Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Chrobry Głogów

1

GKS Tychy

0

• Koniec meczu! Chrobry Głogów skromnie pokonał GKS Tychy. Bohaterem autor bramki, Przemysław Trytko.

• 1300 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie.

• Bliski podwyższenia wyniku na 2:0 był wprowadzony przed chwilą Borecki. Kopnął minimalnie obok słupka.

• Kartka dla Grzybka.

• SZUMILAS! Piłka trafia w poprzeczkę. Ależ okazję zmarnował zawodnik GKS-u.

• Borecki zmienił M. Machaja.

• I to już ostatnia roszada po stronie gości; Fidziukiewicz za Mańkę. A więc wszystkie ręce na pokład!

• Na chwilę sędzia przerwał mecz, ponieważ zderzyli się Trytko z Tanżyną. Obaj będą chyba kontynuować grę.

• GKS próbuje odpowiedzieć - na razie nieskutecznie. Po jednym z zagrań piłkę łapie Janicki.

• Kolejna zmiana po stronie gości. Szumilas wszedł za Łuszkiewicza.

• Grzybek pojawił się na boisku. Zmienił aktywnego w pierwszej połowie Radzewicza.

• Jest to czwarta bramka Trytki w Chrobrym, ale tak naprawdę pierwsza w lidze - trzy poprzedniej zdobył bowiem w Pucharze Polski.

• "Jeszcze jeden!" - śpiewa uradowana publiczność. Minęło może z siedem minut od wejścia Trytki i ten napastnik już cieszy się z gola. Skutecznie wykończył głową dośrodkowanie od Szczepaniaka. Chrobry prowadzi.

• GOOOOOOOOOOOOOL! TRYTKO!

• Przeszło godzina gry za nami, a na tablicy świetlnej dalej 0:0. Mało konkretów w drugiej połowie. Ćwielong z wolnego nieudanie...

• Mamy drugą zmianę po stronie Chrobrego: w miejsce Kaczmarka Trytko.

• Sporo niedokładności i faulów z obu stron. Gra nie może się podobać na początku tej połowy.

• Niecelna próba Bacha. Kopnął nad bramką, Dobroliński nie musiał interweniować.

• W kartkach mamy 1:1. Żółtą dostał Stolc.

• Abramowicz celnie z wolnego, ale zbyt czytelnie. Janicki złapał piłkę.

• Druga część właśnie się rozpoczęła. Gramy zatem dalej.

• Mandrysz zmienił Gąsiora.

• Pogoda w Głogowie pogorszyła się. Spadło trochę deszczu:

• Przerwa! Na razie Chrobry bezbramkowo remisuje z GKS. Wracamy za kwadrans.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Otrzymał ją Błanik.

• Niezły mecz, całkiem dobre tempo. Brakuje tylko goli. Sytuacje mieli i jedni, i drudzy. Przed chwilą groźnie atakował GKS, ale Zapolnik sfaulował przeciwnika.

• Swoją okazję po indywidualnej akcji miał także M. Machaj. Kopnął jednak obok słupka.

• Mańka nie wykorzystał prezentu od Janickiego! Uderzył obok.

• Ćwielong z daleka i... nie ma gola. Zła próba.

• GKS miał okazję, by wyjść z kontrą. Piłka znalazła się już całkiem blisko bramki gospodarzy, lecz jeden z zawodników podał ją niecelnie.

• Przewinienie Łuszkiewicza i nici z akcji GKS. Piłka była już w szesnastce Chrobrego.

• Główka i pod drugą bramką - próbował Zapolnik. Tak jak Michalski uczynił to jednak niecelnie.

• Tym razem szans spróbował Michalski. Nad poprzeczką.

• Bardzo groźnie pod bramką gości! Bogusławski ratuje drużynę wybiciem z linii. Uderzał Kaczmarek.

• Kaczmarek próbował zawalczyć o trudną piłkę. Przegrał walkę z obrońcami GKS.

• Niewątpliwie Radzewicz jest aktywny, ale wciąż brakuje mu precyzji kiedy dośrodkowuje.

• Drugi raz na skrzydle rozpędził się Radzewicz, ale tak jak przedtem wrzucił piłkę nie do kolegi z drużyny.

• Ofensywna akcja gospodarzy zakończona nieudaną próbą Danielaka. Wcześniej piłka gościła pod drugim polem karnym, ale również zabrakło tam dokładności.

• Pierwszy gwizdek - zaczynamy!

• Rozpoczęcie za około kwadrans. Zawody poprowadzi sędzia Paweł Pskit z Łodzi.

• W ostatnim ligowym spotkaniu Chrobry wygrał z Ruchem Chorzów 1:0, zaś GKS pokonał Stal Mielec 1:0. Oczywiście obie drużyny mają za sobą dwa ligowe mecze, a nie trzy jak napisaliśmy wcześniej.

• Ławka GKS: Igaz, Biernat, Fidziukiewicz, Szywacz, Grzybek, Wróblewski, Szumilas.

• Ławka Chrobrego: Gospodinow, Michalec, Borecki, Wawszczyk, Mandrysz, Trytko, Napołow.

• W ataku Chrobrego zagra dziś Kaczmarek, Trytko jest na ławce.

• W tygodniu obie drużyny mierzyły się z 1/16 finału Pucharu Polski. Chrobry, tak jak w lidze, wygrał z Ruchem Chorzów i awansował do 1/8. GKS musiał natomiast uznać wyższość Cracovii, ale dopiero po konkursie rzutów karnych.

• Pół godziny pozostało nam do rozpoczęcia meczu w Głogowie. Chrobry zagra z GKS Tychy. Po trzech kolejkach gospodarze mają cztery punkty, goście sześć.

red

Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Arkadiusz Gola

O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Chrobrego z GKS Tychy. Drużyna z Górnego Śląska zaczęła sezon z wielkim animuszem, odnosząc dwa zwycięstwa. Czy równie dobrze pójdzie jej na trudnym terenie w Głogowie? Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE

Zespół Grzegorza Nicińskiego ma za sobą całkiem obiecujący początek sezonu. Po domowym remisie z Podbeskidzie (1:1) przyszło wyjazdowe zwycięstwo nad Ruchem Chorzów (1:0). Zawodnicy Chrobrego ograli Niebieskich (3:1) także w miniony wtorek tyle, że w Pucharze Polski. W tym spotkaniu błysnął Mateusz Machaj, który zanotował dublet.

Jeszcze lepiej rozpoczęli rozgrywki gracze GKS-u Tychy. Podopieczni Jurija Szatałowa nie stracili jeszcze punktów. Zaczęli od zwycięstwa w Suwałkach z Wigrami (2:1), a przed tygodniem rzutem na taśmę pokonali u siebie Stal Mielec (1:0). Tyszanie mają w nogach 120 minut pucharowego spotkania z Cracovią. Zespół z Ekstraklasy zdołał wyeliminować GKS dopiero po rzutach karnych.

- Jedziemy do Głogowa bardzo zdeterminowani. Chcemy z tym solidnym pierwszoligowym zespołem powalczyć, żeby wrócić z trzema punktami - zapewnia Dietmar Brehmer, II trener GKS-u. - W Głogowie zawsze gra się ciężko. Na pewno obierzemy dobrą taktykę, fizycznie też dojdziemy do siebie po meczu pucharowym - deklaruje Kamil Zapolnik, napastnik tyszan.

Niedzielny pojedynek poprowadzi Paweł Pskit. W ubiegłym sezonie arbiter z Łodzi był rozjemcą spotkania tych drużyn. Wówczas w Tychach zwyciężyli goście 2:0. Z kolei w Głogowie padł remis 2:2.

Chrobry Głogów - GKS Tychy: Kto wygra mecz 1 ligi?