• Hubert Adamczyk został złapany na pozycji spalonej.

• Łukasz Wroński został zablokowany przez Wełnę.

• Piotr Marciniec zmienił Josipa Soljicia.

• Długie zagranie w kierunku Banaszewskiego, ale gracz Stali nie opanował piłki.

• Ante Vukusić wpakował piłkę do bramki Stali, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i przerwał grę!

• Tomasz Wełna został ukarany żółtą kartką.

• Świetna interwencja Patryka Królczyka, który obronił uderzenie Jakuba Araka z ostrego kąta!

• Na uderzenie zdecydował się Tomasz Wełna, ale piłka znacznie minęła bramkę strzeżoną przez Małeckiego.

• Olimpia coraz mocniej naciska na Stal, ale dobrze obroną kieruje Krzysztof Kiercz.

• Tomasz Swędrowski zmienił Bartosza Nowaka.

• GOOOOL! Bramka samobójcza Josipa Solijicia! Szykuje się bardzo ciekawy ostatni fragment meczu!

• Zmiana w drużynie gospodarzy: Matej Podlogar wchodzi na boisko, a opuszcza je Eusebio Bancessi.

• Bardzo mocne uderzenie Soljica, ale kapitalnie interweniuje Królczyk!

• Martinez napomniany żółtą kartką.

• Feruga zagrywa w pole karne, ale Majecki pewnie łapie piłkę.

• Łukasz Wroński melduje się na murawie.

• Banaszewski uderza z dystansu, ale kolejny raz broni Królczyk.

• Janota otrzymuje podanie przed pole karnego i strzela z pierwszej piłki, ale dobrze interweniuje Królczyk.

• Obyło się bez większego zagrożenia.

• Martinez faulowany tuż przy linii pola karnego, będzie dobra okazja do uderzenia.

• Adamczyk uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki.

• I gol kontaktowy! Zdobywcą bramki Hubert Adamczyk!

• Arak decyduje się na strzał, ale piłka przelatuje nad bramką.

• Ciechanowski centruje w szesnastkę, ale Małecki łapie piłkę.

• Eusebio prostopadle zagrywa do Vukusicia ale dobrze reaguje Małecki.

• Od początku drugiej połowy oglądać będziemy Daniela Ferugę, zmienia on Marcina Kaczmarka.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Arbiter gwiżdże ostatni raz i zaprasza zawodników na przerwę. Stal prowadzi w Grudziądzu 0:2 po bramkach Banaszewskiego i Araka.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne, ale bez większego zagrożenia.

• Soljić uderza zza pola karnego, futbolówka odbija się od jednego z przeciwników i goście mają rzut rożny.

• 0:2! Jakub Araka podwyższa prowadzenie Stali!

• Jakub Arak zagrywa do Banaszewskiego w szesnastkę, a ten pewnym mocnym strzałem pokonuje bramkarza Olimpii.

• Gol dla Stali! Goście prowadzą po bramce Maksymiliana Banaszewskiego!

• Skoflek w próbie indywidualnej akcji, ale zostaje zatrzymany przez Zitko.

• Kaczmarek centruje w pole karne, ale pewnie łapie Majecki.

• Skoflek w indywidualnej akcji, ogrywa Kaczmarka jednak ostatecznie wypuszcza sobie za mocno futbolówkę, która wychodzi za linię końcową.

• Kamil Kurowski uderza z dystansu, ale dobrze broni Majecki.

• Krzysztof Kiercz napomniany żółtą kartką.

• Jazvić decyduje się na strzał jednak jego uderzenie zostaje zablokowane.

• Vukusić próbuje indywidualnej akcji jednak zostaje powstrzymany przez Majeckiego, który daleko wybija futbolówkę.

• Walka o górną piłkę, Tomasz Wełna faulowany.

• Vukusić zagrywa płasko w pole karne, do piłki zmierzali Martinez i Adamczyk jednak przeszkodzili sobie nawzajem i żaden z nich nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

• Początek meczu spokojny, bez zagrożenia pod żadną z bramek.

• Sędzia daje znak, ruszamy!

• Stal zajmuje aktualnie 5. lokatę z dorobkiem czterdziestu trzech punktów, piłkarze Olimpii bronią się przed spadkiem i są na 15. pozycji z dwudziestoma czterema oczkami na koncie.

• W meczu rundy jesiennej lepsza okazała się Stal, która zwyciężyła 1:0 po bramce Djermanovica.

• Gospodarze przegrali swój ostatni mecz 0:1 z Chojniczanką, a piłkarze z Mielca zremisowali 2:2 z Odrą Opole.

• Stal Mielec: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Rafał Grodzicki, Dominik Sadzawicki, Bartosz Nowak, Josip Soljic, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Ziga Skoflek, Jakub Arak

Rezerwowi: Rafał Strączek, Tomasz Swędrowski, Przemysław Lech, Kacper Sadłocha, Dejan Djermanović, Piotr Marciniec, Łukasz Wroński

• Olimpia Grudziądz: Patryk Królczyk, Kamil Kurowski, Marcin Kaczmarek, Mario Martinez Rubio, Ante Vukusic, Eusebio Gomes Bancessi, Hubert Adamczyk, Matic Zitko, Damian Ciechanowski, Tomasz Wełna, Filip Jazvic

Rezerwowi: Wojciech Muzyk, Robert Candrea, Volodymyr Koval, Daniel Feruga, Matej Podlogar, Daniel Boateng, Konrad Handzlik

• Witamy i zapraszamy na relację z meczu 20. kolejki NICE 1. Ligi w którym zmierzą się zespoły Olimpii Grudziądz i Stali Mielec. Pierwszy gwizdek już o 19:00.

red, Dariusz Knopik

Gazeta Pomorska

Mecz Olimpia Grudziądz - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©K_kapica

Mecz Olimpia Grudziądz - Stal Mielec ONLINE. W Grudziądzu miejscowa Olimpia i Stal odrobią ligowe zaległości z 20. kolejki. Gospodarze bronią się przed spadkiem, a goście są wśród głównych kandydatów do awansu. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Olimpia Grudziądz - Stal Mielec ONLINE

Grudziądzanie broniący się przed spadkiem przeżywają ostatnio trudne chwile. Zespół nie wygrał od ponad miesiąca. Po serii trzech remisów przyszły dwie porażki u siebie. Przewaga nad strefą spadkową zmalała do jednego punktu. Na dodatek bezpośredni rywale będący w tabeli przed biało-zielonymi punktowali i strata wzrosła już do 7 „oczek”.

Na dodatek zespół z Grudziądza boryka się z problemami kadrowymi. W ostatnim meczu kontuzji doznali młodzieżowcy Adrian Klimczak i Michael Olczyk. Ten ostatni złamał kość łokciową i nie może trenować przez minimum cztery tygodnie. Klimczak ma problem mięśniowy. Wczoraj późnym popołudniem miał robione badania w Łodzi. Podobnie zresztą jak Marcin Kaczmarek. Być może do kadry meczowej wróci Damian Michalik, który ostatnio także nie grał z powodu urazu. Przeciwko Stali nie będzie mógł zagrać Adrian Bielawski, który z Chojniczanką w doliczonym czasie zobaczył czerwoną kartkę.

Wiadomo, że będą musiały nastąpić zmiany w składzie. Trener Dariusz Kubicki będzie musiał postawić na innego młodzieżowca. Do tej pory pewny plac miał Klimczak. Szkoleniowiec ma do dyspozycji m.in. pomocników Konrada Handzlika i Huberta Adamczyka.

Jednak większym problem jest skuteczność, która kuleje cały czas. Choć mecz z Chojniczanką już był lepszy pod tym względem, choć wynik końcowy był niekorzystny.

- Szkoda, że nie ma punktów, bo one są nam potrzebne jak tlen. Z meczu na mecz widać odrobinę poprawy. Widać, że zawodnicy lepiej się rozumieją. Daje to tylko satysfakcję. Będziemy ciężko pracować, żeby wreszcie kibicom sprawiać radość poprzez zdobywanie punktów - powiedział Kubicki.

Czy uda się tą złą serię przełamać z mielczanami? Stalowcy zaliczają się do czołówki i ciągle liczą się w grze o awans. Aktualnie zespół z Mielca zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 43 punktów. - Do wszystkich meczów trzeba podchodzić maksymalnie skoncentrowanym i grać cały mecz na sto procent. Jeśli popatrzymy na okoliczności, to remis z Odrą musimy uznać za cenny. Teraz przed meczem z Olimpią Grudziądz celujemy w trzy punkty. Chcemy tam wygrać i podtrzymać dobry wynik także w meczu z Zagłębiem - zapewnia Bartosz Nowak, pomocnik Stali.

Sonda

Olimpia Grudziądz - Stal Mielec: kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Olimpia Grudziądz - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Spotkanie Olimpii ze Stalą nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!