Mecz Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce LIVE, NA ŻYWO,...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA NA ŻYWO?

• Danielewicz schodzi - wchodzi Fila!

• Mikołajczak nieczysto trafił w piłkę i przez to traci piłkę.

• Strzał głową! Znów broni Misztal! Nie do pokonania jest dziś golkiper gości!

• Groźne uderzenie Danielewicza! Z linii bramkowej wybił Polkowski!

• Gospodarze popełnili prosty błąd! Chyła podaje do Paluchowskiego i ten pewnym strzałem w lewy róg podwyższa prowadzenie!

• GOOOOOOL! PALUCHOWSKI PO RAZ DRUGI!

• Przerwa w grze. Leży na boisku Paluchowski po tym, jak Danielewicz interweniował wślizgiem. Pomocnik otrzymał za to żółtą kartkę

• Emil Drozdowicz w miejsce Rybskiego

• Daniel Chyła taktycznie faulował i otrzymał żółtą kartkę.

• Piłka w siatce! Ale przy uderzeniu był spalony!

• Chojniczanka zaczyna atakować! Teraz odważna próba Mikołajczaka zakończyła się niecelnym, choć groźnym strzałem.

• W przerwie doszło do zmiany. Paprzycki zszedł, a w jego miejsce pojawił się Rafał Grzelak.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Mroziński uderzył! Minimalnie obok bramki Janukiewicza. Oj, postraszył teraz Mroziński.

• Fatalny strzał obrońcy Pogoni! Nisko, w sam środek...bez problemu wychwycił to uderzenie Janukiewicz!

• BRONI JANUKIEWICZ!

• Ukarany za to zagranie Szymon Paprzycki

• RZUT KARNY DLA POGONI! PAPRZYCKI ZAGRAŁ RĘKĄ W POLU KARNYM PO STRZALE JEDNEGO Z ZAWODNIKÓW GOŚCI!

• Jak tego nie wykorzystał Mikołajczak?! Napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ale za daleko wypuścił sobie piłkę w pełnym biegu i został uprzedzony wślizgiem!

• Krótka przerwa w grze. Paluchowski zderzył się z Lisowskim. Obaj potrzebowali chwili przerwy oraz interwencji klubowych lekarzy.

• Rybski faulował na prawej stronie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego na prawej stronie wybił Danielewicz

• Danielewicz oddał bardzo nieprzyjemny strzał na bramkę Misztala. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców, przez co bramkarz miał problem z obroną.

• Dośrodkowanie po rzucie wolnym, ale Misztal spokojnie łapie piłkę po lekkim strzale głową.

• Gospodarze chcą błyskawicznie odpowiedzieć! Mocny strzał na dalszy słupek obronił Misztal!

• Piłkarze z Chojnic kompletnie nie wiedzieli, jak się zabrać za atak pozycyjny. Szybko stracili piłkę na rzecz rywali, którzy poszli z kontratakiem i zakończyli go bramką! Dośrodkowanie z prawej strony mocnym strzałem wykończył Paluchowski!

• GOOOOOOOL! PALUCHOWSKI!

• Ryczkowski stracił piłkę w środku pola i goście wyszli z kontratakiem. Szybko jednak został zatrzymany, bo zawodnicy Chojniczanki szybko przejęli piłkę.

• Mroziński próbował się przedrzeć na lewej stronie, ale Bąk zatrzymał go tuż przy linii bocznej.

• Piłka na połowie gospodarzy, ale to nie Pogoń w ataku. Chojniczanka próbuje skonstruować akcję od tyłu

• Zaczynamy spotkanie!

• Ławka rezerwowych Pogoni Siedlce: Frąckowiak, Garyga, Bajdur, Kieplin, Krawczyk, Świerblewski, Demaniuk

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: : Wnuk, Kieruzel, Wołąkiewicz, Grzelak, Biskup, Fila, Drozdowicz

• Krzysztof Brede, który jest trenerem Chojniczanki od 10 czerwca, bardzo dobrze odnajduje się w samodzielnej pracy szkoleniowej. Ma do dyspozycji wielu doświadczonych już graczy. Efekty w postaci miejsca w tabeli są więcej niż zadowalające. Żółto-biało-czerwoni strzelają najwięcej bramek (23) oraz tracą najmniej goli (10, tyle samo ma Olimpia Grudziądz). Aż siedem meczów ligowych bramkarz Radosław Janukiewicz kończył z czystym kontem!

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Chojnicach, gdzie prowadząca w tabeli Chojniczanka zmierzy się z Pogonią Siedlce.

msz

04 06 2017 chojnice. 34 kolejka nice i ligi. mecz chojniczanka chojnice - chrobry glogow  fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska press

04 06 2017 chojnice. 34 kolejka nice i ligi. mecz chojniczanka chojnice - chrobry glogow fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska press ©Piotrhukalo

Mecz Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Lider Nice 1. Ligi podejmuje Pogoń Siedlce, która plasuje się w dolnej części tabeli. Faworyt spotkania wydaje się być jeden, ale goście spróbują sprawić niespodziankę.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce LIVE, NA ŻYWO, ONLINE

Pogoń w ostatnich kolejkach pokazała, że wcale nie łatwo jest ją pokonać, nawet jeśli gra na wyjeździe. Tym samym, mimo iż zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli, wcale nie traci dużo do czołówki. Chojniczanka jest jednak w gazie i każdy inny wynik, niż zwycięstwo, zostanie przyjęty w Chojnicach z rozczarowaniem.

Za gospodarzami przemawia fakt, że mogli odpoczywać od ostatniego meczu o kilka dni dłużej. O ile bowiem Pogoń w środę rozgrywała zaległy mecz z Olimpią Grudziądz, Chojniczanka spokojnie regenerowała się po weekendowej kolejce.

Sędzią spotkania będzie Marek Opaliński pochodzący z Legnicy. Główny arbiter sobotniego meczu prowadził w tym sezonie 5 spotkań Nice 1 Ligi i 1 mecz Pucharu Polski. Łącznie pokazał w nich 32. żółte kartki i 1. czerwoną.

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA TV?

Spotkanie Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce nie będzie pokazywane w tv. Stream online również nie będzie dostępny. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

Bilety na mecz Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk. Jak i gdzie kupić?