Mecz Górnik Łęczna - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Górnik Łęczna - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 33. kolejka
2018-05-27 12:45

Górnik Łęczna

2

Raków Częstochowa

1

• Za śledzenie relacji dziękuje Państwu Radosław Zaborek!

• Koniec meczu! Górnik Łęczna pokonuje 2-1 Raków Częstochowa po bramkach Szysza i Pitrego. Dla gości trafił Niewulis.

• Żółta kartka dla Szysza.

• Ostatnia zmiana w Górniku. Kosznika zastępuje Jarecki.

• Żołta kartka dla Góry.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Druga żółtka kartka dla Niewulisa! Obrońca Rakowa wszedł nakładką w głowę Mikołaja Lebedyńskiego.

• Góra strzela z około 17 metrów, ale nie trafia w światło bramki.

• Rzut rożny dla Rakowa po wrzutce Formelli.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Karbowy wchodzi za Mosnikova.

• Ostatnia zmiana w Rakowie. Mondka zmienia Wójcik.

• Mondek uderzał lewą nogą sprzed pola karnego, ale piłka wpada wprost w ręce Prusaka.

• Sosnowski strzela po ziemi z 18 metrów, ale nie sprawia tym problemów Mateuszowi Lisowi.

• Druga roszada w Rakowie. Czerkasa zastępuje Embalo.

• Strzał Malinowskiego przechodzi nad poprzeczką Prusaka.

• Figiel uderzał z 17 metrów, ale jego strzał na rzut rożny blokuje w ostatniej chwili Sosnowski.

• Pierwsza zmiana w Rakowie. Szczepański wchodzi za Sapałę.

• Kasperkiewicz zatrzymany nieprzepisowo przez Mondka.

• Bardzo niecelna wrzutka Kościelnego w kierunku Radwańskiego.

• Lebedyński fauluje Rafała Figiela.

• Adam Czerkas złapany na spalonym.

• Kościelny uderza z 25 metrów, ale piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Flis oddaje lekki strzał z ponad 20 metrów, ale było to za słabe uderzenie by zaskoczyć bramkarza Rakowa.

• Rzut rożny dla Górnika po złym przyjęciu piłki Lisa.

• Bogusław Baniak dokonał zmiany w przerwie. Pitrego zmienia Lebedyński.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy! Górnik Łęczna prowadzi z Rakowem Częstochowa 2:1!

• Bardzo dobrze w tej sytuacji zachował się Łukasz Sosnowski, który rozrzucił grę na lewe skrzydło do Kosznika. Wrzutka doświadczonego obrońcy spadła idealnie na głowę Pitrego, który pewnie pokonał Lisa.

• Szybka odpowiedź Górnika! Dośrodkowanie Kosznika w pole karne, tam niepilnowany jest Pitry, który pokonuje bezradnego Lisa!

• I mamy wyrównanie! Świetna wrzutka Malinowskiego w pole karne spada na głowę Niewulisa, a ten pewnie pokonuje Prusaka!

• Flis uprzedza w polu karnym Formellę przytomnym wybiciem.

• Sapała zatrzymuje nieprzepisowo Mosnikova.

• Pruchnik potrzebuje pomocy medycznej po jednym ze starć w polu karnym Prusaka.

• Kosznik przewinił w starciu z Malinowskim.

• Kolejny rzut rożny dla Rakowa po próbie wrzutki Kościelnego.

• Pruchnik świetnie przeczytał górne podanie Igora Sapały.

• Mondek znalazł się w sytuacji sam na sam z Prusakiem ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Pewny strzał Szysza i mamy 1:0 dla Górnika!!!

• RZUT KARNY DLA GÓRNIKA! W polu karnym powalony został Marcin Flis!

• Świetny strzał Kosznika lewą nogą z około 16 metrów, Lis przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Pitry strzela głową z około 11 metrów po wrzutce, na rzut rożny paruje Lis!

• Żółta kartka dla Niewulisa.

• Rzut rożny dla Rakowa po dośrodkowaniu Formelli.

• Kościelny oddaje strzał sprzed pola karnego, ale nie trafia w światło bramki.

• Sosnowski ratuje Górnika po stracie Rafała Kosznika.

• Mosnikov zagrywa krótko do Łuszkiewicza, ten oddaje strzał, ale piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Figiel fauluje Pitrego na 25 metrze przed bramką Lisa.

• Nieudana klepka Sasina z Mosnikovem.

• Adam Czerkas od środka i zaczynamy to spotkanie!

• Górnik zagra dziś w białych trykotach, zaś piłkarze Rakowa wychodzą w strojach czerwono-niebieskich.

• Piłkarze wychodzą już na murawę.

• Dzisiejsza kolejka może okazać się kluczowa w walce o utrzymanie. W grze o baraże pozostają wciąż cztery drużyny: Ruch, Olimpia, Górnik i Stomil. Górnik Łęczna w przypadku porażki z Rakowem i jednoczesnego zwycięstwa Stomilu ze Stalą Mielec spadnie do drugiej ligi.

• Przedmeczowe statystyki:

• A w takim zestawieniu wyjdzie Raków Częstochowa:

• Skład Górnika Łęczna:

• Na relację z meczu pomiędzy Górnikiem Łęczna a Rakowem Częstochowa zaprasza Państwa Radosław Zaborek!

Radosław Zaborek

Mecz Górnik Łęczna - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Górnik Łęczna - Raków Częstochowa ONLINE. W niedzielnym spotkaniu 33. kolejki Nice I ligi Górnik Łęczna podejmie na własnym stadionie Raków Częstochowa. Gospodarze tego meczu nie wygrali od trzech spotkań, choć w ich przypadku liczy się każdy punkt, by pozostać na zapleczu ekstraklasy. Gdzie śledzić przebieg meczu Górnik Łęczna - Raków Częstochowa?

Górnik Łęczna - Raków Częstochowa ONLINE

Górnik Łęczna nie wygrał od trzech kolejek. Zremisował z Pogonią Siedlce (1:1) i Miedzią Legnica (1:1) a w ostatnim starciu poniósł porażkę na wyjeździe z Puszczą Niepołomice (0:2). Wygrana Stomilu Olsztyn nad Wigrami Suwałki sprawiła, że zielono-czarni nie są już zależni tylko od siebie w walce o utrzymanie. Górnicy spadli na szesnastą lokatę i do miejsca barażowego tracą jeden punkt.
[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Dla piłkarzy Bogusława Baniaka mecz z Rakowem Częstochowa może więc być konfrontacją o wszystko. Przy ewentualnym zwycięstwie Stomilu ze Stalą Mielec Górnik spadnie z ligi. Raków Częstochowa ma już niewielkie szanse na awans do Ekstraklasy, ale wciąż matematycznie jest to jeszcze możliwe. Do drugiego Zagłębia Sosnowiec traci pięć punktów, zajmując szóstą lokatę z dorobkiem 50 oczek.

W ostatniej kolejce piłkarze z Częstochowy tylko zremisowali bezbramkowo z walczącą o utrzymanie Olimpią Grudziądz. Na domiar złego meczu z Górnikiem Łęczna z ławki rezerwowych nie będzie mógł obserwować pierwszy trener Marek Papszun i trener bramkarzy Maciej Sikorski, którzy zostali ukarani zawieszeniem przez Komisję Dyscyplinarną za protesty w trakcie starcia z Olimpią.

W pierwszej rundzie sezonu 2017/2018 Raków pokonał Górnik Łęczna 3:1 po golach Mondka, Piceluka i Niewulisa. Goście odpowiedzieli tylko trafieniem Grzegorza Bonina.

Arbiter:

Mecz poprowadzi Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Raków – Ruch 2:1

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Górnik Łęczna - Raków Częstochowa?

Górnik Łęczna - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:45. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej w żadnej stacji. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.