Mecz GKS Katowice - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

GKS Katowice

2

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec spotkania! GKS pokonuje u siebie Olimpię Grudziądz 2:0 i przerywa serię 2 porażek, a goście na kolejne zwycięstwo muszą jeszcze trochę poczekać.
    To koniec naszej dzisiejszej relacji. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Dobranoc!

• Dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu Ciechanowskiego okazało się za wysokie dla wszystkich graczy znajdujących się w polu karnym.

• Sędzia do drugiej części gry doliczył 4 minuty.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu gości faulowany przez Bancessiego był Nowak.

• Kartka dla Mandrysza za niesportowe zachowanie.

• Raz jeszcze próbował urwać się Prokić, tym razem Wełna powstrzymał jego zapędy.

• Rozpędzony Prokić poradził sobie z Zitką a następnie starał się podać do niepilnowanego Mączyńskiego. Próba zakończona fiaskiem.

• Akcja gości lewą stroną zakończona niedokładnym dośrodkowaniem.

• Kalinkowski pojawia się w miejsce Sulka.

• Mamy krótką przerwę w grze spowodowaną kontuzją Sulka. Gracz gospodarzy znoszony na noszach.

• Prokić został uprzedzony przez Małeckiego. Adresatem prostopadłego podania Foszmańczyk.

• Popiela szybko zapisał się w notesie arbitra i został ukarany kartką.

• Popiela w miejsce Kowala. To kolejna zmiana w ekipie gości.

• Kędziora opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Paweł Mandrysz

• Prokić bliski zdobycia bramki na 3:0, ale tym razem górą Małecki!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bliski zdobycia bramki był Wełna. Zabrakło niewiele!

• Kolejna akcja Foszmańczyka, który łatwo ograł jednego z obrońców, ale uderzył obok bliższego słupka bramki Olimpii.

• Kolejna akcja gospodarzy zakończona uderzeniem Foszmańczyka. Bez problemu broni Małecki.

• Goool!!! Ależ uderzenie Kędziory zza pola karnego. Piłka wylądowała w samym okienku bramki gości! 2:0 dla GKS-u!

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Prokić zastępuje Cerimagicia.

• Zmiana w zespole gości. Klichowicz opuszcza plac gry. W jego miejsce Klimczak.

• Ależ okazja dla gospodarzy! Foszmańczyk dobrze dograł do Skrzecza, a ten mając przed sobą tylko bramkarza uderzył obok bramki!

• Gospodarze mieli okazję by wyjść z kontrą, ale Cerimagić zdecydował się na indywidualną akcję i po chwili stracił piłkę.

• Trener Paszulewicz reaguje i zmienia Handzlika. W jego miejsce pojawia się Bancessi.

• Gooool!!!!! 1:0 dla gospodarzy. Strzał z lewej strony pola karnego w wykonaniu Mączyńskiego broni jeszcze Małecki, ale wobec dobitki Zejdlera był już bezradny!

• Tym razem indywidualna akcja Kowala zakończona uderzeniem w środek bramki.

• Kowal zagrywa do dobrze ustawionego w polu karnym Woźniaka, ale gracz Olimpii zbyt długo zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

• Akcja Kaczmarka lewą stroną. Piłka trafia na pole karne, tam dochodzi do małego bilardu i ostatecznie Midzierski wybija piłkę na połowę gości.

• Niezła próba uderzenia w wykonaniu Sulka. Małecki miał o tyle ułatwione zadanie, że strzał leciał w sam środek bramki.

• Fatalne dośrodkowanie Cerimagicia z lewej strony. Od bramki rozpoczął Małecki.

• Zaczynamy drugą połowę. Tym razem od środka rozpoczęli gracze gości.

• Po chwili sędzia zakończył pierwszą część gry. Do przerwy w Katowicach bez bramek i bez większych emocji. Liczymy na więcej w drugiej połowie!

• Zbyt długo lecącą piłka po dośrodkowaniu Cerimagicia okazała się zbyt łatwa dla bramkarza gości.

• Uderzenie Foszmańczyka zza pola karnego została przez Małeckiego przeniesione nad poprzeczkę.

• Po zagraniu Kędziory, Frańczak niepotrzebnie zdecydował się na strzał. Jego próba została zablokowana, a na prawej stronie dobrze ustawiony stał Skrzecz.

• Odpowiedź gospodarzy. Dwójkowa akcja Skrzecza z Kędziorą i strzał tego pierwszego broni Małecki świetnie skracając kąt!

• Nowak dwukrotnie instynktownie ratuje gospodarzy przed utratą bramki po uderzeniach z kilku metrów Handzlika!

• Atak gości. Lewą stroną pobiegł i dośrodkował Kaczmarek, a Klemenz wybił piłkę poza boisko.

• Za faul na Klimowiczu żółtą kartką ukarany został Łukasz Zejdler.

• Centra Cerimagicia z rzutu wolnego i bardzo anemiczne uderzenie głową w wykonaniu Midzierskiego.

• Próba uderzenia lewą nogą na bramkę w wykonaniu Skrzecza wywołała szyderczy śmiech na trybunach.

• Kolejna nieudana próba dośrodkowania Cerimagicia z rzutu wolnego.

• Klemenz podciągnął z piłką kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Krótkie spięcie słowne między Kędziorą a Zitką. Sędzia uspokoił sytuację na boisku.

• Fatalne dośrodkowanie Cerimagicia z rzutu wolnego.

• Goście wyszli z szybką kontrą. Klichowicz łatwo ograł Mączyńskiego, lecz strzał na dalszy słupek okazał się nieudany.

• Maciej Wolski wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Frańczaka. Dośrodkowanie Zejdlera wyłapuje Małecki.

• Dośrodkowanie Zejdlera i złe zgranie głową w wykonaniu Kędziory. Małecki bez problemu łapie piłkę.

• Akcja Klichowicza prawą stroną boiska. Zawodnik gości dośrodkował w pole karne, ale najpierw piłki nie opanował Michalik, a następnie problemy z jej opanowaniem miał Handzlik i gospodarze wyjaśnili sytuację wybijając piłkę daleko przed siebie.

• Akcja gospodarzy lewą stroną, ostatecznie piłka okazała się za mocna dla Cerimagicia.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Handzlika i bliski szczęścia po uderzeniu głową był jeden z graczy gości.

• Goście zamknęli rywala na własnej połowie. Po zagraniu ręką jednego z graczy goście wykonywali rzut wolny. Dośrodkowania Kowala wybite na rzut rożny.

• Prosty błąd Klemenza, na jego szczęście naprawiony przez Sulka.

• Pierwsze minuty w wykonaniu jednych i drugich bardzo nerwowe. Wiele niedokładności i prostych strat.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze!

• Obie drużyny w tym momencie pojawiły się na murawie Stadionu Miejskiego. Za chwilę zaczynamy!

• Trwa jeszcze rozgrzewka, a więc to dobry moment by przypomnieć wyniki spotkań obu drużyn z poprzedniej kolejki. GKS przegrał w derbach ze swoim imiennikiem z Tychów 0:1, natomiast Olimpia przegrała u siebie z Rakowem 1:2. Bramkę dla Olimpii zdobył z rzutu karnego Damian Michalik.

• Znamy już składy w jakich obie ekipy rozpoczną dzisiejsze starcie, czas poznać zawodników rezerwowych obu drużyn.

GKS: Abramowicz (B), Kalinkowski, Goncerz, Mandrysz, Prokić, Plizga, Kamiński

Olimpia: Królczyk (B), Bielawski, Chruściel, Bancessi, Poręba, Klimczak, Popiela

• Witamy serdecznie z Katowic! Za pół godziny przy Bukowej rozpocznie się starcie ekip, które solidarnie przegrywają ostatnie spotkania, czyli GKS-u Katowice z Olimpią Grudziądz.

Sylwester Grochal

Mecz GKS Katowice - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Katowice - Olimpia Grudziądz ONLINE. O godzinie 18 na Stadionie Miejskim w Katowicach dojdzie do starcia ekip, które mocno rozczarowują w ostatnim czasie, a które potrzebują punktów jak tlenu, by odskoczyć od strefy spadkowej.

Mecz GKS Katowice - Olimpia Grudziądz ONLINE

Prawdziwa huśtawka nastrojów towarzyszy sympatykom GKS-u w ostatnim czasie. Kilka tygodni temu zespół Piotra Mandrysza zanotował trzy zwycięstwa z rzędu i wydawało się, że przy sprzyjających okolicznościach katowiczanie wkrótce dołączą do czołówki.
Tak się jednak nie stało. Najpierw porażka w prestiżowych derbach z Ruchem Chorzów, a w zeszłym tygodniu kompromitująca gra w Tychach i w efekcie powrót do Katowic bez punktów, co w konsekwencji sprawiło, że w chwili obecnej GKS zajmuje 14. miejsce w pierwszoligowej tabeli. Dziś gospodarze powalczą nie tylko o oddalenie się od strefy spadkowej, ale również o częściowe odbudowanie zaufania wśród kibiców, które pod derbowych porażkach zostało nadszarpnięte.

Wczorajsze zwycięstwo Stomilu Olsztyn nad Stalą Mielec sprawiło, że Olimpia Grudziądz spadła na barażowe - piętnaste miejsce w tabeli. Podobnie jak jej dzisiejszy rywal, Olimpia także ma problem z wygrywaniem spotkań w ostatnim czasie. Po raz ostatni piłkarze z Grudziądza cieszyli się z pełnej puli 1 października. Jedynym pocieszeniem dla kibiców Olimpii może być fakt, iż mimo dwóch porażek z rzędu nadal jest ona w czołówce drużyn z najmniejszą liczbą straconych bramek. Z pewnością liczą oni na to, że dziś na stadionie, który nie jest twierdzą nie do zdobycia, uda się nie tylko nic nie stracić, ale i coś strzelić, wszak gra ofensywna i brak skuteczności to dziś największy problem tego zespołu.

BEZPOŚREDNIE STARCIA:

Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1:0 (19.09.2015)
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 0:2 (16.04.2015)
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1:0 (04.11.2016)
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 0:2 (28.05.2017)

SĘDZIA:

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Szczech z Warszawy. W obecnym sezonie prowadził ona dwa starcia GKS-u. Pierwsze miało miejsce w ramach I rundy Pucharu Polski, kiedy to GieKSa uległa Siarce Tarnobrzeg 0:1. Natomiast drugie miało miejsce w 6. kolejce, kiedy to GKS zremisował u siebie z Odrą Opole 1:1. Arbiter ten nie prowadził jeszcze meczu Olimpii w tym sezonie.

Mecz GKS Katowice - Olimpia Grudziądz LIVE! TRANSMISJA NA ŻYWO

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.pl! Początek meczu o godzinie 18:00. Relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.