Mecz Pogoń Siedlce – Drutex- Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

jac, sch
Pogoń Siedlce o punkty zawalczy z Drutex-Bytovią Bytów
Pogoń Siedlce o punkty zawalczy z Drutex-Bytovią Bytów Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse
W ramach 7. kolejki 1. ligi Pogoń Siedlce zmierzy się z Drutex-Bytovią Bytów. Czy nieudana passa gospodarzy zostanie przerwana? Początek spotkania o godzinie 19:00. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Mecz Pogoń Siedlce – Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn)
Stadion: ROSRRiT w Siedlcach

Osłabienia Pogoni Siedlce: Rafał Makowski (zgrupowanie kadry), Luka Stefanac (kontuzja), Łukasz Wójcik (kontuzja), Damian Świerblewski.
Osłabienia Drutex-Bytovii Bytów: Michał Efir (kontuzja), Mario Cieślik (kontuzja), Mateusz Klichowicz, Lukas Bielak, Bartosz Lachowicz (wszyscy poza kadrą), Janusz Surdykowski (występ pod znakiem zapytania).

Piłkarze Pogoni w weekend nie mieli głowy do piłki nożnej, bowiem hucznie obchodzono dni Siedlec. Głównymi aktorami pierwszego wrześniowego weekendu był zespół muzyczny Afromental.

Czy siedlczanie zjawią się dziś w dużej liczbie na stadionie przy ul. Jana Pawła II 6? Patrząc na wyniki podopiecznych Dariusza Banasika nie ma co spodziewać się kompletu publiczności. Pogoń w obecnej kampanii nie zdołał wygrać na siedleckim obiekcie, choć w rywalizacji z Kluczborkiem (1:1) zabrakło do tego kilku minut, gdyż już w doliczonym czasie gry goście wyrównali stan meczu. Pogoń gra kiepsko i przede wszystkim nie punktuje, co skutkuje przedostatnią lokatę w tabeli z dorobkiem czterech punktów.

Podopieczni Tomasza Kafarskiego zapowiadali walkę o najwyższe cele, czyli awans do Ekstraklasy. Bytów liczący około 20 tysięcy mieszkańców w elicie polskiego futbolu? Czemu nie. Idealnym przykładem, że można jest choćby Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Start kampanii 2016/17 w wykonaniu klubu z Pomorza był średni, dopiero w trzech ostatnich meczach bytowianie zanotowali serię 3 spotkań bez porażki.

Bezpośrednie spotkania: Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia Bytów:
21.05.16 r. Pogoń - Drutex-Bytovia 0:0 (1. liga)
31.10.15 r. Drutex-Bytovia - Pogoń 3:1 (1. liga)
15.03.15 r. Pogoń - Drutex-Bytovia 0:0 (1. liga)
23.08.14 r. Drutex-Bytovia - Pogoń 0:0 (1. liga)
19.07.14 r. Pogoń - Drutex-Bytovia 2:1 (Puchar Polski)

Bilans: 1 zwycięstwo Drutex-Bytovii, 1 zwycięstwo Pogoni, 3 remisy

Przewidywane składy:
Pogoń Siedlce: Rafał Misztal – Konrad Wrzesiński, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Żytko, Daniel Chyła – Michał Bajdur, Marcin Burkhardt, Grzegorz Tomasiewicz, Alban Sulejmani? (Cezary Demianiuk?) – Daniel Gołębiewski, Piotr Kurbiel.

Drutex-Bytovia Bytów: Gerard Bieszczad – Łukasz Wróbel, Martin Cseh, Marek Opalacz, Sebastian Kamiński – Jakub Serafin, Bartłomiej Poczobut, Robert Mandrysz, Jakub Bąk, Omar Monterde – Janusz Surdykowski? (Michał Rzuchowski?).

Polsat Sport mający prawa do transmisji meczów 1. ligi nie pokaże spotkania Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia Bytów. Będzie można je śledzić minuta po minucie w GOL24. Zapraszamy od godziny 19:00.