Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 4. kolejka
2017-08-18 20:45

Górnik Łęczna

3

Stal Mielec

4

• COŚ NIESAMOWITEGO! Patryk Szysz przedziera się lewym skrzydłem, wystawia piłkę Szerszeniowi a ten pakuje futbolówkę do pustej bramki!

• Po niezbyt ciekawej pierwszej połowie, zawodnicy obydwu drużyn w drugiej połowie stworzyli prawdziwy thriller. Kibice którzy pojawili się dziś na stadionie w Łęcznej i widzowie przed telewizorami na pewno nie żałowali swojej decyzji. Za śledzenie relacji dziękuje Radosław Zaborek!

• CO ZA MECZ! Górnik Łęczna po dramatycznym meczu przegrywa ze Stalą Mielec 3:4!

• GOL DLA STALI MIELEC! Getinger pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonuje Sergiusza Prusaka!

• Zółtą kartką ukarany Tomasz Makowski.

• Rzut wolny dla Stali Mielec na siedemnastym metrze przed bramką Prusaka po faulu Makowskiego.

• I ostatnia zmiana w Stali Mielec. Na boisku pojawia się Arkadiusz Górka, zmieniając Djermanovicia.

• Żółta kartka dla Momchila Tsvetanova.

• Szczerba zastępuje Pawła Sasina.

• Suchanek uderza z pola karnego, ale Majecki pewnie paruje piłkę przed siebie!

• Zmiana w zespole z Lubelszczyzny. Filip Szewczyk zastępuje Pisarczuka.

• Banaszewski uderza z 20 metrów ale Prusak na posterunku.

• Marciniec faulowany przez Sasina. Żółta kartka dla zawodnika Górnika.

• Bonin świetnie przebijał się lewym skrzydłem i został sfaulowany ale gwizdek sędziego Idzika milczał.

• Patryk Szysz po ziemi w prawy dolny róg i mamy 2:3!

• KARNY DLA GÓRNIKA ŁĘCZNA! Faulowany Michał Suchanek.

• Tsvetanov zastępuje na boisku Mateusza Gancarczyka.

• CO ZA WEJŚCIE SMOKA! Leandro dośrodkowuje z lewego skrzydła do Banaszewskiego a zawodnik wprowadzony przed chwilą pokonuje z bliska Prusaka!

• Banaszewski zmienia na boisku Łukasza Wrońskiego.

• Szerszeń uderza z 16 metrów ale za lekko by zaskoczyć Majeckiego.

• Sebastian Szerszeń zmienia na boisku Filipa Karbowego.

• GOL DLA GÓRNIKA ŁĘCZNA! Michał Suchanek przedziera się na prawym skrzydle, wystawia piłkę w polu karnym Boninowi a kapitan Górnika pokonuje Majeckiego!

• Michał Suchanek uderza z 16 metrów, ale nie była to udana próba.

• W środku pola faulowany Łukasz Wroński.

• Gancarczyk zagrywa długą piłkę do przodu, z futbolówką mijają się Wiech i Kasperkiewicz, ale strzał zawodnika Stali niecelny.

• Rafał Kosznik ukarany żółtą kartką.

• Getinger dośrodkowuje z lewego skrzydła ale piłkę wyłapuje Prusak.

• Cholewiak uderza z lewego skrzydła, ale byłoby to uderzenie bardziej pasujące do futbolu amerykańskiego a nie piłki nożnej,

• Grzegorz Bonin faulowany na osiemnastym metrze.

• Od środka zaczynają zawodnicy Stali Mielec! Grę rozpoczyna Łukasz Wroński.

• Cóż powiedzieć o tej połowie? Górnik Łęczna częściej utrzymuje się przy piłce z czego wynikła tylko jedna groźna sytuacja. Środek pola łęcznian istnieje czysto teoretycznie, gdyż Karbowy czy Makowski albo spowalniają akcje zagrywając do tyłu, albo zaliczają niezrozumiałe straty.

A Stal Mielec? Nie stara się dominować na boisku tylko czeka na swoje szanse i dwie z nich skrupulatnie wykorzystała. Widać w tej drużynie dobrą organizację gry, a aktywny pozostaje Łukasz Wroński.

• Sędzia kończy pierwszą połowę! Do przerwy Górnik Łęczna - Stal Mielec 0:2.

• 2:0 dla Stali Mielec! Djermanovic po dośrodkowaniu Gancarczyka z rzutu rożnego głową pokonuje Prusaka!

• Leandro dośrodkowywał z lewego skrzydła ale strzał głową Cholewiaka niecelny.

• Mateusz Cholewiak szarżował z lewego skrzydła, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i doszedł do niej Sergiusz Prusak.

• Nie najlepiej w tym spotkaniu wygląda prawy obrońca Górnika, Robert Pisarczuk. Zalicza często straty a jego przydatność w ofensywie jest znikoma.

• Bonin uderza z dwudziestu metrów ale piłka przechodzi wysoko nad bramką Stali.

• Waldemar Gancarczyk faulowany przez piłkarzy Górnika. Zółta Kartka dla Szysza.

• Bonin zagrywa na siedemnastym metrze piętą do Suchanka, a ten decyduje się na strzał, ale Majecki chwyta piłkę bez problemów.

• Na lewym skrzydle szarżował Leandro ale jego dośrodkowanie nie dotarło do partnerów.

• Na meczu jest obecna grupa kibiców Stali Mielec

• Z lewego skrzydła przedzierał się świetnie Patryk Szysz, wystawił piłkę Grzegorzowi Boninowi na 16 metrze ale Radosław Majecki przytomnie obronił strzał kapitana Górnika!

• Sprzed pola karnego uderzał aktywny Wroński, ale bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie Getingera z lewego skrzydła i piłkarze Górnika wybijają futbolówkę na rzut rożny.

• Do bramki doprowadziło niefrasobliwe wybicie piłki tuż pod nogi napastnika Stali.

• 1:0 dla Stali Mielec! Sergiusza Prusaka strzałem z pola karnego pokonał Łukasz Wroński

• Ładna akcja Bonina z Sasinem, podanie do Suchanka, ale zawodnik wypożyczony z Legii był na spalonym.

• Z pola karnego uderzał Łukasz Wroński ale jego strzał został zablokowany na rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek sędziego Idzika i Paweł Sasin zaczyna od środka!

• Mecz rozpoczną zawodnicy Górnika Łęczna.

• Górnik Łęczna rozpocznie mecz w swoich tradycyjnych zielono-czarnych strojach, a Stal Mielec dziś na biało i niebiesko.

• Piłkarze obydwu drużyn meldują się na murawie!

• Zespół gości dokonał niedawno kolejnego transferu. Do Mielca trafił Michał Janota, który zaczyna dziś mecz na ławce rezerwowych. 27-latek po pobycie w kilku holenderskich klubach (Feyenoord Rotterdam, Go Ahead Eagles, Excelsior) próbował swoich sił w Koronie Kielce, Pogoni Szczecin, Górniku Zabrze i Podbeskidziu Bielsko Biała, ale nie należał tam do specjalnie wyróżniających się postaci. W I lidze szuka szansy na odbudowanie się.

• Warto powiedzieć kilka słów o Tomaszu Makowskim wypożyczonym z Lechii Gdańsk do Górnika Łęczna. 18-latek, który był do niedawna kapitanem reprezentacji do lat 18, otrzymał powołanie do kadry U-19 na mecze z Anglią i Kazachstanem.

• Trochę statystyk.

• Do Łęcznej po niedługiej przerwie wraca Brazylijczyk Leandro. Tym razem jednak w roli zawodnika Stali Mielec. Brazylijczyk był w ostatnich sezonach pewnym punktem lubelskiej drużyny, zaliczając w jej barwach 65 spotkań.

To bardzo sympatyczny człowiek, który był ważną postacią zarówno na boisku, jak i w szatni. Na pewno porozmawiamy i miło będzie się spotkać, ale podczas meczu nie będzie mowy o żadnej taryfie ulgowej - powiedział Paweł Sasin.
  • A taki skład desygnował do gry trener Stali, Zbigniew Smółka.

• W takim ustawieniu mecz rozpoczną podopieczni Tomasza Kafarskiego.

• Na relację z meczu pomiędzy Górnikiem Łęczna a Stalą Mielec zaprasza państwa Radosław Zaborek!

Kaja Krasnodębska

Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec ONLINE

Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec ONLINE ©Sławomir Jakubowski / Polska Press

Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec ONLINE. W piątkowy wieczór po raz drugi po wyprowadzce z Areny Lublin, Górnik stanie do boju przed własną publicznością. Przed dwoma tygodniami nawet punktu z Łęcznej nie zdołało wywieźć Zagłębie Sosnowiec. Czy uda się to Stali Mielec?

Czas działa na korzyść Górników. Jeszcze półtora miesiąca temu ciężko byłoby zebrać meczową osiemnastkę, trwały poszukiwania sztabu szkoleniowego, pod znakiem zapytania stały występy na własnym stadionie.
Teraz łęcznianie znajdują się już w zgoła innej sytuacji. Udało się skompletować całkiem optymalnie wyglądającą kadrę, która zgrywa się ze sobą wraz z kolejnymi tygodniami, zatrudniono doświadczonego na najwyższych poziomach szkoleniowca oraz powrócono na obiekt w Łęcznej. Prawie wszystko idzie po myśli Górnika. Prawie… nie zawsze podobać mogą się bowiem wyniki. Jak dotąd, w trzech poprzednich kolejkach, łęcznianom udało się zebrać cztery oczka. Po niefortunnym początku, który przyniósł wysoką porażkę z Odrą Opole, zwyciężyli przed własną publicznością z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast w ubiegłą niedzielę dopisali sobie kolejny punkt po meczu w Suwałkach. Bezbramkowy remis na zakończenie trzeciej kolejki Nice 1. ligi sprawił, że podopieczni Tomasza Kafarskiego plasują się na jedenastej pozycji w tabeli.

Cztery pozycje wyżej znajduje się mielecka Stal, która jak dotąd zebrała dwa punkty więcej. Drużyna typowana przez wielu na czarnego konia sezonu 2017/2018 rozpoczęła rozgrywki od dwóch wygranych oraz porażki. Na inaugurację podołała Ruchowi, a przed tygodniem wygrała z Olimpią Grudziądz. Jedyna plamą na tym tle jawi się porażka 0-1 z GKS-em Tychy. Co ciekawe w żadnym z tych spotkań mielczanom nie udało się zdobyć więcej niż jednego gola. Czy w Łęcznej przerwą tę serię i golkipera Górnika pokonają co najmniej dwukrotnie?

Jedni i drudzy w przedmeczowych wywiadach przyznawali, że zapowiada się ciężkie spotkanie. Nieprzypadkowo do transmisji wybrał je także Polsat. Najwięcej uwagi przyciągał będzie Leandro. Obrońca, który w barwach Górnika rozegrał 65 spotkań. Z klubem pożegnał się po dwóch latach i przed ponad miesiącem obrał kierunek właśnie na Mielec. Teraz wraz z nowymi kolegami powraca na stare śmieci. Czy swoimi zagraniami sprawi, że zatęsknią za nim kibice?

Tomasz Kafarski ma powody do optymizmu. Jego zespół prezentuje się coraz lepiej, kolejni zawodnicy grywają ze sobą, a po kontuzji powraca Łukasz Tymiński. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pomocnik znajdzie się w meczowej osiemnastce już na spotkanie ze Stalą. Odpowiedź na to pytanie poznamy już dzisiaj wieczorem. Pierwszy gwizdek Piotra Idzika punktualnie o 20:45. Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji LIVE.

Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Spotkanie Górnika z drużyną z Mielca będzie transmitowane w telewizji Polsat Sport. Tekstowa relacja na żywo w GOL24 od 20:45!

Górnik Łęczna - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1 ligi?