Mecz Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Chojniczanka Chojnice

0

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec meczu! Niezliczoną liczbę sytuacji mieli piłkarze Chojniczanki, którzy bezbramkowo zremisowali z Olimpią Grudziądz. O grze gospodarzy można powiedzieć tyle, że był to jeden wielki pokaz nieskuteczności.

• Jak to nie wpadło?! Bancessi uderza na bramkę, która rykoszetem leci obok bramki! Janukiewicz znów uratowany przez defensorów!

• Danielewicz fauluje Wełnę i ogląda żółtą kartkę.

• Bancesii zastąpi na boisku Ciechanowski

• Feruga za Adamczyka

• Podgórski w miejsce Drozdowicza

• Ryczkowski minimalnie obok bramki! Złożył się do woleja i pięknie uderzył

• Rybski świetnie wszedł w mecz! Wrzucił w pole karne, a tam Mikołajczak główkował tuż obok bramki

• Wełna ukarany kartką za dyskusję z arbitrem

• Kapitalny wślizg Zitko! W pięknym stylu wygarnął piłkę Mikołajczakowi!

• Rybski pojawia się na boisku za Rafała Grzelaka

• Ależ sytuacja dla Chojniczanki! Uderzenie z ostrego kąta i piłkę z linii bramkowej wybił Goropevsek!

• Ryczkowski zagrał górą do Mikołajczaka, ale podanie przeciął Zitko! Mogło być groźnie

• Kieruzel znów świetnie zażegnał niebezpieczeństwo!

• Mikołajczak uderza z zerowego kąta! Zabrakło kilku centymetrów!

• Michalik dośrodkował na głowę kolegi z drużyny, ale wybija Kieruzel

• Mikołajczak w miejsce Bąka

• Danielewicz zagrał na jeden kontakt z Grzelakiem, następnie z Drozdowiczem. Efektowną akcję zatrzymał jednak jeden z obrońców gości

• Żółta kartka dla Lisowskiego

• Zawistowski zagrywa do środka w stronę Boczka, ale piłkę wybijają obrońcy Olimpii.Strzał Klichowicza obronił Janukiewicz.

• Grzelak płasko dośrodkowuje w stronę Drozdowicza, ale piłkę przejmuje Goropevsek.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza połowa dobiegła właśnie końca. Goli brak. Czekamy na emocje po przerwie.

• Chojniczance brakuje wykończenia. Zbliżamy się do końca pierwszej połowie. Na razie lepsze sytuacje miała Olimpia. Powinna prowadzić.

• Kolejna akcja gości i znowu na wysokości zadania stanął Janukiewicz. Strzelał Klichowicz.

• No wreszcie jakieś emocje! Olimpia stanęła przed szansą na zdobycie bramki. Michalak uderzył bardzo dobrze, ale Janukiewicz obronił jeszcze lepiej!

• Chojniczanka nie zrobiła użytku z kolejnych stałych fragmentów. Bramka tutaj naprawdę mogłaby otworzyć spotkanie.

• Nie tylko czekamy na gole, ale i ciekawe sytuacje. Niestety, nie dzieje się za wiele na boisku.

• Bąk tak jak Zawistowski - zablokowany.

• W pierwszym kwadransie mecz walki.

• Małecki na razie pewnie w bramce gości.

• Uderzał Zawistowski, ale piłka została zatrzymana. Gospodarze dalej są stroną przeważającą.

• Na razie spokojny początek spotkania. Przypomnijmy, że Chojniczanka broni pozycji lidera. W tej kolejce prześcignęła ją Odra Opole, która pokonała Stal Mielec 1:0.

• Gramy!

• Ławka Olimpii: Królczyk, Wolski, Nildo, Bancessi, Handzlik, Chruściel, Feruga.

• Za moment wybrzmi pierwszy gwizdek w meczu. Na ławce Chojniczanki: Wnuk, Paprzycki, Markowski, Rybski, Fila, Podgórski i Mikołajczak.

• Pogoda w Chojnicach od rana taka sobie. Pochmurnie i od czasu do czasu pada. Słońce chyba mieliśmy tutaj przez parę minut.

• Olimpia przegrała dwa ostatnie mecze: z GKS Tychy (1:2) i Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:3). Jest na dziewiątym miejscu w tabeli.

• Wiele spodziewamy się po tym spotkaniu, ponieważ Chojniczanka u siebie potrafi tworzyć widowiska. Trzy gole to takie minimum! Zobaczymy co pokaże Adrian Ryczkowski, którego uznaliśmy bohaterem ostatniej kolejki.

• Pozostał nam kwadrans do rozpoczęcia derbów w Chojnicach. Nieźle spisująca się Chojniczanka, która w zeszłej kolejce wypunktowała Zagłębie Sosnowiec (3:1), podejmie Olimpię Grudziądz.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Foto Pawel Skraba

Mecz Chojniczanka - Olimpia ONLINE. O godzinie 17 w Chojnicach Chojniczanka podejmie Olimpię Grudziądz w ramach 10. kolejki Nice 1 Ligi. Do tej pory niepokonani u siebie gospodarze powalczą o podtrzymanie tej dobrej passy. Spotkanie nie będzie transmitowane przez Polsat Sport.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE

Podopieczni trenera Krzysztofa Brede bardzo dobrze radzą sobie w sezonie 17/18. Po dziewięciu meczach znajdują się na drugim miejscu w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym, jak prowadząca Miedź Legnica. Chojniczanie sześciokrotnie zwyciężali, a trzykrotnie musieli ulec rywalowi. Strzelili 19 goli, najwięcej ze wszystkich zespołów, a stracili tylko dziewięć. W przeciwieństwie do gospodarzy Olimpia zdobyła najmniej bramek, bo tylko siedem.

Dobrą formę Chojniczanki potwierdza chociażby ostatni mecz z Zagłębiem, rozegrany 16 września na Stadionie Ludowym. Goście już w 7. minucie objęli prowadzenie za sprawą Jacka Podgórskiego. Kapitan sosnowiczan Tomasz Nowak szybko doprowadził do wyrównania, lecz w drugiej połowie koncertowo zagrał jeden zawodnik. Adam Ryczkowski strzelił dwa gole w trzy minuty, a pełna pula punktów wróciła do Chojnic. Obrońcy Olimpii będą musieli uważnie pilnować tego młodego napastnika, który ma na swoim koncie już cztery bramki.

W poniedziałek 18 września Chojniczanka podpisała też kontrakt z Hubertem Wołąkiewiczem, a rywalizacja o pierwszy skład stała się jeszcze bardziej zażarta. Gościom z Grudziądza nie będzie dziś łatwo wywieźć stąd punkty, gdyż Chojniczanie, jak do tej pory są niepokonani przed własną publicznością. Dobrą wiadomością dla trenera Brede będzie powrót do kadry Jakuba Biskupa, który w ostatnim czasie zmagał się z urazem. Dał on o sobie znać między innymi w spotkaniu z Ruchem Chorzów, kiedy to w doliczonym czasie gry pogrążył marzenia „Niebieskich” o zdobyciu cennego punktu.

Bilans ostatnich spotkań:
Chojniczanka Chojnice:

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:3 (16 września)
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3:0 (10 września)
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1 (2 września)

Olimpia Grudziądz:
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:1 (17 września)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 3:0 (13 września)
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 1:0 (8 września)

Mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca. W obecnym sezonie był rozjemcą w dwóch meczach rozegranych w ramach Pucharu Polski i trzech w Nice 1 Lidze. Pokazał w nich 39. żółtych kartek, cztery czerwone oraz podyktował trzy rzuty karne.