

0

• O wyniku zadecydowała jedyna, samobójcza bramka. Pechowcem okazał się Gareth McAuley. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Zapraszamy na kolejne nasze relacje!

• Koniec!!!! Walia w ćwierćfinale!!

• Ramsey fauluje rywala. Kartka dla gracza Arsenalu

• Centra Mcgennisa wyblokowana. Wrzut piłki z autu. Hennessey znów dobrze na przedpolu

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego. Bale podaje niedokładnie w stronę Williamsa

• Robson Kanu faulowany ok 30 metrów od bramki McGoverna

• Sędzia Atkinson doliczył 4 minuty do drugiej połowy!

• Hennessey pewnie łapie piłkę na przedpolu

• Centra Dallasa z lewej strony zablokowana

• Ostatnie minuty. Irlandczycy bezskutecznie próbują się przedrzeć po pole karne rywali.

• Niezbyt dobre wyjście McGoverna. Na jego szczęście nie ma drugiej bramki dla Walii

• Strzelec samobójczej bramki opuszcza boisko. W jego miejsce Josh Magennis

• Przerwa w grze. Obaj gracze podnoszą się z murawy

• Uuuu groźne zderzenie między Walijczykami, konkretnie Ashleyem i Jonathanem Williamsami

• McAuley próbował się zrehabilitować. Nieudanie

• McGinn za Norwooda. To kolejna zmiana w ekipie Irlandii Północnej

• Goooooooooooooool!!!!!!!!! Walia prowadzi 1:0. Samobójcza bramka McAuleya, który po centrze Bale'a pakuje piłkę do własnej siatki!!!

• Bale faulowany ok. 25. metrów od bramki. Dogodna sytuacja dla gracza Realu Madryt

• Norwood strzela z dystansu. Hennessey broni bez większego trudu.

• Robsno - Kanu wchodzi w miejsce Vokesa. To pierwsza zmiana w tym spotkaniu

• Dobre dośrodkowanie Ramseya na głowę Vokesa. Strzał napastnika Burnley obok bramki!

• Fatalna centra Norwooda. Od bramki Hennessey

• Williams fauluje Lafferty'ego. Rzut wolny wykonuje Dallas. Sędzia odgwizduje pozycje spaloną

• Gracze O'Neilla zamknęli Walijczyków we własnym polu karnym, ale centry i próby strzału w ich wykonaniu nieksuteczne

• Lafferty nie przebiera w środkach. Póki co bez kartki

• Od środka rozpoczęli gracze Irlandii Północnej!

• Wracamy po przerwie. Obie drużyny już na murawie!

• Ostatni gwizdek sędziego Atkinsona. Do przerwy bez bramek!

• Nieudana centra Ramseya z lewej strony boiska

• Kartka dla Dallasa, który tym samym nie zagra w kolejnym spotkaniu. O ile Irlandczycy oczywiście awansują.

• Dobra akcja Bale'a prawą stroną, ale już dośrodkowanie niezbyt dokładne

• Davies wybija na rzut rożny. Krótkie rozegranie Irlandczyków nie przyniosło sytuacji bramkowej

• Gunter fauluje Laferty'ego. Rzut wolny dla Irlandii Płn.

• Po centrze Hughesa Walijczycy wybijają na aut.

• Ashley Williams zapędził się pod pole karne rywala. Został jednak spokojnie zatrzymany

• Próbował przedrzeć się Lafferty, ale został zatrzymany przez Chestera, który uruchomił szybki atak. Strzał Taylora zablokowany przez obronę Irlandczyków z Północy

• Akcja Walijczyków prawą stroną zatrzymana przez Evansa. Podopieczni Colemana uzyskują nieznaczną przewagę

• Piłka w bramce, ale Ramsey na pozycji spalonej!

• Rzut wolny w wykonaniu Walijczyków. Piłka nie dociera do żadnego z graczy tej reprezentacji

• Szarża prawą stroną w wykonaniu Guntera. Piłka wybita przez graczy Ulsteru

• Bale sprytnie do Ramseya, ale piłka ląduje w dłoniach McGoverna

• Nieudane dośrodkowanie Bena Daviesa z lewej strony

• Hennessey odbija piłką zmierzającą przy słupku na rzut rożny. Strzelał Dallas po składnej akcji Irlandii!!

• Dużo pojedynków główkowych w środku pola. Klarownych sytuacji brak

• Faul Ashleya Williamsa w środku pola. Rzut wolny dla Irlandii rozgrany krótko, ale Catchcart fauluje w polu karnym.

• Póki co gra w środku boiska. Bez składnych akcji

• Pierwsza piłka w kierunku Bale'a. Łapie ją McGovern

• Zaczynamy drugi mecz 1/8 finału! Rozpoczęli Walijczycy!

• Obie jedenastki już na murawie! Czas na hymny obu państw!

• Drużyna, która wygra dzisiejsze spotkanie w 1/4 zmierzy się ze zwycięzcą meczu Belgia - Węgry

• Irlandia Północna, która rywalizowała w grupie C odniosła do tej pory tylko jedno zwycięstwo. Wystarczyło to jednak, by zająć 3 miejsce i cieszyć się awansu do następnej rundy. Na inaugurację podopieczni Michaela O'Neilla przegrali z Polską po bramce Arkadiusza Milika 0:1, następnie pokonali Ukrainę 2:0, a w trzecim spotkaniu ulegli Niemcom 0:1.

• Spory wkład w awans Walijczyków miała dwójka Gareth Bale i Aaron Ramsey. Bale zdobył w fazie grupowej 3 bramki, natomiast gracz Arsenalu do jednej zdobytej bramki dołożył dwie asysty. Czy dziś ta dwójka poprowadzi Walię do ćwierćfinału?

• Walijczycy awansowali do 1/8 z pierwszego miejsca w grupie B. Zdobyli 6 punktów, na które składały się: wygrana 2:1 ze Słowacją, oraz 3:0 nad reprezentacją Rosji. Jedyną porażkę podopieczni Chrisa Colemana ponieśli z Anglikami, z którym przegrali 1:2

• Znamy już pierwszego ćwierćfinalistę i jest nią POLSKA!!!!!

• Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania Walia - Irlandia Północna w ramach 1/8 finału Euro 2016!