Mecz Chrobry Głogów - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie relacja...

0

• KONIEC SPOTKANIA! Chrobry wraca na fotel lidera po pokonaniu Górnika Łęczna! Na listę strzelców wpisali się Robert Mandrysz i rezerwowy Michał Borecki!

• GOL! MICHAŁ BORECKI!!!

• Tomasz Wajda dolicza dwie minuty do drugiej połowy.

• Serhij Napołow "psuje" dogodną okazję do podwyższenia prowadzenia. Zamiast strzelać decyduje się na podanie do Karola Danielaka. Zagrał bardzo niedokładnie.

• Robert Mandrysz nie jest typem sprintera. Nie zdołał dobiec w odpowiednim momencie do daleko zagranej piłki.

• Kolejna (nieudana) próba Filipa Szewczyka - strzela wysoko nad bramką przeciwnika.

• Groźnie zapowiadała się kontra gospodarzy. W jej końcowej fazie Serhij Napołow traci piłkę.

• Żółta kartka dla Karola Danielaka.

• Strzał Filipa Szewczyka pewnie broni Sławomir Janicki.

• Łukasz Wiech skosił rywala jak trawę na wiosnę. Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę.

• Konrad Danielak odbiera piłkę po dośrodkowaniu Serhija Napołowa z rzutu wolnego. Strzela z ostrego kąta obok bramki.

• Żółta kartka dla Rafała Kosznika za faul.

• I ostatnia zmiana. Serhij Napołow wchodzi za Mateusza Machaja.

• Michał Borecki zmienia Jakuba Bacha.

• Po chwili anemiczne uderzenie Jakuba Bacha pewnie chwyta Sergiusz Prusak.

• Karol Danielak decyduje się na optymistyczny strzał z dalszej odległości. Sporo brakowało mu do bramki łęcznian.

• ... a w Górniku Piotr Pacek zmienia Patryka Szysza..

• Zmiany, zmiany. W ekipie gospodarze za Przemysława Trytkę pojawia się Konrad Kaczmarek...

• Sławomir Janicki bez wysiłku broni strzał Sebastiana Szerszenia.

• Od kilku minut przeważają gospodarze. Strzał Mateusza Machaja ze skrzydła pozostawił jednak wiele do życzenia.

• Gospodarze idą za ciosem. Wywalczyli rzut rożny, ale nie udało się zagrozić Sergiuszowi Prusakowi.

• GOL DLA CHROBREGO! ROBERT MANDRYSZ!!!

• Jakub Bach ruszył sam przebojem w stronę bramki przeciwnika. Poradził sobie z obroną gości, ale... potknął się, przez co zgubił piłkę.

• Druga połowa rozpoczęta. Grzegorz Niciński postawił na tę samą "jedenastkę".

• Na drugą połowę goście wychodzą z jedną zmianą: Sebastian Szerszeń będzie grać w miejsce Flipa Karbowego.

• Tomasz Wajda nie doliczył nawet sekundy i kończy pierwszą połowę. W Głogowie Chrobry bezbramkowo remisuje z Górnikiem Łęczna.

• Łukasz Szczepaniak próbował urwać się skrzydłem. Jego zapęd został skutecznie powstrzymany.

• W odpowiedzi Michał Suchenek próbował odpowiedzieć. Jego akcję najpierw przerwali gospodarze, a po chwili podaje do Grzegorza Bonina, lecz ten mija się z celem.

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. "Żółtko"za faul wędruje na konto Michała Pawlika.

• Żółta kartka dla Filipa Szewczyka.

• Mateusz Machaj dostaje dobre podanie od Łukasza Szczepaniak i decyduje się na strzał/ Po rykoszecie jest rzut rożny, któy nie przynosi zagrożenia.

• Żółta kartka dla Grzegorza Bonina.

• Michał Ilków-Gołąb strzela z dystansu minimalnie obok bramki! Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców!

• Jeszcze jeden rzut wolny dla Chrobrego. Uderzenie głową Michała Ilkowa-Gołąba zostało tak zblokowane, że piłka wyszła poza linię końcową. Sergiusz Prusak pewnie chwyta piłkę wrzuconą z narożnika.

• Przemysław Trytko znowu w roli głównej. Tym razem decyduje się na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

• Na solową akcję decyduje się Przemysław Trytko. Co prawda stracił piłkę, ale zdołał ją szybko wywalczyć. Uderza zza pola karnego wysoko nad bramką Sergiusza Prusaka.

• Początek spotkania należy do gospodarzy. Nie są jednak w stanie przedrzeć się w okolice pola karnego Górnika.

• Gwizdek sędziego Tomasza Wajdy i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Ponieważ obecnie trwają mecze Wigier Suwałki z Miedzią Legnica (PRZERWA, 0:1) oraz Odry Opole z Rakowem Częstochowa (90+' 1:0), gospodarze dzisiejszego spotkania są na trzecim miejscu w tabeli. Co ciekawe, w ostatnich trzech meczach zdobywał komplet punktów, wygrywając po 1:0.

Z kolei Górnik, który zgromadził 4 "oczka", jest trzynasty.

• Rezerwowi Chrobrego Głogów: Anatoli Gospodinov - Ariel Wawszczyk, Michał Borecki, Marcel Gąsior, Bartosz Machaj, Serhij Napołow, Konrad Kaczmarek.

• Rezerwowi Górnika Łęczna: Dawid Smug - Łukasz Tymiński, Jakub Jaroszyński, Sebastian Szerszeń, Adrian Szczerba, Łukasz Sosnowski, Piotr Pacek.

• Wtorek i środa to nie tylko Liga Mistrzów. W te dni rozgrywana jest również 5. kolejka Nice 1. ligi. Za 20 minut Chrobry Głogów zmierzy się ze spadkowiczem z LOTTO Ekstraklasy, czyli Górnikiem Łęczna!

Kaja Krasnodębska

Mecz Chrobry Głogów - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Piotr Krzyżanowski/Polska Press

Mecz Chrobry Głogów - Górnik Łęczna ONLINE. W tym tygodniu zespoły występujące w niższych polskich klasach rozgrywkowych mogą poczuć się jak europejscy pucharowicze. Chwilę po sobotnio-niedzielnych pojedynkach staną do kolejnego ligowego boju. Dla uboższych kadrowo drużyn może okazać się to trudnym zadaniem. I tak, bardzo ciężki bój czeka w środowy wieczór łęcznian, którzy nie tylko dysponując wąskim składem muszą poradzić sobie z grą co trzy dni, ale i stawić czoła niepokonanemu Chrobremu.

Mecz Chrobry Głogów - Górnik Łęczna ONLINE

Podczas gdy piłkarze Lotto Ekstraklasy spokojnie przygotowują się do weekendowych spotkań, w niższych klasach rozgrywkowych praca wre. We wtorek oraz środę drużyny 1. ligi stają do kolejnych ligowych bojów.
W te dwa dni rozgrywana jest bowiem piąta seria meczów sezonu 2017/2018. W jej ramach dla piłkarzy z Łęcznej prawdziwe wyzwanie – staną do boju z aktualnym liderem tabeli Chrobrym Głogów. Gospodarze na pierwszym miejscu znaleźli się nie przypadkiem. W obecnych rozgrywkach wciąż pozostają niepokonani. Choć weszli w nie nie najlepiej (remisując jedynie z Podbeskidziem Bielsko Biała), później zaliczyli trzymeczową serię zwycięstw. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego pokonali Ruch Chorzów, GKS Tychy oraz Olimpię Grudziądz. Czy środowym wieczorem będą mogli dopisać sobie do tej listy również Górnika?

A przecież jeszcze kilka tygodni temu wielu zamartwiało się jak głogowianie poradzą sobie bez swojego długoletniego szkoleniowca Ireneusza Mamrota. Trener, który prowadził ich przez kilka sezonów z rzędu udał się do Jagiellonii Białystok, a jego miejsce zajął Grzegorz Niciński. Tą decyzję, jak na razie, można zaliczać do udanych. 44-latek radzi sobie całkiem nieźle prowadząc swoich nowych podopiecznych do kolejnych wygranych. Dobrze prezentują się także ściągnięci przez niego latem z Arki zawodnicy. Jedynym celem na środę może być więc przedłużenie fantastycznej serii i zdobycie w starciu z Górnikiem kompletu oczek. Zadanie jak najbardziej do wykonania, bo choć w poprzednich bojach głogowianom nie przyszło mierzyć się z drużynami czuba tabeli, to prezentowali wysoką formę.

Łęcznianie natomiast nie zawsze wyglądają tak, jakby sobie tego życzyli. Teoretycznie upływ czasu działa na ich korzyść – sprowadzeni latem w dużej ilości zawodnicy zgrywają się ze sobą, a bardziej doświadczeni grą w barwach Górnika piłkarze powoli wracają do zdrowia. Dobrze czuje się już Grzegorz Bonin, a coraz lepiej wygląda również sytuacja u Łukasza Tymińskiego. W praktyce nie wszystko idzie po ich myśli, bo choć najtrudniejsze mają za sobą, to wciąż jeszcze są w budowie. Wiele nadziei ich kibicom dało zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec oraz remis z Wigrami Suwałki. Później nie było już tak różowo. Odpadnięcie z rozgrywek Pucharu Polski w meczu przeciwko trzecioligowemu Ruchowi Zdzieszowice oraz porażka ze Stalą Mielec sprawiły, że ostatnie dni upłynęły na Lubelszczyźnie w nieco markotnych nastrojach. Bo choć starcie z mielczanami należało do bardzo efektownych, a piłkarze Górnika nie przypadkiem zdobyli w nim trzy gole, to koniec końców nie przyniosło nawet oczka.

W rezultacie podopieczni Tomasza Kafarskiego mają na swoim koncie cztery punkty, co przed rozpoczęciem 5. kolejki rozgrywek daje dwunastą pozycję w tabeli. To nie oni wcielą się więc w rolę faworyta i doskonale zdają sprawę, że stają przed sporym wyzwaniem. Do Głogowa udali się już wtorkowym porankiem. Zmęczenie nie powinno być żadną wymówką przy ewentualnym niepowodzeniu.

Pierwszy gwizdek środowego spotkania w Głogowie już o 19:00. Arbitrem głównym będzie Tomasz Wajda z Żywca.

Mecz Chrobry Głogów - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV

Spotkanie Chrobry - Górnik nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!