Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2018-09-02 15:30

Wisła Płock

1

Jagiellonia Białystok

1

• Koniec meczu! Piłkarze Wisły Płock i Jagiellonii Białystok nie rozpieszczali dzisiaj kibiców. W pierwszej połowie kolejną bramkę w tym sezonie zdobył Ricardinho, który wyrasta na jedną z gwiazd Ekstraklasy. Tuż przed przerwą rzut karny zmarnował Arvydas Novikovas (bramkarz Nafciarzy obronił), ale piłkarze Ireneusza Mamrota dopięli swego po zmianie stron. Jedno "oczko" uratował im Lukas Klemenz. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze kartka dla Jakuba Wójcickiego.

• Fatalny strzał Świderskiego, który dostał znakomitą piłkę od Klimali na środek pola karnego.

• Cztery minuty dodane przez arbitra.

• Za dużo swobody miał Klimala, który łatwo wbiegł w pole karne, odepchnął Dźwigałę i oddał niecelny strzał.

• A także roszada w Jagiellonii. Za Pospisila na ostatnie minuty wejdzie Mile Savković.

• Semir Stilić wchodzi za Dominika Furmana.

• Przewracany Łukowski, który łatwo dał się przepchnąć. Gwizdek sędziego milczy.

• Mocne uderzenie Alana Urygi, ale broni golkiper Jagiellonii.

• Schodzi Roman Bezjak. Dostaje szansę Patryk Klimala.

• Idealnie wrzucił piłkę Pospisil, ale Świderski nie był w stanie uderzyć w światło bramki.

• Kartonik dla Frankowskiego.

• Uderzenie z dystansu Świderskiego, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza Wisły.

• Musi wejść za niego na murawę Jakub Łukowski.

• Z pomocy służb medycznych musi skorzystać Ricardinho.

• Tym razem Frankowski będący już w szesnsastce oddał nieczysty strzał. A na pozycji był znakomitej.

• Varela zablokował nieprzepisowo pędzącego z kontrą Przemysława Frankowskiego.

• Koniec meczu dla Novikovasa. W jego miejsce pojawia się Karol Świderski.

• Świetna akcja Szymańskiego na prawej stronie, na wrzuconą piłkę nabiegał Merebaszwili, jednak kapitalne strzał z główki broni Kelemen!

• Za przewinienie na Merebaszwilim ukarany Klemenz.

• Mocny strzał Pospisila z 25 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

• Ostre starcie Wójcickiego z Warcholakiem. Ucierpiał piłkarz z Białegostoku.

• Za Mateusza Szwocha wchodzi na boisko Nico Varela.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Guilherme, Klemenz wyskoczył i uderzył z główki mocno po koźle. Remis 1:1.

• GOOOOOL!!! LUKAS KLEMENZ DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA PO RZUCIE ROŻNYM!!!

• Taras Romanczuk ukarany żółtym kartonikiem.

• Stara się naciska Jagiellonia, ale gracze Ireneusza Mamrota skutecznie są powstrzymywani przez Nafciarzy.

• Uderzenie celne, ale spokojnie próbę Novikovasa broni Daehne.

• Faul Rasaka i będzie szansa dla gości na uderzenie z rzutu wolnego.

• Od środka drugą połowę zaczęła Jagiellonia.

• Arbiter kończy pierwszą połowę i zaprasza zawodników na przerwę.

• Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry.

• Rzut karny! Novikovas strzela, ale broni bramkarz Wisły!

• Frankowski uderza na bramkę, piłka trafia w rękę Rasaka i sędzia sprawdza zapis VAR.

• Centra w szesnastkę Jagiellonii z rzutu rożnego, goście wybijają futbolówkę. Rasak decyduje się na strzał z dystansu, ale był on bardzo niecelny.

• Centra w pole karne z rzutu wolnego w wykonaniu Furmana, ale Szymański nie potrafił opanować piłki.

• Strzał na bramkę Wisły, ale pewnie broni bramkarz.

• Dominik Furman przewraca się tuż przed polem karnym, ale arbiter pokazuje, że nie ma mowy o faulu.

• Wójcicki posyła niskie dośrodkowanie w pole karne, do piłki dopada Novikovas i uderza na bramkę. Niestety, dla jego zespołu, ten strzał był niecelny.

• Giorgi Merebaszwili centruje w pole karne i świetnie uderza głową Ricardinho i pokonuje bramkarza! 1:0 dla Wisły!

• Szybko rozegrana akcja gości zakończona prostopadłym podaniem do Frankowskiego. Ten wyszedł sam na sam, ale nie trafia w piłkę!

• Adam Dźwigała zagrywa długie podanie w pole karne, ale żaden z partnerów nie miał szans, by opanować piłkę.

• Rasak faulowany w okolicach środka boiska i grę kontynuują gospodarze.

• Ricardinho otrzymuje bardzo przypadkowo piłkę w polu karnym, ale z bliskiej odległości trafia w słupek!

• Dominik Furman centruje w pole karne po krótko rozegranym rzucie rożnym, ale piłka zostaje źle zagrana i wychodzi za linię końcową.

• Taras Romanczuk traci piłkę i potem fauluje w okolicach środka boiska, ale sędzia nie napomina go żółtą kartką.

• Centra z rzutu rożnego, do piłki wyskakuje jeden z zawodników Jagiellonii, ale jego strzał jest niecelny.

• Dośrodkowanie z narożnika, piłka zostaje wybita i do niej dopada Przemysław Frankowski. Ten posyła płasko futbolówkę w szesnastkę, obrońcy wybijają i jeszcze jeden korner dla gości.

• Centra w pole karne gospodarzy i będzie rzut rożny.

• Atak pozycyjny zawodników Wisły, ale nie potrafią oni przedostać się przez defensywę gości.

• Sędzia daje znak, ruszamy! Rozpoczynają gospodarze!

• Zawodnicy wychodzą już na boisko, za chwilę losowanie stron.

• Wisła w swoim ostatnim meczu pokonała wysoko Legię 1:4, a piłkarze Jagiellonii ulegli zawodnikom z Legnicy 2:3. Ostatni bezpośredni pojedynek miał miejsce w czerwcu, wtedy lepsi okazali się zawodnicy z Płocka, którzy wygrali 1:3.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują aktualnie 13. pozycję z dorobkiem pięciu punktów. Podopieczni Ireneusza Mamrota są na miejscu piątym i uzbierali jak dotąd dwanaście punktów.

• Witam i zapraszam na relację z meczu 7. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Jagiellonią Białystok. Pierwszy gwizdek o 15:30!

kw, jcz

Wisła - Jagiellonia LIVE! Czterech powołanych na boisku

Wisła - Jagiellonia LIVE! Czterech powołanych na boisku ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE. W Płocku piąta drużyna poprzedniego sezonu podejmie drugą. Po obu stronach obejrzymy w akcji po dwóch kadrowiczów; ze strony gospodarzy będą to Adam Dźwigała z Damianem Szymańskim, a ze strony gości Przemysław Frankowski z Tarasem Romanczukiem. Relacja LIVE od godziny 15:30 w GOL24.

Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE

- W Płocku jest mocny zespół, który znakomicie spisywał się w minionym sezonie. Teraz Wisła zaczęła gorzej, ale ostatnio wygrała w Warszawie z Legią 4:1 i czeka nas trudny mecz – mówi pomocnik Jagi Bartosz Kwiecień. – Jestem jednak pewien, że możemy wygrać na boisku każdego przeciwnika i stać nas na przywiezienie kompletu punktów – dodaje.

Jeśli brać pod uwagę dotychczasowe spotkania, to atut własnego boiska działa... na niekorzyść Nafciarzy, którzy u siebie przegrali wszystkie spotkania. Z kolei drużyna Ireneusza Mamrota z delegacji przywiozła dotąd komplet punktów i nie straciła nawet gola.

– Każdy mecz to odrębna historia i nie ma co sugerować się statystykami. Ważne, byśmy wrócili do gry na zero z tyłu, bo takie występy, jak przegrana 2:3 z Miedzią Legnica u siebie, nie mogą nam się przytrafiać. Jesteśmy zbyt doświadczonym zespołem, by przegrywać w ten sposób – uważa Kwiecień.

Sytuacja kadrowa Jagiellonii nie zmieni się raczej w istotny sposób w porównaniu do przegranego starcia z Miedzią. Do gry będzie już gotów skrzydłowy Przemysław Frankowski, ale wciąż na pół gwizdka trenują Ivan Runje, Mateusz Machaj i Łukasz Burliga. Znalezienie się ich w kadrze, która wyjedzie do Płocka, jest mało prawdopodobne.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok na żywo online w Player.pl >>>

Jeszcze tydzień temu nastroje w Płocku były fatalne, a na konferencji prasowej po porażce 1:3 z Arką Gdynia trener Dariusz Dźwigała był zdruzgotany. W minioną niedzielę Nafciarze podnieśli się jednak z kolan, a zdemolowanie w derbach Mazowsza Legii podbudowało ich.

– Przełamaliśmy się. Dobrze, że udało się to w meczu z mistrzem Polski, bo na pewno doda nam to dużo pewności siebie i morale drużyny po tym spotkaniu podskoczyły w górę – mówi cytowany przez oficjalną stronę Wisły Adam Dźwigała. Młody obrońca, który w przeszłości był piłkarzem Jagiellonii, został niedawno powołany przez Jerzego Brzęczka do reprezentacji Polski na zbliżające się mecze Ligi Narodów, podobnie jak jego kolega z zespołu – defensywny pomocnik Damian Szymański, także eksjagiellończyk.

Do tej pory Nafciarze w każdym meczu tracili bramki
Mimo tych wyróżnień wydaje się, że rywale z Płocka mają znacznie więcej do zaoferowania w ofensywnie niż w poczynaniach obronnych. Bardzo skuteczny jest Brazylijczyk Ricardinho, który ma już na koncie pięć trafień. Trzeba uważać na stałe fragmenty gry w wykonaniu Dominika Furmana, szybkie są skrzydła Wisły. Za to w defensywie Nafciarze ani razu nie zagrali na zero z tyłu i mają w tym sezonie straconych już dziesięć bramek, co jest jednym z gorszych osiągnięć w lidze.

– Jeśli zagramy uważnie w obronie i nie stracimy bramki, to z przodu będą okazje, by zapewnić sobie zwycięstwo. Na pewno byłoby dobrze pracować w przerwie reprezentacyjnej z trzema punktami na koncie więcej – kończy Kwiecień.

Niedzielne spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy. Początek potyczki o godz. 15.30.

Kto wygra mecz Lotto Ekstraklasy: Wisła Płock - Jagiellonia Białystok?

Nie zagrają:

Wisła: - - -
Jagiellonia: Ivan Runje (?), Mateusz Machaj, Łukasz Burliga (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Jagiellonia - Wisła 1:3 (sparing, 23.06.2018)
Jagiellonia - Wisła 2:1 (Ekstraklasa, 20.05.2018)
Jagiellonia - Wisła 1:3 (Ekstraklasa, 07.04.2018)

Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. Komentuje duet Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (reporterami z murawy będą Adam Westfal i Michał Wodziński). W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+Sport Online. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 15:30