Mecz Odra Opole - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Odra Opole

1

Stal Mielec

0

• Serdecznie dziękuje za uwagę i już w tym momencie zapraszam na Relację LIVE z meczu Bruk-Bet - Lechia Gdańsk!

• Odra Opole zwycięża po bardzo kiepskim meczu i tym samym wskakuję na fotel lidera Nice 1 Ligi!

• Koniec! Sędzia kończy ten mecz!

• Michał Janota mimo, że opuścił boisko za dyskusje otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Niespotykana sytuacja!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Michał Janota schodzi, a Dominik Sadzawicki wchodzi!

• Dobry przerzut do Rafała Niziołka, ale rezerwowy Odry nie dochodzi do piłki.

• Kolejna kara indywidualna w tym meczu. Tym razem ukarany Maksymilian Banaszewski.

• Szybka, ale dokładna wymiana podań przez zawodników Stali. Piłka dla gospodarzy.

• A także Dejana Djermanovicia zmienia Piotr Marciniec.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Arkadiusza Górkę zmienia Tomasz Swędrowski.

• Mateusz Gancarczyk zbyt mocno z rzutu wolnego i od bramki zacznie Odra.

• Kapitan Odry Tomasz Wepa zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Rafał Niziołek wleciał w pole karne, a Rafał Grodzicki nie zdołał wyhamować i przez to mamy 1:0 dla Odry!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Skrzypczak zamienia karnego na bramkę!

• Rzut karny dla Odry Opole! Rafał Niziołek faulowany przez Grodzickiego!

• Michał Janota ukarany żółtą kartką.

• Krystian Getinger kolejnym zawodnikiem ukaranym zółtą kartką.

• Od razu z boiska schodzi również Marcin Wodecki, który nie podwyższy swojego dorobku strzeleckiego. Na murawie melduje się Marek Gancarczyk.

• Nie zbyt aktywny dzisiejszego dnia Daisuke Matusi opuszcza boiska, a zmienia go Rafał Niziołek.

• Wodecki uprzedzony przez Kiercza! Jego strzał głową mógłby zagrozić Majeckiemu.

• Maksymilian Banaszewski wychodzi na świetną pozycję, ale wcześniej sędzia liniowy sygnalizuje ofsajd.

• Próba prostopadłego podania Michała Janoty, jednak żaden z jego kolegów nie dobiegł do zagranej piłki.

• Kolejne niecelne uderzenie Krystiana Getingera, którymi swoimi próbami próbuje zmotywować swoich kolegów.

• Krystian Getinger oddaje zaskakujący strzał z dystansu i piłka o kilka centymetrów mija słupek bramki Odry Opole.

• Daisuke Matsui wypuszcza w bój swojego kolegę, ale to Leandro wygrywa z nim pojedynek.

• Łukasz Winiarczyk ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w ekipie Odry. Filipa Żagla zmienia Bartłomiej Maćczak.

• No i rozpoczynamy drugą część meczu!

• Nie można powiedzieć, że to widowisko porywa. Winę na pewno ponosi również stan nawierzchni. Spodziewamy się jednak dużo lepszej postawy w drugiej połowie.

• Sędzia kończy pierwszą połowę!

• Maksymilian Banaszewski świetnie wbiega w pole karne, ale oddaje bardzo zły strzał i piłka leci bardzo wysoko ponad bramką.

• Kompletnie bez pomysłu i przygotowania akcji grają obydwie drużyny. Czy w końcu zobaczymy jakąś ciekawą akcję?

• Skrzypczak oddaje mocny strzał, lecz znowu dobrze broni Radosław Majecki.

• Kolejna akcja Janoty, zakończona strzałem prosto w bramkarza Odry.

• Bardzo aktywny jest dzisiaj Michał Janota, tylko że niedokładny. Niecelny strzał byłego gracza Korony Kielce.

• Michał Janota fauluje w ofensywnie. Szkoda bo mogła to być groźna akcja gości.

• Bardzo sprytne rozegranie rzutu rożnego przez Stal Mielec. Prawie wszyscy atakujący gracze gości stali w polu bramkowym rywala, na szczęście dobrze reaguje bramkarz Odry.

• Ależ świetne uderzenie z dystansu Marcina Wodeckiego. Z problemami, ale jednak broni Radosław Majecki.

• Radosław Majecki spokojnie broni strzał rywala.

• Martin Baran znakomicie przerywa akcję Stali. Mogło być groźnie gdyż już za jego pleców wyskakiwał Dejan Djermanović

• Michał Janota marnuje świetną okazję uderzając z rzutu wolnego prosto w mur. Gdyby zrobił to lepiej, mógłby spowodować na prawdę duże zagrożenie dla Tobiasza Weinzettela.

• Szymon Skrzypczak bardzo brzydko fauluje swojego rywala. Ma szczęście, że dostaje tylko żółtą kartkę.

• Bardzo ciężko rozgrywa się dzisiaj piłkę, która często zatrzymuje się w kałużach wody

• Daisuke Matsui dobrze dogrywa z rzutu rożnego, jednak obrona Stali spokojnie radzi sobie z tą sytuacją.

• Pierwsza groźna wrzutka Leandro, ale nikt z jego kolegów nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

• No i rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Od środka zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko w specjalnych koszulkach "Waldek trzymaj się!". Koledzy tym samym pozdrawiają poważnie kontuzjowanego Waldemara Gancarczyka.

• Bardzo źle wygląda dzisiaj murawa w Opolu. Przez deszcz nawierzchnia zrobiła się bardzo grząska i będzie na prawdę ciężko grać dzisiaj piłką po ziemi.

• Od pierwszej minuty zobaczymy dzisiaj Daisuke Matsui. Największy transfer w historii Odry Opole po raz pierwszy wyjdzie w podstawowej 11. Wszyscy jesteśmy ciekawy jak sobie poradzi były reprezentant Japonii.

• Kto dziś urwie 3 punkty!?

• Niewątpliwie dzisiejszy mecz można nazwać hitem Nice 1 Ligi. Mierzyć się bowiem będzie 4 i 5 drużyna w tabeli. Obie ekipy mają po 17 punktów, ale dzięki lepszemu bilansowi bramek to gospodarze są w tabeli o jedno oczko wyżej.

• Skład Stali Mielec!

• Skład Odry Opole!

• Witam Państwa bardzo serdecznie w to sobotnie południe! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za kilka chwil rozpocznie się mecz Nice 1 Ligi! Odra Opole podejmować będzie Stal Mielec!

Marcin Sagan

Mecz Odra Opole - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Mecz Odra Opole - Stal Mielec ONLINE. W sobotę o godz. 12.45 w meczu dwóch zespołów z czołówki zaplecza ekstraklasy Odra Opole podejmie na własnym stadionie Stal Mielec. Zawodnicy z Opola zajmują trzecią pozycje, a mielczanie plasują się dwie lokaty niżej. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Odra Opole - Stal Mielec ONLINE

Do ostatniego starcia tych dwóch klubów doszło 36 lat temu w ekstraklasie. Wiosną 1981 roku w swoim ostatnim sezonie w krajowej elicie Odra wygrała na stadionie przy ul. Oleskiej 2-0. Potem raz jeden, raz drugi przeżywał duże zawirowania.

W końcu jednak są na przyzwoitym poziomie, a ich sobotni mecz jest najciekawiej zapowiadającym się w 10. kolejce spotkań. Odra w tabeli jest trzecia, a Stal piąta i obie mają po 17 punktów czyli o jeden mniej niż prowadzące w tabeli Chojniczanka Chojnice i Miedź Legnica.

Oba kluby w najnowszej historii wiąże osoba trenera Stali - Zbigniewa Smółki. Odrę prowadził on przez półtora roku (od połowy 2014 do końca 2015 roku) w 3 lidze. Kilku z obecnych zawodników naszego klubu (Tobiasz Weinzettel, Rafał Brusiło, Mateusz Peroński, Tomasz Wepa czy Mateusz Bodzioch) grało pod jego wodzą, a Rafała Niziołka prowadził on w MKS-ie Kluczbork. Smółka często w poprzednim sezonie bywał na meczach Odry, więc opolską drużynę zna bardzo dobrze.

W Stali jest jeszcze czterech piłkarzy, którzy grali w Odrze: jej kapitan Krzysztof Kiercz oraz trójka, która przeszła do Mielca przed tym sezonem: bracia Waldemar i Mateusz Gancarczykowie (w Opolu jest ich starszy brat - Marek) oraz Szymon Przystalski. Ten ostatni nie zagrał jeszcze jednak ani minuty w meczu ligowym, a Waldemar Gancarczyk leczy kontuzję.

W naszej ekipie z urazem zmaga się natomiast wspominany już Bodzioch. W ostatnim meczu (przegranym 1-2 z Wigrami w Suwałkach) na środku defensywy dobrze zastąpił go Czech Vaclav Cverna.

Odra Opole - Stal Mielec: kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Odra Opole - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Spotkanie Odry ze Stalą Mielec pokaże Polsat Sport od 12:40. Mecz prosto z Opola skomentuje duet Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!