Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 18. kolejka
2017-04-19 18:00

Sandecja Nowy Sącz

1

Stal Mielec

0

• Koniec! Sandecja pokonuje Stal Mielec 1:0 i obejmuje pozycję lidera Nice 1. Ligi! Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Wdowiak z prawej strony szuka podaniem na dobieg Piszczka, ten jednak nie dosięga do lecącej w jego kierunku futbolówki!

• 5 minut doliczonych do czasu gry!

• Podanie od Piszczka do Wdowiaka, ten przed polem karnym strzela tak, że Kozioł musiał piąstkować piłkę ponad siebie!

• Małkowski zagrywa z lewej strony do Piszczka, będącego 20 metrów przed bramką Kozioła, ten drugi jednak pogubił się, gdy doskoczyło do niego dwóch obrońców!

• Ostatnia zmiana w Stali, Urbaniak wchodzi za Głowackiego!

• Trafford za Trochima, ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy!

• Wdowiak za Dudzica, druga zmiana w Sandecji!

• Kamil Słaby ogląda kartonik za nieregulaminowy atak na własnej połowie!

• Małkowski! Rzut wolny z prawej strony, 20. metr, piłka ląduje obok lewego słupka!

• Filip Piszczek ogląda żółty kartonik za atak na Kozioła!

• Małkowski z prawej strony w pole karne, piłkę odważnie przed siebie piąstkuje Kozioł!

• Sadzawicki wchodzi w miejsce Buczka w ekipie Stali!

• Drobny deszcz wraz z wiatrem zamieniają powoli ten mecz w typowe starcie żeglarzy, uciekających przed sztormem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Małkowski dośrodkowuje z rzutu wolnego z prawej strony w pole karne, a w zamieszaniu najczujniej zachował się Baran, pakując piłkę do siatki, mamy 1:0!

• Kiercz fauluje łokciem Trochima z prawej strony boiska!

• Piszczek wchodzi za Korzyma, może atak "Biało - Czarnych" będzie lepiej wykorzystywał swoje okazje!

• Marciniec za Radulja, zmiana u gości!

• Trochim z rzutu wolnego strzela ponad mur i... daleko obok bramki!

• Zalepa chwyta w stylu zapaśniczym Trochima na 18. metrze i mamy kartkę!

• Trochim schodzi z lewej strony do środka, strzela po ziemi z linii pola karnego, ale takie strzały to dla Kozioła banał do obrony!

• Trochim w pole karne z rzutu wolnego z lewej strony, piłkę głową uderza Korzym, jednak Kozioł nie miał problemów z interwencją!

• Kubań z prawej strony wykonuje "Centrostrzał", który minimalnie wylądował ponad bramką!

• Wracamy do gry, od środka goście! Obie ekipy bez zmian!

• Koniec I połowy, do przerwy bez większych emocji i bez bramek. Widzimy się za 15 minut!

• 1 minuta doliczona do I połowy!

• Małkowski zagrywa górną piłkę w pole karne do Korzyma, ten jednak na spalonym!

• Milekić uderza w klatkę piersiową Dudzica na własnej połowie i ogląda kartonik!

• Sulewski z lewej strony z rzutu wolnego w pole karne, piłkę na raty łapie Radliński!

• Kamil Radulj z 16. metra z rzutu wolnego, strzał bardzo płaski, piłkę wybija ofiarnie Dudzic!

• Korzym dostaje piłkę w pole karne z lewej strony, jednak zachował się w tak drewniany sposób, że z dużą łatwością futbolówkę odebrali mu obrońcy Stali!

• Trochim z narożnika pola karnego zagrywa górą do Korzyma, ten głową lekko musnął piłkę, ale sprawiło to kłopoty Koziołowi, który musiał parować piłkę na rzut rożny!

• Sulewski z rzutu wolnego z 23. metra z lewej strony, strzał na krótki słupek, Radliński świetnie interweniuje pewnym chwytem!

• Kubań powstrzymuje przed własnym polem karnym biegnącego Drzazgę i ogląda żółtą kartkę!

• Małkowski zagrywa z prawej strony po ziemi do Korzyma, ten szukał strzału na bliższy słupek, jednak ubiegł go w porę Kiercz!

• Trochim z lewej strony z rzutu wolnego dośrodkowuje w kierunku Korzyma, ten jednak źle przyjmuje futbolówkę i dobra akcja zmarnowana!

• Gałecki zagrywa ze środka pola do Małkowskiego, który był po lewej stronie, jednak Mielczanie pewnie przejmują futbolówkę!

• Trochim z rzutu rożnego dośrodkowuje na głowę Szufryna, ten jednak strzela ponad poprzeczkę bramki.

• Buczek strzela z okolic 20. metra z prawej strony po ziemi, tylko czujność Radlińskiego ratuje Sądeczan od straty gola!

• Głowacki schodzi z prawej strony do środka w pole karne, strzela lewą nogą na krótki słupek, Radliński jednak na posterunku!

• Indywidualna akcja Drzazgi, który wbiegł w pole karne z lewego skrzydła, zabrakło dobrego podania do Buczka by zagrożenie było większe!

• Małkowski podaje na lewej stronie boiska piłkę na dobieg do Dudzica, ten jednak nie przyjmuje dokładnie lecącej w jego kierunku futbolówki, Stal wznawia od bramki!

• Trochim podaje po ziemi do Małkowskiego, ten z prawej strony przed polem karnym wrzuca piłkę do środka, jednak wszystko asekurują wespół Zalepa i Kozioł!

• Słaby szuka dośrodkowania z lewej strony boiska, jednak jeden z defensorów Stali blokuje piłkę!

• Małkowski z rzutu wolnego z 25. metrów w pole karne, piłka jednak przejęta przez Sulewskiego!

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od lewej do prawej, sędzia Tarnowski gwiżdże i ruszamy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Sebastianem Tarnowskim na czele wchodzą na plac gry. Jeszcze chwilka i zaczynamy!

• Jeszcze 10 minut do pierwszego gwizdka Sebastiana Tarnowskiego. Proszę zasiadać powoli przy swoich urządzeniach, bowiem zaczynamy za chwilę naszą podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• sandecja

sandecja

• Wiatr dziś jest bardzo sprzyjający... dla Mateusza Kusznierewicza lub skoczków narciarskich, bowiem wieje mocno i jednostajnie w jednym kierunku!

• Dziś w barwach mieleckiej Stali od pierwszej minuty na boisko wybiegnie były golkiper Sandecji, Marek Kozioł, który swój najlepszy okres przy Kilińskiego miał w latach 2013-2014.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Mateusz Wdowiak, Adrian Jurkowski, Adrian Danek, Adrian Basta, Charlie Trafford, Filip Piszczek

Stal: Tomasz Libera, Piotr Marciniec, Arkadiusz Górka, Konrad Misztal, Szymon Urbaniak, Krystian Gettinger, Dominik Sadzawicki

• Z pochmurnego i chłodnego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszam na popołudnie pełne ligowych emocji!

Krzysztof Rosłoński

Tak wyglądało boisko w Nowym Sączu podczas śnieżnego meczu ze Stomilem
1/9
przejdź do galerii

Tak wyglądało boisko w Nowym Sączu podczas śnieżnego meczu ze Stomilem ©Stanisław Śmierciak

W środowe popołudnie na płytę stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wybiegną jedenastki miejscowej Sandecji i Stali Mielec. Będzie to ostatni zaległy pojedynek dla obu drużyn. Co więcej, przełożony został on już w listopadzie ubiegłego roku z powodu trudnych warunków pogodowych. Takie będą też dzisiaj. Kto w śnieżnej aurze zdobędzie drogocenne ligowe punkty?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE

Dla ekipy Radosława Mroczkowskiego ostatnie 2 tygodnie były naprawdę udane, jeśli chodzi o rezultaty. W Wielką Sobotę po raz pierwszy w tej rundzie sądeczanie wygrali na boisku swojego rywala, zaś 7 dni wcześniej pokonali pierwszy raz w historii Drutex-Bytovię, przełamując serię dwóch porażek z rzędu. Dzięki takim rezultatom Sandecja zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do liderujących zespołów z Chojnic i Sosnowca.

W podobnych nastrojach są dziś również gracze zespołu prowadzonego przez Zbigniewa Smółkę. W sobotnim pojedynku przeciwko Stomilowi Olsztyn mielczanie wbili rywalom aż 4 bramki, dzięki czemu powoli rozkręcają swoją passę kolejnych spotkań wyjazdowych bez porażki. Kolejkę wcześniej gracze Stali nie dali rady pokonać Chojniczanki, wiceliderów ligowej tabeli, jednak walka na boisku była bardzo wyrównana. Dobra postawa Stali na wiosnę wywindowała ją na 11. miejsce w tabeli z przewagą 11 punktów nad strefą spadkową.

Na trybunach mimo niesprzyjającej aury można będzie spodziewać się dużej liczby kibiców zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn, którzy swoim żywiołowym dopingiem będą próbowali napędzać zawodników do walki. Początek meczu o godzinie 18:00. Na relację LIVE! zapraszamy do serwisu GOL24!

Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1 ligi?

BEZPOŚREDNIE MECZE:

1 mecz na drugim szczeblu rozgrywkowym - (01.08.2016) Stal Mielec - Sandecja 0:0

SĘDZIA:

Sebastian Tarnowski (Wrocław): W tym sezonie 11 spotkań (jedno w Pucharze Polski, 10 w 2. Lidze): 53 żółte kartki, 5 czerwonych i 5 podyktowanych rzutów karnych

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Łukasz Radliński - Lukas Kubań, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bucko, Kamil Słaby - Mateusz Wdowiak, Bartłomiej Kasprzak, Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Bartłomiej Dudzic - Maciej Korzym

Stal Mielec: Tomasz Libera - Dominik Sadzawicki, Sebastian Zalepa, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger - Piotr Marciniec, Robert Sulewski - Piotr Głowacki, Przemysław Lech, Krzysztof Drzazga - Sebastian Łętocha