Wisła Płock

0

Arka Gdynia

0

• Koniec meczu! Wisła Płock remisuje 0:0 z Arką Gdynia, której sytuacja jest coraz trudniejsza!

• Mateusz Szwoch posłał idealne prostopadłe podanie do Piotra Tomasika. Lewy obrońca huknął w trybuny.

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Giorgi Merebaszwili zmieniony przez Huberta Adamczyka.

• Jakub Wawszczyk również ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Szwoch ogląda żółtą kartkę i ze względu na 8 karę indywidualną w tym sezonie nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu.

• Fabian Serrarens otrzymał świetnie podanie. Znowu zabrakło mu umiejętności technicznych aby zagrozić bramce Kamińskiego.

• Adam Danch nie dokończy tego meczu. W jego miejsce wchodzi Frederik Helstrup.

• Piotr Tomasik wpadł w pole karne rywala. Próbował dograć do lepiej ustawionych kolegów, ale podanie zostało zablokowane.

• Maciej Jankowski wygrał pojedynek główkowy i zabrakło mu tylko celności w oddanym strzale.

• Kolejne bardzo dobre dośrodkowanie Dominika Furmana. Zagotowało się pod bramką Staniszewskiego, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• Ależ było blisko! Michał Nalepa uderzył sprzed pola karnego i zabrakło dosłownie kilkunastu centymetrów!

• Cezary Stefańczyk melduje się w miejsce Damiana Michalskiego.

• Fabian Serrarens miał znakomitą szansę na zdobycie gola, ale oddał bardzo zły strzał! To trzeba wykończyć lepiej!

• Marcus Da Sila wchodzi, a schodzi Dawid Schirtladze.

• Angel Garcia ukarany żółtą kartką.

• Maciej Jankowski doszedł do strzału głową, ale nie trafił w światło bramki!

• Karol Angielski doznaje kontuzji i opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Dawid Kocyła.

• Niewiarygodne! Adam Marciniak był bardzo blisko bramki samobójczej! Piłka odbiła się od jego nogi i trafiła w słupek!

• Dominik Furman uderza z wolnego, ale przerzuca piłkę nad bramką Staniszewskiego.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły Płock! Z woleja uderzył Adam Marciniak, ale świetnie odbił piłkę Krzysztof Kamiński!

• Teraz oglądaliśmy strzał z drugiej strony boiska. Merebaszwili trafił jednak prosto w Staniszewskiego.

• Michał Nalepa zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Mogło być groźnie, ale zabrakło mu trochę dokładności/

• Mariusz Złotek daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Koniec pierwszej części meczu. Jak na razie nie oglądaliśmy bramek w Płocku.

• 2 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

• Bardzo groźna akcja Wisły Płock! Giorgi Merebaszwili nie trafia w bramkę z 5 metrów!

• Karol Angielski uderza z bardzo daleka i bez problemu broni Marcin Staniszewski.

• Michał Nalepa trafia prosto w mur. Zmarnowana okazja.

• Adam Danch ruszył do akcji ofensywnej i został sfaulowany pod polem karnym rywala. Będzie szansa na oddanie groźnego strzału.

• Jakub Wawszczyk zmienia Mateusza Młyńskiego, który nie był w stanie kontynuować gry.

• Przerwa w grze. Mateusz Młyński nie da rady kontynuować gry i udzielana jest mu pomoc. Reszta zawodników korzysta i uzupełnia płyny.

• Fabian Serrarens uderza z dystansu. Bez problemu broni Krzysztof Kamiński.

• Piotr Tomasik uderzył z ostrego kąta, ale zdecydowanie zbyt słabo, aby zagrozić Staniszewskiemu.

• Brak pomysłu na grę z obu stron. Mecz przez pierwsze 30 minut był bardzo toporny i ciężki do oglądania. Czekamy na lepsze sytuacje.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Dominika Furmana. Damian Rasak przegrywa jednak pojedynek główkowy.

• Katastrofalne dośrodkowanie Merbaszwilego. Od bramki zacznie Staniszewski.

• Damian Zbozień ukarany żółtą kartką.

• Karol Angielski otrzymał świetne podanie od Dominika Furmana. Napastnik Nafciarzy wpadł w pole karne i uderzył prosto w ręce Staniszewskiego.

• Ireneusz Mamrot ukarany żółtą kartką za żywą dyskusję z arbitrem.

• Niezła akcja Arki, jednak Fabian Serrarens przegrał pojedynek z Alanem Urygą.

• Długi wyrzut z autu Damiana Zbozienia w pole karne Wisły. Tam jednak górą byli defensorzy gospodarzy.

• Marcin Staniszewski już zanotował dwie nietrudne, ale bardzo pewne interwencje po strzałach rywali.

• Michał Kopczyński już w pierwszej minucie meczu ogląda żółtą kartkę.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie i wyczekują pierwszego gwizdka!

• Marcin Staniszewski to 23-letni golkiper, który dziś zadebiutuje w Ekstraklasie. Były bramkarz m.in. Puszczy Niepołomice korzysta z kontuzji Pavelsa Steinborsa.

• Wisła Płock znajduje się w dużo lepszej sytuacji. 8 punktów przewagi nad strefą spadkową to duża zaliczka. Problemem może być jednak zbyt duża pewność siebie, gdyż runda finałowa bardzo często daje się we znaki wielu zespołom naszej ligi.

• Oba zespoły mają w tym sezonie jeden cel - utrzymanie w Ekstraklasie. Dużo trudniejsze zadania ma przed sobą Arka Gdynia. Podopieczni Ireneusza Mamrota do bezpiecznego miejsca tracą 5 oczek i porażka może pogrzebać ich marzenia o pozostaniu w elicie.

• Dzień dobry Państwu! Sezon PKO Ekstraklasy wchodzi na ostatnią prostą. Do końca pozostało tylko 7 spotkań Rundy Finałowej. Za 25 minut robrzmi pierwszy gwizdek, który rozpocznie pojedynek Wisły Płock i Arki Gdynia, a my zapraszamy na relację LIVE z tego meczu!

DW

wisła płock arka transmisja

Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Przemyslaw Swiderski

Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE. W meczu 31. kolejki PKO Ekstraklasy płocczanie podejmą ekipę Arki Gdynia. Zespół z Trójmiasta ma szansę przegonić w tabeli Koronę Kielce i złapać kontakt z Wisłą Kraków, która jest na bezpiecznym miejscu. Arkowcy mogą wykorzystać porażki ŁKS-u i kielczan, by zachować szansę na utrzymanie w lidze. Nafciarze z kolei są niemal pewni utrzymania.

Wisła Płock - Arka ONLINE

Zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego od 19 czerwca na trybunach obiektów sportowych pojawią się kibice. Na meczu w Płocku nie będzie ich zbyt wiele. Ze względu na renowację obiektu, wejść na mecz może zaledwie 750 fanów Nafciarzy. To niewiele mniej, niż faktycznie przychodziło na spotkania drużyny Radosława Sobolewskiego. Frekwencja w ostatnich trzech meczach wynosiła bowiem ok. 2 tysiące osób.
Oglądaj mecz Wisła Płock - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Arka Gdynia musi nawiązać do gry ze Śląskiem Wrocław, by zachować szanse na pozostanie w naszej lidze. Drużyna prowadzona przez Irenerusza Mamrota ma duży problem z punktowaniem - ostatnie pięć spotkań to zaledwie cztery oczka. Trzy z nich były nagrodą za grę do końca w meczu z wrocławianami (2:1). Po zwycięstwie nad Śląskiem przyszła jednak wysoka porażka z Legią (1:5), a na koniec remis z również rywalizującą o utrzymanie Wisłą Kraków. Teraz czas na starcie z płocką Wisłą, która może być niemal pewna pozostania w lidze, dlatego nie zagra z pełną motywacją.

Ireneusz Mamrot boryka się z coraz poważniejszymi problemami kadrowymi. Działacze żółto-niebieskich rozwiązali właśnie za porozumieniem stron kontrakt z Nemanją Mihajlovicem. Jeszcze większym kłopotem są jednak kontuzje, których doznali Marko Vejinović i Adam Deja. Pierwszy z nich nie zagrał już w ostatnim spotkaniu z Wisłą Kraków. Z „Nafciarzami” w Płocku nie zagra także Oskar Zawada.

Zespół z Płocka również zremisował w ostatniej kolejce. Drużyna Radosława Sobolewskiego pojechała do Krakowa i choć po 70 minutach gry prowadziła z Cracovią, to straciła bramkę na osiem minut przed końcowym gwizdkiem arbitra. Znów dobre zawody rozegrał Mateusz Szwoch, który wraca do optymalnej dyspozycji. Wciąż daleki od wysokiej formy jest m.in. Dominik Furman. Pomocnik w ostatnich sześciu kolejkach zdobył tylko jedną bramkę i nie miał na koncie żadnej asysty.

W tym sezonie zespoły Wisły i Arki mierzyły się ze sobą dwukrotnie. W obu przypadkach to Nafciarze byli górą - 4:1 w Płocku i 2:1 w Gdyni. Czy to znak, że trzeci mecz również zostanie rozstrzygnięty na korzyść Wisły?

Mecz Wisła Płock - Arka Gdynia rozpocznie się w sobotę 20 czerwca o godz. 15:00. Transmisja w Canal+ Sport. Internetowy Stream online dostępny jest pod adresami canalplus.com, player.pl i ncplusgo.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.