Mecz Górnik Łęczna - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja...

1

GKS Katowice

3

• Za relację dziękuje Radosław Zaborek!

• Koniec meczu! GKS Katowice po niezwykłej końcówce pokonuje Górnik Łęczna 3:1 grając w osłabieniu o jednego zawodnika!

• 3:1!!! W pole karne GKS poszedł Prusak, Kosznik stracił piłkę i Adrian Błąd po kontrze trafia do pustej bramki!

• Wrzutka w pole karne GKS, interweniuje Nowak!

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Co tu sie wydarzyło! Długie podanie do Kędziory, ten decyduje się na lob z pierwszej piłki bedąc sam na sam i pewnie pokonuje Prusaka! Coś niesamowitego!

• Gol dla GKS Katowice! Dawid Plizga wychodzi sam na sam z Prusakiem, ten trąca piłkę, ale zdążyła się ona wtoczyć do siatki tuż przed obrońcami Górnika!

• Kapitalna akcja Łukasza Sosnowskiego! Odebrał piłkę, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów i oddał świetny strzał który nad poprzeczkę przenosi Nowak!

• Jarecki zagrywa w pole karne do Szysza, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Druga zmiana w Górniku. Szewczyka zmienia Jarecki.

• Druga żółta kartka dla Kalinkowskiego za dyskusję z sędzią!

• Żółta kartka dla Kalinkowskiego, który powstrzymał szarżującego Szewczyka.

• Ostatnia zmiana w zespole z Katowic. Cerimagic za Prokicia.

• Ostre wejście Tymińskiego wślizgiem, sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Świetne uderzenie z rzutu wolnego Łukasza Tymińskiego, z najwyższym trudem piłkę nad poprzeczkę przerzuca Nowak!

• Plizga fauluje Karbowego na 25 metrze przed bramką Nowaka.

• Druga zmiana u gości. Błąd za Frańczaka.

• Szysz zdecydował się na strzał z 20 metrów, niepewnie broni Nowak.

• Żółta kartka dla Skrzecza.

• Rzut wolny dla Górnika na 17 metrze przed bramką Nowaka.

• Tymiński zmienia Szerszenia.

• Frańczak uderza z 25 metrów, wysoko nad bramką.

• Zejdler traci piłkę w środku boiska, Bonin napędza kontrę, wrzuca piłkę w pole karne ale tam fatalny kiks zalicza Patryk Szysz stojąc cztery metry od bramki!

• Kędziora wychodził do kontry, ale faulował przy tym Sosnowskiego.

• Kontra GKS, Prokić dośrodkowuje w pole karne, w ostatniej chwili piłkę odbija Prusak!

• Frańczak uderzał z ponad 30 metrów, pewnie interweniuje Prusak.

• Andreja Prokić powstrzymany przed polem karnym przed Radosława Pruchnika.

• W przerwie Mączyńskiego zmienił Plizga.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Na początku meczu na boisku dominował Górnik Łęczna i udokumentował to trafieniem Patryka Szysza. W późniejszej fazie spotkania częściej przy piłce byli goście i to oni mieli kilka dogodnych sytuacji. Miejmy nadzieję, że druga odsłona również przyniesie nam sporo emocji!

• Koniec I połowy! Górnik Łęczna prowadzi 1:0 z GKS Katowice po bramce z rzutu karnego Patryka Szysza w 12 minucie.

• Ależ okazję miałby w polu karnym Wojciech Kędziora. Doświadczony napastnik źle opanował piłkę na jedenastym metrze.

• Szerszeń szukał w polu karnym Karbowego, ale pomocnika Górnika uprzedzają katowiczanie.

• Pisarczuk fauluje Mączyńskiego na 25 metrze.

• Wrzutka w pole karne, zamieszanie, strzał oddaje jeden z zawodników GKS i świetnie nogami broni Prusak!

• Frańczak faulowany na 20 metrze przed bramką Prusaka.

• Znakomite niskie dośrodkowanie Skrzecza, w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny trąca Pruchnik.

• Świetne prostopadłe podanie Mączyńskiego do Prokicia, broni Prusak!

• Szysz dostał piłkę w polu karnym, próbował przedryblować Sebastiana Nowaka, ale obrońcy GKS wyjaśniają sytuację.

• Kolejna próba zawodników z Katowic. Mączyński niecelnie z ponad 20 metrów.

• Frańczak strzela z 20 metrów, futbolówka mija prawy słupek bramki Górnika.

• Mączyński dośrodkowywał w pole karne do Kędziory, piłkę pewnie łapie Prusak.

• Szerszeń faulowany przez Kalinkowskiego w okolicach środka boiska.

• Z 17 metrów szczęścia próbował Zejdler, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Dośrodkowywał Pruchnik, piłka trafiła na głowę Szysza, ale jego strzał był bardzo niecelny.

• Grzegorz Bonin faulowany z prawej strony pola karnego GKS-u.

• Ależ okres gry Górnika, Sasin strzelał w polu karnym do pustej bramki ale w ostatniej chwili na linii piłkę głową wybija Klemenz!

• Pewny strzał wychowanka Górnika i gospodarze prowadzą 1:0!

• Rzut karny dla Górnika Łęczna! Paweł Sasin faulowany przez zawodników z Katowic!

• Dośrodkowywał Łukasz Zejdler, ale w polu karnym nieprzepisowo zachował się Wojciech Kędziora i sędzia przerwał grę.

• Frańczak faulowany przez Szysza przy linii bocznej.

• Pisarczuk szukał w polu karnym Szysza ale na aut wybijają obrońcy GKS.

• Tomasz Foszmańczyk wrzucił piłkę w pole karne w kierunku Wojciecha Kędziory, ale ten nie sięgnął futbolówki.

• Obie drużyny rozpoczęły spokojnie, nie forsują tempa. Jak na razie sporo walki w środkowej strefie boiska.

• Pierwszy gwizdek sędziego Konrada Kiełczewskiego! Gramy!

• Górnik Łęczna zaprasza dziś do wzięcia udziału w ciekawej akcji.

• A do rozpoczęcia spotkania zostało już tylko niespełna 20 minut.

• Przed meczem warto zapoznać się ze statystykami.

• Skład GKS Katowice:
    Nowak, Midzierski, Klemenz, Kalinkowski, Mączyński, Foszmańczyk, Skrzecz, Prokić, Kędziora, Frańczak, Zejdler.

Rezerwowi:
    Abramowicz, Goncerz, Cerimagic, Błąd, Plizga, Kamiński, Słomka.

• Skład gospodarzy:

• Na relację z meczu pomiędzy Górnikiem Łęczna a GKS Katowice zaprasza państwa Radosław Zaborek.

Radosław Zaborek

Mecz Górnik Łęczna - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Górnik Łęczna - GKS Katowice ONLINE. Górnik Łęczna podejmie dziś na własnym stadionie GKS Katowice w ramach 17. kolejki Nice I ligi. Gospodarze po ostatnich słabych wynikach spadli na przedostatnie miejsce w tabeli i będą szukać szansy na przełamanie w starciu z podopiecznymi Piotra Mandrysza.

Górnik Łęczna - GKS Katowice ONLINE

Piłkarze Górnika Łęczna nie mogą być w najlepszych nastrojach po ostatnich spotkaniach. Ich formę najlepiej obrazują statystyki – w ostatnich siedmiu meczach zdobyli trzy bramki, gromadząc w tym czasie zaledwie sześć punktów na dwadzieścia jeden możliwych. Zawodnicy Tomasza Kafarskiego ostatni komplet punktów zdobyli 23 września, pokonując u siebie GKS Tychy 1:0 po trafieniu Dariusza Jareckiego.

Trener oraz piłkarze lubelskiego klubu podkreślają, że w zespole brakuje klasycznego napastnika, który zdobyłby kilkanaście goli w sezonie. Najwięcej bramek na swoim koncie ma w dalszym ciągu Patryk Szysz (5 trafień), ale nie jest to wciąż zawodnik o charakterystyce środkowego napastnika. Zielono-czarni strzelili jak do tej tylko 13 razy znajdowali drogę do siatki i w Nice I lidze ustępują w tej statystyce tylko Olimpii Grudziądz.

Po szesnastu kolejkach piłkarze Tomasza Kafarskiego zgromadzili 17 punktów i w tabeli wyprzedzają tylko Ruch Chorzów, który rozpoczynał sezon od pięciu ujemnych punktów.

Zawodnicy z Katowic powoli wychodzą na prostą po bardzo słabym początku sezonu. Dziesiąte miejsce na półmetku dla drużyny aspirującej do awansu do Ekstraklasy nie może być jednak szczytem marzeń. W ostatniej kolejce podopieczni Mandrysza zdołali pokonać Olimpię Grudziądz po bramkach Łukasza Zejdlera i Wojciecha Kędziory, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie z Bukowej (4 trafienia). Wcześniej doznali jednak dwóch bolesnych porażek z innymi śląśkimi rywalami – Ruchem Chorzów (1-2) oraz GKS Tychy (0-1). Po szesnastu kolejkach GKS Katowice uzbierał 21 punktów, z bilansem bramkowym 22-22.

Oba zespoły mierzyły się ze sobą osiemnastokrotnie. Osiem razy wygrywali zawodnicy z Łęcznej, pięć razy padał remis, a pięć razy ze starć zwycięsko wychodzili katowiczanie. Ostatnie pojedynki miały miejsce w sezonie 2013/2014. Na stadionie GKS padł remis 1-1, a na Lubelszczyźnie zielono-czarni wygrali 3-0.

NIE ZAGRAJĄ:

Górnik Łęczna: Przemysław Pitry, Arkadiusz Kasperkiewicz (występ niepewny)

GKS Katowice: Damian Garbacik

SĘDZIA:

Mecz poprowadzi Konrad Kiełczewski z Białegostoku. W tym sezonie był rozjemcą pięciu spotkań Nice I ligi. Sędziował między innymi w zwycięskim spotkaniu GKS Katowice z Rakowem Częstochowa (3-1).

Kto wygra mecz 1. ligi: Górnik Łęczna - GKS Katowice?

Mecz Górnik Łęczna - GKS Katowice ONLINE. GDZIE RELACJA LIVE?

Transmisji ze spotkania nie przeprowadzi żadna polska telewizja. Relację LIVE z tego wydarzenia poprowadzi GOL24! Początek meczu o godzinie 12:00.