Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2017-03-18 17:00

Olimpia Grudziądz

1

GKS Tychy

0

• Koniec. Piłkarze Olimpii zgarniają kolejne 3 oczka! Tychy jadą do domu z zerem.

• 3 minuty doliczone

• GOOOOLLL!!! Angielski wpada z piłką do bramki!!!1

• Teraz żółtko dla Mańki

• Mączyński za Kowalskiego

• Robi się gorąco w Grudziądzu. Żółta kartka dla Klemenza

• Trwa oblężenie bramki GKS-u Tychy

• Zmiana u gości. Mikołajewski wchodzi za Zasavitchiego

• Ależ to mogło być wejścia Banasiaka! Nie trafił do pustej bramki z metra...

• Zasavitchi ukarany żółtą kartką

• Banasiak za Ferugę

• Osamotniony z przodu Furtado nie radzi sobie z obrońcami GKS-u

• W Grudziądzu spotkanie podobne do tego środowego ze Zniczem Pruszków. Okazji podbramkowych jak na lekarstwo. Jeśli już bywały to zdecydowanie lepsze mieli goście.

• Trener Paszulewicz apelował ostatnio o większą wyrozumiałość ze strony kibiców. W odpowiedzi jeden z nich przed chwilą krzyknął, że powinno być już 3:0.

• Zamieszanie w polu karnym Olimpii. Wyjaśniać piąstkowaniem musiał Wrąbel

• Żółta karta dla Tomasza Boczka

• Furtado za Wesllema

• Gotowy do wejścia jest już Furtado

• Żółta kartka dla Kaczmarka. Na murawie leży Gancarczyk, który ucierpiał w starciu z "Kaką"

• Goool!... a jednak nie... Angielski celnie dobił strzał swojego kolegi. Zrobił to jednak z pozycji spalonej.

• Wśród rozgrzewających się zawodników Olimpii, Jose Furtado. Być może ujrzymy dzisiaj na murawie doświadczonego Portugalczyka

• Spokojniejszy fragment II połowy. Piłka wędruje z jednej na drugą stronę boiska. Prawie jak w tenisie stołowym

• Odpowiedź Olimpii! Kaczmarek mocno, ale jeszcze lepiej golkiper GKS-u

• Znów goście w natarciu! Radzewicz zagrywa na czyste pole do Świerczoka. Ten ma tylko Wrąbla przed sobą... ostatecznie napastnik z Tych na pozycji spalonej

• Setka Mańki! Uderzył z powietrza z 3 metrów, ale kapitalnie wybronił Wrąbel!

• Przed chwilą trener Paszulewicz miał pretensją do jednego z chłopców do podawania piłek. Wg szkoleniowca gospodarzy robią to za wolno.

• Zmiana w Olimpii. Łukowski za Smolińskiego

• Z piłką w pole karne spróbował wtargnąć Smoliński. Został jednak skutecznie przyblokowany przez defensorów gości

• Strzał z dystansu Kowalskiego, wybronił Wrąbel

• Od początku drugiej połowy dopingować zaczęli kibice przyjezdnych

• I zaczynamy drugą część spotkania!

• Remisowo do przerwy w Grudziądzu. Piłkarze Olimpii częściej byli przy piłce. Nie przyniosło to jak na razie żadnego efektu. Z kolei goście spokojnie czekają na swoją okazję. Oby po zmianie stron drużyny nieco bardziej się otworzyły. Być może doczekamy się wtedy bramek na Piłsudskiego.

• Nieprzyjemny strzał z dystansu Grzeszczyka. Piłka po koźle trafiła w rękawice Wrąbla

• Ale pech Klemenza. Poślizgnął się, przez co nie trafił w piłkę.

• Teraz świetnie wbiegł w pole karne Olimpii Radzewicz. Dogrywał do środka, ale czujnie Jakub Wrąbel. Jedna z lepszych akcji w dzisiejszym meczu

• Dalekie dogranie z głębi pola i powietrzny pojedynek Wesllema z Florkiem. Górą bramkarz gości

• Widzieliśmy teraz bardzo nieudany strzał głową Marcina Radzewicza. Wysoko nad bramką Wrąbla

• Sektor znajdujący się na tzw. prostej to miejsce kibiców, którym nie raz wydaje się, że są mądrzejsi od trenera Paszulewicza i lepsi od całej, grającej jedenastki. Przez ostatnie dwa mecze siedzieli cicho. Dzisiaj już włączyli tryb "komentatora"

• Okazję mieli goście. Ostatecznie strzał został zablokowany przez Klemenza

• Tyszanie mieli rzut wolny z lewej strony pola karnego Olimpii. Złe dośrodkowanie oznaczało przechwyt gospodarzy. Okazuje się, że tylko na chwilę, Teraz korner dla Tych. On także nie przyniósł żadnej korzyści

• Drugi strzał Kaczmarka w tym meczu. Tym razem celnie, ale zdecydowanie za lekko

• Teraz to grudziądzanie są częściej przy piłce. Z licznych podań nic jednak nie wynika

• Mamy kolejny korner dla Olimpii. Dogrywał Kaczmarek, sytuację wyjaśnili obrońcy

• Na sektorze gości pojawiają się już pierwsi kibice

• Jęk zawodu na trybunach. Po rzucie rożnym z piłką minął się Paweł Florek. Na posterunku byli jednak obrońcy gości

• Głośny doping rozpoczęli kibice Olimpii. Sektor gości nadal opustoszały. Policja nie wpuściła jeszcze sympatyków z Tych. W międzyczasie strzał z wolnego Kaczmarka. Piłka wyszła na rzut rożny

• Próba dogrania Kasperkiewicza do wchodzącego z głębi Angielskiego bardzo nieudane

• Początek spokojniejszy w wykonaniu przyjezdnych. Olimpia biega za piłką

• Pierwszy gwizdek! Rozpoczęli gospodarze

• Olimpia Grudziądz

• Piłkarze wychodzą już na murawę!

• Grudziądzanie z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą passę wiosną. Potencjalna wygrana pozwoli im na dłużej zakotwiczyć w pierwszej dziesiątce tabeli

• Dzisiejsze spotkanie dostało status podwyższonego ryzyka. Policja oczekuje przyjazdu licznej grupy sympatyków tyskiego GKS-u. Swoją obecność zapowiadali również kibice bydgoskiego Zawiszy

• Z deszczowego Grudziądza wita Łukasz Piekarski. Miejscowa Olimpia powalczy o kolejne 3 oczka przed własną publicznością. Dzisiaj rywalem "biało-zielonych" będzie walczący o utrzymanie GKS Tychy

Przemysław Drewniak

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE ©Krzysztof Kapica / Polska Press

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE. W sobotnim meczu 22. Kolejki Nice I ligi GKS Tychy zagra na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. Po efektownym zwycięstwie nad MKS-em Kluczbork podopieczni Jurija Szatałowa chcą pójść za ciosem i opuścić strefę spadkową.

W Tychach wreszcie powiało optymizmem. Po słabej rundzie jesiennej i inaugurującą wiosnę porażce z Górnikiem Zabrze GKS w końcu powrócił na zwycięski tor, pokonując u siebie rywala w walce o utrzymanie, MKS Kluczbork. Okazałe zwycięstwo 4-2 nie tylko dało tyszanom nieco oddechu, ale przyniosło także przełamanie Jakuba Świerczoka, który zaliczył hat-tricka.

- Ostatni raz udało mi się to jeszcze wtedy, gdy grałem w Górniku Łęczna. Mam nadzieję, że to zwycięstwo nas podbuduje i zdobędziemy w Grudziądzu komplet punktów – podkreśla napastnik GKS-u.

Zwycięstwo z Olimpią byłoby dla GKS-u nie lada wyczynem – obok ostatniego w tabeli Kluczborka tyszanie pozostają jedną z dwóch drużyn pierwszej ligi, które wciąż nie wygrały poza własnym stadionem. Tylko cztery punkty zdobyte w 10 wyjazdowych spotkaniach to główna przyczyna tak słabej pozycji w tabeli. - Każdy mecz będziemy musieli wyrywać rywalowi z gardła. Nie jesteśmy Barceloną i nie będziemy mieli przewagi nad każdym zespołem, ale na pewno będziemy walczyć do ostatniej minuty i zbierać punkty – zapewnia trener Szatałow.

W Grudziądzu GKS spróbuje wykorzystać fakt, że piłkarze Olimpii mieli mniej czasu, by przygotować się do sobotniego spotkania. Zespół Jacka Paszulewicza w środku tygodnia odrabiał ligowe zaległości. Przed własną publicznością pokonał Znicza Pruszków 1-0, wygrywając swój trzeci z ostatnich czterech rozegranych spotkań. – Jesteśmy młodym zespołem, ale znamy swoją wartość, walczymy o jak najwyższą pozycję w tym sezonie. Mam nadzieję, że damy naszym kibicom jeszcze wiele satysfakcji – podkreśla Paszulewicz.

Dobra passa w ostatnich spotkaniach sprawiła, że Olimpia z 30 punktami zajmuje bezpieczne miejsce w środku ligowej stawki. Tyszanie są pod znacznie większą presją, ale ewentualne zwycięstwo może im pozwolić na wyprzedzenie w tabeli Wisły Puławy i wydostanie się ze strefy spadkowej.

Jesienią obie drużyny podzieliły się punktami. Na stadionie w Tychach padł remis 1-1, a bramkę dla gospodarzy zdobył Wojciech Szumilas.

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy TRANSMISJA TV:
Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy transmitować będzie stacja Polsat Sport. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy na GOL24.pl!

Nice 1 Liga. Kto wygra mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy?