MŚ U-20: Włochy - Polska 1:0. ONLINE. Gdzie oglądać w...

MŚ U-20: Włochy - Polska 1:0. ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

MŚ U-20 2019, 1/8 finału
2019-06-02 17:30

Włochy U-20

1

Polska U-20

0

• Zabrakło skuteczności... W drugiej połowie graliśmy naprawdę dobrze i wielkie brawa za zaangażowanie dla naszych młodych reprezentantów. Grali jak równy z równym z zawodnikami, którzy jeszcze niedawno cieszyli się z wygranego Euro U-19. Jeszcze raz zasłużone gratulacje dla podopiecznych Jacka Magiery i głowa do góry!

• Koniec. Niestety przegrywamy 0:1 z reprezentacją Włoch i odpadamy z Mistrzostw Świata.

• Dobre dośrodkowanie, jednak nasi zawodnicy przegrywają pojedynek w polu karnym. Od bramki zaczną Włosi.

• Roberto Alberico ukarany żółtą kartką. Mamy stały fragmenty gry pod bramką rywala! Sędzia natomiast dolicza 3 minuty.

• Roberto Alberico melduje się na murawie, a zmienia Salvatore Esposito.

• Dobre uderzenie głową Benedyczaka! Zabrakło bardzo niewiele!

• Adrian Benedyczak zamykał akcję naszej reprezentacji, jednak jego strzał głową był kompletnie nieudany!

• Zmiana także w polskiej ekipie. Serafin Szota zmieniony przez Adriana Benedyczaka.

• Allesandro Buonigorno wchodzi w miejsce Davide Frattesiego.

• Andrea Pinamonti zmarnował 1000% okazję! Tymoteusz Puchacz popełnił fatalny błąd, wyłożył piłkę kapitanowi Włochów, ale ten bezsensownie próbował przelobować Majeckiego, który z dużym spokojem łapie futbolówkę.

• Tymoteusz Puchacz zmienia Adriana Stanilewicza.

• Kolejna świetna próba Michała Skórasia! Znowu jednak na posterunku był golkiper AC Milan, który ratuje swój zespół! Tworzymy coraz groźniejsze akcje!

• Alessandro Tripaldelli bardzo brzydko fauluje Serafina Szoty. Sędzia był łaskawy, że pokazał Włochowi tylko żółty kartonik.

• Po raz kolejny byliśmy bardzo blisko wyrównania! Michał Skóraś huknął z 30 metra, ale Alessandro Plizzari popisuje się świetną paradą! Mamy jeszcze 20 minut gry! Jeszcze trzeba wierzyć w doprowadzenie do remisu!

• Salvatore Esposito zostaje ukarany żółtą kartką.

• Christian Capone wchodzi, a schodzi Gianluca Scamacca.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Włoch! Alessandro Plizzari wyszedł z bramki i dobrze wypiąstkował zagraną piłkę!

• Raoul Bellanova dogrywa w pole karne, ale tam to Jan Sobociński wygrywa pojedynek główkowy.

• Pierwsza zmiana w naszej reprezentacji. Tomasz Makowski zostaje zmieniony przez Davida Kopacza.

• Bardzo pewna interwencja Radosława Majeckiego, który wyłapuje dośrodkowanie Włochów.

• Adrian Stanilewicz jako pierwszy zawodnik tego meczu ogląda żółtą kartkę.

• To powinien być remis! Marcel Zylla miał przed sobą tylko bramkarza rywali i trafił prosto w niego! Musimy wykorzystywać takie sytuacje, gdyż nie ma ich zbyt dużo...

• Andrea Pinamonti przeprowadził świetną indywidualną akcję! W ostatniej chwili ofiarnie interweniuje Jan Sobociński! Było bardzo groźnie.

• Marcel Zylla zanotował pierwsze uderzenie w drugiej połowie! Napastnik rezerw Bayernu został jednak zablokowany.

• Czas na drugą połowę! Oby była dużo szczęśliwsza dla naszej reprezentacji!

• Zasłużone prowadzenie reprezentacji Włoch. Podopiecznym Jacka Magiery nie można odmówić chęci i zaangażowania, jednak strona jakościowa jest zdecydowanie po stronie Italii. Na szczęście brakuje nam tylko jednego gola, gdyż pod koniec pierwszych 45 minut mogło się to wszystko skończyć większą ilością bramek. Czekamy na to co się wydarzy po przerwie!

• Koniec pierwszej części tego meczu!

• Ogromne zamieszanie w naszym polu karnym! Na nasze szczęście piłka trafia w Sebastiana Walukiewicza!

• Ależ pudło! Gianluca Scamacca miał piłkę w polu karnym, położył jednym zwodem naszych stoperów, ale uderzył tak mocno, że piłka ląduje na trybunach!

• Zbyt mocne podanie do Dominika Steczyka. Napastnik FC Nurnberg nie był w stanie opanować piłki.

• GOL! Andrea Pinamonti "panenką" pokonuje naszego bramkarza. Bardzo pewne trafienie włoskiego napastnika.

• Rzut karny dla reprezentacji Włoch! Sędzia był pewny, że Dominik Steczyk blokował dośrodkowanie ręką. Sędziowie VAR jeszcze potwierdzili tą decyzję!

• Luca Pellegrini posyła piłkę w pole karne, ale tam pewną interwencję notuje Jan Sobociński.

• Stratę notuje Salvatore Esposito. Próbowaliśmy to wykorzystać, jednak Dominik Steczyk w ostatniej chwili został uprzedzony.

• Andrea Pinamonti uderza sprzed pola karnego i piłka minimalnie mija słupek naszej bramki!

• Serafin Szota bardzo ofiarnie blokuje dośrodkowanie rywala. Gdyby udało się zagrać piłkę to byłoby bardzo groźnie!

• Gianluca Scamacca bardzo brzydko fauluje Sobocińskiego. Włoch ma szczęście, że nie skończyło się to karą indywidualną.

• Raoul Bellanova zatańczył przed polem karnym, zwiódł Stanilewicza, ale jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Teraz zrobiło się groźnie pod bramką Radosława Majeckiego! Cały czas mamy "akcję za akcję". Ostatecznie piłka ląduje w rękawicach bramkarza Legii.

• Zakotłowało się w polu karnym Włoch! Dominik Steczyk miał przed sobą pustą bramkę, ale w ostatniej chwili przeszkodził mu defensor rywala!

• Niebezpieczne uderzenie głową notuje Andrea Pinamonti! Na szczęście przenosi piłkę nad poprzeczkę.

• Adrian Stanilewicz próbował zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z dystansu, ale w tym uderzeniu zdecydowanie zabrakło siły.

• Ależ teraz było blisko! Marcel Zylla uderzył sprzed pola karnego i zabrakło centymetrów, a mielibyśmy 1:0!

• Tomasz Makowski próbował obsłużyć Marcela Zyllę, tylko że jego podanie ląduje w rękawicach włoskiego golkipera.

• Sebastian Walukiewicz dobrze blokuje dośrodkowanie rywala.

• Pierwsza ofensywna akcja Polaków. Dominik Steczyk nie był w stanie opanować zagranej mu za plecy piłki.

• Marcel Zylla zalicza pierwsze kopnięcie!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmią hymny!

• Faworytem meczu jest niestety reprezentacja Włoch. Nasi dzisiejsi rywale pewnie wyszli z grupy B zajmując pierwsze miejsce. Statystyka podopiecznych Jacka Magiery wygląda nieco gorzej, gdyż z 4 punktami na koncie zajęliśmy trzecią pozycję.

• Dzień dobry Państwu! Czas rozpocząć 1/8 finału Mistrzostw Świata U-20! Reprezentacja Polski walczyć będzie o awans do ćwierćfinału z kadrą Włoch! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

©Krzysztof Szymczak Fot.Szymczak Krzysztof/Polska Press

MŚ U-20: Włochy - Polska ONLINE. W niedzielę rozpoczyna się faza pucharowego mundialu U-20. W pierwszym starciu reprezentacja Polski zmierzy się z Włochami, które są faworytem do końcowego triumfu w turnieju. Początek meczu o godz. 17:30. Relacja LIVE w GOL24!

MŚ U-20: Włochy - Polska ONLINE

Bezbramkowy remis oraz zwycięstwo z Tahiti pozwoliły drużynie Jacka Magiery dokonać to, czego nie udało się zrobić w 2012 zespołowi Franciszka Smudy, a przed dwoma laty ekipie Marcina Dorny. Reprezentacja Polski wreszcie wyszła z grupy na organizowanym przez siebie turnieju.
Powodów do radości wiele nie było. Biało-Czerwoni awansowali z trzeciej pozycji i przez to teraz zmierzą się z niezwykle trudnym przeciwnikiem, jakim są Włochy. Mecz odbędzie się w niedzielę o 17.30 na stadionie w Gdyni.

Włochy - Polska LIVE! Zagrają w Gdyni

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się tutaj zjawić. Zagramy na a pięknym stadionie i mam nadzieję, że na obiekcie zjawi się mnóstwo polskich kibiców. To będzie świetny mecz, a drużyny porwą fanów do dopingu. Zobaczymy wiele dobrych zagrań, znakomitych piłkarzy. Wszyscy zawodnicy są w bardzo dobrej formie. Sprawdzaliśmy wyniki przebiegniętych kilometrów, sprintów. Każdy zawodnik jest zregenerowany i nie ma gracza, który może narzekać na zmęczenie.

- Mam pewien zarys składu, ale wciąż na dwóch, trzech pozycjach pozostają znaki zapytania.Zastanawiam się, kto może pomóc nam z ławki rezerwowych. To trudne decyzje, bo nie zawsze mecze wygrywa podstawowy skład. Są sytuacje, że o losy meczu rozstrzygają piłkarze, którzy wchodzą na ostatnie minuty. Najważniejsza jest odpowiednia forma, nastawienie i mobilizacja. Każdy jest dla mnie ważny w tej drużynie - jak podkreślił selekcjoner kadry U-20.

Polacy zmierzą się z najlepszą drużyną grupy B. Reprezentacja Włoch z dorobkiem siedmiu oczek wyprzedziła Japonię, Ekwador i Meksyk. Zespół prowadzony przez Paolo Nicolato na inaugurację pokonał Meksyk (2:1), a później Ekwador (1:0). Po ostatnim meczu - niezależnie od wyniku - Włosi mogli być liderami grupy. Bezbramkowo zremisowali w nim z Japonią. Trener Magiera nie ma dobrych wspomnień związanych z niedzielnymi rywalami jego zespołu.

- Właśnie z Włochami debiutowałem w Turnieju Ośmiu Narodów jako selekcjoner. Z tamtego spotkania w kadrze jest jedenastu zawodników, a u nas dziewięciu. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Italii 3:0. - To będzie już zupełnie inny mecz, inny ciężar gatunkowy. Gramy na mistrzostwach świata, tutaj wszystko wygląda inaczej - zakończył szkoleniowiec.

Włochy - Polska TRANSMISJA. Faworyt jest jeden

Włosi do Gdyni przyjeżdżają po zwycięstwo. Stawką tego meczu jest ćwierćfinał, który odbędzie się w Tychach. - Jesteśmy bardzo podekscytowani. - mówił podczas przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner Paolo Nicolato. - Przygotowywaliśmy się do tego meczu, jak do każdego innego, ale czekamy niecierpliwie na to spotkanie.

- Połowa z naszego składu jest nowa w stosunku do mistrzostw Europy U-19, gdzie zdobyliśmy srebrny medal i kwalifikację do mistrzostwa. Mam teraz do dyspozycji piłkarzy, którzy mają inne mocne strony. Potrzebujemy trochę czasu. Dobrze zaczęliśmy turniej i widzimy, że zawodnicy mają duże możliwości. Musimy teraz znaleźć odpowiedni rytm, nic nie przychodzi jednak z dnia na dzień.

Podobnie jak Jacek Magiera ma do swojej dyspozycji wszystkich 21 zawodników. Nikt w tym spotkaniu nie musi pauzować z powodu kartek czy kontuzji. Tak jak selekcjoner Biało-Czerwonych nie chciał jeszcze zdradzać ustawienia. - Mamy pewne znaki zapytania i wątpliwości do niektórych piłkarzy, ale zdecydujemy jutro, kto będzie grał - stwierdził.

Nie chciał także komentować dotychczasowej postawy Polaków czy jej składu. - Nie chcę wyróżniać nikogo indywidualnie, ale Polska ma zgraną ekipę, silną fizycznie, potrafiącą szybką biegać - opowiadał. - Szanujemy Polskę jako przeciwnika, ale chcemy was zaskoczyć.

W razie awansu do ćwierćfinału Polska może zagrać z jednym z trzech rywali. Są to drużyny Mali, Argentyny lub Korei Południowej.

PRZEWIDYWANY SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI U-20
Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Bartosz Slisz, Rafał Makowski - David Kopacz, Adrian Łyszczarz, Tymoteusz Puchacz - Dominik Steczyk

SĘDZIA - Jesus Gil Manzano (Hiszpania) + VAR

Włochy U-20 - Polska U-20 TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania grupy A Mistrzostw Świata U-20 Włochy - Polska od 17:20 przeprowadzi TVP Sport. Mecz w Gdyni rozpocznie się o godzinie 17:30, a w internecie stream będzie dostępny na sport.tvp.pl. Relacja LIVE w GOL24.