Mecz Sandecja - Wisła Puławy ONLINE. (Tymczasowe) pożegnanie...

Mecz Sandecja - Wisła Puławy ONLINE. (Tymczasowe) pożegnanie z Kilińskiego

Sandecja Nowy Sącz

0

Wisła Puławy

0

• Koniec! Po bezbarwnym meczu Sandecja bezbramkowo remisuje z Wisłą Puławy. Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia w Lotto Ekstraklasie!

• Pożak strzela "petradę" zza 18. metra, jednak Gliwa nie daje się powstrzymać!

• Trochim z rzutu rożnego na głowę Pitera-Bucki, piłka ląduje nad bramką!

• Pożak fauluje przed polem karnym i ogląda kartkę!

• 5 minut doliczonych do czasu gry!

• Piszczek strzela zza pola karnego, piłka leci ponad bramkę!

• Trochim wchodzi odważnie w pole karne, strzela lewą nogą z 15. metra, jednak piłka leci daleko obok lewego słupka bramki!

• Dawid Pożak zmienia Darmochwała!

• Trochim strzela z rzutu wolnego z lewej strony, Witan pewnie łapie!

• W miejsce Adriana Popiołka Adrian Dudkowski!

• Adrian Cierpka wchodzi za Szczotkę!

• Za Dudzica wchodzi Michał Gałecki!

• Trochim! Strzał zza pola karnego leci minimalnie obok prawego słupka, ależ to pięknie wyglądało!

• Patejuk dostaje piłkę w polu karnym, strzela przewrotką, jednak futbolówka uderza w lewy słupek bramki, mogło być 1:0!

• Dudzic ogląda kartonik za faul w środku pola!

• Piszczek zagrywa w polu karnym do Trochima, ten na prawo do Maślanki, jednak niebezpieczeństwo po strzale młodego gracza Sandecji nikłe!

• Wracamy do gry!

• Gra przerwana, świece dymne powodują brak widoczności na placu gry!

• Racowisko na trybunach, kibice zaczynają rzucać środki pirotechniczne na płytę boiska!

• Słaby padł na boisko na polu karnym rywala po trafieniu przez rywala w plecy, chwila przerwy!

• Maślanka strzela zza pola karnego, jednak Hiszpański blokuje lecącą szybko piłkę!

• Hubert Maślanka wchodzi na boisko za Wdowiaka!

• Rzut rożny, Hiszpański zagrywa w pole karne, piłka ląduje pod nogi Szczotki, który z woleja trafia obok prawego słupka!

• Trochim z rzutu wolnego w pole karne z lewej strony, piłka ląduje obok prawego słupka!

• Szczotka dostaje piłkę z prawej strony, strzela z woleja, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Gliwę!

• Słaby dośrodkowuje na głowę Piszczka w pole karne z lewej strony, napastnik Sandecji jednak fauluje Łytwyniuka!

• Gracze wrócili już na plac gry, zaczynamy II połowę, od środka Wisła!

• W przerwie zmiana w szeregach Sądeczan. Bartłomiej Kasprzak zmienia Danka!

• Koniec I połowy, w Nowym Sączu bezbramkowy remis, widzimy się za 15 minut!

• Patejuk z lewej strony szukał "centrostrzału", jednak piłka przeleciała nad lewym spojeniem słupka i poprzeczki!

• Trochim z rzutu wolnego, piłka trafia w poprzeczkę! O, Matko, ależ to była okazja!

• 2 minuty doliczone do czasu gry w I połowie!

• ... a sędzia wraca do akcji, w której Baran fauluje jednego z Puławian, za co ogląda kartkę!

• Patejuk strzela zza pola karnego, Gliwa paruje piłkę na rzut rożny...

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne na głowę Piszczka, jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę w górę!

• Szczotka dostaje podanie z lewej strony w pole karne, strzela, jednak Piter-Bucko na miejscu!

• Słaby dostaje kartonik za faul przed polem karnym gospodarzy!

• Pora na przerwę na uzupełnienie płynów!

• Trochim zagrywa w uliczkę do Dudzica, temu brakuje dosłownie pół kroku, by dojść do piłki!

• Wdowiak dośrodkowuje z lewej strony w pole karne na głowę Danka, ten, gdyby lepiej się ustawił do piłki, to zapewne cieszyłby się z gola, a tak, to tylko aut bramkowy!

• Darmochwał dopada do piłki, pędzi w pole karne, strzela po ziemi, jednak Gliwa na raty łapie!

• Dośrodkowanie z prawej strony Darmochwała, głową strzela Nowak, piłka leciała w stronę spojenia słupka i poprzeczki, przynajmniej takie było pierwsze wrażenie!

• Trochim z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne, piłka wybita zostaje głową poza 18. metr, dopada do niej Wdowiak, jednak strzelona przez niego Krasava leci daleko obok prawego słupka bramki!

• Hiszpański ostro podcina Wdowiaka na 30. metrze, i dostaje "żółtko"!

• Danek zagrywa w pole karne podcinką do Trochima, ten czubkiem buta próbuje przelobować Witana, jednak bramkarz Wisły wyczuł zamiary pomocnika gospodarzy!

• Nowak strzela zza pola karnego po ziemi, Gliwa paruje piłkę przed siebie, dobija Patejuk, jednak tym razem golkiper Sandecji pewnie łapie!

• Danek podaje z lewej do środka za pole karne do Trochima, ten potężnym kopnięciem piłki... powala jednego z graczy gości!

• Hiszpański z rzutu rożnego z lewej strony na krótki słupek na głowę Patejuka - piłka zmierza obok lewego słupka!

• Znowu rzut rożny, znowu Trochim na głowę Pitera-Bucki, znowu piłka obok słupka bramki!

• Trochim dośrodkowuje z lewej strony z rzutu rożnego na długi słupek, tam Piter-Bucko źle trafia głową w piłkę, przez co nie poleciała ona w światło bramki!

• Popiołek już jest blisko pola karnego, jednak Piter-Bucko wybija piłkę dosłownie sprzed nóg w ostatniej chwili!

• Wdowiak ciągnie za koszulkę Hiszpańskiego, za co ogląda kartkę!

• Darmochwał pędzi prawym skrzydłem, jednak Basta powstrzymuje jego zamiary!

• Danek z lewej strony w pole karne, jednak nikt nie sięgnął lecącej piłki!

• Od środka zaczynają piłkarze gospodarze, grający od lewej do prawej, sędzia Paszkiewicz gwiżdże i startujemy! Ależ długi był ten wstęp z wręczaniem trofeum!

• Jeszcze przed startem meczu gracze Sandecji otrzymują pamiątkowe trofeum z okazji wygrania rozgrywek Nice 1. Ligi!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Kornelem Paszkiewiczem na czele wchodzą na plac gry. Proszę powoli zajmować swoje miejsca, bowiem zaczynamy podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Jeszcze tylko 20 minut do startu tego niezwykle ważnego spotkania dla ekipy gości, rozgrzewka obu zespołów ma się powoli ku końcowi!

• Atmosfera w SandecjiAtmosfera w Sandecji

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Szymon Kuźma, Michał Gałecki, Adrian Jurkowski, Wiktor Nowak, Bartłomiej Kasprzak, Hubert Maślanka

[bWisła:[/b] ]Nazar Penkovets, Adrian Cierpka, Jakub Smektała, Dawid Pożak, Adrian Dudkowski, Łukasz Płonowski, Łukasz Turzyniecki

• W niedzielne, upalne przedpołudnie z Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszam na ostatni w tym roku pojedynek Sandecji przy ul. Kilińskiego!

Krzysztof Rosłoński

16.05.2017 nowy saczmecz i liga pilka nozna sandecja nowy sacz - znicz pruszkowfot. adrian maras

16.05.2017 nowy sacz mecz i liga pilka nozna sandecja nowy sacz - znicz pruszkow fot. adrian maras ©Adrian Maraœ

W niedzielne wczesne popołudnie, po raz ostatni w tym roku na murawę Stadionu im. o. Władysława Augustynka w Nowym Sączu wybiegnie jedenastka miejscowej Sandecji, której rywalem będzie Wisła Puławy. Gospodarze będą chcieli dobrym wynikiem podziękować kibicom za najlepszy w historii sezon, zaś Puławianie będą walczyć o cenne punkty, decydujące o losach klubu w pierwszoligowych rozgrywkach. Kto osiągnie swój cel?

W zeszłą sobotę podopieczni Radosława Mroczkowskiego musieli po raz pierwszy od kwietnia przełknąć gorycz porażki po tym, jak Podbeskidzie Bielsko - Biała w ostatnich minutach meczu pozbawiło Sądeczan choćby punktu. Mimo to zawodnicy Sandecji mogą powiększyć swoją passę 9 kolejnych wygranych spotkań bez straty punktu i 10 bez poniesionej klęski, która to trwa od października ubiegłego roku. Co więcej, jak na razie tylko katowicki GKS był w stanie pokonać Sądeczan w "Twierdzy Kilińskiego".

Niedzielne starcie będzie ostatnim w tym roku, rozegranym przy ul. Kilińskiego, bowiem po zakończeniu obecnego sezonu, zgodnie ze słowami prezydenta miasta Nowego Sącza, Ryszarda Nowaka, obecny obiekt zostanie zburzony, a na jego miejscu pojawi się stadion, mogący pomieścić 8 - 10 tysięcy widzów i będzie spełniał wszystkie normy Ekstraklasy. W międzyczasie Sandecja będzie w roli nominalnego gospodarza występować na płycie boiska w Niecieczy. Stąd można spodziewać się podziękowań zarówno ze strony zawodników, jak i kibiców, którzy zapowiadają najlepszą w historii klubu oprawę.

W zupełnie innych nastrojach jest ekipa Adama Buczka, która w czwartkowy wieczór musiała uznać wyższość tyskiego GKS - u, który powiększył swoją przewagę nad znajdującą się na pozycji barażowej Wisłą do 5 oczek. Co więcej, Puławianie mają zaledwie 1 oczko przewagi nad Drutex - Bytovią, która znajduje się na najwyższej lokacie zespołów degradowanych o ligę niżej. Stąd głównym celem gości tego meczu będzie sprawienie niespodzianki w postaci pozbawienia punktów zarówno niedzielnego rywala, jak i walczącego o awans Górnika Zabrze w przyszłym tygodniu, by pozostać choćby na swoim 15. miejscu, dającym szansę utrzymania się w przypadku wygranego dwumeczu barażowego.

Początek spotkania o godzinie 12:30

NIE ZAGRAJĄ:

Sandecja: Maciej Małkowski, Maciej Korzym (kontuzje), Lukas Kubań (kartki)
Wisła: Sebastian Głaz, Piotr Żemło (kartki)

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI:

05. listopada 2016 roku odbył się jedyny mecz pomiędzy obydwiema ekipami, który zakończył się bezbramkowym remisem.

SĘDZIA:

Kornel Paszkiewicz (Wrocław) W tym sezonie 14 spotkań (2 w Pucharze Polski, 12 w 1. Lidze), 65 żółtych kartek, dwie czerwone i 9 podyktowanych rzutów karnych.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Łukasz Radliński - Adrian Basta, Michal Piter-Bucko, Dawid Szufryn, Kamil Słaby - Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak - Mateusz Wdowiak, Wojciech Trochim, Adrian Danek - Bartłomiej Dudzic

Wisła: Andrzej Witan - Tomasz Sedlewski, Jakub Poznański, Sebastian Duda, Iwan Łytwyniuk - Jakub Smektała, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Adrian Popiołek - Sylwester Patejuk, Konrad Nowak

TRANSMISJA TELEWIZYJNA:

Niedzielne starcie nie będzie transmitowane przez żadną telewizję, tym bardziej zachęcamy do skorzystania z relacji LIVE! w serwisie GOL24.pl!

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

MAGAZYN SPORTOWY24 - MICHAŁ LISTKIEWICZ ZAPOWIADA REWOLUCYJNE ZMIANY W SĘDZIOWANIU