Sparing: Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:2

Łukasz Łabędzki
Sparing: Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:2 Łukasz Łabędzki
W meczu sparingowym pierwszoligowy Rozwój Katowice wygrał z trzecioligowym GKS-em 1962 Jastrzębie 3:2 (0:1). Spotkanie rozegrano na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz w Katowicach.

Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:2

Bramki: Robert Menzel 48, Konrad Nowak 63, Adam Czerkas 68 (k) - Piotr Pacholski 30, Patryk Dudziński 82

Rozwój Katowice: (I połowa) Bartosz Soliński - Damian Mielnik (27’ Bartosz Modlich), Łukasz Kopczyk, Bartosz Jaroszek, Łukasz Winiarczyk - Piotr Barwiński, Michał Gałecki, Raúl González - Filip Kozłowski, Sebastian Gielza (37’ Damian Mielnik), Robert Tkocz. (II połowa) Wojciech Pawłowski - Wojciech Król, Robert Menzel, Przemysław Gałecki, Patryk Kun - Kamil Cholerzyński, Tomasz Szatan, Dawid Domański - Tomasz Wróbel, Adam Czerkas, Konrad Nowak

GKS 1962 Jastrzębie: (skład wyjściowy) Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Damian Zajączkowski, Damian Tront, Tomasz Musioł, Dawid Weis, Kamil Jadach, zawodnik testowany

W 74. minucie GKS 1962 nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Pawłowski obronił).

źródło: Rozwój Katowice