Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Bytovia Bytów

4

Pogoń Siedlce

1

• Drutex-Bytovia pokonuje dziś na własnym boisku Pogoń Siedlce 4:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i przepraszamy za problemy w dodawaniem na bieżąco informacji w ostatnim kwadransie spotkania, spowodowane problemami z internetem. Do zobaczenia w następnych spotkaniach!

• Pan Myć kończy to spotkanie! Drutex-Bytovia pewnie pokonuje Pogoń Siedlce 4:1!

• Żółta kartka dla Jakóbowskiego.

• Tomasiewicz nie myli się z 11 metrów i jest gol honorowy dla Pogoni Siedlce.

• Stasiak wchodzi w miejsce Bąka.

• Misztal wchodzi w miejsce kontuzjowanego Stępniowskiego.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Kuzdra wchodzi w miejsce Poczobuta.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Hebel melduje się w miejsce Wolskiego.

• 4:0! Janusz Surdykowski po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców!! Ależ gra dzisiaj Bytovia!

• No i mamy kolejną bramkę dla gospodarzy. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Bartosz Wolski!

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Kitano melduje się w miejsce Bajdura.

• Ładna próba uderzenia z dalszej odległości w wykonaniu Kamińskiego, jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Dominik Kun wchodzi w miejsce Czarneckiego.

• Dośrodkowanie Wilka spokojnie wyłapuje Stępniowski.

• Rzut rożny dla gości, piłka zostaje dośrodkowana w pole karne, jednak dobrze interweniują obrońcy gospodarzy.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania.

• Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za moment rozpoczniemy drugą część spotkania.

• Pan Wojciech Myć kończy pierwszą połowę meczu w Bytowie. Do przerwy gospodarze prowadzą z Pogonią 2:0.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Poczobut.

• Po dośrodkowaniu Kamińskiego do piłki doszedł Gonzalez, który minimalnie przestrzelił po uderzeniu głową!

• Rzut rożny dla gości, piłka zostaje dośrodkowana w pole karne, jednak dobrze interweniuje defensywa gospodarzy.

• W końcu obejrzeliśmy dobrą akcję gospodarzy, która zakończyła się minimalnie niecelnym strzałem Dudy.

• Od kilku minut żadna ze stron nie potrafi w znaczący sposób zagrozić defensywie przeciwnika.

• Dobre prostopadłe podanie do Bajdura, ten podaje piłkę w pole karne, jednak dobrze interweniują defensorzy gospodarzy.

• Ładna indywidualna akcja w wykonaniu Jakóbowskiego kończy się strzałem prosto w ręce bramkarza gości.

• Dośrodkowanie Poczobuta zostaje wybite przez defensywę gości.

• Uderzenie Dudy z około 20 metra, jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz gości.

• Rzut wolny dla Bytovii z 18 metra, uderza Duda, lecz tym razem kapitalną interwencją popisuje się Stępniowski! Wciąż 2:0!

• Żółtą kartką ukarany zostaje Maciej Wichtowski.

• Z przyjemnością ogląda się dzisiejszą grę gospodarzy. Kolejna kapitalna zespołowa akcja i kolejna bramka! Tym razem strzelcem zostaje Michał Jakóbowski!

• Tym razem przed szansą stanęła Pogoń. Prostopadłe podanie znalazło Zjawińskiego, który wyszedł sam na sam z Oszmańcem. Jego uderzenie przeleciało jednak obok bramki bytowskiego bramkarza!

• Próba uderzenia Małachowskiego z dalekiej odległości kończy się mocno niecelnie. Wznowi Oszmaniec.

• Kolejna kapitalna akcja w wykonaniu gospodarzy i tym razem bramka! Na listę strzelców wpisuje się Janusz Surdykowski! Ależ początek Bytovii!

• Pierwsza dobra okazja do zdobycia bramki dla gospodarzy! Ładną zespołową akcję nieskutecznie wykończył Surdykowski!

• Goście wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie.

• Obie drużyny zremisowały swoje ostatnie mecze ligowe. Pogoń na własnym boisku w spotkaniu z Chrobrym Głogów, zaś Drutex-Bytovia na wyjeździe z Górnikiem Łęczna po bramce straconej w końcówce spotkania.

• Dzisiejszy mecz będzie starciem dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli Nice 1 Ligi. Drutex-Bytovia zgromadziła w tym sezonie 10 punktów i plasuje się na 9. miejscu, natomiast Pogoń ma o dwa oczka mniej od swojego dzisiejszego rywala i zajmuje pozycję numer 10.

• Witamy prosto z Bytowa. Rozpoczynamy relację LIVE ze spotkania Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce!

DW

©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce ONLINE. W sobotę o godzinie 18 zmierzą się ze sobą drużyny, które sąsiadują ze sobą w tabeli Nice 1 Ligi. Drutex-Bytovia zgromadziła w tym sezonie 10 punktów i plasuje się na 9. miejscu, natomiast Pogoń ma o dwa oczka mniej od swojego dzisiejszego rywala i zajmuje pozycję numer 10. Bytowianie mają jednak szansę wskoczyć na pozycję wicelidera - muszą tylko wygrać dzisiejsze spotkanie.

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce ONLINE

Zespoły mierzyły się ze sobą w kwietniu tego roku. Pogoń wygrała wówczas 3:1. Podopieczni Adriana Stawskiego wyszli na prowadzenie, po czym strzelili drugiego gola, którego sędzia...nie uznał. Siedlczanie w ciągu ostatnich ośmiu minut meczu strzelili trzy gole i wywieźli z Bytowa komplet punktów.

Arbitrem owego spotkania był Wojciech Myć. Co ciekawe, dziś również przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikami Drutexu-Bytovii, Pogoni Siedlce i...własnymi błędami. Wiosną 2017 roku nie uznał bramki Łukasza Wróbla z rzutu karnego. Mimo że kapitan Bytovii jedenastki wykonuje w podobny sposób, co Robert Lewandowski. Niespełna 30-letni arbiter stwierdził, że zawodnik z Bytowa zatrzymał się tuż przed strzałem. Powtórki pokazały jednak, że nic takiego nie miało miejsca.

Choć sędzia Myć jest uznawany za jednego z najlepszych sędziów w Nice 1 Lidze, błędów nie ominie. Oby tylko w tym starciu nie doszło do żadnych kontrowersji.

Drutex-Bytovia czeka na domowe zwycięstwo od trzech spotkań. Kibice zgromadzeni na stadionie w Bytowie będą oczekiwali więc od swoich zawodników, że ci znajdą drogę do zwycięstwa.

Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Początek meczu o godzinie 18:00. Relacja rozpocznie się 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.