Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

Pogoń Szczecin

0

• Koniec meczu!

• Żurawski miał piłkę meczową! Po zamieszaniu w polu karnym futbolówka trafiła do młodego pomocnika Pogoni. Inuicyjne uderzenie po którym piłka minęła poprzeczkę o kilkanaście centymetrów.

• Na boisku mamy obecnie duży chaos. Pogoń ma problem, by podejść pod bramkę Wisły. Nie mówiąc już o kluczowych podaniach i dośrodkowaniach.

• Jean Carlos bliski trafienia, ale strzał z prawej strony był niecelny. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

• Lesniak za wszelką cenę chciał zatrzymać Zahovicia.

• Żurawski dopadł do piłki dośrodkowanej przez Matę, ale strzał Fornalczyka był zablokowany.

• Zwalnia ten mecz niemiłosiernie. Furman schodzi. Wchodzi Lagator, aby liczba obrońców w ustawieniu Macieja Bartoszka się zgadzała.

• Rzeźniczak bezpardonowo potraktował Kurzawę w powietrzu. Słuszna kartka dla obrońcy Wisły.

• A także ostatnia roszada w zespole gości. Malec za Kostasa.

• Kolejna zmiana. Lesniak za Rasaka.

• Sekulski zastąpił Warchoła.

• Cielemęcki za Kocyłę.

• W akcji goście - uderzenie Zahovicia przyjął na siebie... Żurawski z Pogoni.

• Tuszyński uderzył z dystansu! Zmylony Stipica poradził sobie z tym strzałem. Piłka otarła się o Kostasa.

• Rzeźniczak faulował rywala.

• Podwójna zmiana w zespole Pogoni. Zahović i Fornalczyk wchodzą. Schodzą Grosicki i Stolarski.

• Co za akcja Portowców! Kurzawa na połowie boiska był osamotniony! Zagrał wszerz do Zahovicia, ten przedłużył na prawą stronę od Kucharczyka, ale skrzydłowy poślizgnął się w trakcie strzału.

• Dużo walki w środku pola. Pogoń nie potrafi skonstruować nic sensownego.

• Kurzawa w miejsce Kowalczyka.

• Zahović w miejsce Parzyszka.

• Kocyła chwycił Kowalczyka za pas. Kartka.

• Groźnie pod bramką gości, ale sytuację wyjaśnił Mata. Wypchnął Rasaka z pola karnego.

• Decyzja cofnięta! Faulował Kowalczyk, a Dąbrowskiemu upiekło się.

• Arbiter podchodzi do monitora.

• Dokładnie tak się dzieje! Daniel Stefański pokazuje drugą żółtą kartkę Dąbrowskiemu. Piłkarze Pogoni protestują, bo uważają, że to Kowalczyk podciął Kocyłę.

• Dąbrowski przerywa kontrę Wisły. Dąbrowski ma już kartkę na koncie. Czy to będzie czerwona kartka?

• Piłka minęła wszystkich zawodników po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

• W akcji Grosicki z Parzyszkiem, odegranie tego drugiego przejął Zbozień.

• Doskonała akcja Wisły. Wrzut z autu, piłka przechodziła między Tuszyńskim, Rasakiem i Warchołem. Po nieudanym wybiciu Grosickiego futbolówka trafiła do Tomasika. Znakomita wrzutka minęła Tuszyńskiego, któremu zza pleców wyskoczył Warchoł i Wisła prowadzi w tym spotkaniu!

• GOOOOOOOL! DAMIAN WARCHOŁ!

• Prostopadła piłka do Warchoła, ten zagrywał już do Tuszyńskiego, ale Zech zablokował dośrodkowanie.

• Seria stałych fragmentów gry nie dała korzyści Pogoni.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Tuszyński za Wolskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Warchoł autorem kolejnej kartki. Noga na wysokości twarzy - całkiem słuszna decyzja arbitra.

• Dobra wrzutka Stolarskiego, wybitą piłkę przejął Kucharczyk, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Furman miękko w pole karne, Warchoł głową do Wolskiego, ale ten został zablokowany.

• Dyskusja trenera Bartoszka z arbitrem. Bez kartki.

• Artbiter ewidentnie nie może zapanować nad piłkarzami. Od kilku minut oglądamy ciągłe faule i kłótnie. Zawodnicy zachowują się bardzo chamsko i napierają, by Daniel Stefański pokazał więcej kartek.

• Efekt słownej sprzeczki. Dąbrowski i Szwoch po kartce.

• Awantura na boisku. Kowalczyk faulował Szwocha, w obronie kolegów stanęli Furman i Dąbrowski.

• Kontra Wisły, Tomasik zgubił piłkę, przejął ją Kocyła, w końcu trafiła ona do Furmana i z kontrataku gospodarze znów zaczęli spokojnie ją rozgrywać.

• Rwany atak pozycyjny Wisły. Piłka częściej znajduje się nad koroną stadionu niż na murawie. Te "zawiesiny" nie skończyły się niczym dobrym, bo od bramki rozpocznie Stipica.

• Furman zgrał piłkę klatką do Kamińskiego. Miękko, ale niecelnie wrzucał Grosicki.

• Dwa przeciągnięte dośrodkowania na przestrzeni kilkunastu sekund. Znowu Wisła musi wracać do swojej strefy defensywnej.

• 2 do 4 strzałach. 1 do 1 w celnych.

• Kostas wleciał wślizgiem w Furmana. Bardzo groźnie to wyglądało, a pomocnik Wisły chyba ucierpiał w tym spotkaniu.

• Zbozień przejął górną piłkę, ale nie miał komu zagrać w pole karne. Stracił więc futbolówkę i znów ruszamy w drugą stronę.

• Stipica musiał wyjść daleko przed własną bramkę. Warchoł już szedł z kontrą.

• Dośrodkowanie Kucharczyka zablokowane przez Rzeźniczaka.

• Nafciarze nie mogą wyjść z obrębu własnego pola karnego.

• Centra Grosickiego, nie zdążył do podania Parzyszek, ale będzie rzut rożny.

• Z wolnego wyszła strata, ale Żurawski fatalnie zagrał do Grosickiego i Portowcy nie mają groźnej kontry.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Przy piłce Tomasik i Furman.

• Znów Żurawski faulowany. Michalski z kartką.

• Tomasik zatrzymał kontrę Pogoni. Nie zagra w następnej kolejce.

• Znakomity rajd Wolskiego! Pomocnik Wisły przedarł się przez dwóch zawodników Pogoni, rozpędził się na bramkę Stipicy, ale chorwacki bramkarz wyczuł jego intencje i rzucił się na swój dalszy słupek. Dobitka Tomasika zablokowana przez Dąbrowskiego.

• Kombinacyjna akcja Nafciarzy, Tomasik rozegrał piłkę z Rasakiem, ale podanie tego drugiego było już za mocne.

• Kamiński wyskoczył do wrzutki posłanej z głębi pola.

• Ostry faul Furmana na Żurawskim. Jest szansa dla Pogoni z rzutu wolnego.

• Grosicki uruchomił Matę na lewym skrzydle, strzał głową po dośrodkowaniu był niecelny, a uderzał Dąbrowski.

• Nieśmiały atak Wisły na prawej stronie. Akcję Warchoła i Kocyły przerwał Mata.

• Zaczynamy spotkanie!

• Szkoleniowiec Pogoni nie będzie mógł skorzystać z usług Kacpra Kozłowskiego. Reprezentant Polski w sobotę mógł świętować swoją osiemnastkę, bo ze zgrupowania kadry wrócił przemęczony i nie był zdolny do treningów oraz gry.

• Wisła Płock może zazdrościć przyjezdnym wyników. Zgromadziła dziewięć punktów mniej i plasuje się blisko strefy spadkowej. W niedzielę atutem "Nafciarzy" powinien być własny obiekt. W tym sezonie w Płocku rozegrali cztery spotkania. Wygrali trzy, a w jedno zremisowali.

• Zespół Kosty Runjaica jest niepokonany od sześciu spotkań, a przed przerwą na mecze reprezentacji odniósł dwa zwycięstwa. Najpierw w Krakowie rozprawił się z Wisłą (1:0), a następnie u siebie pokonał Górnika Łęczna (4:1).

• Portowcy chcą odnieść trzecie kolejne zwycięstwo, a płocczanie zakończyć serię dwóch porażek z rzędu. Nie są bez szans, bo na własnym obiekcie radzą sobie wybornie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wisła Płock - Pogoń Szczecin!

Wisła Płock - Pogoń LIVE! Goście po trzecie zwycięstwo z rzędu

Wisła Płock - Pogoń LIVE! Goście po trzecie zwycięstwo z rzędu ©Andrzej Szkocki

Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Portowcy chcą odnieść trzecie kolejne zwycięstwo, a płocczanie zakończyć serię dwóch porażek z rzędu. Nie są bez szans, bo na własnym obiekcie radzą sobie wybornie. Początek konfrontacji Wisła Płock - Pogoń w niedzielę o godzinie 12:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE

- Kto grał w Płocku ten wie, że nie jest to łatwe. Wisła u siebie gra bardzo dobrze i solidnie punktuje. Raków też miał tam problemy i wywiózł remis. Dla nas to wyzwanie i ciekawe zadanie. Grają na trzech stoperów, są bardzo fizyczni i mocni w grze jeden na jednego. 17 bramek strzelili – 59 procent to stałe fragmenty gry. Analizowaliśmy ich warianty, mają ich kilka i musimy się przed tym pilnować - zaznaczył przed meczem Kosta Runjaic.

Wisła Płock - Pogoń NA ŻYWO. Szkoleniowiec Pogoni nie będzie mógł skorzystać z usług Kacpra Kozłowskiego. Reprezentant Polski w sobotę mógł świętować swoją osiemnastkę, bo ze zgrupowania kadry wrócił przemęczony i nie był zdolny do treningów oraz gry.

Maciej Bartoszek ma do dyspozycji niemal wszystkich piłkarzy. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Rafała Wolskiego. - Zagramy z przeciwnikiem bardzo dobrze zorganizowanym. To mecz, w którym będziemy mogli pokazać swoje mocne strony, ale pewnie będą też momenty, w których Pogoń obnaży nasze słabości i braki. Czeka nas niezmiernie trudne spotkanie, ale ja wierzę w potencjał drużyny, wiem, że jesteśmy w stanie ten mecz wygrać i dopisać do swojego konta piąte zwycięstwo u siebie w tym sezonie - przyznał trener Wisły Płock.

W Płocku zagwiżdże sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy, za VAR odpowiedzialni będą Jarosław Przybył oraz Tomasz Listkiewicz.

Nie zagrają w meczu Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Wisła Płock: Rafał Wolski?
Pogoń Szczecin: Kacper Smoliński, Alexander Gorgon, Kacper Kozłowski, Kamil Drygas, Paweł Cibicki.

Wisła Płock - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Spotkanie Wisła Płock - Pogoń Szczecin zaplanowano na niedzielę 17 października. Mecz Wisła Płock - Pogoń na żywo pokaże Canal+ Sport. Komentuje duet: Piotr Glamowski - Wojciech Jagoda. W internecie transmisja w aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30 - zapraszamy!

12:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin na żywo