• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Przed rzutem karnym za niesportową postawę napomniany został Janicki.

• Zawistowski pewnie wykorzystuje rzut karny i mamy wyrównanie!

• Rzut karny dla Chojniczanki!

• Ależ fatalne pudło Szczepaniaka! Znalazł się on przed pustą bramką i uderzył w boczną siatkę.

• Kaczmarek wychodził sam na sam z bramkarzem, lecz świetnie interweniował wychodzący z bramki Budziłek.

• Na roszadę w składzie zdecydował się także trener gości. Boneckiego zastąpił Kaczmarek.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Rybskiego zmienił Jakóbowski.

• Mateusz Machaj oddał bardzo groźny strzał z około siedmiu metrów, lecz znakomitą paradą popisał się Budziłek.

• Niedziela dograł w pole karne. Najpierw do przewrotki nieskutecznie złożył się Biernat, a chwilę później mocno przestrzelił Rybski.

• Podgórski dograł w pole karne na głowę Przybyły, który uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Podgórski oddał groźny strzał z siedemnastu metrów, lecz dobrze ustawiony w bramce był golkiper Chrobrego.

• Bartosz Machaj ukarany żółtą kartką za symulację w polu karnym rywali.

• Danielaka na boisku zastąpił Mateusz Machaj.

• Gol dla Chojniczanki! Długą piłkę głową zgrał Bartłomiej Niedziela, a formalności strzałem do pustej bramki dopełnił Tomasz Mikołajczak!

• Podgórski znalazł się z piłką tuż przed bramką rywali i fatalnie przestrzelił. Może o tym świadczyć fakt, że piłka nie minęła nawet linii końcowej, lecz wyszła na aut.

• Jacek Podgórski obejrzał żółty kartonik za dyskusje z arbitrem.

• Michał Przybyła zmieni na placu gry Przemysława Pietruszkę.

• Machaj z prawego skrzydła dogrywał do niepilnowanego przed bramką rywali Boneckiego, który jednak się poślizgnął i nie zdołał dopaść futbolówki. Sporo szczęścia mają teraz gospodarze.

• Szczepaniak wbiegł z piłką w pole karne, zszedł do środka i oddał strzał, który został jednak zablokowany przez Biernata.

• Zawistowski uderzył nad bramką z rzutu wolnego z około dwudziestu metrów.

• Rybski świetnie dograł spod linii końcowej przed bramkę Janickiego, lecz żaden z zawodników Chojniczanki nie zdołał skutecznie zamknąć tej akcji.

• Maciej Kona po przerwie zastąpił Michała Boreckiego.

• Zaczynamy drugą część meczu, przy piłce głogowianie.

• Na boisku pojawiają się już zawodnicy obydwu zespołów, już za chwilę wznowimy to spotkanie.

• Sędzia Kwiatkowski kończy pierwszą część spotkania.

• Grzelak fauluje Szczepaniaka blisko linii środkowej. Sędzia udziela słownego napomnienia graczowi Chojniczanki.

• Kolejny strzał Podgórskiego, tym razem interweniować musiał Janicki.

• Podgórski uderzał po ziemi zza pola karnego, po odbiciu od obrońcy futbolówka wyszła za linię końcową.

• Mikołajczak dograł futbolówkę spod linii końcowej. Nożycami próbował uderzać Niedziela, lecz nieczysto trafił w piłkę.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Biskupa zastąpił Niedziela.

• Goście stanęli przed kolejną świetną szansą na podwyższenie wyniku! Trzech zawodników Chrobrego wychodziło przeciwko dwóm graczom Chojniczanki, lecz ich wymianę podań przechwytem zakończył Kosakiewicz.

• Pawlik przecina głową długą piłkę, zmierzającą w pole karne Chrobrego. Chojniczanka wznowi grę z rzutu rożnego.

• Kolejny gol dla Chrobrego! Danielak dograł ze skraju pola karnego, a Łukasz Szczepaniak po strzale z woleja nie dał szans Budziłkowi na skuteczną interwencję.

• Tymczasem w Puławach na prowadzeniu Górnik Zabrze. Przypomnijmy, że zwycięstwo Górnika oznacza koniec szans Chojniczanki na awans do Lotto Ekstraklasy.

• Podgórski posłał groźną piłkę w pole karne, lecz w ostatniej chwili na rzut rożny ekspediował ją głową Wieteska.

• Po raz kolejny zagapili się zawodnicy Chojniczanki. Machaj znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, lecz uderzył ponad poprzeczką.

• Kosakiewicz po rajdzie prawą flanką dograł piłkę w pole bramkowe, jednak po odbiciu od Mikołajczaka opuściła ona pole gry.

• Kosakiewicz uderzał sprzed pola karnego, lecz po nodze jednego z gospodarzy futbolówka opuściła boisko.

• Rybski faulowany tuż przed "szesnastką".

• Gol dla Chrobrego! W zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym odnalazł się Michał Pawlik, który umieścił piłkę w pustej bramce!

• Machaj dograł w pole karne ze stałego fragmentu gry, zasłaniany Budziłek w ostatniej chwili piąstkował futbolówkę na rzut rożny.

• Kosakiewicz fauluje Danielaka około 25 metrów od własnej bramki.

• Lisowski blokuje Szczepaniaka przy linii bocznej. Goście wznowią z autu na wysokości pola karnego Chojniczanki.

• Lisowski posłał długą piłkę w pole karne. Jeden z zawodników Chrobrego ekspediował ją na rzut rożny.

• Kosakiewicz wstrzelił po ziemi piłkę w pole karne Chrobrego, lecz obrońcy zdołali ją wybić.

• Chojniczanka wywalczyła sobie wznowienie z autu na wysokości pola karnego rywali.

• Zaczynamy! Przy piłce zawodnicy Chojniczanki.

• Zawodnicy już na murawie, jeszcze tylko losowanie stron i zaczniemy ostatni mecz sezonu 2016/2017 w Nice 1. lidze. Zawodnicy Chojniczanki wystąpią dzisiaj w swoich tradycyjnych, czerwono-żółtych strojach, natomiast piłkarze Chrobrego zaprezentują się w czarnych trykotach.

• Stadion, zgodnie z zapowiedziami, jest już wypełniony po brzegi. Zawodnicy już powoli schodzą do szatni z przedmeczowej rozgrzewki, za 10 minut zaczynamy!

• Pierwszy gwizdek zaplanowano na 12:30, zostańcie z nami!

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach, gdzie mająca wciąż szanse na awans Chojniczanka w meczu ostatniej kolejki Nice I ligi podejmie zespół Chrobrego Głogów.

Patryk Syngierski

Chojniczanka - Chrobry LIVE! Mecz o spełnienie marzeń

Chojniczanka - Chrobry LIVE! Mecz o spełnienie marzeń ©Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Na kolejkę przed końcem sezonu wciąż nie wiadomo kto obok Sandecji Nowy Sącz będzie się cieszył z awansu do Lotto Ekstraklasy. Szansę na zajęcie drugiego miejsca w Nice 1. lidze ma aż sześć zespołów. Wśród nich jest Chojniczanka Chojnice, która na własnym stadionie zmierzy się z Chrobrym Głogów.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE

Niedzielny mecz dla drużyny z Chojnic będzie jednym z najważniejszych meczów w historii klubu. Przed ostatnią kolejką Chojniczanka ma na swoim koncie tyle samo punktów co drugi w ligowej tabeli Górnik Zabrze. Klub z Pomorza ma jednak gorszy bilans bezpośrednich pojedynków. Chojniczanie, po zespole z Zabrza, są zatem kandydatem numer dwa do zajęcia ostatniego wolnego miejsca w Lotto Ekstraklasie.

Aby awans Chojniczanki stał się faktem muszą zostać spełnione co najmniej dwa warunki - musi ona sięgnąć po komplet punktów w konfrontacji z Chrobrym Głogów, a Górnik Zabrze musi stracić punkty w meczu z Wisłą Puławy. Chojniczanie mogą zająć drugie miejsce na koniec sezonu także w przypadku remisu z głogowianami, lecz w takim wypadku musieliby oni liczyć na potknięcie nie tylko Górnika, lecz także Zagłębia Sosnowiec, Miedzi Legnica i GKS-u Katowice.

Nawet w przypadku braku awansu, zwycięstwo z Chrobrym Głogów dla zespołu z województwa pomorskiego oznaczałoby zajęcie najwyższego miejsca w historii klubu. Do tej pory Chojniczanka może poszczycić się piątym miejscem w I lidze na koniec sezonu 2014/2015.

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów: Kto wygra mecz 1 ligi?

Dla głogowian mecz w Chojnicach będzie miał znacznie mniejszy ciężar gatunkowy niż dla gospodarzy. Na ten moment Chrobry w ligowej stawce zajmuje jedenastą lokatę. W przypadku zwycięstwa w Chojnicach i porażki Stali Mielec z Pogonią Siedlce może on przesunąć się o jedno miejsce w górę. Jeśli jednak zespół z Dolnego Śląska przegra lub zremisuje, a w swoim meczu po trzy punkty sięgnie zespół z Siedlec, Chrobry zakończy rozgrywki na miejscu dwunastym.

Do tej pory Chojniczanka z Chrobrym mierzyła się dziewięciokrotnie. Pięć tych spotkań kończyło się zwycięstwami chojniczan, trzy podziałem punktów i zaledwie raz lepsi okazali się być głogowianie. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu Chojniczanka wygrała 3:1 po dwóch bramkach Andrzeja Rybskiego i trafieniu Rafała Grzelaka. Jedynego gola dla gospodarzy tamtego pojedynku zapisał na swoim koncie Łukasz Szczepaniak.

Ostatniemu meczowi sezonu w Chojnicach z całą pewnością towarzyszyć będzie bardzo dobra atmosfera na trybunach. Z informacji podanej przez Chojniczankę wynika, że w przedsprzedaży rozeszło się już ponad dwa tysiące wejściówek. Przypomnijmy, że Stadion Miejski w Chojnicach może pomieścić niespełna trzy tysiące kibiców.

Miejmy nadzieję, że dobrze zapowiadająca się atmosfera na trybunach przełoży się na poczynania piłkarzy i będziemy świadkami emocjonującego widowiska. Relację live z tego spotkania będzie można śledzić od 12:30 za pośrednictwem naszego portalu, do czego zachęcamy.

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie pokaże tego spotkania. Zapraszamy na relację tekstową do GOL24.pl. Początek o 12:30.