Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Punkt na wagę utrzymania

PKO Ekstraklasa, 32. kolejka (gr. spadkowa)
2019-04-25 18:00

Wisła Płock

2

Korona Kielce

1

• Koniec meczu! Wisła Płock pokonuje Koronę Kielce i wskakuje na 3 miejsce w Grupie Spadkowej!

• Thomas Daehne ratuje swój zespół! Broni bardzo mocny strzał Petraka!

• Thomas Daehne dobrze piąstkuje i uspokaja sytuację.

• 6 minut doliczone do tego spotkania.

• Mocne, ale niecelne uderzenie Arweladze.

• Wojciech Myć pokazuje kolejną żółtą kartkę. Tym razem ukarany Dominik Furman.

• Grzegorz Kuświk zmienia Oskara Zawadę.

• Oskar Sewerzyński uderzył bardzo mocno w stronę bramki rywala, ale strzał został zablokowany.

• Ricardinho również ukarany żółtą kartką.

• Elia Soriano za niesportowe zachowanie zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• 4214 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach Stadionu im. Kazimierza Górskiego

• Bramkarz gospodarzy wraca do gry.

• Felicio Brown Forbes schodzi z murawy. W jego miejsce pojawia się Wato Arweladze.

• Thomas Daehne wyszedł z bramki na ok. 30 metr i bardzo mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

• Kolejne dzisiaj dobre uderzenie Dominika Furmana. Tym razem zabrakło mu trochę dokładności.

• Schodzi także Matej Pucko. W jego miejsce melduje się Oskar Sewerzyński.

• Zmiany wykorzystuje także Gino Lettieri. Ivan Jukić zmieniony przez Marcina Cebulę.

• Kolejna zmiana w drużynie Leszka Ojrzyńskiego. Nico Varela schodzi, a wchodzi Giorgi Merebaszwili.

• Ricardinho zmienia Mateusza Szwocha.

• Spokojna interwencja Daehne. Wisła Płock znowu w posiadaniu.

• Świetne uderzenie Petraka! Gdyby nie parada bramkarza Wisły to znowu mielibyśmy remis!

• Zamieszanie w polu karnym Korony. Trzykrotnie obrońcy gości wybijali piłkę.

• Piotr Malarczyk leży na murawie po starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Ken Kallaste ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Siłą gospodarzy są dzisiaj świetne uderzenie z dystansu! Czy utrzymają ten wynik do końca?

• Zaskakująco rozegrany rzut wolny! Dominik Furman podał krótko do Ariela Borysiuka, który bez zastanowienia huknął z dystansu! Kolejny świetny gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ariel Borysiuk wpisuje się na listę strzelców!

• Ivan Jukić fauluje i trafia do notesu sędziego. Pech chciał, że Dominik Furman znowu będzie miał okazję na zdobycie gola.

• Damian Rasak również ogląda żółty kartonik.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ pewne uderzenie! Elia Soriano i mamy remis!

• Angel Garcia za to zagrania ogląda żółtą kartkę.

• Rzut karny dla gości! Angel Garcia fauluje rywala i Wojciech Myć wskazuje na wapno!

• Ognjen Gnjatić ogląda żółty kartonik.

• Zamieszanie w polu karnym Wisły Płock. Nikt z zawodników Korony nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Perfekcyjnie wykorzystany rzut wolny przez Dominika Furmana! Bramkarz Korony bez szans!

• Ivan Marquez zostaje ukarany żółtą kartką, a Wisła Płock ma rzut wolny pod bramką rywala!

• Płaski, mocny strzał Jukicia. Zabrakło mu jednak trochę dokładności.

• Jak to nie wpadło! Ivan Jukić wyłożył piłkę do Browna Forbsa, który z metra nie trafił do bramki! Gino Lettieri załamany kręci głową.

• Seria dośrodkowań w pole karne Wisły Płock. Wszystkie kończą się tak samo - wybiciem piłki.

• Oba zespoły grają bardzo spokojnie. Od kilku minut ani widu ani słychu dogodnej okazji.

• Fatalnie zmarnowana okazja przez Piotra Malarczyka. Kapitan Korony miał ustawioną piłkę na 20 metrze, ale uderzył prosto w mur.

• Oskar Zawada urwał się defensorom Korony, tylko że nie zdołał oddać strzału.

• Tym razem bliski szczęścia był Malarczyk! Piłka po jego strzale głową minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Mocne uderzenie Rasaka, ale spokojnie broni bramkarz Korony.

• Felicio Brown Forbes miał kolejną okazję, ale tym razem przegrał pojedynek sam na sam z Daehne!

• Felicio Brown Forbes miał bardzo dobrą okazję na zdobycie bramki! Zawodnik Korony nie trafił w bramkę z 4 metrów!

• Od środka zaczęli zawodnicy Wisły Płock.

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Czy mam dodatkowy stres, że gram z zespołem trenera Ojrzyńskiego? A niby dlaczego mam go mieć. Patrzę na swoją drużynę. Chcemy wygrywać już do końca sezonu, a zostało sześć kolejek - mówi przed spotkaniem z "Nafciarzami" Gino Lettieri, szkoleniowiec Korony.

• Wisła Płock wykonała świetną pracę w kwietniu, ale utrzymania wcale nie jest jeszcze pewna. Nad strefą spadkową ma bowiem jedynie cztery punkty przewagi. Łatwo sobie wyobrazić, jak znowu skomplikowałaby sobie sytuację w przypadku porażki z Koroną.

• Rezerwowi Korona: Michał Miśkiewicz, Joonas Tamm, Wato Arweładze, Oskar Sewerzyński, Wiktor Długosz, Marcin Cebula, Oktawian Skrzecz.

• Rezerwowi Wisła Płock: Bartłomiej Żynel, Adam Dźwigała, Patryk Stępiński, Giorgi Merebaszwili, Grzegorz Kuświk, Ricardinho, Karol Angielski.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu drugiej kolejki grupy spadkowej. W Płocku miejscowa Wisła skonfrontuje się z Koroną Kielce. Nafciarze pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego wygrali trzy kolejne spotkania. Czy zwyciężą po raz czwarty?

JCZ

Wisła Płock - Korona LIVE! Punkt na wagę utrzymania

Wisła Płock - Korona LIVE! Punkt na wagę utrzymania ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE. W czwartek powinniśmy poznać dziewiątą drużynę, która zapewni sobie utrzymanie na kolejny sezon w Lotto Ekstraklasie. Blisko spełnienia podstawowego celu jest ekipa Gino Lettieriego, bo potrzebuje ledwie oczka. Relacja LIVE z jej spotkania od godziny 18:00 w GOL24

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE

Korona zagra na gorącym terenie. Drużyna prowadzona przez Leszka Ojrzyńskiego zaliczyła w końcu komplet trzech zwycięstw z rzędu. U siebie z kwitkiem odprawiła Śląsk Wrocław (2:0), natomiast w delegacji okazała się potem lepsza zarówno od Zagłębia Sosnowiec (3:1), jak i Wisły Kraków (3:2), na której terenie potrafiła w Lany Poniedziałek odwrócić wynik 0:2. Błysnął zmiennik - Oskar Zawada - autor dwóch bramek.

Wisła wykonała świetną pracę w kwietniu, ale utrzymania wcale nie jest jeszcze pewna. Nad strefą spadkową ma bowiem jedynie cztery punkty przewagi. Łatwo sobie wyobrazić, jak znowu skomplikowałaby sobie sytuację w przypadku porażki z Koroną. Trener Ojrzyński, który miał okazję pracować na szacunek w Kielcach, zwrócił zresztą uwagę na to, by nie zlekceważyć przeciwnika, ani tym bardziej nie spocząć na laurach.

Wygląda na to, że Wisła zagra dzisiaj w swoim optymalnym zestawieniu. W przypadku Korony zabraknie kilku czołowych postaci. Za żółte kartki wypadli Adnan Kovacević i Łukasz Kosakiewicz, a uraz wykluczył Jakuba Żubrowskiego. W dalszym ciągu do gry przewidziany nie jest Bartosz Rymaniak.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Korona Kielce na żywo online w Player.pl >>>

Grupa spadkowa: Kto wygra mecz Wisła Płock - Korona Kielce?

Nie zagrają:

Wisła Płock: Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski
Korona Kielce: Łukasz Kosakiewicz, Bartosz Rymaniak, Jakub Żubrowski, Adnan Kovacević, Aleksandar Bjelica

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Korona - Wisła 2:2 (Ekstraklasa, 08.12.2018)
Wisła - Korona 1:2 (Ekstraklasa, 03.08.2018)
Korona - Wisła 0:3 (sparing, 05.07.2018)

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport W internecie mecz dostępny dzięki Canal+ Sport Online i stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda. W rolę reporterów z murawy wcielą się Maja Strzelczyk i Maciej Klimek. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.