GKS rozbił KSZO

Marek Iwaniszyn
MKS Kluczbork 3:0 Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork 3:0 Stal Stalowa Wola Damian Jędrusiński (Ekstraklasa.net)
Dzisiaj rozegrano dwa zaległe spotkania w Unibet I lidze. W Katowicach, tamtejszy GKS rozbił KSZO 4:1. W Łodzi ŁKS bezbramkowo zremisował z MKS-em Kluczbork.

Katowiczanie wyszli na prowadzenie w 31 minucie, po bramce Bartosza Iwana. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Kaliciak. Zanosiło się na łatwe zwycięstwo GieKSy. Jednak zaraz po przerwie goście - za sprawą Skórnickiego - strzelili kontaktową bramkę.

Jeszcze bardziej dramatycznie zrobiło się w 60 minucie, kiedy to po ostrym faulu i dyskusji z arbitrem, sędzia wyrzucił Stachurskiego z boiska. Paradoksalnie to goście byli jednak zdecydowanie bliżej strzelenia bramki - strzał Robaszka z przeszło 30 metrów uderzył w poprzeczkę.

Na kwadrans przed końcem na 3:1 podwyższył Kaliciak. Chwilę potem jego miejsce na murawie zajął Mikulenas, który w 83 minucie meczu ustalił wynik spotkania na 4:1.

Bramek nie zobaczyli natomiast kibice w Łodzi, gdzie ŁKS bezbramkowo, po nudnym meczu, zremisował z MKS-em Kluczbork.