Mecz Pogoń - Puszcza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA...

Mecz Pogoń - Puszcza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Pogoń gra o utrzymanie

• Doliczone zostały 3 minuty.

• Przemysław Rodak zmienił Macieja Wichtowskiego.

• Pogoń cały czas szuka bramki, ale razi nieskutecznością..

• To powinna być bramka! Paluchowski znalazł się w świetnej sytuacji po dośrodkowaniu Szreka, ale..uderzył w boczną siatkę!

• Mateusz Żytko z żółtą kartką.

• Damian Świerblewski zmienił Dominika Kuna.

• Damian Lepiarz zmienił Krzysztofa Szewczyka.

• Michał Bajdur zmienił Przemysława Płachetę.

• W drugiej połowie Puszcza tylko się broni. Podopieczni trenera Tułacza wybijają futbolówkę i czekają na odpieranie ataków gospodarzy.

• Ależ zakotłowało się pod bramką Puszczy! Najpierw zablokowane uderzenie z bliskiej odległości Płachety, a później Staniszewski kapitalnie obronił strzał Zjawińskiego!

• Akcja Paluchowski - Zjawiński, ale ten pierwszy niecelnie uderzył głową.

• Dobrze w bramce Staniszewski, który wypiąstkował groźne dośrodkowanie gracza Pogoni.

• Dobry fragment w wykonaniu Pogoni, która zamknęła Puszczę na jej połowie.

• Daniel Chyła zdecydował się na uderzenie, ale jego próba została przyblokowana i gospodarze będą mieli rzut rożny.

• Kapitalna interwencja Mateusza Żytki! Stoper Pogoni wybił piłkę z linii bramkowej i uratował drużynę przed stratą bramki!

• Płacheta mocno przeszacował swoje umiejętności i fatalnie uderzył..

• Jakub Zagórski zmienił Patryka Fryca.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45+4. Koniec I połowy.

• 45+3. Obie drużyny chcą już zejść do szatni. Żadna nie podejmuje ataków.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

• Znów mamy przerwę w grze, bo na boisku leżą gracze Pogoni.

• Fryc taktycznym faulem na Tomasiewiczu przerwał akcję gospodarzy, ale sędzia nie pokazał obrońcy Puszczy drugiej żółtej kartki!

• Marcin Stefanik zmienił Konrada Stępnia.

• Konrad Stępień leży na boisku i mamy przerwę w grze.

• Misztal fatalnie wybił piłkę i Szewczyk znalazł się w doskonałej sytuacji, jednak zarówno jego uderzenie jak i Drzazgi obronił bramkarz Pogoni!

• Marcel Kotwica ukarany żółtą kartką.

• Maciej Wichtowski ukarany żółtym kartonikiem.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale Paluchowskiemu zabrakło centymetrów, aby udanie zamknąć akcję!

• Z dystansu uderzył Grzegorz Tomasiewicz, ale piłka poszybowała nad bramką!

• Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

• Przytomnie w bramce zachował się Staniszewski, który uprzedził szarżującego Zjawińskiego.

• Ratajczak przeprowadził rajd prawą stroną i dośrodkował w pole karne, gdzie Paluchowski niecelnie uderzył.

• Wichtowski uderzył głową, ale piłka poszybowała minimalnie nad bramką Puszczy!

• Patryk Fryc ukarany żółtą kartką.

• Początek meczu należy do Puszczy, która odważnie atakuje i stosuje pressing. Pogoń broni się na własnej połowie.

• Paluchowski chciał uprzedzić stopera Puszczy, ale zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę, a ta opuściła boisko.

• Znowu uderzał Drzazga, ale jego strzał głową minął bramkę.

• Krzysztof Drzazga odważnie ruszył na bramkę Pogoni, ale jego uderzenie obronił Misztal!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Puszcza ma na swoim koncie czterdzieści dwa oczka i może powalczyć na zakończenie sezonu o jedną pozycję wyżej. Podopieczni Tomasza Tułacza wiosnę zaczęli niemrawo, ale z każdą kolejką się rozkręcali i jak na beniaminka spisywali się całkiem przyzwoicie. Siłą zespołu z Niepołomic były zwycięstwa nad bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie. Wygrane z Ruchem, Stomilem, Bytovią i Górnikiem Łęczna przyczyniły się do takiego wyniku. Liderem drużyny z Małopolski jest Maciej Domański, który z dziewięcioma bramkami na koncie jest najlepszym strzelcem Puszczy.

• Kibiców Pogoni może martwić słabiutka postawa zespołu przed własną publicznością. W szesnastu rozegranych meczach Pogoń zdobyła zaledwie trzynaście punktów i pod tym względem jest najsłabsza w lidze. Promykiem nadziei może być ostatni występ na własnym stadionie - Pogoń wygrała z Chojniczanką 3:2.

• Pogoń Siedlce z dorobkiem trzydziestu sześciu punktów zajmuje czternastą pozycje, czyli pierwszą bezpieczną. Podopieczni Dariusza Banasika nie są pewni utrzymania, bowiem nad piętnastym Stomilem mają trzy punkty przewagi. W niedzielę staną przed trudnym zadaniem, bowiem będąca pewna utrzymania Puszcza zagra na luzie i dużym spokoju.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice!

red

©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

W przedostatniej kolejce sezonu Nice 1 ligi Pogoń Siedlce podejmie Puszcze Niepołomice. Goście nie grają o nic, bowiem są już pewni utrzymania. Tego nie można powiedzieć o gospodarzach, którzy muszą wygrać.

Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice LIVE

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice?

O zwycięstwie Pogoni może zdecydować para napastników Zjawiński-Paluchowski. Razem zdobyli osiemnaście bramek i wydatnie przyczynili się do wyników drużyny z Siedlec. W poprzedniej kolejce Siedlce musiały uznać wyższość Miedzi i przegrały w Legnicy 0:2, z kolei Puszcza wygrała z Łęczną 2:0.