Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz ONLINE. „Górale” pod ścianą

0

• Koniec meczu. Podbeskidzie wygrywa z Olimpią.

• Sędzia przedłuża spotkanie o 2 minuty.

• Podgórski zmienia Tomczyka.

• Łotysz pojawił się na boisku 15 minut temu. Teraz pięknym strzałem z dystansu podwyższa prowadzenie gospodarzy.

• 3:0! SABALA!

• Tyle, że Olimpia nie ma już zmian...

• Chyba konieczna będzie zmiana. Marcin Kaczmarek nie dogra tego meczu do końca.

• Kozak wchodzi za Sobczaka.

• Indywidualnej akcji spróbował Tomczyk - nie zdołał jednak wykończyć jej strzałem.

• Eusebio strzela, ale w sam środek.

• ... Adamczyk za Handzlika.

• Zmiany: Sabala za Ilieva i...

• Najpierw strzelał Iliev, uderzenie Bułgara dobił Sierpina.

• GOOOL DLA PODBESKIDZIA! SIERPINA!

• Kolejny raz próbował Brazylijczyk - tym razem zablokowany przez defensora rywali.

• Nildo wniósł przez kwadrans gry więcej niż Kowal przez całą pierwszą połowę!

• Dobra akcja Sierpiny, który zszedł do środka i strzelił na bramkę Małeckiego. Ten był jednak czujny.

• Żółta kartka dla Wełny.

• NILDO! POPRZECZKA!

• Ostre starcie na lewej stronie boiska. Rzut wolny dla gości.

• Dośrodkowanie Ferugi - łapie Fabisiak.

• ...i Nildo za Kowala.

• Dwie zmiany w ekipie gości: Kaczmarek za Klichowicza i...

• Wracamy do gry.

• Klichowicz ukarany "żółtkiem".

• Koniec pierwszej połowy.

• Strzał Jarocha odbity od rywala. Rzut rożny.

• Rzut rożny gości nie przyniósł zagrożenia pod bramką Fabisiaka. Przy piłce gospodarze.

• Sierpina fauluje rywala - żółta kartka.

• Dobra akcja Sierpiny, który dograł piłkę do Tomczyka, a ten nie dał szans Małeckiemu.

• GOOOL DLA PODBESKIDZIA! TOMCZYK!

• Szarpana gra. Do tego dochodzą przerwy po faulach. Ostatnie minuty nie były zbyt porywające.

• Piłka do Kowala, ale Ukrainiec szybko stracił futbolówkę.

• Faul w środku boiska. Zaczną goście.

• Długa piłka Sierpiny do Sobczaka. Za długa. Napastnik gospodarzy nie doszedł do tego podania.

• Starcie w środku boiska. Sędzie przerywa grę, bo jeden z zawodników ucierpiał.

• Ależ zagrał Eusebio! Świetna akcja i strzał - broni jednak Fabisiak.

• Małecki łapie piłkę po lekkim strzale z dystansu jednego z zawodników gospodarzy.

• Szybka akcja gospodarzy - strzelał Sobczak, broni Małecki!

• Hanzel faulowany. Grę wznowi Podbeskidzie.

• Wysoki pressing ze strony drużyny Adama Noconia.

• Próbował strzelać Sobczak, ale piłka odbiła się od nóg rywali.

• Gospodarze próbowali konstruować akcję prawym skrzydłem. Defensywa Olimpii nie pozwoliła się przedrzeć rywalom. Aut.

• Gramy!

• Pierwszy gwizdek już za kilka chwil.

• Kwadrans do meczu. Kto dziś zwycięży?

• Znamy już składy obu zespołów. Oto ławki rezerwowych:

• Podbeskidzie: Leszczyński, Magiera, Sierczyński, Kostorz, Podgórski, Kozak, Sabala
    • Olimpia: Królczyk, Kaczmarek, Nildo, Adamczyk, Zitko, Ciechanowski, Poręba
  • Witamy w relacji LIVE z meczu 7. kolejki 1. ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz.

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz ONLINE. „Górale” pod ścianą ©Łukasz Klimaniec

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz ONLINE. Sytuacja w bielskim klubie wciąż jest bardzo napięta. Poprawa wyników nie nadchodzi, poprawa gry – tym bardziej. Dorobek punktowy wciąż jest mizerny, ale szansa na zdobycie cennych punktów nadejdzie już dziś. Kolejnym rywalem „Górali” będzie Olimpia Grudziądz.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz ONLINE

Po ostatniej porażce z Górnikiem Łęczna podopieczni Adama Noconia zajmują przedostatniej miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie Ruch Chorzów. Bielszczanie w ostatnich dwóch kolejkach zgubili jakże cenne w ich sytuacji punkty w samych końcówkach spotkań.
Jeszcze w 83 minucie spotkania z GKS-em Tychy prowadzili 3:1, by później pozwolić doprowadzić gospodarzom do remisu. 83 minuta powtórzyła się znów w sobotę – wtedy właśnie Patryk Szysz z Górnika Łęczna pokonał Wojciecha Fabisiaka i Podbeskidzie wróciło do Bielska bez zdobyczy punktowych. Takie sytuacje frustrują i z pewnością nie pomagają się podnieść po ciężkim początku sezonu. A statystyki niestety mówią wszystko – „Górale” mają obecnie najgorszą defensywę z wszystkich drużyn grających w I Lidze, ich dorobek strzelecki także wygląda przeciętnie, bo jak dotąd udało się zdobyć 6 bramek. Być może bodźcem do lepszej gry dla zawodników Podbeskidzia będzie powrót do Bielska – ostatni mecz na Stadionie Miejskim w ramach pierwszoligowych zmagań rozegrali 22 sierpnia, gdy wygrali z Ruchem Chorzów. Do trzech razy sztuka, więc fani Podbeskidzia muszą liczyć na to, że tym razem zawodnikom Adama Noconia uda się zgarnąć komplet punktów.

Olimpia Grudziądz jest zdecydowanie wyżej w tabeli, ale nie jest rywalem nieosiągalnym dla Podbeskidzia. Podopieczni Jacka Paszulewicza wygrali dotąd 4 spotkania, 2 razy przegrali i raz zremisowali. Co warto dodać, aż pięć z tych meczy zakończyło się wynikiem 1:0 – dla rywali lub dla samej Olimpii. Przeciwieństwo „Górali” jeśli chodzi o grę defensywną, do tej pory bramkarz Grudziądza piłkę z siatki musiał wyjmować zaledwie trzy razy (Podbeskidzie straciło dotychczas 14 goli). To pokazuje jak zdyscyplinowani taktycznie są zawodnicy trenera Paszulewicza. Olimpia z pewnością będzie chciała wykorzystać słabą formę swoich przeciwników i zbliżyć się w ligowej tabeli na dystans dwóch „oczek” do liderującej Miedzi Legnica, ale Podbeskidzie na swoim stadionie może wcale nie być tak łatwym przeciwnikiem, jak mogłoby się to wydawać w przedmeczowych porównaniach.

Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej punktualnie o godzinie 19:00. Sędzią głównym meczu będzie Paweł Pskit.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Tym bardziej zapraszamy więc na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy od godziny 19:00