Mecz Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna ONLINE. Powrócą na...

Mecz Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna ONLINE. Powrócą na zwycięską ścieżkę?

Górnik Łęczna

0

• Koniec meczu! Olimpia wygrywa 1:0 z kończącym w "10" Górnikiem Łęczna.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• W końcówce nie zanosi się na odwrócenie losów spotkania, Olimpia kontroluje przebieg meczu.

• Debiutuje w ekipie Olimpii Poręba, wchodząc w miejsce Handzlika.

• Szerszeń wchodzi w miejsce Jareckiego. To ostatnia zmiana w Górniku.

• Jarecki schodzi, w jego miejsce Karbowy.

• Grę w przewadze mógł wykorzystać Klichowicz, ale przegrał pojedynek z Prusakiem.

• Za dwie żółte kartki z boiska wylatuje Tymiński! Górnik kończy w "10"

• Żółta kartka dla Macieja Wolskiego chwilę po wejściu na boisko.

• Pierwsza zmiana w Olimpii. Wolski w miejsce Adamczyka.

• Lepszy okres w grze Górnika, ale na razie nie udaje się przełamać defensywy gospodarzy.

• Sporo niedokładności w grze obu zespołów.

• Zmiana w Górniku. Szewczyk w miejsce Pruchnika

• Rzut wolny dla Olimpii po faulu Kasperkiewicza.

• Jeśli ktoś ma mieć dziś udział przy golu dla Górnika, to będzie to chyba Bonin. Po raz kolejny znalazł się z piłką w polu karnym, ale uderzył niecelnie.

• W końcu bramkowa akcja gospodarzy. Wrzutkę w pole karne przedłużył Salmikivi, a Klichowiczowi pozostało wpakować piłkę do bramki.

• Goool! Klichowicz daje Olimpii prowadzenie!

• Aktywniejsi od początku drugiej połowy gospodarze. Górnik cofnięty do defensywy.

• Prusak broni strzał Michalika z rzutu wolnego.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 0:0.

• Strzał Adamczyka z trudem broni Prusak.

• Kolejna akcja Górnika. Tym razem na strzał zdecydował się Makowski, ale nie trafił w bramkę.

• Aktywny Bonin znalazł okazję do strzału, ale po jego uderzeniu piłka minęła bramkę.

• Uderzenie Michalika z dystansu, ale piłka mija bramkę gości

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza.

• Coraz groźniej atakuje Olimpia. Najpierw Salmikivi został jeszcze uprzedzony, ale po chwili zdołał już uderzyć i z trudem interweniował Prusak.

• Rzut rożny dla Olimpii. Wrzutkę wyłapuje jednak bramkarz gości.

• Aktywny w ofensywie Górnika stara się być Bonin, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Kolejna akcja gospodarzy. Po dobrej akcji Handzlika, jego strzał obronił jednak Prusak.

• W odpowiedzi akcja Górnika, zakończona niecelnym strzałem Tymińskiego.

• Rozkręca nam się spotkanie. Po wrzutce w pole karne Adamczyk uderzył ponad bramką.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Michalik, ale piłka minęła bramkę.

• Żółtą kartką ukarany Wełna.

• Spokojny początek spotkania. Więcej ostrej gry, niż składnych akcji.

• Rzut rożny dla Olimpii po wybiciu piłki przez Sosnowskiego.

• Pierwsza dobra okazja gości! Szysz wyszedł naprzeciw bramkarza Olimpii, ale Małecki świetnie wygarnął mu piłkę.

• Olimpia od początku stara się konstruować ataki, ale na razie zatrzymują się one na defensywie rywali.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Rezerwowi Górnika: Patryk Rojek, Filip Karbowy, Filip Szewczyk, Łukasz Wiech, Piotr Pacek, Sebastian Szerszeń, Adrian Szczerba

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Olimpii: Patryk Królczyk, Sebastian Chruściel, Maciej Wolski, Marcin Kaczmarek, Michael Olczyk, Marcin Poręba i Krystian Popiela.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Olimpii Grudziądz z Górnikiem Łęczna.

red, Dariusz Knopik/Gazeta Pomorska

Mecz Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna ONLINE

Mecz Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna ONLINE ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna ONLINE. Ostatni mecz 11. kolejki odbędzie się na Kujawach. Czy zespół Jacka Paszulewicza wygra ze spadkowiczem z Ekstraklasy, który zapunktował trzy razy z rzędu? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Piłkarze Olimpii po blisko miesiącu w końcu zaprezentują się swoim kibicom. Ten czas nie był udany dla grudziądzan. Z trzech wyjazdów udało się im przywieźć tylko punkt i to teoretycznie z najtrudniejszego terenu, dlatego po meczu w Chojnicach w ekipie biało-zielonych powiało optymizmem.

- Jakiś niedosyt pozostał, bo mieliśmy swoje okazje, by wygrać, ale z drugiej strony cieszymy się, że w końcu udało się zagrać na zero z tyłu i wywieźć punkt z boiska lidera, co do tej pory nikomu się nie udało - mówi Marcin Woźniak, kapitan Olimpii.
- Nasza forma powinna iść w górę, bo pracujemy w tym składzie już coraz dłużej. Nowi piłkarze wkomponowują się w nasz zespół i zaczynamy się coraz lepiej rozumieć. To wszystko powinno zaprocentować i przynieść efekt w kolejnych meczach - dodaje obrońca zespołu z Grudziądza.

Najbliższy rywal biało-zielonych to spadkowicz z Lotto Ekstraklasy. Po słabym początku łęcznianie spisują się coraz lepiej. Obie drużyny mają po 14 punktów. To oznacza, że mają tylko 3 „oczka” przewagi nad Wigrami Suwałki, które są na miejscu barażowym. Z tego powodu mecz jest bardzo ważny i grudziądzanie nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę.

Warto podkreślić, że w poprzednim sezonie bramkarzem Górnika był Wojciech Małecki, obecnie grający w Olimpii. Z kolei Arkadiusz Kasperkiewicz udał się w odwrotną stronę. Szkoleniowcem łęcznian jest Tomasz Kafarski, w przeszłości prowadzący także grudziądzki zespół.

Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna: Kto wygra mecz 1 ligi?

Forma w ostatnich meczach:

Olimpia Grudziądz:
Chojniczanka Chojnice - Olimpia 0:0 (1 Liga, 23.09.2017)
GKS Tychy - Olimpia 2:1 (1 liga, 17.09.2017)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 Olimpia 3:0 (1 Liga, 13.09.2017)

Górnik Łęczna:
Górnik - GKS Tychy 1:0 (1 Liga, 23.09.2017)
Ruch Chorzów - Górnik 1:2 (1 Liga, 18.09.2017)
Górnik - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1 Liga, 08.09.2017)

Mecz Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Startujemy o 19:00.